Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Koteczek to faktycznie dlugi spacerek ;) pogoda dopisuje to az soe spacerowac chce:) Wlasnie nie wiem czy byl poruszany taki temat : Jak macie terminy porodu to one sie zmieniaja wraz z usg ja wg @ mam na 29 sierpnia a wg usg raz mialam na 26 potem 24 a teraz na 23 sierpien i zmieniacie je w stopkach chyba nie bo nie widzialam zmian nigdy ale nie wiem moze ktoras z Was zmienila. Wlasnie nie wiem jak to jest i czy potem nie bede sie denerwowala jak np. wyjdzie po terminie tylko ktorym ?! ;/ Chyba za rzetelny termin porodu bierze sie ten z wyliczenia z ost. @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę na USG 21.04 mam nadzieję, że określi mi date porodu z USG i będzie się pokrywać z tą z @ i mam nadzieję, że dzidzia wkońcu pokaże co tam ma między nóżkami, Ja dzisiaj usłyszałam, że wyglądam na bliźniaki (bardzo bym chciała żeby były bliźniaki) i troszkę się załamałam że już taki grubas ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybrałam się na spacer z moim N. i psiakiem, ale niestety szybko wróciliśmy, bo strasznie mnie brzuch zaczął boleć :( Teraz leżę i jest juz lepiej. Ale chyba zaraz pójdę spać. Widzę, że wy tu o leżaczkach, nosidełkach, chustach. Ja chyba się zdecyduję na leżaczek jednak. Co do nosidełka i chusty - to nie jestem do tej drugiej przekonana. Bałabym się, że się rozwiąże i coś się małemu stanie. Kamila dobrze mówisz - Ty i Niunio jesteście teraz najważniejsi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak tam dziewczyny po wizytach :D Kamila mój lekarz wyznaczył mi datę z ostatniej @ i cały czas mam taką samą :) a co do chust ja nie kupię bo sie boje że się rozwiąże i dziecko mi wypadnie a nosidełko mam po córce :) dzisiaj czytałam gazetę że urodził sie chłopczyk i rodzice mu dali na imię Angel Koteczek a jak tam wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek zgodzę się,że dużo miejsca zajmuje,ale mam go sporo w domu,więc w niczym mi nie przeszkadza....:)nie mówię,że kupię identyczny tylko na bank coś 3 w 1,a koleżanka chciała właśnie sprzedać mi ten typ co Wam pokazałam,za 300 zł...cóż,chyba oszalała ,żebym dała jej 300 zł za używany, skoro taki sam kosztuje na allegro za 419...dołożę i mam nowy :) remont salonu ruszył,sikorze boleści żołądkowe minęły,a pizza to się u nas pewnie przez długi czas nie pokaże w domu :P hehehe ale se pocierpiał :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek wiem ale chciałam żeby mi potwierdziła czy na 100% bo płeć mam z 13 i 18 tc i sama jakaś jestem taka wystrachana bo juz tyle różowego mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam w 13 tc i teraz 31.03 (chyba 22) ale niestety nie można było podpatrzeć bo siedziało dupcią w czyjce macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi właśnie czytałam ostatnio, że przez całą ciążę na USG wyglądało maleństwo na dziewczynkę, a jak się urodziło to okazało się, że to chłopczyk :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam,że niby znam tą płeć ,ale do końca nie jestem pewna tych informacji :) taki niedowiarek ze mnie jakiś dziwny....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia dzięki za pocieszenie :-) a tak serio to zdarza się, mi jakoś specjalnie nie zależy ale juz się nastawiłam co ma być to będzie sa wieksze problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi niby też dwóch powiedziało, teraz nawet przeglądałąm te wydruki z USG i tam w tych opisach jest sex: female, ale ja jakiś chyba niedowiarek jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia a w chowanego sie bawiłam :D:D a tak na poważnie zrobiłam sobie pranie powiesiłam i poszłam do teściowej bo szła do sklepu a ja zostałam z Madzią i babcią i teraz po wykapaniu Madzi mam czas na kaffe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidzi Mela to skrót od mojej pierworodnej czyli amelii , a druga ma mieć kornelia na imie i będzie kornelcia a anie nela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kuzynka leżała z dziewczyną co nakupowała różowych ubranek pomalowała pokój na różowo bo miała być córka a urodził się chłopczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Alidźi to będą dwie rózne kobietki , choc może w końcu pokaże i okaże się chłopiec to bedzie super. Bo nie znam płci a następne usg 31 maja dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne figlarna tak jak mówiłam że mojego zdania jakby nie było, nawet jak będzie córcia to najważniejsze że tobie będzie się podobać i że naprawde oba imiona bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie popijam karmi caffee nawet niezłe małżon leciał do nocnego bo tak mi się chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy mi teraz 30 kwietnia zrobi usg , zapowiedział badanie ginekologiczne , a ja chciałabym zrobić w końcu jakieś zakupy , bo dla dziewczynki mam , ale dla chłopca nic a nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem. Już zapowiedziałam wizytę. Mam jednak nadzieję, że po dzisiejszej płukance chociaż troszkę ból ustąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z córką to z żebami w parcy ie wyrabiałam , za dwa mnie wykasowało 600 zl i to jeden po drugim , sacholem smarowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziołuszki a jak u was z upławami, bo ja co ide na wizytę(co 3 tyg.) to mam macanko i gin. mi mówi: " czyściutko, odchody są ale normalne" a dla mnie te całe odchody to jakiś koszmar grzybka nie mam ale te upławy takie trochę uciążliwe i zapach też niezbyt przyjemny. :-( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam na początku , teraz nie mam , między jednyym podmyciem a drugim ewentualnei min. Z córka miałam straszne , w pracy uzywałam chusteczek do hig. po miałam wrażenie ,że ciągle smierdzę, ale żadnego grzybka nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi, to chyba normalne. Ja korzystam z najnormalniejszych w świecie płynów do higieny intymnej i zapachu brak. Wkładki higieniczne i nie ma problemów z majtasami. Moje czupiradła, to masakra jeżeli chodzi o stomatologa. Starszej chcę zaproponować aparat. Niby nie ma jakiejś bardzo widocznej wady zgryzu, ale mimo wszystko wyprostowałoby się to co miałoby się wyprostować. To nie stały, więc myślę, że chętnie się zgodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×