Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

dodam ze jestem pod stalom kontrolom gin 2 razy w tygodniu czyli poniedzialek i piatek mam kontrolowanom szyjke i 15 min ktg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak bardzo bym chciała zeby był już lipiec( termin mam na 1 sierpnia, ale mam nadzieje ze niunia szybciej zdecyduje sie wyjsc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neta ty lepiej nie kracz i niech twoja niunia siedzi w brzuszku jak najdluzej dla nas kazdy dzien ,kazdy tydzien jest wazny ,ja czekam do 9 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarze muwili ze jak dotrwam do 30 tygodnia to bedzie dobrze ,a jak do 37 to super ,ale ja mam zamiar wytrwac do 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy dać radę jak najdłużej przetrzymać te nasze Maluszki w brzuchach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Brzuchatki :) Czytam Was od deski do deski.Przepraszam,że się nie udzielałam ostatnio,ale coraz mniej mam ochotę przesiadywać przed kompem,a jak już mi się zechce to mąż siedzi albo boli mnie krzyż lub mam ucisk na żołądek/wątrobę i kładę się na godzinkę. Mam ostudę (ciemniejsze plamy) pod oczami i słabszą plamę nad górną wargą.Rozstępów nie mam. Moja studniówka minęła pod moją nieobecność :) jejku ale czas teraz leci...zanim się obejrzymy ,będziemy miały nasze pociechy w ramionach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sympatyczna ja mam tae plamy na szyi takie ciemne suche brazowe placki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka, no to jesteśmy razem :) Jejku ,tak kocham nasze maleństwo ,że hej :) Kopie mnie przez całe dni i jak zasypiam i budzi mnie kopniakami :) Ciekawe jak wygląda ten nasz słodki buziaczek? :) będę całować te małe paluszki w rączkach ;) te małe słodkie nóżki,pupkę ...ojejku ale już tęskno mi do naszego Mateuszka :) ciekawe na ile w tym prawdy że to synek hihiih :) ja tam nie widziałam wyraźnie jajeczek :) i mówię do męża,żeby tak do końca się nie nastawiał na synka :) hihiihi może już wyraźnie zobaczę w czerwcu na usg :) Uleczka a Ty wiesz już co będzie synek czy córcia? :) Wpisujcie się do tabelki z płcią.ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze, ze mamusie wrocily. Ja tez juz sie nie moge doczekac zeby przytulic ta swoja corcie! w poniedzialek widzialam jej buzke na usg 4d. Jest sliczna, bylo widac jak pije plyn owodniowy a potem wyciaga jezyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od poczatku bylam przekonana ze bedzie dziewczynka bo zwracalam 3 miesiace do tego mam pikle do tej pory na twarzy ,ale okazalo sie ze chlopak usg mam robione raz w tygodniu z tygodnia na tydzien jajeczka i siusiaczek sa wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moje gratulacje !!! :D Mój skarbek 6 maja był odwrócony pupcią i jak się nie odwróci to czeka mnie cesarka.Mam nadzieję że będzie główką do dołu,bo taaaak szaleje że szok :) mały bokser bo bije rączkami :)a od czasu do czasu zaserwuje kopniaka nóżkami że aż w pięty mi idzie :D Czytałam,że najlepszą zabawką teraz dla bąbelka w brzuszków tym tygodniu jest pociąganie za pępowinę :D może to robi właśnie bo coś mnie tam ciągnie w środku w dół :) Wczoraj jak kładłam się spać miałam lekkie duszności.Czułam jakby nie było powietrza w pokoju.I tak jakbym miała jakiś ciężar na płucach i na żołądku,ale jakoś zasnęłam.To chyba normalne,też tak macie? i codziennie leci mi krew z nosa,niekiedy strumyczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krew z nosa czesto leci bo naczynka sie rosrzezajom co do braku oddechu to nasza macica siega juz okolo 8 cm nad pepkiem a nasze nazady watroba zolodek noi wszytkie flaki sa uniesione do gory i to powoduje ze mamy zgage,moze nam sie cofac jedzenie ,albo brakuje oddechu ,ach ja znowu w poniedzialek do gin 15 min ktg i badanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do uczucia braku powietrza to też tak mam, glownie jak leze na wznak. Jakby i sie pluca o polowe zmniejszyly ;) A o do krwi z nosa to leci tylko podczas wydmuchiwania nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja leze z tylkiem do gory,koteczek jak sie czujesz po tych tabletkach bo mie na poczatku strasznie trzeslo ale teraz juz organizm sie przyzwyczail ja biore jednom tablettke o 6 rano 10,14,18,2 w nocy i do karzdej dolanczam po 2 magnezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Koteczek dzieki za odp. Ja wziełam wczoraj fenoterol 2x1 i isoptin tak samo. Po pierwszym razie byłam cała czerwona. I pewnie bym nie zauważyła gdyby nie moja córa, która zapytała się : \"mamusiu co tu masz? \" :) Wypieki masakryczne, kinol czerwony jakbym nie wiadomo jakie ilości alkoholu wypiła ;) Przeżyłam... Za drugim razem było o wiele lepiej. Doszło mi do tego wszystkiego kłucie w pochwie :/ Próbowałam się dodzwonić do mojej położnej. Oczywiście cud by się prędzej zdarzył niż ona by odebrała. Jak dalej będzie mi twardniał tak brzuch to w poniedziałek się przejadę do szpitala. Może pod KTG chociaż mnie podepną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna ja też mam te duszności jak sie na plecach położe. To efekt tego, że dzidzia już spora i jest wysoko. Mamy spłycony oddech i teraz wogóle będzie coraz ciężej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Sierpnióweczki :) W końcu udało mi się Was doczytać. Mam teraz troche roboty bo siostra zostawiła mi pod opieką swojego 9-cio miesięcznego synka i czasami wysiadam a jeszcze brzuch robi mi się coraz większy ufffff Mam pytanie: nosze soczewki kontaktowe, co prawda małe bo –0,50 ale przez ciąże strasznie mi się oczy wysuszają i mam kłopoty z widzeniem. O okularach mogę zapomnieć bo mam uczulenie na nikiel :-p Czy znacie jakieś dobre krople do oczu? Moja niunka ma już 28tyg :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u Nas deszczowo i wietrznie.Co do dusznosci tez je miewam,ale najlepsze to,ze brzuszek mam nisko,noi caly czas mi goraco.Mnie rozstepy niestety nieomineły sa juz widiczne po bokach noi na piersiach,a najsmieszniejsze jest to,ze rozmiar ciagle ten sam,tylko tyle,ze brodawki sie powiekszyły,no,ale jakas taka uroda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co ja przeczytalam to brodawki sie robiom wieksze i ciemnieja zeby nasza dzidzia mogla szybciej natrafic na mleczko poniewarz noworodek nie widzi kolorow natomiast widzi do okolo 50 cm ,i taka wlasnie natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki widze,ze temat naszego ciala jest poruszany:):) Witaj uleczka,tez cie pamietam,i ciesze sie,ze z przejsciami co prawda ale doszlas juz tak daleko z dzidzia i wierze,e dotrwacie nawet do 40tyg:) Jutro mam wizyte wieczorem,wiec trzymajcie kciukasy dziewczynki,zeby z dzidzia i moje rozwarcie zmniejszylo sie.Jka wroce to zdam relacje,co i jak a teraz zegnam sie ,bo chyba sama tu jestem:)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim ,u mnie zapowiada sie piekna pogoda ,na 10 do gin niestety nie zobacze wiele bo mam jedyne 500 m ,no ale czeka mie suchanko serduszka ,obejrzenie dzidzi ,i szyjki,kolejny tydzien za nami i kolejny przed nami ,ja odstawiam leki i sciagam ten szew w 37 tygodniu ,nastepnie czekam na porod ,chociaz moge przenosic ciaze ale moge tez urodzic zaraz po odstawieniu tabletek zobaczymy jak to bedzie,koteczek zastanawiam sie dla czego ty juz masz tak wszystko zaplanowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Dopadły mnie skurcze w kostkach...w sobotę spuchły mi trochę nogi - mam nadzieję, że szybko miną - dzisiaj troszkę lepiej :) Jeszcze troszkę przed nami a ja mam wrażenie, że codziennie mój brzuszek większy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na skurcze bardzo dobry jest magnez mozna go codziennie lykac mi ostatnio wwyszlo ze mam duze dziecko okolo 1700 nie wiem czy to mozliwe ,chociaz moja corka i syn wazyli po 4500 ,ale mi maly skacze ,a w nocy grzecznie spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 tc 374 gram (10 centyl) 575 gram (50 centyl) 754 gram (90 centyl) 23 tc 351 gram (10 centyl) 588 gram (50 centyl) 839 gram (90 centyl) 24 tc 364 gram (10 centyl) 640 gram (50 centyl) 958 gram (90 centyl) 25 tc 409 gram (10 centyl) 726 gram (50 centyl) 1106 gram(90 centyl) 26 tc 483 gram (10 centyl) 841 gram (50 centyl) 1280 gram(90 centyl) 27 tc 584 gram (10 centyl) 983 gram (50 centyl) 1476 gram(90 centyl) 28 tc 708 gram (10 centyl) 1148 gram(50 centyl) 1689 gram(90 centyl) 29 tc 852 gram (10 centyl) 1331 gram 50 centyl) 1915 gram(90 centyl) 30 tc 1014 gram(10 centyl) 1529 gram(50 centyl) 2151 gram(90 centyl) 31 tc 1189 gram 10 centyl) 1738 gram(50 centyl) 2392 gram(90 centyl) 32 tc 1377 gram(10 centyl) 1955 gram(50 centyl) 2634 gram(90 centyl) 33 tc 1572 gram(10 centyl) 2175 gram(50 centyl) 2873 gram(90 centyl) 34 tc 1772 gram(10 centyl) 2395 gram(50 centyl) 3105 gram(90 centyl) 35 tc 1975 gram 10 centyl) 2611 gram(50 centyl)3326 gram (90 centyl) 36 tc 2177 gram(10 centyl) 2819 gram(50 centyl) 3531 gram(90 centyl) 37 tc 2374 gram(10 centyl) 3015 gram(50 centyl) 3718 gram(90 centyl) 38 tc 2565 gram(10 centyl) 3196 gram 50 centyl) 3880 gram(90 centyl) 39 tc 2746 gram(10 centyl) 3358 gram 50 centyl) 4015 gram(90 centyl) 40 tc 2914 gram(10 centyl) 3496 gram(50 centyl) 4119 gram(90 centyl) --

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! U mnie dziś pogoda super, tak jak wczoraj;-) Chyba zabiorę się za pranie rzeczy dla Dzidziusia, bo właściwie nie mam jakichś wielkich planów na dzisiaj i nawet obiadek mam już gotowy, bo zostały nam duszonki od wczorajszego wieczorka i mąż kazał zostawić na dziś;-) Sympatyczna ja też nie mogę się doczekać naszego Maleństwa😍 A moja mama się ze mnie śmieje, że chyba będziemy mieć trojaczki, bo już pół szafy mam zawal0one ciuszkami;-) Idę jutro do mojego gina i może się dowiem czemu tak mi drętwieją te ręce. Myślałam, że będzie lepiej, ale od wczoraj jest jeszcze gorzej. Teraz cały dzień czuję jak mrowią mi palce:( Oby tylko się nie okazało, że to coś groźnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja cały weekend w szkole spędziłam :/ ale ostatnio tak mało się z mężem widziałam, że jak tylko wczoraj skończyłam szkołę to zjedliśmy obiadek i poszliśmy na lody i do kina, a wieczorem na kolację z moimi rodzicami :) jeśli chodzi o dolegliwości, to ja w sumie nie mam żadnych... mam wrażenie, że brzuszek cały czas taki sam, w obwodzie się nic nie zmienia... brzuch mam nisko, więc z oddychaniem nie mam problemów. Od kiedy chodzę na ćwiczenia w szkole rodzenia i w domu codziennie ćwiczę + rowerek to nawet mnie biodra aż tak nie bolą, a kręgosłup nic a nic :P tylko jak za szybko idę, to czuję kłócie w brzuszku, ale wtedy zwalniam i jest ok. jedyne to to, że jak w szkole długo siedzę to potem mam takie ciężkie nogi, jak z betonu, ale nie puchną... wtedy muszę potrzymać nogi w górze i jest trochę lepiej. rozstępów póki co nie mam, bo brzuszek powoli rośnie, więc skóra ma szanse się chyba rozciągnąć. zresztą nie wiem od czego to zależy... qrcze już połowa 7 miesiąca... ale ten czas leci... mój to chyba na piłkarza rośnie, chociaż teraz to częściej się przesuwa i coś wypina, niż kopie ;) uleczka, oj przeszłaś swoje Kobieto, ale do końca już bliżej niż dalej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi jestem kzg ok skurczy nie ma i serduszko pieknie bije kolejna wizyta juz w srode bo u nas czwartek i piatek wolny,moja lista zakupow lezy w szawce wybiore sie na nie w polowie czerwca ,co do pokoiku to mamy duze mieszkanie 4 pokoje 2 lazienki 2 przedpokoje 2 balkony i kuchnie ale dzidziolek bedzie z nami w sypialni wiec co do remontu to nie mam z tym problemu na szczescie,ciesze sie ze zdecydowalam sie do was dolaczyc czas szybciej zleci bo dzieciaki w szkole a maz do 17 w pracy ,ojej a ja nic nie moge zrobic tylko lezec a na dworze tak pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×