Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Witajcie mamuśki! Uleczka - troszkę się uśmiałam z tej grochówki :)) Ja też jestem aparatka ale taki pomysł to by mi w nocy do głowy nie przyszedł ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):)e tam u mnie w nocy byla burza to pewnie przez to,zreszta teraz tez jest,aco u ciebie?hm nety nie ma juz pare dni pewnie pojawi sie na likend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie od wczoraj szykowało się na burzę ale nie doszło do skutku niestety. W nocy duchota że ho ho, spałam w samych majtkach :) Mój plan na dziś - idę po raz pierwszy w życiu na pedicure do salonu spa, aż się boję ;)) No i brak mi ostatnio pomysłu na obiad (2 danie) - może któraś z Was pomoże? Coś lekkiego bo w takie upały to inne dania nie wchodzą w grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w upaly robie ziemiaczki z koperkiem,jajko sadzone,i do tego zimna maslanka,albo nie gotuje bo nikomu sie nie chce jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi też się nie chce jeść w te upały, podgryzę jakiegoś owoca, wypije jogurcik, wsunę kanapkę i nie trza mi nic więcej no ale mój małżon jednak bez obiadu nie umie funkcjonować, poza tym mam jeszcze 2,5 rocznego smyka który po powrocie ze żłobka też musi/lubi coś zjeść - więc tak to u mnie wygląda :) Uleczka..... a ja chyba zrobię dziś faktycznie jajo :) Teraz się napiję kawusi + jakieś ciasteczko. Zapraszam - he he ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie zrobilam kanapki a do picia woda z rozpuszczona multiwitamina ,kawka potem okolo 12 wtedy ogladam film,a gdzie reszta dziewczyn koteczek tez zawsze byl rannym ptaszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak się zastanawiam jak to jest bo u mnie wg ostatniej miesiączki jest 35 tc a wg ostatniego usg 36/37, chociaz do tej pory usg zgadzało się z tc wyliczonym z miesiączki. No i teraz czym mam się sugerować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj asica,ja tez mam problem z terminem tym bardziej ze od marca mialam zalozony szew a 2 tygodnie temu termin na sciagniecie przy usg bylo 3 lekarzy trwalo to chyba z godzine bo nie umieli ocenic ktury to tydzien bo ruznice sa duze ,wedlug @ wypada na 9 sierpnia ,wedlug 1 usg i pomiaru dzieciatka na 15 sierpnia ,a wedlug potwierdzenia ciazy pojawienia sie fasolki na 21 sierpnia,no i czym ja sie mialam sugerowac ,byly dyskusje zeby szew jeszcze zostawic ale ordynator zdecydowal ze dziecko duze,to mi go sciagneli,ale widzisz bez szwa przechodzilam kolejne 2 tygodnie wiec juz sie nie martwie ze moze jest za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany... Faktycznie można zgłupieć. Wyobrażam sobie jak bardzo już byś chciała mieć dzidziusia przy sobie sugerując się tym jak ja sama bym już tego chciała a u mnie dopiero 35 tc.... Teraz to mi się wydaje że czas stoi w miejscu - dziwne jakieś :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przelezalam prawie 9 miesiecy ,przecierpialam i przeplakalam wiele dni ,i naprawde chcialabym miec juz malego przy sobie i byc pewna ze nic sie juz nie wydazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tego życzę!!! Ja też się nie mogę tak meeega doczekać swojej córci, tak bardzo chciałam mieć dziewczynkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz powiedział tak: "...do porodu trzymajmy się wersji że będzie miała Pani córkę, a później zobaczymy...." :))) Taki żartowniś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to bedzie niespodzianka:) no a ubranka musialas kupowac uniwersalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie, no ogólnie stwierdził płeć że dziewczynka ale tak sobie chyba zażartował w razie niespodzianki przy porodzie :)))) Ubranka mam raczej pod dziewczynkę.... Moja wymarzona Zuzinka :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych moich terminow to powiem ci jeszcze tak ,moja tesciowa mowi to ty nie wiesz kiedy dziecko robilas ,a ja jej na to ,caly rok ,i sie zamknela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na strychu od wieków płonęły trzy świece. Pierwszą świecą była miłość, powiedziała "tyle jest bólu na świecie tyle niesprawiedlwości, ludzie są dla siebie źli, ranią się na wzajem, po co ja wam jestem" po tych słowach zgasła. Drugą świecą była wiara, powiedziała "miłość umarła, świat jest okrutny, ludzie są zagubieni, bez celów, też jestem niepotrzebna" i zgasła w tym momencie na strych weszło malutkie dziecko, zobaczyło co się dzieje i wykrzyknęło przerażone "co wy robicie! nie gaśnijcie, ja się boję ciemności!" wtedy odezwała się trzecia świeca, głos miała, ciepły spokojny: "nie mart się kochanie, dopóki ja płonę, możemy zapalić pozostałe świece, ja jestem NADZIEJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo za ciętą ripostę uleczka! Siedze przed kompem a pwinna zupe gotowac. Nie grochowa hahah(to te było dobre!). Rano 5 telefonów czy juz urodziłam. Wszyscy sa strasznie niecierpliwi. Mogliby troche odpuscic bo to strasznie meczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to im odpowiadaj ,jak urodze to was powiadomie,tutaj w niemczech jest taki zwyczaj ze jak dziecko sie rodzi to rodzina i znajomi obwieszaja caly dom ,lalkami i ciuszkami tak zeby cala dzielnica widziala ze sie dziecko urodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia82
Cześć dziewczyny podczytuje Was od jakiegoś czasu ale jakoś tak sama się nie udzielałam...ale jeśli pozwolice chciała bym sie dołączyć może w grupie szybciej zleci ta końcówka bo podobnie jak Wam strasznie mi się dłuży ..Może coś o sobie jestem z poznania bedę rodzić na polnej mo lekarz tam pracuje i położna również termin mam na 3 sierpnia 2tygodnie temu na wizycie miałam 1,5 cm rozwarcia od samego początku jestem na lekach fenoterol przestałam brać 3 tygodnie temu .Mój lekarz twierdzi że nie doczekam do terminu trochę się tego uczepiłam bo już chciała bym mieć córcie przy sobie..to chyba tyle w telegraficznym skrócie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mysia pewnie ze tu czas szybciej leci ale tylko wtedy jak dziewczyny pisza,a w jakiej dawce bralas fenoterol i od kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynałam od 3 tabletek na dobe miałam zwiekszaną dawke aż do 6 tabletek na dobe ale ja brałam po pół tabletki czyli 12/24h To co mogę czuć się przyjęta...:) kurcze chciałam się przyczernić bo wiem że macie złe doświadczenia a nie chcę wam się żle kojarzyć...:)ale coś mi nie idzie..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ze tak ,ja bralam 6 calych do tego 10 magnez,od tygodnia juz nie biore a bralam od 18 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Witam nowe dziewczyny! U nas nadal straszne upały:( Siedzę i się pocę:( Okropność:( Mi puchną jak na razie tylko palce w nogach, ale nie jest tak źle. Malutka rusza się leniwie i coś czuję, że nie bardzo jej się śpieszy. Miałam nadzieję, że teraz to już szybko pójdzie, a tu ciągnie się jak spaghetti... Wczoraj w końcu się zmobilizowałam i popakowałam rzeczy do szpitala dla Małej. Dla mnie jeszcze trochę muszę uzupełnić. Samopoczucie ok, gdyby nie ten upał. A u Was jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka zazdroszcze chłodów umnie też duchota niesamowita do tego puchne okropnie najbardziej nogi wyglądam jak z kreskówki...:)a i jakoś wcześniej pisałyście o wadzę to ja Was chyba Wszystkie bije na głowę bo mam 22kg na plusie tylko za nim zaszłam w ciąże to brałam leki by zajść bo miałam problemy i już wtedy przybrałam jakieś 5kg...ale cel uświęca środki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia a ile teraz wazysz bo wagowo to ja bije wszystkich chociaz dziewczyny mowia ze nie widac tego po mnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×