Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

A z ta tabelka to sama nie mam pojecia jak sie dopisuje,ktoras z dziewczyn bedzie musiała nam pomoc:)No u mnie tez chłopiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a jakie imie wybraliscie z mężem? ja chce bardzo Tomek ale moj mąż cos kreci głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex.Ja jeszcze nie mam meza jotro miało byc nasze weselicho,a dlatego w niedziele,ze wszystkie miejsca w tym lokalu były juz zarezerwowane.A ja byłam skłonna wziasc ten slub ,a teraz sie ciesze ,bo nie wiem jak bym wytrzymała,noi raczej nie wygladała bym jak pani młoda.Wesele przełozylismy na nastepny rok tez czerwiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no faktycznie slepa jestem :) ja brałam slub w lutym. widac mi było brzucho ale bardzo mało. teraz jakos mi tak wydeło. a duzo przytyłas? no to na nastepny czerwiec synek Wasz juz moze bedzie próbował chodzic :) i wypijesz sobie troche :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz 19 kg wiec sporo,czułabym sie okropnie,a ty ile?No jeszcze pogoda by nam niedopisała ,bo u mnie jakies huragany ,burze przechodza moze to jakis znak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja 10 :) ja tez miałam kichowata pogode. w kosciele to tak zmarzłam ze sie ruszyc nie mogłam. nawet głupiej farelki ksiadz nam nie postawił. a gdzie mieszkasz?bo słyszałm ze na slasku najbardziej hulają burze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka z rana witam nowe mamusie,u mnie taka duchota,polske zalewa a my tu marzymy o deszczu,u mnie noc minela standardowo pare razy w kibelku i problemy z przekrecaniem,macie racje kazdy porod jest inny i nie ma co sie sugerowac opowiesciami jeden trwa szybko a drugi dlugo ,ja np daniela jak rodzilam to po terminie i porod wywolywany,z karolina obudzilam sie o 5 rano z bolami w domu pokrecilam sie po domu i jak jechalam do szpitala o 7 to ona juz o 8 byla wiec szybko,a deniska jak rodzilam to tez sie obudzilam okolo 8 z bolami poszlam do ubikaci a na papierze gesty sluz z krwia wiec odszedl czop do tego bole a o 12 byl juz na swiecie podejrzewam ze wtedy lekarze nie czekali do pelnego rozwarcia bo wystarczylo jak bylo okolo 7 cm ,wiec widzicie kazdy porod inny ,ciekawe jak tym razem bedzie,najgorsze sa bole ale idzie przezyc ,sam porod i ciecie krocza nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mamuśki! Ale tu ruch się zrobił i to w weekend! Ale super! Oby tak dalej! U mnie nocka tez minęła spokojnie tylko z wycieczkami do kibelka i co zasnęłam to śniła mi się Majka. Najpierw że niosłam ją do chrztu i miała nie wiedzieć czemu niebieską czapeczkę i wypadła mi z tej wielkiej poduszki na chodnik. Potem w kościele dostałam laurkę dla niej i tam było napisane, ze się urodziła 1 października, także \"troszeczkę\" ją przenosiłam ;) No a jak ją przyniosłam do domu to się zrobiła taka maleńka że spała w pudełku od chusteczek higienicznych ;) Dziwne te sny ;) Aha i rano obudził mnie ból brzucha jak na okres. One z dnia na dzień są coraz silniejsze, ale pobolo ok 3 minutek i przestaje. A pogoda u mnie dziś taka sobie, jest zachmurzone i strasznie duszno. Kalola dopisuję Cię do tabelki, nie wiem skąd jesteś więc zostawiam znak zapytania, a co do imienia to wpiszę narazie Tomek, a potem najwyżej się zmieni :) NICK..............WIEK.... MIEJSCOWOŚĆ.... TERMIN .....PŁEĆ....IMIĘ neta1983.........25..........Poznań...........01.08..... ...c...... Maja lokulek...........24.............?................07.08. .......s...... Julek uleczka...........34..........Nordenham......09.08. ......s.......Dominik kala275...........28..........Świecie...........12.08... ....c.......Kaja??? iza33..............34 .........podkarpacie .....12.08........s.......? kalola............20.............?.................13.08.... ....s...... Tomek??? koteczek19833..25..........Świętoszów ......13.08......c.......Maja martusia2801....23..........MiędzybrodzieB.14.08.......c ......Emilia??? Szczęśliwa22.. ..22............?................19.08........s ......Alex monia00monia...?...............?................22.08... .....?...... ? Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim Mamom!! Koteczek tak to juz widzisz jest.Przyjdzie woda i wszystko zniszczy,ale bez niej tez nie da sie zyc.U mnie znow jest przepiekna pogoda.Cieplutko,slonecznie-zyc nie umierac.Mielismy wczoraj grilla i poszlam pozno spac a dzisiaj czuje sie jakbym kaca miala-chyba po coli,bo pozwolilam sobie wypic szklaneczke.Was tez tak czasem ciagnie zeby przynajmniej tak odrobine tego swinstwa wypic??!!Mnie nadal boli bardzo kosc lonowa a wczoraj wieczorem to juz jak kaczka chodzilam:))Jutro mam wizyte u poloznej.Ciekawe co powie tym razem,bo mam jakies dziwne swedy i cos ostatnio wspominala,ze mnie wysle na badania.No zobaczymy...Zycze milej niedzieli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lokulek Co do coli to ja wczoraj miałam taki dzień że nie mogłam się oprzeć i piłam ją tak jakbym w życiu jej nie piła i byłby to najsmaczniejszy napój na świecie. Nie piję jej codziennie, ale od czasu do czasu myślę, że nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam witam :) postawie na swoim i bedzie Tomek :) u mnie tez pogoda ładna. ale tak duszno ze sie wychodzic na dwor nie chce ;/ dziś w nocy wstawałam okolo 10 razy ;) chyba bede juz spac na kibleku ;P szybciej bedzie. neta 1983 masz super sny :) mi sie tylko sni przyrzad do ktg chociaz jeszcze tego nie miałam. dziwne ;) ja jak nie piłam coli przez długi czas a potem jak sie napiłam to mysle ze z 0,5 l pociagnełam :)) leniwej niedzieli zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalola, u mnie niestety nie przeszło imię, które ja sobie wymyśliłam. Zawsze sobie marzyłam jeszcze zanim byłam w ciąży, ze jak będe mieć córeczkę to będzie Milena. No ale mężowi niestety się nie podoba, no więc poszłam na kompromis i będzie Majka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tez b.ładne imię :) moj M chciał Alan ale ja sie nie zgodze na to imie. kojarzy mi sie z łobuzem jakims :) ale to TYLKO moje skojarzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, jakbym miała chłopca to jedną z propozycji też był Alan, bo mi się bardzo podoba, ale każdy w rodzinie mi skrytykował. Tak więc wszystko kwestia gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiesz u mnie w miasteczku grasował taki Alan. nie był świety,no ale niestety zginał w wypadku. szkoda chłopaka mial 16 lat. ale jakos mi to zostawiło traume na tym imieniu. w ogóle u mnie na poczatku miała byc dziewczynka :) tylko pózniej cos dorosło :) w starsznie zaskakujacym tempie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no to skoro juz wyrosło, to raczej już nie zniknie ;) Co do imion to ja mam tak, ze jeśli nie lubię jakiejś osoby to automatycznie jej imię też już mi się nie podoba i na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja sie dzis wybiore nad morze,u mnie tez jak by byla dziewczynka to maja,a chlopak od dawna mial byc dominik a imiona ja wymyslilam a maz nie ma nic do gadania zreszta wozek i lozeczko tez sama wybieralam,wiec u mnie sprzeczek nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
u mnie co do wózka i innych rzeczy tez sie nie wtracał,ale jesli chodzi o imie to juz przestaje milczeć ;) ale Ci dobrze ze nad morze pojedziesz. tez bym chciala chociaz na taki weekend siupnąć. no ale niestety mam ponad 500 km nad morze.a mi po 100 km kregosłup wysiada. pociagiem tez nie wygodnie :) ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka to masz fajnie, że decyzje sama podejmujesz. Chociaż co do wyboru wózka, to potrzebuję "wsparcia" męża, bo jestem strasznie niezdecydowana ;) Ale Ci zazdroszcze tego morza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja to wózek wybrałam ale nie kupiłam jeszcze :) ale łozeczko ubranka i takie tam to wybieram sama. dużo bym oddała za dzien spedzony nad morzem. uwielbiam ta letnia atmosfere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola1986
witajcie niewiecie moze moje kochane gdzie w radomiu wykonują cesarskie cięcie na życzenie i ile to kosztuje proszę o szybką odpowiedz.....Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola1986
halo jest tam kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zyczenie to nie wiem czy wykonuja...moze sie nie znam,ale kazda operacja niesie za soba jakies ryzyko wiec musza byc przeciwskazania do naturalnego porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola1986
ok... bo wiesz my z mężem planujemy 3 dzidziusia i boję sie naturalnego porodu dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sierpnióweczki :) Widzę, że się coś tu wkońcu rozruszało :). Oby jeszcze troszkę dziewczyn doszło do Was. Zawsze w kupie raźniej :P Szykujcie się szykujcie, bo w sumie u Was też juz nie długo się zacznie :) Uleczka ciekawa jestem czy po zdjęciu szwów szybko się rozpakujesz, czy może dotrwasz do terminu :) Życzę powodzenia. Czasem do Was zaglądnę i skrobnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola a wczesniej miałaś cesarki?? Bo jesli tak to 3 cia z automatu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel2582
Hej dziewczynki  Zapraszam wszystkie sierpniowe mamusie 2009 na nasze forum które stworzyłyśmy dla Was i o Nas  dzielimy sie na nim swoimi przezyciami, doswiadczeniami, wrażeniami i z utesknieniem czekamy na nasze bobaski  oto link zapraszam  http://www.benc.pl/grupy/forum/151/watek/84416/sierpniowe_terminy_2009_zapraszam_wszystkie_przyszle_mamusie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski jestem padnieta wszystko mie boli,no tak to prawda do morza mam blisko bo okolo30 min autem ,a do ujscia jakies 10 minut spacerem,u nas dalej duchota ,nogi mi puchna,kolana bola,jutro ide na ktg poprosze moja gin aby zadzwonila do szpitala i ustalila termin sciagniecia szwu,dowiem sie tez ,czy to boli i czy czeba lezec w szpitalu,nie wiem kiedy sie rozpakuje ale planuje zrobic to szybko troszke polatam,wezme sie za dzialke troche poplewie i sie wkoncu poprzytulam z mezem a to pomaga ,jeszcze po takiej przerwie i mysle ze szybko nadejdzie ten dzien,napewno was powiadomie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek ja tak po cichu ci napisze ze my z moim od marca nic a jak mi sciagna ten szew to idziemy na calego i jak dostane orgazmu to wiesz ze przy tym macica dostaje skurczy ,to chyba odrazu urodze hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×