Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Anytram to dogadajcie się z drugimi chrzestnymi, bo może wspólnie kupicie coś a 500 zł uwazam że to rozsądnie do tego bomboniera, kwiaty, pamiatka komuni świetej i plus 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidzi wiem tez bym rzucila chyba... nie dziwie sie jej w sumie, dizewczyna w tym wieku chce miec faceta ktory utrzyma rodzine i zadba o nia a w tym wypadku to raczej nie mozliwe... My sie z mama nie odwrocimy bo to jest jej drugie serduszko ktore ona nosila je pod swoim 28 lat temu jak my nosimy teraz i mowimy kocham i czekam tak , wiec teraz nie odwroci sie od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila ja nie mówię żeby się od niego odwrócić ale jakieś ultimatum postawić albo co ? nie wiem, bo to z tego co mówisz to nie jest pierwszy raz więc widocznie brat się czuje bezkarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Alidzi i to mnie najbardziej w tym wk___wia ze mama go zawsze wybiela i odpuszcza ! niech sie nauczy za siebie odpowieadac a nie liczy na drapane i placze i zaczyna myslec jak juz sie stanie. Mama do mnie dzwonila i powiedziala ze prawdopodobnie wyjdzie jutro bo juz adwokat zalatwia kaucje JEJKU mamusia dobra ... z jednej str sie ciesze ale z drugiej ile mozna ?! go za reke prowadzic. Matka kasy nie ma ale dla synka ma... ciesze sie i to bardzo ale wiecie juz sie tez mam prawo wkurzyc. W tamtym roku ja odmawialam sobie wszytskiego bo jemu tzreba bylo pieniedzy dac paczke zrobic oplacic adwokata i teraz powtorka z rozrywki a juz mnie to wali. Ale niech wychodzi i siedzi na dupie w domu a nie mu sie LABY znowu zachcialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słoneczka!!! Kamila tak mi przykro- chlopacy są tacy nierozsądni- i towarzystwo czasem nie to co trzeba:( a do bratowej moim zdaniem powinnas zadzwonic- w końcu to bliska osoba twojego brata powinna wiedziec co do komunii to zależy na ile was stac choc 1000 zł to duzo moim zdaniem 500-600 zł zupelnie wystarczy - ale jak któras powiedziala co kraj to obyczaj..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po prostu glupia jestem bo powinnam robic jak wszyscy miec wszystko gleboko i swoim zyciem tylko se przejmowac i o swoje dobro walczyc ale nie ja sie tak uzalam i rozczulam nad wszystkim i wszystkimi i sama placze na swoje zyczenie. ALe no nie umiem inaczej moze sie naucze z wikeim jak piszecie mloda jestem jeszcze nie jedno przede mna... Mam tylko nadzieje ze z dzidzia wszystko dobrze troche mnie brzuszek boli ale mysle ze bedzie dobrze 14 kwietnia zobacze Niunia mojego to sie uspokoje jak juz pisalam tak tydzien przed wizyta zawsze mam jakies glupoty w glowie ech ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz być silna kamilko i wiem ze to glupie co powiem ale powinnaś nie przejmowac sie bratem ;/ ale myśleć tylko o sobie i dziecku- brat jest dorosły i wie co robi czym to grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1000 zł na komunię to dużo... 500 zł wystarczy. Tak uważam. Teraz trochę ludzie przesadzają z ilością pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dziś megazajęta, dożo rzeczy mam na JUŻ po tym urlopie. ale to dobrze, nie nudzę się:) Kamilka - 3maj się i luzuj. wiem, że to się łatwo mówi gorzej robi, potrzeba lat praktyki, ale właśnie powinnaś tę praktykę zacząć. walnąć meliskę, ubrać wiosenna kurteczkę i pójść na spacer posłuchać ptaszków, pozwiedzać sklepy z ciuchami (dzieciowymi też) i porobić \"wirtualne zakupy\". oderwać się od tego wszystkiego, akcji brata. nieswoich problemów nie rozwiążesz, proste - nic tu od Ciebie nie zależy. a sytuacja z K. - zobaczysz sama się rozwiąże. widzę, że mas zdrowe podejście co jest najważniejsze i jak K. tego nie złapie na czas - jego strata. teraz ma szansę i mam nadzieję, że z niej skorzysta i Wam sie uda. powoli:D głowa do góry👄 acha - często piszecie, że Wam znika to co napisałyście. podam Wam mój sposób - trzeba się przyzwyczaić, ale potem działa bezbłędnie. przed wcisnięiem \"wyślij\" zawsze kopiuję cały napisany tekst (długo się przyzwyczajałam, fakt). i nawet jak mi pokazuje, że nie łączy z topikiem czy coś innego to od nowa wchodzę na kafe, topik, wklejam i wysyłam. jakby coś dalje nie robiło to mogłabym zapisać w doc\'u i spróbować po jakimś czasie, ale nie było do tej pory potrzeby. u nas jest 20 st. na plusie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny zobaczymy co ten adwokat zalatwi i w ogole co to bedzie na razie ide sie umyje i poloze bo pawie w nocy nie spalam do tego snilo mi sie ze mnie moj K. zostawil bo powiedzial ze tak bedzie lepiej i juz w ogole nie moglam zasna ech ech ech... Rowniez uwazam ze 1000zl na komunie to za duzo tyle daje sie na wesela i tez nie zawsze ale to moje skromne zdanie kazdy robi jak uwaza :) Ja na razie mykam spac odezwe sie wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i macie racje, będe wiercić dziure w brzuchu męża żeby tyle nie dawać tym bardziej że w tym samym czasie mamy komunie naszej Pauli i jej też coś trzeba bo na rodziców chrzestnych nie mogę liczyć. Kamila Ty odpoczywaj i skup się na sobie, mamy już takie są że zawsze stają za dziećmi i ich bronią. Iwoneczka też stosuje ten sposób, zawsze kopiuje swoje wypociny ;) zanim wyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem 1000zł to bardzo dużo. Tyle chrzestni dają na ślub, a nie komunię.500zł w zupełności wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kluseczki ;) Mam chwilkę czasu, jestem u rodziców bo byłam dziś w Laboratorium na tej krzywej cukrowej, tfu... niedobre ale da się przeżyć. Mamę ze sobą zaciągnęłam bo 3 razy kuju kuju to nie przelewki i zasłabnąć mogłam :( Ale nie było tak źle jak myślałam :) Jutro będą wyniki :) A po badaniu relaksacyjnie na malutkie zakupy do silesii, prezent teściówce kupiłam bo jutro ma urodzinki :) Spajk to ja się pytalam o to usg też mam tak samo jak Ty :)Ślicznego masz Brzuchalka :) Zelka no no sosik muszę wypróbować, lubię czosnek :) do grillka będzie jak znalazł :) RHM trzymam kciuki za dzisiejsze USG, może się dziś dowiesz kogo nosisz pod serduszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o prezenty pieniężne to ja jestem tego zdania że Chrzestni na Chrzest to tak z 200zl. na Komunie z 500zl. a na Ślub z 1000zl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale naskrobałyście, a mnie tylko kilka dni nie było. Strasznie zajęta ostatnio jestem i każdego dnia padam na twarz. Kamilka współczuję Ci tych przeżyć. Jeśli o brata chodzi to wszystko jest niezależne od Ciebie, więc niewiele Twoje nerwy pomogą, choć na pewno jest to przykre. W końcu to brat.. A Twój chłopak to nieodpowiedzialny człowiek. Z tego co piszesz zrozumiałam, ze w zasadzie to bije się z myślami, czy posłuchać rodziców czy się im przeciwstawić. A tak naprawdę to nawet nie powinien się zawahać którą stronę wybrać.. Szczerze mówiąc to wątpię czy będzie w stanie zapewnić Wam szczęście rodzinne. Jestem strasznie zdziwiona, ale u nasz szkoła rodzenia jest nieodpłatna, więc nawet się nie zastanawiamy i na pewno będziemy chodzić na zajęcia. Jesteśmy zapisani od 6 maja. RHM czekamy na dobre wieści! w tył zwrot, witaj wśród nas! Bebe jak Twoje dolegliwości? Orientujecie się może czy na zaparcia można jeść Danon Activię? Mam ostatnio mały problem z kupkaniem;) O chrzcie jeszcze nie myśleliśmy, ale na pewno będzie on bardzo szybko po porodzi. Myślę, zę do miesiąca. Anytram my od rodziców chrzestnych na ślub dostaliśmy po 1000 zł w sierpniu 2007 roku, całkiem niedawno, więc myślę, ze na komunię to lekka przesada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yogi ja jak miałam zaparcia w 4 miesiącu to jadłam jedną activie dziennie i po paru dniach rzeczywiście lżej i regularnie szło :) Wydaje mi się można, to przecież jogurt jest ;) Teraz jak mam problem z kupką to wypijam 4 szklanki naturalnego soku pomarańczowego i pomaga natychmiastowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogi co do Activi to myslę, że spokojnie chciaż nie wierzę w takie cuda a poza tym nie dobre podobnie actimel , wolałabym sie jakiś ziółek napić ewentualnie woda z miodem i cytryną na czczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupa muszę też tego soka wypróbować, zawsze miałam z tym problem, a teraz się jeszcze nasilił, buuuu.. Dziewczyny a po ile sztuk przewidujecie na początek body z długim i krótkim rękawem? Idę się kimnąć, bo dziś tylko 3 godziny spałam i jestem nietomna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie sobie zrobiłam godzinę relaksu :) wykąpałam się, wypeelingowałam i nasmarowałam wszelkimi możliwymi odżywkami i balsamami od stóp do głów :P dzisiaj mam labę na całego. Nawet obiad mam od wczoraj :P hehe planuję po obiadku jakiś spacerek z mężem, ale zobaczymy, co z tego wyjdzie :) Kamila, chyba już dziewczyny wszystko powiedziały. Trzymaj się kobieto! Z czasem się wszystko rozwiąże. Nie denerwuj się, bo to i tak nic nie da! nie wiem, czy activia jest dobra na zaparcia... nie próbowałam, ale chyba nie ma przeciwwskazań do jedzenia w ciąży. To jogurt z kulturami odpowiednich bakterii tylko :) może spróbój suszone owoce, jabłka, musli, otręby z jogurtem...? teraz można też kupić błonnik, który można dodać do jogurtu... i dużo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogi można, ja codziennie pije activię gdzieś od miesiąca, pytałam w aptece co można to farmaceutka powiedziała że jogurty i owoce np kiwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam już dwa body z krótkim rękawkiem i chcę dokupić jeszcze jedno i tak około 4 szt. z długim rękawkiem. Do tego te półśpiochy i jakiś rozpinany kaftanik :) śpiochów też z 4 szt. i co tu jeszcze więcej kupować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi activia pomogła bo już nieciekawie było i teraz nie mam z tym problemu, do tego jem jabłka a body na początek z krótkim rękawem, w sumie to nie planuje sztuk bo już jakieś mamie a jeszcze u mamy są i od siostry dostane ale jakbym miała kupować to chyba 4szt, 2 z długim i 2 z krótkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze piłam figurę 1, bo tylko ona mi pomagała, a teraz jest zabroniona a na innych ziołach się nie znam.. Wypróbuję tą aktivię. I wodę z cytryną też wypróbuję. I sok też. Zobaczymy:) W końcu się okaże, że z kibelka nie wyjdę, hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i właśnie wszelkie herbatki ziołowe zabronione bo właśnie wtedy chciałam kupić i farm aceutka rozłożyła ręce, powiedziała żeby jogurty pić i owoce jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja na razie o ubrankach dla mojego Kopruszka jeszcze nie myślę dam sobie jeszcze z 2 miesiące, choć mnie kusi strasznie, płci jeszcze nie znam więc poczekam :) :) Błonnik też dobry na zaparcia, dodaję sobie go zawsze rano do płatków z mleczkiem :) Idę szamać fasolkę po bretońsku robioną przez mamusię mniam ;) Na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yogi trzymam kciuki dasz rade, coś pomoże, albo wszystko naraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do body to myslę, że na te pierwsze tygodnie to z krótkim rękawkiem itak się nie ubierze ale 2 szt. trzeba mieć a z długim to ja myslę że tak 5 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Nilly - mam wizytę na 18:20, już się potwornie niecierpliwię. Miałam przeczucia na synka, potem odgoniłam, starając się nie zastanawiać. Od wielu osbób słyszałam że wyglądam na chłopaka a tylko od 1 że na córkę. Ja sama nie wiem jak wyglądam :) odnośnie tysiaka na komunie, uważam że to zdecydowanie za dużo, moim skromnym zdaniem to 5 stów tez za dużo. To jest dzieciak! A komunia, zgdonie z wiarą ma byc przeżyciem duchowym a nie czekaniem na prezenty. Takie moje zdanie, niewierzącej i prawie ateistki. Mojego dziecka nie ochrzczę i nie poślę do komunii. Jak będzie dorosłe to samo zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×