Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Czesc wszystkim :) Iza wszystkiego najlepszego!! :D Po wczorajszym słoneczku dzisiaj pada deszcz a ja czuje sie tak samo jak wygląda za oknem. Prawie pól nocy nie moglam spac duszno mi było i bardzo niewygodnie, na wszystkich trzech dostępnych płaszczyznach spania (lewy bok, plecy, prawy bok) było zle :( Teraz jestem wymeczona jak nie wiem co a tu zaraz za obiad trzeba sie zabierac :0 juz bym chyba wolała, żeby mała była juz na świecie. W przyszłym tygodniu tez ide na usg to dowiem sie ile mała waży i czy juz sie obróciła bo ruchy nadal czuje jakoś tak wszedzie. Miłego i mało męczącego dnia Wam życze brzuchatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek no to malutka juz przygotowana do porodu sn,ale nadal bedzie cesarka?Ile wazy twoja malutka i wiesz juz kiedy bedziesz miała ta cesarke:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala dzięki :) Z tym spaniem to prawda, mi też niewygodnie :( Ale jeszcze chwilę musimy wytrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;-) Iza wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy! Przede wszystkim spełnienia wszystkich marzeń, zwłaszcza tych najskrytszych!!! Neta ja też bym go chętnie zmieniła, ale do niego przynajmniej mam w miarę blisko, a następny gin, do którego mogłabym się zapisać jest dużo dalej i chyba dlatego się nie zdecydowałam:( No cóż, już nie daleko, będzie dobrze;-)) Iza masz rację, najważniejsze, żeby z Dzidzią było wszystko ok. Jak mają ochotę zostać w tej pozycji to trudno, byle by wszystko szybko i sprawnie poszło;-) A ciśnieniem się nie martw, bo to chyba tylko taki jednorazowy skok (może się na coś zdenerwowałaś wcześniej i to dlatego), ja miałam zawsze 130/80, potem zaczęło skakać i miałam tak jak Ty ok 140/90 parę razy, a wczoraj 110/80 i to mierzyła dwa razy, bo za pierwszym nie wyczuła;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz jak bys mogła rodzic sn to musisz byc przygotowana ,jezeli to jest 36tydz:)He,he To malutka do konca 3 kg napewno osiagnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki :) Już bym poszła do domku a tu jeszcze godzinę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Dzisiaj czeka mnie wizyta u lekarza już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Koteczek wszystkiego najlepszego z okazji Waszej rocznicy. Dajcie dziewczyny znać jak tam u lekarza. A ja właśnie wcinam śniadanko, chociaż może powinnam zmniejszyć porcje, bo wczoraj weszłam na wage i się przeraziłam - 17 kilo na plusie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek duuuuuuuuuuuuużo miłości :) Ja też na 16 - idę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek wszystkiego najnajnajlepszego w dalszej drodze zycia:)Kobitki dajcie znac co i jak po wizytach:)U mnie malowanko tylko takie na raty bo młody w pracy ,a tutaj maluje po pracy wiec takie pierniczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja własnie wróciłam od fryzjera- od razu człowiek ma lepszy humor :) Ale takie duszno i parno, że pot się ze mnie leję :( Rany żeby była już 15 :) Szczęśliwa i jaki kolor malujęcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Iza:)Jednak nie poszło po mojej mysli:(2 sciany beda zołte,a jedna zielona taka jak była wczesniej tylko troszeczke inny odcien zobaczymy co z tego wyjdzie:)A co robiłas kolorek ,czy sciecie.Mi tez by sie fryzjer przydał odrost mam gdzies na 4cm he,he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa przycięłam...ale odrosty też już mam ale pomyślałam, ze jeszcze z 3 tygodnie wytrzymama a potem sobie zrobię balejaż żeby po porodzie mieć chwilę spokoju :) Szczęśliwa ...jak zobaczysz całość ścian może będziesz zadowolona i zawsze to jakaś zmiana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba musimy zrobicjeszcze przed porodem ,bo potem nie za bardzo bedziemy miały czas.No ,a sciany to zawsze jakies odswiezenie.Kobitki mierzyłyscie ostatnio swoje brzuszki moj w przeciagu 2 tyg urosł o 5cm,czyli juz 107cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;-) Jak samopoczucie na dziś? U mnie nawet w porządku. Pogoda różna, raz pada deszcz, raz słońce świeci.... Neta ja mam dopiero 3,5 kg na plusie, mam nadzieję, że to się nie odbije na Maluszku. Moja mama mówi, że najwięcej przybiera się w ostatnim miesiącu, przekonam się czy to prawda na następnej wizycie;-) Koteczek wszystkiego najlepszego;-) Szczęśliwa ja w ogóle mojego nie mierzę, boję się;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Koteczek wszystkiego najlepszejszego :D U mnie dzisiaj parowa niesamowita az nic się nie chce. Ja raczej tez nie mierze brzuszka ale ostatnio połozna mi zmierzyła -103cm potem tak z ciekawosci tez zmierze, żeby sprawdzic jak to idzie dalej ;) Dziewczynki mam pytanie: zastanawiałam się nad kupnem biustonosza takiego do karmienia już, zaczełam dzis 34 tc czy myslicie, że piersi mogą jeszcze urosnąć? Siary u siebie nie zauważyłam i nie wiem czy one maja zamiar jeszcze się powiększyc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia dobre z tym boje sie he,he jejku to ty rzeczywiscie mało przytyłas tez bym tak chciała:)Kala u mnie gdybym nie nacisneła sobie to tez bym nie widziała siary jak przycisne delikatnie to leca jakies kropelki takie zołtawo mleczne ,mysle,ze nikogo tym nieuraziłam:)A ,co do piersi to wydaje mi sie,ze dopiero po porodzie sie znacznie powieksza moje do tej pory urosły moze jakis 1cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa mało, mało;-) Ale co zrobić. Kala wydaje mi się, że chyba jeszcze za wcześnie, Szczęśliwa ma rację, piersi urosną jeszcze po porodzie. Chyba, że kupisz od razu trochę większy, ale to nigdy nie wiadomo czy się trafi dokładnie w rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny :) A ja jestem już po wizycie- maleństwo w końcu się odwróciło :) Jestem taka szczęśliwa :) Już pomału przyzwyczajałam się do wizji cc.... Misiu waży 2,5 kg, wszystko na razie pozamykane-wizyta 30.07- pewnie ostatnia :) ale wcześniej mam zrobić ktg w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:)A co do wagi to tez niezle ,bedzie duzy chłop ,ale fajnie sie czyta takie miłe wiadomosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Ja po wczorajszej wizycie - padłam i spałam do rana :) Martusia sama widzisz, że i Twoja Niunia może zmienić pozycję :) Kiedy masz wizytę ? Szczęśliwa ja mam nadzieję że urodzę misia jakieś 3,5 kg ale zobaczymy, że tylko wszystko było dobrze i zdrowe maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek to już musisz być przygotowana :) Duża już Twoja Majka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Koteczek to pewnie sie cieszysz, ze masz szanse na porod sn. Faktycznie duza ta Twoja Corcia. No juz pomalu musisz sie szykowac. Pewnie z nas wsztstkich bedziesz pierwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Iza ja mam następną wizytę dopiero 20 lipca i idę tylko po dalsze L4 do jego prywatnego gabinetu 25km dalej:( Bo powiedział, ze on jedzie na urlop, a nie może mi dać więcej zwolnienia jak na 3 tyg, bo potem często są kontrole.... Ja oczywiście się zgodziłam:( i mam 20ego odebrać zwolnienie i dopiero zadzwonić do Ośrodka, żeby się umówić na normalną wizytę, najwcześniej 28 lipca. Tylko w domu tak sobie pomyślałam, że przecież to już 33 tydzień, a jak pójdę dopiero 28 lipca to już będzie 37 tydzień i parę dni:(:(:( A ja bez żadnych badań:( Koteczek fajnie, że już prawie wszystko wiesz, tylko czekać, kiedy zobaczycie swoją Kruszynkę;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:)Koteczek super wiadomosci Majeczka ładnie rosnie .Ja tez juz bym chciała wiedziec co i kiedy:)Jejku jakas pogoda u nas do bani,ze jestem niprzytomna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Martusia nie przejmuj sie ja mam dopiero 9lipca wizyte,ale to tylko na mierzenie cisnienia,a22lipca u połoznej,ktora tez nic konkretnego mi nie powie tylko obada brzuch i serduszko dzidzi jak zawsze:)Wiec musze sie wybrac prywatnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dawno mie nie bylo mialam problemy ,gratuluje dziewczynom co obchodzily rocznice,a koteczkowi ciesze sie ze wszystko ok i zycze porodu sn ,noi w dalszym ciagu zobaczymy ktura pierwsza bedzie w tabelce ,a u mnie bylo tak w tamten piatek zaczal mie strasznie bolec zab w dodatku ten oczny ,w niedziele obudzilam sie zapuchnieta po same oko ,pojechalismy na pogotowie do detysty,noi myslalam ze umre z bolu ,bo wiercil mi bez znieczulenia do tego wyciagal nerw,az mi nogi podskakiwaly tak bolalo ,noi tak do srody mialam obolale dziaslo kosc policzkowa oko i ucho ,w srode na wieczor zaczal mi twardniec brzuch dosc czesto w czwartek pojawil sie gesty sluz pojechalam do lekarza ale wszystko jest ok szew czyma ,maly wazy ponad 2 kg gin powiedziala ze te objawy sa normalne w tym tygodniu ,acha hemoglobina u mnie znowu poszla w dol 9,7 a to nie dobrze ,jeju pewnie znowu pojawi sie pomarancza wybaczcie ,teraz was poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa dzięki za podtrzymanie na duchu;-) Jak pójdę do niego 20ego to się go zapytam czy by mnie nie mógł zbadać i zrobić USG czy Maluszek się obrócił. Tylko, że jak mi powie jakąś horendalną kwotę to chyba poczekam do 28ego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka teraz życzę już tylko zdrowia :) Dziewczyny ale mi się będzie ciągnęło teraz do wizyty - dopiero 30.07 i pewnie ostatnia. U mnie nadal duszno, parno i siódme poty mnie oblewają :( Ale jeszcze chwile i weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×