Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

dziewczyny, myślicie że powinnam sie martwić tą glukozą, czy po takiej ilości słodyczy to normalne? 124 to niby norma, ale na czczo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się urodziłam 3126 a mąż coś około 3500. a dzidziak nasz się szykuje spory :P dobra, idę oglądać film. może maluszek trochę pofigluje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spajk, nie mam pojęcia. ja miałam ostatnio wynik 78, a wcześniej 80. Norma 74-106. Także masz trochę za wysoko... nie wiem, czy to wynik słodkiego. być może tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ładnie, jeszcze i to diabelstwo może się przyplątać więc:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spajk mi sie wydaje ze masz troszkę dużo jak na czczo.... ale moze to rzeczywiscie te słodycze- chociaz ja tez jem duzo..no nie wiem sama. Lepirj zrob tak jak kazala pielegniarka w koncu to one sie znaja...... Kusi mnie to zdjęcie z dzieckiem w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie załamujcie mnie...babka mówiła, że to przez słodycze prawdopodobnie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje dziewczyny, przede wszystkim to nie będę się opychać dzień wcześniej no i teraz panikować, tylko po prostu powtórzę badania - dzięki:) a tak w ogóle to taki portfel sobie chyba kupię - a co!:) tzn jeremiaszowi nie sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale koteczek, to co ze twardy brzuch? ze niby skurcze? a czujesz coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spajk ja tez jadłam troche słodyczy ale nie duzo!!!Wyszło mi 87 wczesniej 82!!! moja bratowa przed badaniem zjadła pączka i połozyli ja az do szpitala dopiero pózniej sie przyznała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się ani jedna rzecz z tej strony nie podoba niemowlęce rzeczy jakieś takie bure a dzieciece niebardzo na allegro dużo ładniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te ciuszki sa niby bardzo miłe dla skory i maja zapiecia antyniklowe, ja sie zastanawiam nad spiworkiem z tej strony albo kocykiem bo wydaje sie bardzo delikatny ten material ale jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpiworki są ogólnie ładne i podobno tylko ładne, wogóle nie praktyczne, też chciałam kupić i wszyscy mi odradzają,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewuszki:) wreszcie uporalismy sie z balaganem ( wlasciwie to M. sie uporal bo ja sie zle czulam i prawie nic nie zrobilam:)) bo wczorajzrobilismy sobie niezaplanowane malowanie:) ale na szczescie juz po wszytskim:) za to jak przyjemnie w czystych scianach posiedziec:) * koteczek mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.. trzymam kciuki za ciebie i majeczke:) *zelka fajnie ze mialas panienski, to niezapomniane przezycia:) jak juz bede miala dostep do skrzunki to przesle wam zdjecia ze swojego ( to juz prawie 3 lata temu ale jest sie z czego posmiac:):P *spajk nie zamartwiaj sie na zapas... powtorzysz badania to bedziesz wszystko wiedziec:) *martusia, szkoda ze nie poznalas plci, ja juz nie moge sie doczekac sobotniego usg, mam nadzieje ze dzidzia nie bedzie zlosliwa i pokaze co ma miedzy nozkami:) i wreszcie bede mogla zaczac kompletowanie wyprawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiteczek;) koteczek - mi też stawia się macica co jakiś czas, tzn raz na dzień, raz na dwa dni, ale nie boli, tylko nieprzyjemnie trochę...mój gin powiedział że w drugiej ciąży to stawianie sie macicy ( czyli słynne skurcze h-b?), już po 20 tygodniu mogą się zacząc, tylko czy to są te skurcze? pewnie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majko, jeśli chodzi o niepomalowane paznokcie podczas porodu, to prawda. Dzięki nim - dzięki niepomalowanej płytce - idealnie odbijają się problemy z krążeniem. Nie musi być lekarz, położna też oceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Byłam u gin, miałam usg i pierwsze co sprawdzała ginka to płeć. Będzie synuś :-) Wymiary prawidłowe, narządy wewnętrzne także w porządku, pępowina ok. Dostałam receptę na glukozę 50 g i skierowanie na WR i HBs. Morfologię mam od początku dobrą więc teraz mam jej nie robić. Nie pamiętam dobrze ale któraś z Was pisała, że jej bobas ma zastój moczu w nerkach. Teściowa położna opowiadała mi dziś o takim przypadku że urodziła się dziewczynka z wodonerczem( chyba tak się to pisze) a podczas ciąży na usg miało właśnie zastój moczu. Nie chcę tej osoby straszyć, po prostu dziś się o takim czymś dowiedziałam i chciałam to napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka.........................dziewczynka Asiaaaaa....................dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Koteczek19833............dziewczynka kiteczek999999999.......dziewczynka Alidżi.........................dziewczynka nici1980,10..................dziewczynka Korulka......................dziewczynka GaGa_.......................chłopiec Jogi11.......................chłopiec Majka15181................chłopiec NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................chłopiec kapucha171.................chłopiec lolcia26......................chłopiec Marzenie1508..............chłopiec issima........................chłopiec ruda2828....................chłopiec kropelkaaaa................chłopiec Kamila19_2908.............chłopiec monika1987.................chłopiec Spajk.........................chłopiec MoniaM P....................chłopiec Polusia86....................chłopiec freckled11..................chłopiec Pikle.........................chłopiec szczęśliwa..................chłopiec Kajunia99..................chłopiec RedHairMama................chłopiec Tupa80.......................chłopiec czarnula 81..................chłopiec Sylwinka25...................?? zelka_86......................?? Monika26sz..................?? małaHPW.....................?? anytram......................?? Agula125......................?? Figlarna.......................?? Sympatyczna79.............?? asica19844..................?? maartusia1..................??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli to bardzo duży Twój synek. Ja już wiem, że moja córcia będzie raczej mała ale te trzy z groszami powinna mieć. Lekarz mówi, że to nawet lepiej dla matki i dziecka, bo łatwiej podczas porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×