Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

witajcie W Katowicach dziś pochmurno...niech troszkę popada, ziemiie nawilży i roslinki podleje :) Czarnulka gratuluje syniusia pod serduszkiem :) Ciekawostka na temat glukozy...podobno stężenie glukozy rano na czczo po imprezie alkoholowej może byc bardzo wysokie...sprawdziliśmy na moim Mężusiu rzeczywiście wczorajszy rano miał 115 na czczo :) tesciowa ma glukometr :) Koteczku trzymam kciuki za Ciebie i domek Majeczki, na pewno jesteś w drodze do lekarza Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula - gratuluję synusia :] Bebe, nic gin nie mówił, że za duży, więc się nie przejmuję. Z wszystkich pomiarów zawsze wychodzi ten sam termin - około 30.07-01.08 więc też jest wszystko OK, bo prawdopodobnie zaszłam w ciążę w 11-12 dniu cyklu. Dzisiaj zrobię zdjęcie brzuszka :) nie wiem, gdzie ten mój maluch się tam mieści :P mam brzuch dokładnie tam, gdzie macica. wyżej już nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli taki mały brzusio i taki Wielkoludek Rafałek w środku, ciekawe jak to jest z tą wagą, może teraz Dzidzia szybciej rośnie a potem zwolni...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku trzymaj sie w tym szpitalu , wszystko będzie dobrze, trzymamy kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek, może i dobrze, że zostałaś w szpitalu. poobserwują Cię trochę i coś zalecą. wszystko będzie dobrze. teraz lepiej dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytałam się wczoraj lekarza o to. mówił, że są kobiety, które rodzą dzieci w wadze 3,5 kg a brzuszki do samego końca ciąży mają niepokojąco małe. i to nie jest nic złego. w moim przypadku, kiedy jestem drobna i ciąża pełnym latem, to powiedział, że mniejszy brzuszek lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli ja nie piszę że to cos złego, wrecz przeciwnie, jesteś drobniutka i duzy brzuszek by cię wykończył , a Dzieciątko już wie jak ma się w brzuszku ułożyc żeby mamusi za bardzo nie męczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupa, nie odebrałam tego jako coś złego :) każda ma inny brzusio, także się nie przejmuję tym wcale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nilli no,no następca Pudziana nam rośnie w Twoim brzuszku :D koteczek-będzie ok :classic_cool:🌼 czarnula-->moje gratulacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś robiłam morfologię i mocz ;) obudziłam się wcześnie,jak sikora do pracy wylatywał :D małe zakupy i teraz wcinam smaczną drożdżówkę i piję Kafe z mleczkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam fotki na skrzynkę :) freckled - Ty mnie tu Pudzianem nie strasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nilli--> fajniutki masz brzuszek :) wcale taki malutki nie jest:) ale tak jak lekarz powiedział,masz się bardzo fajnie,że w letnie upały,nie będziesz tak obciążona brzuszkiem:)...najważniejsze,że malutki ma się dobrze :) a jak wiadomo każdy z naszych brzuszków jest inny,o czym świadczą nasze fotki :) wyniki mam jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że wyniki będą dobre! ja sie chyba muszę brać za projekt... nie wiem, od czego mam zacząć niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki, Koteczek weź no się trzymaj, będzie OK, tak jak któraś juz powiedziała, lepiej dmuchać na zimno. A laptopa niech ci małżon dostarczy bo musisz tu nam pisać co i jak, Nili bebzonek akuratny, czasami jest tak że dzidzia się bardziej wewnątrz układa i do końca ciąży jest malutki, ja zazdroszczę małych brzusiów bo lato nam naprawdę może dać w kość, chcoiaż tak jak Pikle mam nadzieję na najzimniejsze lato stulecia, myślę że naj będzie zimny, czerwiec ciepły i lipiec, sierpień zimny, chociaż jak juz wiadomo wróżka ze mnie jak z koziej du** trąba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebralam wyniki z moczu: bakterie znikły i liczba leukocytów negatywna...tak się ciesze, ale antybiotyk musialam brac 5 dni :(, dzwoniła do mojej Ginki też bardzo się ucieszyła że bakterie zniknęly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli ja napisałam, że duży Twój synuś ale nie, że za duży. Porównywałam z moją małą. Brzuch masz mały i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ph mi sie zwiększyło do 7-miu ale to nic złego :) Lece do sklepu po drugie śniadanko :) Nilli brzusio wysportowany :) Także Pudzianek może z tego Twojego Maleństwa byc, hehe...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Koteczek, trzymaj się ciepło, wszystko będzie ok! Ja tez mam nadzieję, że to lato nie da nam w kość. Kurcze, ostatnio codziennie wypuszczam się na dłuższe spacery nad rzekę albo do lasu, ale naczytałam się właśnie o kleszczach i trochę zaczynam popadać w panikę. Ostatnio ciągle trąbia o tej boleriozie i odkleszczowym zapaleniu mózgu, że strach się bać. A kleszczy jest naprawdę sporo, ze 3 tygodnie temu, po pierwszym takim długim spacerze znalazłam kleszcza na łbie u psa. A wiadomo, w ciąży to podwójne ryzyko. Strasznie się boje tego badziewia, ale z drugiej strony całkowicie zrezygnować ze spacerów na łonie natury? Teraz jeszcze można się w miarę dobrze ubrac, ale przeciez jak będzie juz goraco to trochę ciężko chodzić w długich spodniach i bluzach. Zastanawiam się, czy nie zrezygnować z tych spacerów, ale ciągnie wilka do lasu... Ech, przerąbane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiem, że korzystacie z allegro. Może to głupie ale czy są wsród Was takie, które coś za pomocą allegro sprzedają i czy możecie mi powiedzieć jak się to robi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek trzynaj się dzielnie. Majeczka sporo urosła, bo ostatnio pisałaś, że miała czterysta coś g. Brawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupa, ja miałam ostatnio pH=6,5 i mąż mówił, że to nic strasznego, tylko jest zwiększone ryzyko zakażenia. Wcześniej miałam 5. także żurawinkę możesz zapobiegawczo wcinać :) koteczek - trzymaj się tam dzielnie! ależ rosną te nasze szkraby :) teraz maluchy będą przybierać coraz szybciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe oto moja aukcja: http://www.allegro.pl/item615401969_lasocki_sliczne_czarne_skorzane_buciki_39.html może ktoś ma ochotę, Jeżeli masz konto na allegro to wchodzisz sobie w moje allegro, logujesz się i tam masz (u góry) ikonkę: Sprzedaj, klikasz i po kolei robisz wszystko tak jak tam pisze (numer konta tez musisz podać) na koniec robisz zakończ i już. Powodzenia. Jakby co to pytaj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek fajnie, że nie ma przeciwwskazań do porodu naturalnego bo wiem jak bardzo chcesz, bedziesz miała porównanie, potem nam powiesz co lepsze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku, cieszę się z dobrych wiadomości. Tylko nie wypisuj się ze szpitala na własne życzenie. Nilli, na pocieszenie, gdybyś jeszcze martwiła się małym brzuchem. Zajęcia fizyczne w szkole rodzenia prowadzi babka około trzydziestki. Wysoka (180 cm - podała, kiedy omawiane były rozmiary piłek do ćwiczeń), szczupła, ale nie wychudzona, termin porodu za 4 miesiące, ma brzuch mniejszy od twojego. Pokazała, bo w luźnym podkoszulku nie było go widać! Według USG dziecko normalnie rozwijające się. Bebe, gdyby wskazówki od Alidżi nie pomogły, a masz gg, odezwij się do mnie po 15.00, poprowadzę cię krok po kroku. Numer wysyłam na naszą skrzynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe ja pamiętam że też się bałam jak wystawiałam poraz pierwszy ale to naprawde jest bardzo proste, jeżeli ktoś wystawia podobny przedmiot na allegro to sobie wejdź i zawsze możesz opis podpatrzeć czy cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D czarnula gratuluje synka :) Koteczek będzie dobrze leż sobie i odpoczywaj Maja to już duża dziewczynka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×