Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

a ja jem hipsy i zapijam maslankom :D syn mi zrobil dzis zdjecia wrzuce na fotosik tak wygladam przed godzina 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sie zastanawiam co z Neta w koncu u Niej ,moze juz cos prysneło he,he i tuli dzidzie.A ja juz zjadłam zapiekanke ,pierniczki i wafelka ,i mam okropna zgage,ze mi az łzy leca tragedia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha a ja jak mam zgage to pije sobie takie specjalne mleczko z apteki i zaraz przechodzi,moje dziecko jest od paru dni bardzo ruchliwe w dzien pelza bez przerwy a w nocy spi,a z jedzeniem to tak miksuje jak bym byla w 2 miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa jak nie masz nic na zgage to wez moze troche pasty do zebow lyknij mi pomagalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mały tesz buszuje cały czs ,ale jego aktywnosc wzrasta na wieczor biedny tak sie tam gniecie:(Ja tez poki moge korzystam i jem co popadnie,ale pozniej dietka taka pozadna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka27
Cześć dziewczyny! Od paru dni mam zainstalowany internet w domu i zagladam sobie na Wasze forum. Miło poczytać:-) Ja obecnie jestem w 38 tygodniu.Termin mam na 4 sierpnia i czekam juz z niecierpliwością na synka,który na imie bedzie miał Borys. Mam podobne objawy nadchodzacego porodu jak Wy,ale na tym na razie koniec. Odliczamy z mężem dni i godziny żeby bąbelka mieć juz przy sobie. Serdecznie Was pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj jamajka27 fajnie ,ze piszesz.Uch 38 tydz to tylko odliczasz dni ,bo teraz to w kazdej chwili mozesz zaczac rodzic,ale fajnie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie jest:-) Bardzo żałuje,ze nie mogłam wczesniej pisać na forum. Umknęło mi pewnie wiele spraw,ale najważniejsza koncówka przed nami i powoli bedziemy sie cieszyły ze wszystkich maluszków,które przyjdą na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaczz kaFFre
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jamajka wpisz sie do tabelki,widze ze neta sie dalej nie pojawila no to ciekawe co tam u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja tez nie wiem ,neta jest od tabelki ale jej nie ma ,a co u ciebie jak sie czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 🖐️ U mnie też jeszcze się nic nie dzieje przepowiadającego tak jak u Ciebie Szczęsliwa wiec może zostaniemy na koniec :o Mi też często towarzyszy zgaga i już niewiele mi pomaga. Słyszałam ostatnio zabawną rzecz: jak się ma zgagę to znaczy, że dziecku włoski rosną :classic_cool: :D jeśli się tego trzymać to moja malutka urodzi się z warkoczykami ;) Witaj jamajka27 🌼 Pozwole sobie wkleić tabelke pod nieobecność Nety :) AniaSuwałki.......28..........Suwałki..........01.08...... .s...... Kryspin beatkak2...........?.............?................01.08. ......c...... Amelka neta1983.........25..........Poznań...........01.08..... ...c...... Maja jamajka27........?...............?...............04.08.........s.......Borys kapucha171......20..............?...............05.08... .....s...... Eryk koreanka.........22..........Białystok..........05.08... .....c...... Maja lokulek...........24.............?................07.08. ........s...... Julek uleczka...........34..........Nordenham......09.08...... ...s.......Dominik kala275...........28..........kuj-pom..........12.08... ....c.......Kaja??? iza33..............34 .........podkarpacie .....12.08........s.......? kalola............20.............?.................13.08.... ....s...... Tomek??? koteczek19833..25..........Świętoszów ......13.08........c.......Maja martusia2801....23..........MiędzybrodzieB.14.08........ .c ......Emilia??? Szczęśliwa22.. ..22............?................19.08..........s ......Alex małaHPW.........24...........Śląsk............21.08..... .....? ......? monia00monia...?...............?................22.08... ......?...... ? ma_ja1............?...............?................31.08 ........ s... .. ? Mamusie i Maleństwa nick........................tc............data ur........waga/wzrost.........imię Marzenie1508............32+2...........15.06..........18 50/42............ Mikołaj Marzenie1508 GRATULUJE 🌼 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kala zapomnialas o jeszcze jednej mamusce,i wiesz ja tez o tych wloskach slyszalam wiec cos musi w tym byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Uleczka juz poprawiam AniaSuwałki.......28..........Suwałki..........01.08.... .. .s...... Kryspin beatkak2...........?.............?................01.08. ......c...... Amelka neta1983.........25..........Poznań...........01.08..... ...c...... Maja jamajka27........?...............?...............04.08.. .......s.......Borys kapucha171......20..............?...............05.08... .....s...... Eryk koreanka.........22..........Białystok..........05.08... .....c...... Maja lokulek...........24.............?................07.08. ........s...... Julek uleczka...........34..........Nordenham......09.08...... ...s.......Dominik kala275...........28..........kuj-pom..........12.08... ....c.......Kaja??? iza33..............34 .........podkarpacie .....12.08........s.......? kalola............20.............?.................13.08.... ....s...... Tomek??? koteczek19833..25..........Świętoszów ......13.08........c.......Maja martusia2801....23..........MiędzybrodzieB.14.08........ .c ......Emilia??? Szczęśliwa22.. ..22............?................19.08..........s ......Alex małaHPW.........24...........Śląsk............21.08..... .....? ......? monia00monia...?...............?................22.08... ......?...... ? ma_ja1............?...............?................31.08 ........ s... .. ? Mamusie i Maleństwa nick........................tc............data ur........waga/wzrost.........imię Marzenie1508............32+2...........15.06..........18 50/42............ Mikołaj lolcia26.......35....01.07.....2770/50........Antoś To może jednak cos w tym jest:) moja kumpela mówiła, że u niej sie sprawdziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ogladalam wlasnie lozka porodowe w polsce i stwierdzilam ze odkad ja urodzilam daniela 15 lat temu to nic sie nie zmienilo takie same straszne te lozka,ja poszukam na jakim ja bede rodzic to wkleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jak wejdziecie w ten link to jest to broszura z mojego szpitala pokazana tam sala porodowa i wanna porodowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczne dzięki za wklejenie do tabelki. Czuje się różnie,najgorzej jak są takie straszne upały. Mam strasznie opuchniete stopy i ciężko mi się chodzi. Poza tym czuje straszny ucisk na dole brzucha. Mały ma 3 kg (info z wczorajszej wizyty) i leży bardzo niziutko główką w dół. Cały gotowy tylko skurcze i juz bedzie po wszystkim. Tylko tych właśnie nie ma...odpowiednio silnych. Może cos niebawem ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooooooooooja tez słyszałam o tych włoskach ciekawe;(Byłam dzisiaj ogladac sale porodowe ,poniewaz słyszałam,ze jak sie rodzi to ,zeby sie nie kłasc ,tylko lepiej na w pozycji stojacej sa wieksze szanse,ze nie popekamy.No wiec zastanawiam sie nad porodem aktywnym tzn:piłka,basen noi nie wiem co tam jeszcze,no ,ale nie kazda kobieta tak moze ,noi podobno mało kobiet godzi sie na to,poniewaz jak sie rodzi w wodzie to nie mozna dostac znieczulenia,noi do wody mozna wejsc dopiero jak sie ma 5cm rozwarcia,ale warunki supppppppppper,porozmawiam jutro jeszcze z moja połozna co o tym sadzi tzn o tym znieczuleniu ,bo nie wiem czy bez dam rade ,a Wy jak rodzicie ze znieczuleniem ,czy bez???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka szczesliwa ja wkleilam link z moja sala porodowa czy twoja tez taka fajna,ja rodze bez znieczulenia,i tak jak muwisz najlepiej jest przechodzic te bole bo szybciej sie robi rozwarcie,ja chyba nie bede rodzic w wannie,bo puzniej czeba z niej wylazic wycierac sie a nie wiem czy bede miala na to sile,u nas stosuje sie cos takiego nazywa sie to godzina poporodowa ,ze jak dzidzia juz sie urodzi ,odetna pepowine to zostawia sie malca na piersiach mamy przez wlasnie godzine i sie im nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Czytam Was od jakiegos czasu, sama nie pisałam jakoś tak wyszło. Jestem w 37 tc, termin mam na 11 sierpnia, nosze w brzuszku dziewczynkę. Imienia niestety jeszcze nie mam, oczywiscie jeste kilka na uwadze, ale prowodpodobnie nadamy małej dopiero jak sie urodzi, takie jakie bedzie do niej pasowało. Mieszkam w Trojmieście i bedę rodziła na Gdańskiej Zaspie, gdzie mam umowioną położną. Ciażę znoszę, ok, najgorzej jest jak są upały. Mysle ze jeszcze pochodze z brzuszkiem, moja mała niestety jest bardzo mała , w poniedziałek wazyła tylko 2650 :( Ale moze dobije. Pozdrawiam wszytskie przyszłe mamy i te co już są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe mamusie:) ja wczoraj mialam wizyte,z malenstwem wszystko ok,jeszcze sie nie owrocil...niestety nie dostalam jeszcze skierowania do szpitala. mam czekac na skurcze a potem cesarka. moj synus wazy 3kg. a jego mamusia juz 80. wiec 18 kg przybralam. i z dnia na dzien czuje sie ciezsza. ja tez ciezko znosze upaly,nogi mi puchna...wieczorem mam jak balony. a i tez slyszalam o tym ze dziecku wloski rosna jak mama ma zgage. pozdrawiam i zycze mniej upalow. U mnie jest dzisiaj goraco,bede korzystac z basenu.:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica1984
Hej! Pozwolicie że i ja do Was dołączę? :) Udzielałam się kiedyś na tym forum i teraz postanowiłam powrócić :) Jestem w 34 tc + 6d, będzie dziewczynka Zuzia, termin mam na 27 sierpnia. Ciążę znoszę bardzo dobrze, owszem, bywam bardziej zmęczona, więcej się pocę ale większych dolegliwości brak:) Przybrałam już 18 kg a Zuzia w 31 tc ważyła 2450. W poniedziałek mam kolejną wizytę. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×