Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Ja na swój nie zamierzam wydać więcej niż 500 zł. Używany, podobnie jak ubranka. Tak, żydłaczę na razie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek, rozumiem :) zbieram opinie :) a gondola tam jest + śpiworek taki do noszenia. Trochę za tani mi się wydaje na to całe wyposażenie ;) i tak wózek będę kupiwać pewnie dopiero w lipcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli, może zastanów się, czego oczekujesz od wózka. Duża gondola czy niekoniecznie. Mieszkasz w bloku bez windy i będziesz go wnosić na trzecie piętro, czy nie (waga). Gdzie będziesz wychodzić na spacery: idealnie gładkie chodniki, nierówne chodniki czy leśne wertepy (koła, amortyzacja). Przekładana raczka czy nie. Jednocześnie gondola i spacerówka czy może spacerówkę (lekką) dokupisz później. I pod tym kątem szukaj wózka, a kolor i cenę dopasujesz na końcu. Albo tylko kolor, jeżeli na dodatek nie chcesz wydać więcej niż x zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przed chwilą walnęło takim gradem że szok chyba przez minutę a teraz klara świeci anomalia jakaś. Nilli ten wózek na żywo dla mnie wygląda okropnie jest taka wielka kolumbryna myślę, że jestes do niego za krucha, \"ale nie wiem nie wiem to jest twój tron moja droga\" :-) Dziewczynki taka ode mnie sugestia czy mogłybyście zmniejszać fotki jak wrzucacie na poczte najlepiej 480 x 640 albo chociaz 600 x 800 duzo lepiej będzie widać bo ja to krecik jestem. Idę wiercić z mężem nieszczęsne plafony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gondola czy spacerówka rozkładana jak gondola, do której wkłada się śpiwór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki mętlik od tych rzeczy na necie i w ogóle ,że po prostu pojadę sobie na spokojnie z mężem do sklepu i kupię,taki jak mi się spodoba...na spokojnie dopasuję go do moich potrzeb i gitara...a te obrazki i zdjęcia na necie mnie dobijają i znając życie to na żywo wygląda inaczej...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle sie rozpisalam :D RHM Brzusiooo fajniusii .. patrzcie jak ten czas razem nam leci nie ? za 2 tygodnie u mnie zaczyna sie 6 miesiac a pamietam jak na forum sie znalazlam od 2 czy 3 miesiaca ;] Mam prosbe jak wysyłacie foty to zmniejszajmy rozdzielczosc? bo kurde długo mi sie wtedy otwiera i net zamula Kapucha sukienkaaa ładniusia a dzidzius sliczniusiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz mi przeszło z tym wózkiem... :) Ja mieszkam na pierwszym piętrze, więc nie tak wysoko, ale tak czy inaczej wózek będzie trzeba wnieść. taki wybór jest, że oszaleć można. chyba jednak zdecyduję się na taki, który będę mogła zobaczyć "na żywo"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli, tylko podczas oglądania na żywo i ważenia w ręku pamiętaj o wadze dziecka. Dorzuć jakieś pi razy oko 4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle, zdaję sobie z tego sprawę :) ale będziemy wyćwiczone od noszenia tych wózków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja średnio, na parterze mieszkam, chociaż z drugiej strony ciężką kolubrynę zamierzam nabyć. Ale za to do lasu mam blisko, więc może jakoś parter się zrównoważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Kamilko, teraz doczytałam. Super, że wyniki OK, i mam nadzieję, że jesteś już spokojna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaa napisz gdzie jedziesz na USG, Kapucha słyszałam bardzo dużo opini na temat tego wózka chicco i wszystkie są na tak, przyjaciókłka juz trzecie dziecko nim wozi, a mnie ten wózek wogóle nie przekonuje ale ja jestem ciężki klient każdy wybiera według siebie. Ja będę kupować napewno na allegro ale po uprzednim wybraniu wózka w sklepie ze względu na cenę i dostępność kolorów. Tak jak Pikle napisała każdy ma swoje kryteria ja np. mieszkam na 4 bez windy, nie mam wielkiego auta więc musi mi się zmieścić do bagażnika itd. ale uważam że warto kupić droższy bo mo0żna go później sprzedać bezproblemu wystarczy zerknąć na allegro, jakie wózki używane ludzie licytują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***Pikle tak jestem spojojniejsza :) ale tak teraz porapalam brzucho ze lekarz pomysli ze mnie bija w domu ;/ :P hehe a niczym nie moge sie smarowac bo zaraz uczulenie no niczym doslownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi-rozumiem. Mi osobiscie ten wózek pasuje... mieszkam w domu jednorodzinnym i nie bede miala problemu z wnoszeniem go na ktores tam pietro. auta tez nie mam za malego wiec..ja nie wdze zadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Zelka , kapucha- sukienka śliczna ***RHm brzusio sliczny i ty też:) ***Kapucha dzidziol słodki ****Nilli wózek bardzo ladny może też taki kupię tylko ciekawe czy w rzeczywistości jest duży bo widzialam niektóre takie kolubryny ze szok, kolor grafit z pomaranczem fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz Alidżi, my niezmotoryzowani, więc odpada bagażnikowy "terror", za to na mojej liście niezbędników jest chusta, która, mam nadzieję, przyda się na dłuższe wypady, no i do poruszania się po mieście komunikacją miejską, na co dzień wózkowa kolubrna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapucha właśnie że ten twój wózek jest mały, zgrabny, wygodny bardzo szybko się składa (jak parasolka) i spełnia wszystkie moje kryteria poza jednym nie podoba mi się ja wybrałabym ten model na 3 kołach tylko na żywo go jeszcze nie widziałam ale biorę go pod uwagę, ten "twój" sprzedaż później bezproblemu bo ludzie go zachwalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jedyny problem z wózkiem jest taki, że maż uważa, że nie warto wydawać więcej niż 1000zł!!! ale ten problem chyba sam sie rozwiąże, bo moi rodzice chcą zafundować wózek pierwszemu wnukowi :P ale można do głowy dostać od oglądania. I jak tu się na coś zdecydować. Póki co wiem tylko tyle, że chcę 4 koła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Kurka jakie Wy obeznane w tych wózkach, ciuszkach itp...ode mnie tępota bije jesli chodzi o te sprawy, na razie sobie tym głowy nie zawracam...nie oglądam wózków ni innych rzeczy, przyjdzie na to czas...myślę o ubraniach ciążowych, żeby jako dochodzic jak człowiek do tego 9 miecha...mogę się tylko wypowiedziec na temat ceny, gdyż z mężem stwierdzilismy-podobnie jak Pikle;)-że wózek ładny, praktyczny mozna w przyzwoitej cenie kupic, bo osobiescie (nie urągając niektórym Kluseczkom) 1000-2000pln. nie mamy zamiaru dawac, przesadzają z tymi cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to nie zastanawiałam się nad tym, czy chcę wózek na trzech czy czterech kółkach...:) też są ciekawe te wózki,bardzo nowoczesne,ładne,żywe kolory :):) a więc same plusy masz ode mnie :) Alidżi wysłuchasz opinii,a i tak zrobisz tak jak będziesz uważała,prawda? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupa witaj w klubie, bo ja również ciemna jestem z tych rzeczy....:) przyjdzie na to pora.... a teraz fakt,trza się rozejrzeć za ciuchami dla siebie bo bęben rośnie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freckled pewnie tak ale jak ktoś mi kategorycznie odradzi to biorę pod uwagę opinię narazie to ja tylko tak oglądam jeszcze nic nie zdecydowałam mój mąż też nie chce drogiego wózka do 1000, więc narazie tylko orientacyjnie zbieram opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×