Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Stoję sobie ostatnio w nocy w kolejce na stacji benzynowej, a przede mną stała jakaś para. No i coś tam kupują. Chłopak na koniec mówi: "A, i jeszcze prezerwatywy." Kasjer się zapytał jakie. Chłopak tak myśli, duma, rozgląda się... I w końcu mówił do dziewczyny: "Kochanie, to Twoja dupa. Ty decyduj. " :D masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga gratuluję studniówki, ja mam 115. Dzisiaj was dziewczyny podczytuje, bo wiadomo ... Tupa jesu aż mnie dupa zaczeła boleć, naprawde współczuje oby dzisiaj pekł trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna to nieźle to musiało wyglądać i co na to dziewczyna wybrała sobie :D:D mi zostało 161 dni do porodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Sympatyczna ale to tak na żarty czy poważnie...jeśli na poważnie to na miejscu tej dziołszki jak bym go pizła w ryja to by sie sam od razu rozmarzył o okładach z lodu w kondonie...rzeczywiście masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatam dziewczeta:P u mnei piekna pogoda.korzystam z niej i sie opalam...(oczywiscie z umiarem) Ruda-synus sliczny:) Mi do porodu zostalo 117 dni. Tupa-trzymam kciuki,oby pekł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!!! Ja juz sie staram nie przesadzac z porzadkami, rano tak standardowo wysprzatalam lazienke, ale mezowi zostawilam posadzke w lazience, nie chce sie przesilac. Ja nic nie pieke , swieta spedzamy poza Krakowem, u moich Rodzicow no i u Tesciow, tylko takie drobne slodkie prezenty kupilismy. Ja piec to w ogole nie lubie i nie za b potrafie, ale po swietach niewykluczone ze sprobuje tego sernika z galaretka na zimno przepisu Pikle. Tupa wspolczuje, mam nadzieje ze przypadlosc nie bedzie bolesna i radosnie spedzisz swieta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff chyba juz uciekam ze slonca bo slabo mi sie robi. musze cos zjesc wykapac sie i zmykam na zakupy:) milego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja tylko Was doczytałam. Koteczek spokojnie, a ciśnienie na pewno spadnie po tabsach. Anytram nie o to mi chodziło z tym opadaniem (bo o tym to chyba każda z nas po 1000 razy czytała) Jak dziecko jest większe to brzuchol też większy a co za tym idzie przecież nie będzie rósł tylko w górę. Moja kumpelka mówiła, że nie mogła nosić nawet spodni ciążowych pod koniec, bo ją piły we wzgórek łonowy. Ale to chyba kwestia indywidualna, tak jak wielkość brzuchola itd. Ja spadam coś pokucharzyć, na skrzynkę zajrzę w wolnej chwili i wtedy skomentuję. Zakupy z tatą przytachane do domu i można robić żarełko. Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda śliczny kawaler u ciebie rośnie dla mojej Dzidki i jeszcze z takim wielkim interesem :) GRATULUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na sekundę żeby zmienic stopkę bo skńczyliśmy juz 24 tydz!!!! czyli zostało mi 111 dni do porodu aaaaaaa ratunku- i lece dalej sprzatac koteczek daj sobie spokoj z ta pomaranczowa kretynka!!!!o ile to wogole kobieta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny my tu porządki, ciasta, sałatki a RHM leży teraz na plaży do góry wentylem. To jest normalnie świństwo :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajc dziewczyny tylu gryfnych kandydatów jest na naszym forum, hehe, nic tylko wybierac Księcia dla Waszych Ksieżniczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis zaczynam 20 tydz ciazy, i z niecierpliwoscia czekam na pierwsze ruchy coreczki. Lekarz wpardzie mnie uspokajal, ze moge poczuc dopiero ok 23 tyg, ale juz bardzo bym chciala. Ok, uciekam do kosmetyczki a potem musze jakis skromny obiadek ugotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Uderz w stół a nożyce.... ;) No studniówka jak w mordeczkę ;) Czas leci jak oszalały. Teraz to mi dopiero z górki poleci... Ja siedzę za winklem i Was podczytuję jesli tylko czas mam. Dzisiaj mam ambitnego plana i większość rzeczy chce zrobić. Właśnie skończyłam mielić ser na sernik. Ciasto rano zagniecione. Jeszcze tylko sosik tatarski i sałatkę jarzynową zrobię. A popołudniu z córą siadam do pisanek. Trochę się pobawimy :) Na jutro zostawiam sobie sprzątanie po święceniu i laba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka tylko napewno skromy bo dziś Wielki Post hehe, u mnie dziś śledzie w śmietanie ;) i ziemniaki w mundurkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się wyłamuje bo juz zjadłam na śniadanie kanapkę z szyną i teraz kawał kiełbasy swojskiej bo dopiero kupiłam i tak mi slinka leciałą. Ciężarnych post nie obowiązuje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi i tu masz racje ciężarnych post nieobowiązuje ;) Koteczku brzusio prześliczny...bluzeczka też ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu to trza bedzie na targ skoczyc :) ale to jak już będe mogła chodzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja dziś przegięłam. Jestem padnięta. Od samego rana gruntowne sprzątanie. Boli mnie brzuch okropnie więc już od teraz odpoczywam. Życzę Wam zdrowych, miłych, słonecznych Świąt Wielkanocnych. Dużo uśmiechu, zero bólu, wszystkiego naj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasto jogurtowe z brzoskwiniami już wyjęte z piekarnika i pachnie w całym domu :D mam już sprzątanie załatwione :) ufffff.... koteczek no brzunio okrągły jak pisanka wielkanocna ;) miodzio ;) ja też specjalnie nie poszczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey ja też wysłałam swój bebzon na skrzynkę ;) KOTECZEK Twój bzunio tak jak dziewczyny piszą ładniutki, bluzeczka również :) Ja zaraz zabieram się za to ciasto jogurtowe :D dzisiaj wieczorem jeszcze mamy przedświątecznych gości, chyba kupie sobie z tej okazji karmi, nigdy nie lubilam bezalkoholowych ale skoro tak chwalicie to się skusze ;) Zmykam do dalszych robot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram dobry jest Lech free :) Idę legac z męzusiem w łucholu...tak se poleżymy do Brzyduli ;) Miłego wieczoru,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×