Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

wlasnie wrzucilam na poczte zdjecie tej sukienki i mojego bobasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wracając do tych sukienek- za swoją teraz z szalem płaciłam ok.150zł, w tym samym sklepie widziałam również długie i krótkie, które mogłabym swobodnie założyć na kościelny, a ewentualne poprawki zrobi mi ciotka. Także jak na razie największym wydatkiem ślubnym były buty (200zł) no i obrączki (600zł), ale te ostatnie sponsorowali nam rodzice. jeszcze się mieszczę w swoją obrączkę, ale trochę mi już zgrubły paluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli, nie ma czegoś takiego jak unieważnienie ślubu kościelnego, jest jedynie stwierdzenie nieważności. Jeśli nie zależy ci na ślubie kościelnym ze względów religijnych, to niech mąż da sobie spokój. Jeszcze gorsze pranie brudów niż podczas rozwodu, a wspominałaś, że nie było to jego najprzyjemniejsze doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka - sukienka fajna :) NiLLy - zastanówcie się, czy gra warta świeczki, namęczycie się, najeździcie itp. Jeżeli jesteście szczęsliwi razem, a zakładam że tak, to sobie odpuście szkoda waszego związku. Kościół od zawsze utrudniał i będzie utrudniać ludziom życie, \"zapisać się\" łatwo ale odejść, droga jak przez mękę. Jak się zrobiło głośno o apostazji, to od razu zaczęli utrudniać procedury.... Taka to już czarna sekta. Zaznaczam, że to moje zdanie i osób wierzacych nie chcę urazić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikle - popołudniowy :) Dzięki dziwczyny za komenty do brzunia. Kapucha - ładna kiecka, no ale przede wszystkim śliczny Maluch :) co tam, że niewyraźne, ważne że jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że to ciężkie i koszmarne. W programie był facet, który miał dziecko i ślub został unieważniony... zresztą po co to komu :) ślub cywilny w zupełności wystarczy. Dla państwa jesteśmy małżeństwem. Mi to wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! z tymi naukami przedślubnymi to u niektórych, aż 10 tygodni?? szok... ja miałam jedno spotkanie 3 godzinne z innymi parami w salce katechetycznej i naprawdę było bardzo fajnie i śmiesznie..trafiliśmy na fajnych młodych księży..którzy sami gadali,że gdyby nie było to obowiązkowe ,to pewnie nikt by nie przylazł na to...:P.. z panią psycholog miałam 2 spotkania godzinne...i niby myślałam,że o życiu seksualnym już wszystko z mężem wiemy,to naprawdę na tych spotkaniach trochę się zdziwiliśmy...do tej pory dziękujemy tej babce za te wszystkie fajne rady... to wspominam mile,ale księdza proboszcza NIE!!! przez niego prawie w depresje wpadłam 3 tygodnie przed slubem...ile się wtedy wypłakałam....dla niego najważniejsza była ocena na świadectwie z religii,musiał wspomnieć jak to młodzież zamiast na religie to na wagary szła,a teraz chce ślubu....wredny...chodziło o męża,który nie miał odpowiedniej oceny z religii..kazał mu chodzić do bazyliki na nauki 3 miesiące...głupota...tam jak usłyszeli,że proboszcz nam kazał,to wprost go wyśmiali i powiedzieli,że ocena wystarczy z jednej klasy na świadectwie.... proboszcz w końcu dopuścił do ślubu w sierpniu,ale prosił o dostarczenie świstka ,że małżonek ukończył te nauki w tej bazylice... oczywiście nigdzie nie poszedł...a proboszcza i tą parafie omijamy z daleka...heheheheheh teraz mieszkam w innym mieście i mam nadzieję,że tu nie ma takich jazd...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Dzien dobry a raczej kolejny Pochmurny Dziołszki :) ...Kropelkaa się robi, witaj u mnie n-k ;) ...Palulka witaj na forum ;) ...RHM-taka jestem ciekawa co z tymi Twoimi wynikami jest nie tak...kurka jednego miesiąca jest dobrze a drugiego się tak zmienia ;(...Ja przed Świętami na tą krzywą cukrową skocze...strach ;(...Frezje też bardzo lubie ten zapach jest cudowny, taki wiosenny ;) ..Koteczek zapracowany Dzień dziś masz ;) Czekamy na relacje z USG :) ...Na TVN właśnie gadają jak sobie poradzic z kolką u niemowlaczka...a co zrobic żeby temu zapobiec? ...Dziołszki kiedy mnie wpuścicie na tą Waszą poczte...miło by było poznac Wasze brzuszki ;) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupa - nie przypominaj mi o tych wynikach, bo zaczynam się denerwować a do wizyty jeszcze trochę czasu! Żeby się trochę rozerwać jadę do siostry - grubaski :) Wichura na dworze straszna, chyba mnie nie porwie.. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co coraz bardziej zaczynam czuc Maleństwo...najpierw to było takie delikatne muskanie a teraz z dnia na dzien coraz wyraźniej zaczynam to odczuwac ;) Alidżi pisałaś że Twój mąż poczuł Maleńką :) to aż tak bardzo będzie czuc, fajnie...w końcu prawie pół kilo w brzuszku to musi byc czuc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RHM przepraszam nie chciałam Cię zdenerwowac :( Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) kapucha bardzo ładna ta sukienka ktora wybralas, moim skromnym zdaniem takie sa najpiekniejsze:) a co do tych nauk przedmalzenskich to u nas w ciagu 2 godzin wszystko zalatwilismy, bo do slubu byl juz tylko tydzien a moj malzonek dopiero wtedy wrocil z zagranicy, wiec nie bylo najgorzej:) a propos przeziebienia to mi lekarz przepisal bioparox i szybko mi pomogl, wiec sadze ze moge polecic:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupa-my jutro konczymy juz 21 tydzien i czuje malenstwo bardzo mocno. cudowne to uczucie,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupa nie zdenerwowałaś tylko przypomniałas, bo zaczęłam żyć w błogiej nieświadomości ;p Trzymam swoje nerwy na wodzy, bo czuję, że od tego mnie brzuch pobolewa :( A teraz zmykam moje drogie i odezwę sie dopiero wieczorem przypuszczam. Miłego dnia Wam życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis w rozmowach w toku na tvn bedzie o 10 przyczynach uniewaznienia malzenstwa :) ja tez niemile wspominam cala ta szobke przed slubem te pytania kursy dni skupienia i wogole a najgorsze byla wizyta w poradni planowania rodziny gdy kazali mojemu S mauczyc sie mojego cyklu i chcieli go odpytywac z tego :) albo jak mowili ze wszystkie metody oprucz kalendarzyka to grzech, tu gdzie mieszkam to wiekszosc ludzi to wierza w takie brednie i nie wazne ze maja po 5 albo i wiecej dzieci ledwo koniec z koncem wiaza ale wazne zeby po bozemu bylo, wietrzych sie coraz wieksze robi :( a mi cos humorek sie popsul...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupa, pewnie, że tak mocno będzie się ruszać :) mi to się brzuch czasem asymetryczny robi, a jak młody kopnie to się taka górka robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapucha...tak bardzo jeszcze nie czuję niestety, ale coraz mocniej...ale słodkie uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli ślicznie, jeszcze troszkę i też poczuję taką moc :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo że nauki przedmałżeńskie mnie ominęły, to uważam, że NPR-u (nie kalendarzyka, to zupełnie inna metoda) warto się nauczyć. Nie będę się wypowiadać na temat jego skuteczności antykoncepcyjnej, bo nie w tym celu stosowałam. Ale w momencie, kiedy para decyduje się na dziecko, NPR jest jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiLLy - wózek fajny. My zdecydowalismy się na MUTSY Urban Rider zestaw gondola + spacerówka i do tego nosidełko MaxiCosi. Nowy kosztuje 2300-2500 i wyżej ale kupujemy na pewno uzywany i 1600 trzeba przygotować. Ale że w planach kolejne bejbi, więc warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Nilli mi się podoba...hehe Merc...a motyw z tym Misiem jest przesłodki :) Jak dla mnie to kolorki C2, C7 i C9 oraz C10 dla chłopczyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli, czy w tym wózku jest gondola, czy tylko wsuwany wkład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już z dnia na dzień coraz lepiej zaczynam odczuwać maleństwo..i cieszę z tego niezmiernie.... wózek ładny,ale kolor wybrałabym ciemniejszy ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie :) wczoraj padlam ze zmeczenia i z placzu. ******Pikle wlasnie sluchaj pomylilam sie co do IgM mam jednak wynik ujemny wiec wszystko jest ok :) zle odczytalam juz ze zmeczenia dzisiaj spojrzalam trzezwym okiem hehe;) Zaraz Was poczytam od wczoraj co naskrobalyscie i zajrze na skrzyneczke. Dzisiaj mam wizyte o 15.30 trzymajcie kciuki ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek, dlaczego odradzasz? zastanawiam się ile kasy można władować w wózek i czy te drogie są faktycznie takie super... no bo ten to raczej z tych tanich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek masz racje . i ja tak samo zrobie kij mnie obchodzi sukienka sie nie zniszczy jak rok polezy w szafie a wroce do figury to ja zmniejsze. po drugie nie wyprawiam wesela tu chodzi tylko o to zeby byl ten koscielny. mogłam tak od poczatku zrobic ale wszyscy mysleli ze ja chce wesele z prawdziwego zdarzenia full ludzi itd . no ale coz miesiac przed juz zaden ksiadz by nam slubu nie dal bo co łaska ok 1000 zl wolaja a moja kumpela zrobila tak ? co łaska ? to dala mu 300 zl powiedziala ze wiecej juz nie ma ;] i co ksiadz im slub dal . Wazna 1 data czyli cywilny bo w świetle prawa od tej daty jestesmy małżeństwem a druga data bedzie chrzest dzidzi i przy okazji data slubu koscielnego Moj sobie wymarzył bo zobaczył sliczny garnitur dla Dzidzi jesli to chłopiec chce by sam poszedł do chrztu :) Żelka z tymi naukami masz racje jak dla mnie to głupota bo w swietle prawa jestesmy małżenstwem ;/ brr Za obrączki moje wymarzone lepiej sie nie wypowiadam ile kosztowała . w aparcie koszt ok 5 tysiecy jedna ! A moje sa z Libanu i Były tansze praiwe 4 tys za jedna obrączke takich w Polsce sie nigdzie nie znajdzie sa podobne nikomu nie mowie ile kosztowały bo kazdy mowi ze oszalałam ale ja nawet nie wiedzialam moj mezulek mi przysłał fotki i kazał wybrac i mowil ze mam nie pytac ile kosztuja spełnił moje marzenie :) nie chcialam prostych chociaz nie mowie ze sie nie podobaja No a ja dzisiaj ok 16 pojade na to 4d zobaczymy :) czy mnie przyjmie i czy zrobi no i ile zaśpiewa za to kasiory . Moj mężulek pojdzie sobie kiedy indziej na usg a jak przyjedzie zrobie mu niespodzianke ze zobaczy plyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×