Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

witam Was słonecznie :) -Anytram,dzięki za powitanie :) świetna wyprawka dla dzidzi :) -Marzenie, gratuluję synka :) -śliczne brzuszki macie na skrzynce :) Gaga mam podobny do Twojego ;) hihi -Alidżi,super że wszystko ok,mamy podobną wagę dziecka :)Ty 375g a Ja 376g,co do kawałów super Ci wyszły,ale się usmiałam :) ja dziś nabrałam teścia że pralka cieknie :) ale się zestresował hihiih :) dodam że kupił ją 2 dni temu i patrzy na nią jak w obrazek ,czy wszystko w porządku itd... ;) -Asiaa,dzięki ze się też cieszysz że się pojawiłam :)mamy sporo czasu jeszcze na ciuszki i inne rzeczy dla dzidzi :) spoko, zdążymy maleńka :) -Tupa,dzięki za powitanie :) będę już z Wami sisterki :) -MoniaP.M trzymaj się dzielnie,szkoda że tak Ci się dzieje :( my z mężusiem baraszkujemy na łyżeczkę-czyli z boku ;) i od tyłu i spoko jest. -Iwoneczka ,fajnie już masz 6 miesiąc :) -Kapucha gratuluje syneczka :) -Korulka,ja też nie sprzedałam jeszcze sukni slubnej,chyba mi nie pójdzie bo jest po 3 praniach w pralni ,a czarne na dole sukni zostało.Mówią że mnie nie źle obkopali w tańcu bo to pasta do butów i nie zejdzie już :( -Gaga,duzo zdrówka dla Was,kurujcie się bo wiosna pełną parą,aż szkoda być w domu.Wiem że to nie od WAs zależy,tylko od choróbska. -Figlarna,trzymaj sie dzielnie.Miałaś piekielny dzień.Masz rację dzieci są najwazniejsze. POMARAŃCZOWYM WSTĘP WZBRONIONY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O CNOTKA SIE NAM ZNALAZŁA , WIEM ,ZE DZIEWICTWO JEST GODNE POCHWAŁY , ALE MĘŻATCE CNOTY JUŻ NIE WYPADA TRZYMAĆ , A SEKS W MAŁŻEŃSWIE NIC ZŁEGO , ZAPYTAJ SIĘ JAKIEGOŚ KAPŁANA. I TU CYTAT Z BIBLII Taką radę otrzymujemy od Stwórcy w Księdze Rodzaju, w pierwszym rozdziale Starego Testamentu. Narody, które odrzucą to polecenie nie przetrwają. "ROZMNAŻAJCIE SIĘ I ZAPEŁNIJCIE ZIEMIĘ"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeeeeeeee
A to rozumiem, że podejrzewasz mnie o bycie jolą. Widać nie tylko mnie - aleeeeeeeeeee - owo "chcEM": śmieszy. Na dobrą sprawę, mogłabyś się już nauczyć pisać poprawnie. To nie takie trudne. Aż tak ograniczona chyba nie jesteś, żeby jednego prostego słowa nie zapamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze kochane ,ze dziś zartujemy z naszych panów , oni juz nami mają :):) ale za to nas kochają prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeeeeeeee
Figlarna, po raz drugi ROTFL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwona kartka chyba A Z MĘŻEM SIĘ TAK ALEEEEEEEEEEE BZYKAMY ,ŻE ISKRY IDĄ , ZIEMIA SIĘ TRZESIĘ , OJ TRAFIŁ MI SIĘ MĘŻUŚ TRAFIŁ . MASZ CZEGO ZAZDROŚCIĆ , KOCHANA . OJ MASZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,nie ma co się odzywać do tej osoby,zignorujcie ją po prostu,jakby jej nie było i koniec.To jej cel ,żeby nas wkurzać. Dziś śliczna pogoda.Cały dzionek zleciał mi na takich rzeczach jak: -umyłam okna -wyprałam i powiesiłam firanki -posprzątałam i odkurzyłam pokoje -poprzesadzałam dużo kwiatków doniczkowych,a tym co nie potrzebowały tego to zmieniłam tylko ziemię na świeżą :) -i jeszcze wiele innych drobnostek W krzyżu dalej mnie boli i tak jakby pod mostkiem.Może żołądek mi uciska o żebra?możliwe to?bo tak boli od czasu do czasu jak siedzę...i wtedy wszystko musze rzucić i położyć się na chwilę :(macie tak? Boję się zakwasów jutro z rana...po takich naciąganiach schylaniach dzisiejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeeeeeeee
Tak, figlarna, twoje życie seksualne jest godne pozazdroszczenia, zwłaszcza że potem taka zaspokojona wyżywasz się na ludziach. Dawaj więcej takich spójnych opowieści i teorii:D Kicia, ciebie też tylko stać na przekleństwa.Ty nie dość, że bez wykształcenia, to jeszcze poziomem chcesz pokonać figlarną. Nie wiem, czy tak głęboko zdołasz się zagrzebać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może cię sympatyczna amlenstwo usiska , mnie córka tak usiskała na żebra , wciskała tak nogę pod żebra ,ze oddychać nie mogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja własnie wróciłam ze spacerku , byłam z kolerzanką w parku wysłałamna skrzynkę swój brzusio z 17tc Gaga , Marzenie Issima sliczne macie brzusie , ale Gaga ma najwiekszy no ale tez jestt w najbardziej zaawansowanej ciązy Figlarna :) współczuje stresującego dnia i jeszcze ta upierdliwa pomaranczka Koteczek ,Figlarna jestem z Wami nie damy sie pomaranczkom ale lepiej z nimi nie zaczynac bo im własnie o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do spacerków: Ginek.- chodzi Pani na spacerki? Ja-Panie doktorze mam 3-letnią córkę Gin-dzieci bywają leniwe Ja- Mam wymagającego psa Gin - no to gratuluję , o wiecej się ie pytam. Tak więc chodzić na spacerki głowne zalecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek ,właśnie się zastanawiam nad porodem w Legnicy czy w Trzebnicy ;) Do jednego i do drugiego taka sama droga,czyli jakieś 40 km ;) Nie wiem jeszcze.W Legnicy jest wieczne przepełnienie,jak nie mają miejsc to Cię odeślą ...Wiem ze jest tam specjalny oddział dla noworodków w razie 'W" uratują dzidzię....a Ty co o tym szpitalu sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie pobyczylam i pobawilam z corka :) Teraz siedzi za mna i mi czesze wlosy. Ale bede miala kiklolkow :D Dzieki dziewczyny za mile slowa w sprawie brzuszka. Sympatyczna :) juz masz taki. No no 3 tygodnie roznicy, to Ci wspolczuje koncowki ciazy. No chyba, ze brzuszek przestanie tak rosnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile się tam płaci ?i za co? Koteczek pewnie że zawsze to raźniej :)w sumie to tydzień różnicy mamy w terminie ;) może byłaby szansa że byłybyśmy tam razem :) Figlarna,to jest takie uczucie jakby mnie uciskał biustonosz pod biustem,ale to nie to bo ściagnęłam i jest to samo.Mam wrażenie ze to ból krzyżowy promieniuje mi pod mostek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek Tobie będzie łatwiej sie tam dostać bo znasz już ordynatora szpitala...moją bratową odsyłali bo miejsc nie było...ale ubłagała że chce tu bo pierwsza córke tu rodziła ijej ten szpital odpowiada...i przyjęli ją...miała miejsce na korytarzu..ale i tak się cieszyła...nastepnego dnia dostałą już miejscówkę w sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobry szpital to się wszyscy pchają by mieć opikę ,niedziwie się , znaleść dobry lekarza to tzreba trafić a szpital?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ,mieliśmy dziś dostać klucze do naszego mieszkanka....jednak to "prima aprylis' ...prawdopodobnie dostaniemy je za miesiąc lub półtora ;( opóźnienia przez zimę......co mnie to obchodzi?po co piszą sami datę w umowie?po to żeby się w tym czasie wyrobić ze wszystkim......jeden robi a trzech patrzy..widziałam to nie raz jak chodziłam tam....o jejku kiedy my się z tym wyrobimy kafelki,panele,urzadzanie....dojdą upały to odechce sie wszystkiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widze z okna jak w nowym bloku pracownicy pracują usilnie nawet nocami a szcególnie wdzień stojąc jedząc , pijąc , to jest praca. Oczywiśnie nei każdy się obija ale i obijacze się znajdują a terminy gonią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOteczek kupiliśmy na 30 lat raty...męzuś mówi ze spłacimy w 15lat :)zobaczymy. Z wojska czekaliśmy i czekaliśmy na to mieszkanie..jakiekolwiek i nic...174 na liście po lokal. Figlarna to masz fuksa,widać dobra firma i ekipa. Boję się że bedziemy jeszcze u tesciów albo u moich rodziców...bo nie zdążymy z białym montażem i urzadzaniem.....a nie chcemy tego.Chcemy być na swoim jak bedzie dziecko.Pragniemy tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zmykam .Wezmę ciepły prysznic to może ból rozejdzie się po kościach i zniknie. Pooglądam sobie potem z łóżka TV.Dobranoc Brzuchatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny a ja właśnie weszłam cały dzień dzisiaj coś robię, pojechałam porozwozić ciuszki i wróciłam z reklamówą nowych (wyprawka po przyjaciółki córce narazie tylko te na 56 bo mała teraz nosi na 62) nie wiem gdzie ja to wszystko upchnę a i załatwiłam łóżeczko prawie nówka na dole z szufladą, jasne drewno, chciałam białe ale jak za 50 zł. to nie będę przepierdywać najwyżej je przemaluje. Nogi mi dzisiaj tak spuchły i tak mnie bolały, że się poryczałam w sumie nadal bolą. Pytałam wczoraj gina o to mówi, że nic na to nie ma leżeć z nogami wysoko. Położyłam się na plecach nogi dałam na ścianę i myślałam że się nie podniosę tak mnie plecy bolały ach kaleka ze mnie nie będę przynudzać. Figlarna hasło :\"Cmoknąć wacka w pompę\" , rozłożyło mnie na łopatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga :) fajny ten test , po częsci się sprawdził Alidzi :)współczuje pracowitego dzionka , teraz to juz tylko ciepła kąpiel i rano będziesz jak nowo narodzona , nie możesz się tak przeforsowywac Wstawiłam fotkę mojego brzuszka z 17 tc na poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze ze dalej wojna ? oj oj Dzis dziewczynki sie zegnam jutro maz przyjezdza czasu nie bedzie wejsc na neta ,na nkl pewnie tylko odczytam wiad i finito bo tam słaby zasieg wiec jakby Co to Wesołych :*:**: musze zapamietac str bo kurde zapiszecie tyle ze 3 dni czytac bede :D BUZIAKi Brzuchate :**:***::**::*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie działo na foruuum , eh ludzie są nieznośni:( gaga fajny test dziewczyny obolałe - zdrówka:** jeszcze raz przypominam sie o skrzynkę...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika brzuszek oglądałam fajny, fajny A ja właśnie się zastanawiam czy porobić coś jeszcze może jeszcze jakieś szafki pomyje bo ogólnie nudze się a o spaniu przed 24 nie ma mowy całą chatę mam w rozsypce teraz salon rozgrzebany nawet nie mam gdzie posiedzieć stołki z kuchni na balkonie - się malują, kanapy poowijane folią jedynie łóżko w sypalni ale jakoś mi tu niewygodnie jedyny plus że na nocnej szafce laptopa mam, mam nadzieję że na swięta już wszystko będzie na cacy bo się tu odnaleźć nie mogę póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się działo na forum powiem jedno pomarańczki są tu nie mile widziane i niech sobie dadzą spokój :) ja już zmykam na you can dance Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×