Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

hej:) dorotka jak najbardziej mozesz pisac..ostatnio tutaj pustki...ale ja czesto zagladam... pozdrawaimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Ja tez tu często zaglądam, ale jakoś nigdy nie mogę się zebrać, zeby napisać. No więc u nas wszystko oki. Malutka zdrowa, chociaż z utęsknieniem czekamy na pierwszego ząbka. Majki dietę też co chwilę rozszerzam o coś nowego. Wczoraj jej dałam "pierwsze ciasteczka" hippa. Dałam tylko jedno bo mała jest uczulona na mleko a tam jest 1% mleka i trochę się bałam. Dzisiaj w okolicy ust wyszły jej dwie czerwone krostki. Może od tego, a może zbieg okoliczności. Poczekam kilka dni aż zejdzie i podam znowu i zobaczymy. Majka jak narazie niezbyt raczkuje do przodu, jednak w chodziku śmiga po całym mieszkaniu, więc wszystko co w zasięgu rączek ląduje na ziemi. Nie wiecie może jak długo dziennie dziecko może być w chodziku? Uleczka Ty dajesz Małego do chodzika,prawda? Ile czasu tam spędza? Dorotka pisz z nami! Im nas więcej tym lepiej!!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Neta hmmm Tomek też nie raczkuje, ale zaczął podnosić pupe do góry więc może coś ruszy. Jeśli chodzi o chodzik to ja bym Ci odpowiedziała, że najlepiej wcale nie wkładać dziecka do chodzika, a szczególnie takiego malucha. Na chodzenie mają jeszcze tyyyyyle czasu:) Mam pytanie do dziewczyn, które karmią jeszcze piersią. Gryzą Was maluchy? Mój ma dwie done jedynki i gryzie:( Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooglądałam zdjęcia. Majka fajną ma czuprynkę, urodziła się chyba bez włosów co? Bo takie fajne gęste ma teraz:) A Dominik super gość w tych okularach:) Może się zmobilizuje i też coś wkleje później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dziewczyny dajcie namiary na nasza klas. kapucha171@buziaczek.pl pozdrawiam.... a co do karmienia piersia to Eryczek tez ma dwie dolne jedynki i mnie nie gryzie:) kilka razy mu sie zdarzylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu wysłałam Ci maila z danymi Dorotko Majka urodziła się już z włoskami, oczywiście nie takimi gęstymi i długimi, ale sporo ich było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Haniu ja również wysłałam Ci maila;-)) Co do chodzika to my co prawda nie mamy, ale sądzę, że o ile w ogóle to niezbyt długo można wkładać Maluszka do niego. Może po kilka razy dziennie ale na króciutko np na 15minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny U nas sporo zmian, wróciłam tydzień temu do pracy i sporo wokół tego było zamieszania. Ja rozłakę z synkiem znoszę bardzo ciężko, ale dajemy radę. Dawid jest bardzo dzielny, radzi sobie bardzo dobrze, chyba lepiej niż ja ;). U na też tylko dwa ząbki jak na razie, na dole dwie jedynki. Synek też jeszcze nie raczkuje, ale pierwsze kroki w tym kierunku już poczyna bo odpycha się na rączkach i w taki sposób potrawi się przesuwać do tyłu, ale pupy jeszcze nie podnosi. Trzydniówka już za nami i póki co odpkać nie choruje. I najwiekszy sukces ze zaczął jeść kaszki ;). Zupki też już mu sama gotuje i chetnie zajada, najbardziej lubi takie z dużą iloscią marchewki. Noi oczywiście cały czas na piersi. Czasami też mnie gryzie, ale do wytrzymania. Dziewczyny fajnie, że piszecie. Pozdrawiam Was serdecznie i wszystkiego dobrego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Nawet nie wiecie jak się cieszę, że coś się na tym topiku ruszyło! Oby tak dalej! Maja ja już od ponad miesiąca znów pracuje. Początki też były ciężkie, ale dasz radę. Ja pierwsze dni wychodziłam z domu ze łzami w oczach i z wielkim poczuciem winy. Wydawało mi się, że jestem wyrodną matką, że zostawiam córcię. Ale teraz jest ok. Wiem, że z nianią jej dobrze, więc już tak bardzo się nie martwię. Teraz Majka odprowadza mnie do drzwi w chodziku robi papa i wychodzę. Mama mówi, ze czasem chwilę postoi przy drzwiach i wpatruje się w nie, tak jakbym miała zaraz wrócić, ale zaraz się zajmie czymś innym i zapomina. Haniu widziałam Twoje zdjęcia na NK. Twojego Eryczka też wkładasz do chodzika. Na jak długo? Majka siedzi w nim kilka razy dziennie po ok. 20 minut. Ale jak ją wyjmę, to często nie usiedzi i każe się prowadzać pod paszki po całym mieszkaniu ;) Czasem to mi już kręgosłup wysiada. Ale co zrobić. Aha miałam Was zapytać jak tam z Waszymi brzuszkami. Bo mój jest okropny. Mam troszkę za dużo skóry, ale to bym przeżyła. Martwi mnie ta oponka. Chciałam się zapisać na aerobik, ale wtedy bym pewnie schudła cała. A ja chcę tylko z brzucha. Myślałam żeby kupić jakiś pas odchudzający, ale martwię się, żeby nie były to pieniądze wyrzucone w błoto. Wiosna coraz bliżej i niedługo zdejmiemy te grube swetry teraz doskonale maskujące i co wtedy?? No i jakich kremów ujędrniających używacie? Polećcie jakiś. Trzymajcie się dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ja Eryczka wkładam jakieś dwa,trzy razy dziennie na 20 minut. bo wiecej nie chce. czasami z nim chodze wlasnie pod paszkami go tzrymam. Jak pewnie widzialas na zdjeciach to mój mały ma skoczek-spedza w nim wiecej niz w chodziku. raz udalo mu sie skakac 1,5h a potem spal 2 godziny:) Ja uzywam balsam ujędrniający garniera. W sumie to za bardzo nie potrzbuje jakis mocniejszych kremow. Mo brzusio ma sie dobrze....moglby jeszcze troche spasc ale coz. nie jest zle. mam kilka rozstepow -i to mnie denerwuje:( Mój Eryk wkoncu zaczal ladnie jesc...pelne miseczki-bo tak to tylko 2/3lyzeczki i chcial cycka. Ja jeszcze nie pracuje ale w kwietniu jade na szkolenia dotyczace,rozpoczecia i rozwoju dzialalnosc gospodarczej. Wiec w maju pewnie bede pania bizneswomen-moj maz sie smieje ze tak o sobie mowie:) pozdrawiam.... wkoncu sie cos ruszylo:)oby tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dominik wlasnie spi w chodziku biega pare razy na dzien ,co jadl nie pisze bo znowu dostane opieprz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Co u Was? Ja wczoraj wieczorem tak się uśmiałam z mojej Emilki, chociaż nie powinnam, bo biedna płakała;-) Zostałyśmy u mojej mamy na noc, bo mąż ma nocki, Emilka poszła już spać, a my z mamą oglądałyśmy Hotel 52. W pewnej chwili płacz - lecę do pokoju, w którym Mała spała i widzę jak sobie skubana siedzi z główką na dół i popłakuję (chociaż łzy nie leciały). Tak mi się śmiać chciało, bo tak rozkosznie wyglądała;-) Wystarczyło przytulić i było po "płaczu";-)) Zamówiłam jej dzisiaj chodzik, zobaczymy czy będzie chciała z niego korzystać;-)) Buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! U nas wszystko ok. Byłam z Majką u kontroli i mała waży 8300. Muszę jej podawać łyżeczkę wapnia co dzień, bo za mało mleka pije. Niby powinna wypić pół litra a ona wypija 2 razy po 160 i kaszkę na mleku. Więc za mało. A tak to malutka zdrowo się rozwija. Martusiu, widziałam zdjęcie Twojej Malutkiej stojącej przy łóżku. No to niedługo zacznie śmigać. A chodzik to fajna rzecz. Majka "biega" po całym mieszkaniu i ma niezłą radochę. No chyba, że wejdzie bokiem w drzwi i się zaklinuje to się złości ;) Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alba512
Hej dziewczyny też jestem sierpniówką, podglądam was od początku ale jakoś nigdy nie pisałam mam problem z moją Oliwką mała nienawidzi wózka ani fotelika, wypina się krzyczy okropnie, spacerki to po prostu tragedia nawet 5min nie wytrzyma na siedząco, czy któraś z was też ma taki problem? Pomóżcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. alba moj malutki tez nie lubial fotelikow ale teraz juz sie przyzwyczail. na spacerze posiedzi chwile i zaczyna plakac... wychodze z nim na spacer w godzinie ktorej ma spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alba512
Raz wzięłam ją tak na dwór, myślałam że jak będzie śpiąca to szybko uśnie a tu lipa i udało mi się tylko znieść ją z 4 piętra w wózku i koniec spacerku, uśpiłam ją na rękach a jak ją wkładałam do wózka to zaraz był krzyk. Na fotelik też tak reaguje, nie wiem czy nie lubi siedzieć czy jej niewygodnie, dodam że jak skończyła 6mc to zaczęła dreptać za rączki sama się podnosiła z leżenia na nóżki jak trzymała mnie za palce i posadzić ją też jest ciężko ona by tylko stała albo chodziła. Nie wiem jak ją przekonać do tego wózka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ale tu cisza... Emilka chyba ma jakiś skok rozwojowy, albo sama już nie wiem co:( Nie chce jeść, tzn je bardzo mało, ma suchą skórę na pleckach i brzuszku (pomimo, że ją smaruje codziennie:( ) i jest strasznie marudna. Lekko się przewróci, nawet na poduchy to od razu zaczyna płakać, a jak mnie nie widzi dłużej jak 5 minut to też wrzask.... Jutro skończy 7 miesięcy, nie wiem co się dzieje. Możecie mi coś doradzić? Buziaki dla Was i Maluszków;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to zęby
j.w.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Martusiu! Znalazłam w necie, że moż to być kryzys 8 miesiąca. "Twój malec ma już 8 miesięcy. Okres ten często nazywany jest „kryzysem 8 miesiąca życia. i trwa przez 3-4 miesiące. W pierwszej kolejności charakteryzuje się brakiem stałości emocjonalnej. Z pogodnego brzdąca Twoja pociecha staje się marudną: potrafi w jednej chwili z uśmiechu przejść do płaczu, zdarza się, że grymasi przy jedzeniu, nie chce spać o wyznaczonych porach, jest rozdrażnione i podenerwowane bez powodów. Jednak przede wszystkim dziecko w tym wieku bardzo ciężko przeżywa rozstanie z mamą i odnosi się wrogo do nieznajomych mu osób, a także odczuwa lęk przed wszelkim nowościami." Może to to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Anetko🌼 Może to to. Idę dziś do lekarza w związku z tą skór to może dowiem się czegoś więcej. Co do zębów to chyba nie to, bo Emilka ma ich już 8. A chyba za wcześnie, zeby szły te z tyłu, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Marta co lekarz powiedział? Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku. Mój Misio ma infekcje gardła i bierze antybiotyk, jutro idziemy na sprawdzenie. Ale jeszcze cały czas kaszle strasznie:(. Pozdrawiam Was serdecznie i gdybym sie już nie pojawiła to życzę Wszystkim Wesołych Świat. Dużo Dużo Radości :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Była u tego lekarza wczoraj. Powiedział, że to uczulenie na jakiś detergent. A wszystko chyba przez naszą pralkę, która co jakiś czas świruje:) Raz pierze normalnie, tak jak ma prać. A jakbym nie prała przez np 4-5 dni to znowu się zawiesza i np włącza się, za chwile wyłącza i tak na okrągło. Ustawiam płukanie to to samo, wirowanie i tak w kółko:( Nie dość, że zżera masę prądu i wody wtedy, bo ciągle pobiera to jeszcze muszę chodzić co chwila i ją przełącząć:(:(:( I chyba źle wypłukała ostatnio jak zapierałam plamki po soczkach i zupkach właśnie Vanishem:o Powiedział mi też, że mam dawać Emilce zupki z żółtkiem i kazał takie kupić, ale w żadnym sklepie nie mogłam takich znaleźć. Wy dajecie coś takiego? To niby po to, żeby zacząć wprowadzać biszkopty i inne jajeczne rzeczy. A może wiecie jak samemu robi się taką zupkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moc prezentów od zajączka co kwiatuszka trzyma w rączkach Wielu wrażeń,mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego! . . . . . . . . . . . .... ... ___ . . . . . . . . . .... . .-.'. . .. . .-. . . . . . . . . .....-(. . . \. . /. . . )-. . . . . . . . .... /. . . '..oOOo..'. . .. \ . ,. . . . . . ....\.--.oOOOOOOo.--. '/ .......... . .... (. ..:oOOOOOOo:. . ) ............ .... /''---'oOOOOOOo'---'\ ..................\. . . .''oOOo''.. . .. ./ ................ ' .-..(. . . /.. \. . . )-' ...._.........,-"--,_....//' .../..\....../...____\.//. . . .. . /| ...||.\\..../.../......'((. .. . |\/./_ ...||..\\._ |...'.'-....\\. .| \;. . . - ' ...|.\_.\\........6 \....\\| \: . . ' --. ....\_........6...._..\..\\,. . ' . . --' ..... |.._......... \.)... |..))' ._ ,-' ......\/.....= \......;_ '/.//- ' ......|...........--__ ;// ........,____....-'......| ........._/........... .._-.__/ ... ..,-..............,-| || ...,-/................/....| \\ (..|.............../_..../.\| ..-\.................\--;. ..... -.................|....| ........).............../.._/. ......./...........__. '...'--,. ......(.......... )...(........) ......--------- -------------------------------------------------------------------------------- ______$$$_______________$$$ _____$___$_____________$___$ ____$_____$___________$_____$ ____$______$_________$______$ ___$_______$_________$_______$ ___$________$_______$________$ ___$________$_______$________$ ___$_________$_____$_________$ ___$_________$_____$_________$ ____$________$_____$________$ ____$_________$___$_________$ ____$_________$___$_________$ _____$________$___$________$ _____$________$___$________$ ______$_______$___$_______$ ______$_______$___$______$ _______$______$___$_____$ ________$_____$___$_____$ _________$____$$$$$____$ _________$$________$$ _______$$____________$$ ______$_____$$__$$_____$ _____$__________________$ ____$____________________$ ____$ ________$$$$________$ $$$$$$$$____$_____$___$$$$$$$$ ____$_______$_____$______$ ___$$$$$_____$$$$$____$$$$$ _$$_$__________$_________$_$$$ _____$______$__$__$_____$ ______$______$$_$$_____$ _______$$____________$$ _____$$$$$$$______$$$$$$$ _____$__$$$$$$$$$$$$$$__$ _____$_____$$$$$$$$_____$ _____$___$$$$$$$$$$$$___$ ______$______$$$$______$ ______$____$$____$$____$ _____$$___$________$___$$ ___$$__$$$$________$$$$__$$ __$_____$____________$_____$ __$____$______________$____$ __$____$ ______________$____$ ___$$$$$______________$$$$$ _______$______________$ ________$____________$ __$$$$$$$$__________$$$$$$$$ _$________$$______$$________$ $_____________$$_____________$ $___________$$__$$___________$ $$$$$$$$$$$$$____$$$$$$$$$$$$$ ZDROWYCH, WESOŁYCH I POGODNYCH ŚWIAT!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiu Ugotowane żółtko, rozduszam widelcem i dodaję albo do obiadku ze słoiczka, albo do obiadku, który sama ugotuję. Życzę wszystkim Wesołych Świąt!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×