Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Nilli w tych ogrodniczkach to musisz fote zrobić i na skrzynie wysłać, nie jestem zwolenniczką ogrodniczek ale te są naprawdę fajne, Co do wieczorów panieńskich to ja osobiście nie miałam ale byłam na 3 a jednego byłam organizatorką, na wszystkich był striptiz i gadżety erotyczne, ja sama kupiłam przyjaciółce koszulkę obcisłą bawełnianą i zaniosłam do zrobienia nadruku z tyłu była fotka striptizera który tańczył z datą, a z przodu bukiet z penisów, próbuje go znaleźć na necie ale niestety. Tak czy tak panieński to fajna rzecz i warto zorganizować ja na wszystkich bawiłam sie super, chociaz duzo nie pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żelko, no wiesz! Zamiast podziękować A. za inicjatywę, ty go opierdzielasz?;) Alidżi, nie mam. Jam piękna z natury;), więc w ogóle się nie maluję - odpada stres związany ze spotkaniem kogoś, kto mnie nagle bez rynsztunku makijażowego zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle no to zazdroszczę chciaż ja też jakos specjalnie się nie maluje ale fryz muszę mieć zrobiony, Zauważyłam że po kawie mam zgagę czy to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzu też nie robię, jeż sam stoi:) Chyba że zarosnę, ale wtedy raczej idę się ostrzyc. Zgaga po kawie możliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa 🌼 tarczycy nie mam , bo z natury i ze wzgłegu na moją hipercholesterolemia odwiedzam lekarzy lub robię wszelkie badania prywatne jakie jestem w stanie. Tarczycę robię raz w roku , właśnie nią tłumaczyłam moje tycie po porodzie a to jest obżarstwo , ale nie mówic nikomu:):).Wg lekarza chudne bo mały wyciąga wszystko , a ja prowadzę teraz bardzo zdrowy sposób odżywiania , oczywiście pozwalam sobie na grzeszki , ale robię wszystko by maleństwo uchronić choc minimalnie od choroby jaką noszę w genach , choć tak naprawdę nie mam na to wpływu .Ale poczucie winy mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!!! Ja juz po usg tak jak mówiłam moje dziecko ma mnie gdzieś!!! Jest ułożone kręgosłupem przy ścianie brzucha!!! waży 563gramy!!!Ale na pocieszenie odwróciło chociaż główkę w ostatniej chwili i mam zdjęcie buzki!!Wyśle męzowi!!!:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny własnie wrócilam ze spaceru z psem, ale upał dzisiaj u mnie!! Zaopatrzcie się w odpowiednie ciuchy na lato bo to będzie masakra! Ja wyszłam w bluzie i wróciłam mokra, w wakacje to się potopimy we własnym sosie w tej ciąży!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram, przestań krakać. Cały czas liczę na zimne lato, jakiego najstarsi górale nie pamiętają:) Martusiu, może po prostu jest nieśmiałe, zaraz olewa cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Nilli, anytram :-) dzięki. Zelka gratuluję wieczoru panieńskiego :-) Lenka mój mąż pochodzi z Rzeszowa a ja 24 km na północ od Rzeszowa. Mąż przeprowadził się do mnie i mieszkamy z moimi rodzicami, siostrą i bratem. Mamy działkę na budowe domu ale są pewne komplikacje z tym związane. Ja wykąpana czekam na męża i jadę do Rzeszowa do gin. Mam nadzieję, że z dzidzią wszystko ok i poznam płeć. Napiszę wieczorkiem bo dopiero wtedy wrócę do domku. Maartusia szkoda, że nie poznałaś płci. Zdarzają się takie małe uparciuchy co nie chcą się ujawnić z płcią ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chyba muszę się pokazać ginowi w okularach;) Najważniejsze, że jednak wróciłam do nich;) A jeszcze pożałuję, że wdał się w to wrobić, bo dostałam m.in. wałek na niego z fajnym wierszykiem:) i koszulę nocną z napisem \"A. dziś nie boli mnie głowa, ale seksu i tak nie będzie\" hehehe. Do tego jeszcze wielgachne różowe majty i czarne antygwałty:D Oczywiście dostałam też coś seksownego na noc poślubną. Była u mnie kobitka, zrobiła pazurki żelowe.. Z przykrością stwierdzam, że nie wyszło jej za pięknie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi dla mnie striptiz to totalny obciach i na szczęście dziewczyny o tym nie pomyślały..Bleee obleśni ci "faceci":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie jestem zwolenniczką ogrodniczek, dlatego jestem ciekawa :P zrobię zdjęcie, jak dostanę! co do malowania, to ja tylko tusz używam. ale za to bez żelu, toniku i kremu rano i wieczorem nie mogę żyć :P martusia - moje dziecię w pierwszym dniu 23 tygodnia miało 550g :P ciekawe ile dzisiaj będzie mieć. Słyszałam, że dziewczynki są troszkę mniejsze, więc może dziewczynka taka uparta :P biorę się za robienie obiadku - naleśniki z serkiem waniliowym i sosem truskawkowym. mniam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny polecam wam na wiosne pyszne kanapeczki z bułeczki z wędlinką, serkiem tostowym, świeżutką sałatką, ogórkiem i pomidorkiem, rzodkiewka też może być :) pycha! :P na wegetarianek bez wędlinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek pytanie głównie do Ciebie, bo wiem,że masz nie swoje pazurki:) Mam żele zrobione chyba na "szablonie" (tylko końcówki są przyklejone). Wygląda to beznadziejnie, bo linia uśmiechu jest za nisko i takie brzydkie łopaty wyszły. Czy ja teraz mogę sobie na tym normalnego frencha namalować, tylko po prostu wyżej podjadę różem? Będzie się mi to trzymać? Słyszałam,że można myć tylko bezacetonowym zmywaczem, ale jak kupię zwykły i piszę "bez acetonu" to i tak śmierdzi acetonem. Jest jakiś który możesz polecić? POMOCY!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ;) u mnie tez piekna pogoda :D chyba sie wyrwe na spacerek ale samej mi sie nie chce :P Byłam wczoraj u gina i troche sie martwil ze mam twardy brzucho ale podejzewa ze to moze dlatego ze jestem szczupla bo zbadal mnie ginekologicznie i wszystko jest w porzadku :) nastepna wizyta 19 maja juz nie moge sie doczekac. Cytologia podobno tez dobrze wyszla mam wynik ale nie bardzo sie na tym wszystkim znam Życzę Wam milego i slonecznego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek dziewczyna mi przyklejała najpierw końcówki, potem żelowała całe pazurki moje razem z tymi końcówkami. Prześlę Ci zdjęcie na Twojego maila, bo już nie wiem co z tym zrobić. Wygląda raczej fatalnie, jak na ślub:/ Problemem dla mnie nie są kwadratowe końcówki bo coś z tym zrobię, tylko nierówna linia uśmiechu i trochę za nisko umieszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kluseczki :) Alidżi no to się załatwiłaś tym, że dałaś Gince wyniki z 3D...:( Ale jak nie płacisz za wizyty to rzeczywiście możesz sobie pozwolić na następne 3D, fajniusio :) A księżniczka na pewno zostanie Księżniczką i już pewnie dużo więcej waży :) Issima czyżby w tym samym czasie zapłodnieniowy seksik był hehe ;) Jeśli chodzi o zgagę to ja jeśli nie zjem płatków z mleczkiem na śniadanie , to zgaga murowana przez cały dzień, obojętnie co bym nie zjadła i wypiła ... Maluszek pewnie owłosiony będzie że hej, hehe :) Co do piwka to mi posmakowało karmi malinowe, mniam...raz na całą ciąże pozwoliłam sobie na rżnięte pół piwka jasnego z karmi :) Oddałam dziś mocz do analizy ciekawa jestem wyników po tych tabletkach :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia może jeszcze się dowiesz przed porodem Maluszka jakiej płci nosisz pod serduszkiem :) A jak nie to niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żelka jeszcze dwa dni ;) Małżeństwo to piękny stan bytowania :) a słyszałyście o tym że jak się żyję z partnerem na "kotka łapkę" to nie będzie sobie można odliczyć Dzieciątka od podatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytała któraś czy mogło ją odrzucić od jedzenia w 21 tyg. Odpowiedź brzmi tak. Zawsze może sie to przytrafić. Ja mam często mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi momenty odrzucenia czegoś czyt. zapachy również się zdarzają , jesteśmy teraz bardziej wrażliwe na róźne smaki i zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane kluseczki!!! Rankiem byłam na spacerku z kupelką i jej malym brzdacem:) potem posprzatalam troszkę i krupniczek zrobilam....a teraz dostalam podlego humoru bo sprzedalm suknię slubną na allegro a dzisiaj laska mi pisze ze chce zwrócic...bo jej za mała jest i ze zamek uszkodzony- powiedzoalam ze moze przesłać swinia nie jestem- ale zamku zepsutego nie mialam:( moze popruła albo cos przy przymierzaniu- a juz tak sie cieszyłam z dodatkowej kaski...:( wogóle to wczoraj wieczorem też rzygałam jak kot a cały dzien mnie mdliło. przedwczoraj to samo...dzisiaj jem ostroznie i pomalutku bo moja małża ukochana mowi ze ja chyba za duzo sie obzeram a potem mam skutki ehhhhh Zelka ja też nie znoszę niespodzianek- mam straszny charakter kiedys to wpadalam w furie jak ktos cos urzadzil dla mnie albo kupil bez mojej wiedzy- złośnica ze mnie była :) Maaartusia- musisz czekać na płeć:) ale bedziesz miała większa radochę niż my. Ja do gina ide we wtoerk...i znowu chyba mam jakiegoś grzybka bo mam takie dziwne upławy eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za pocieszenie!!!Jedno jest dobre nie straciłam nadziei na dziewczynke!! Nilli przeslij ze 2 te naleśniki bo juz wczoraj za mna chodziły a nie chce mi sie robić!!! Żelka super spędziłaś wieczór więc nie złość się na swojego!!!Chciał biedaczek dobrze a ze u nas do wszystkiego jeszcze hormony dochodzą to nie jego wina!!!Pomysł uważam za fajny!!! Wiecie co ja to po tej glukozie to jakaś senna chodziłam az musiałam się położyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cha zaczynam dzisiaj (a właściwqie jutro) 27 tydzień yupppiiiiiiiiii czyli prawie 7 miesiąc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo 7 to chyba od 28 tyg. sie liczy no nie? Idę poczytać bo coś nie trafiam na was na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zmierzyłam swój brzuszek 82cm, w sumie to pierwszy raz zmierzyłam, bo do niedawna to nie było jeszcze co mierzyć. Ale już częściej słyszę, że zaczyna być widać, że jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie miewam po kilka snów, dziś w jednym śniła mi się figlarna, że przyszła do mnie do domu w Polsce ( a ja się zastanawiałam skąd wzięła adres) i robiłyśmy badanie tarczycy i od razu dostałyśmy wynik i figlarnej był 3.7 a norma 3.5, a mój 6.0 i pocieszałam ją, że nie musi się martwić, bo to nie wielka rozbieżność. Wiem, dziwne rzeczy mi się śnią, pamiętam nawet wyniki dokładne,ale jak wyglądasz (figlarna) to niestety nie widziałam we śnie. Trudno mi spamiętać wasze niki tak bez osobowo tzn. bez twarzy czy chociaż brzuszków, ale jak dostane? dostęp na szkrzynkę, to będę lepiej pamietać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×