Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

hej dziewczyny:) No i u nas pojawił sie pierwszy ząbek:) Wkońcu sie mu przebił. Mały ma sie dobrze....codziennie chodzimy na spacerki:) Dziewczyny,jak tam u was z wózkami,macie już spacerówki?Mój mały sie już nie mieści w gondoli...:P pozdrawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! właśnie wróciłam z Kryspinkiem ze szpitala :( u nas panuje potworny wirus - najpierw zaatakował moją starszą córkę miała wymioty, w pogotowiu dostała zastrzyk i jakoś jej przeszło prawie, później u mnie była biegunka no i teraz Kryspka wzięło - zaczął wymiotować z czwartku na piątek i niestety zastrzyk nie zadziałał i położyli nas do szpitala mały dostał 2 butle kroplówki i później było już tyko lepiej... Kryspinek bezzębny jeszcze jest... Ja się jakoś tej spiralki boję - nie wiem czemu, pewnie się na tabletki zdecyduję...(?) Okres mam odkąd Kryspek miał 6 tygodni i jest o dziwo regularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) co do okresu dziewczyny, to ja dostalam kilka dni temu w sumie pierwszy po porodzie. po porodzie zaczelam brzc tabletki anty-cerazette i nie sluzyly mi-po nich zaczelam krwawic,ale gdy je odstawilam przestalam. ja tez sie boje tej spirali...nam chyba wystarcz tylko gumki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Troche mnie tu nie było, bo jakoś nie miałam czasu. Teraz jestem trochę zaziębiona i boli mnie gardło więc żeby się Majka ode mnie nie zaraziła moja mama mnie wyręcza w wielu czynnościach przy małej. Ja okres też szybko dostałam, jakoś po 6 tygodniach i też jest regularnie. Chociaż się trochę przeraziłam bo trwał 2 tygodnie. Ale już się unormowało i jest tak jak kiedyś 4-5 dni. Na początku brałam tabletki dla matek karmiącycj Azalię, a teraz biorę tabletki Yaz. Na początku troche mi się w głowie kręciło, a teraz jest ok. Dobrze je toleruję. Na spiralę bym się nie zdecydowała. Jakoś przeraża mnie myśl że miałabym chodzić z "ciałem obcym" tam. Majka jeszcze nie ma ząbków. Gdzieś wyczytałam, że szybkość wychodzenia zabków uwarunkowane jest genetycznie. Jeśli to prawda to Majka bedzie mieć bardzo późno ząbki - bo ja najpierw chodziłam a potem dostałam zęby hehe ;) Pozdrawiam gorąco w te mroźne i niezbyt przyjemne dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, jeszcze miałam zapytać co dostaną Wasi rodzice na dzień Babci i Dziadka. Ja wymyśliłam ramkę cyfrową i wgram tam zdjęcia Majki. Mam nadzieję, że się ucieszą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna taka jedna
uleczka 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam was codziennie ,zostalam oczerniona wiec sie nie udzielam ale u nas ok chociaz zabka nie ma ale dominis ma sie dobrze pomimo tego ze niby go truje sama gotujac pozdrawiam kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam ,wlasnie maly wcina banana ale nie ze sloika ale takiego ze skorki gniecionego widelcem;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! :) U nas narazie bez zmian. Z zasypianiem raczejnie ma problemów. W nocy śpi dobrze - jak się obudzi na cycka to od razu zasypia. Też próbowałam dawać kaszkę na noc - myślałam że dłużej pośpi ale podziałało tylko dwie noce i wróciliśmy do normalnego trybu, tzn. spadź idzie między 21-22 i dwa razy budzi się w nocy na jedzonko - średnio koło 1:30 i 4. A później to już zależy - w tygodniu jak małż idzie do pracy to budzi się koło 7, bawimy się chwilę i koło 8 zasypia i śpi do 10. W weekendy jak jest cicho w domu to daje się mamie wyspać i jak naje się ok. 4 to śpi do 9. Ja małemu daję słoiczki ale gotuję też sama. Jestem także na innym forum i tam dziewczyny przeważnie gotują. Na początek są to małoskładnikowe rzeczy. Czasami daję zupki ze słoiczka staram się gotować taką domową - słyszałam opinię, że im dłużej dziecko pozostaje na samych słoiczkach tym trudniej mu później przyzwyczaić się do "domowego " jedzenia a bardziej smaku bo różnice są. Narazie gotuje małemu zupkę: mnarchewka, ziemniaczek, pietruszka i oliwa z oliwek. Wczoraj spróbowałam dać do tego troszkę brokułka. Na początku to strasznie pluł tą domową ale jest coraz lepiej :) a ugotowanie takiego posiłku zajmuje 15 minut. No i jest o wiele tańsze. Ja też daję normalnego banana bo tego ze słoiczków to Krystian nie chce jeść. Pediatra pozwoliła. Narazie wszystko oki. Ja pierwszy okres dostałam pod koniec grudnia czyli prawie 4 m-ce po porodzie. W między czasie zaczęłam brać Cerazette więc czekam na efekt czy pojawi się ponownie czy nie. Był długi - 8 dni, masakra. Odzwicziłam się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na dzień babci i dziadka planujemy dać album ze zdjęciami małego - dziadkowie już kilka razy upominali się o Jego zdjęcia więc mam nadzieję, ze prezent będzie trafiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Wczoraj ugotowałam rzadziutki grysiczek Emilce. Nawet zjadła bez niczego. Tylko, że zrobiłam go tylko na wodzie i później wymieszałam z mlekiem modyfikowanym. Teraz zastanawiam się czy i kiedy ugotować na zwykłym mleku. Uleczka nie przejmuj się. To, że jedna osoba pisze tak a nie inaczej to nie znaczy, ze my wszystkie nie chcemy, żeby się z nami dzieliła swoimi doświadczeniami. Może to dziwnie zabrzmi, ale ja bardzo cenię sobie Twoje rady, bo jak sama piszesz masz już dwójkę dużych, zdrowych i szczęśliwych dzieciaków:) Co do okresu to ja pierwszy też dostałam jakoś zaraz po połogu, ale niezbyt mi się to podobało...zbyt długo i strasznie dużo. Teraz też jest bardzo obfity, ale trwa normalnie 3-4 dni i cykle są w miarę regularne. Buziaki dla Was i Maluszków😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mam jeszcze pytanko: Te własnoręcznie robione zupki przecieracie przez sitko czy miksujecie? My jeszcze nie myśleliśmy o dniu Babci (bo Dziadków nie mamy niestety:( ), ale sprawa wygląda tak, że jak już to tylko mojej mamie coś damy, bo teściowa i tak nigdy "nie pamięta" albo nie uznaje naszych urodzin, rocznic, imienin itd. Pomimo, że my zawsze pamiętamy o jej urodzinach itd, chociaż nigdy nas nie zaprasza, a mieszkamy w domu obok:o to zawsze coś od nas dostaje. A nawet jak Emilka się urodziła to nic jej nie dała, nawet głupich śpioszków. Dopiero na chrzciny się wysiliła i dała 100zł do koperty z tandetną kartką:o A wierzcie mi stać ją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miksuje ale,nie jest to taka rzadka masa jak ze sloika tylko takie grudki i dominik przy okazi uczy sie memlac ,dzis bylam na spacerze i kupilam biszkopty dam malemu ale nie do raczki tylko pomocze w cherbacce zeby byl miekki noi za tydziec kupie chodzik bo maly juz ladnie stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zupy skladaja sie marczew ,seler ,pietruszka,brokuly ,ryz ,kasza manna , ziemiak ,z tych zeczy zawsze cos ugotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha ja ide 21 do gienekologa i ona stwierdzi czy moja szjka nadaje sie na spirale ,bo na nia chce sie zdecydowac wiecej dzieci nie planuje ,a tabletek nigdy nie bralam i nie wiem jaka by byla reakcja organizmu wiem ze sie po tabletkach tyje noi tam jeszcze inne zeczy zreszta mam 35 lat i chyba jestem za stara na tabletki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślałam miksować. Mam nawet dobry sprzęt, więc powinno być ok. Owoce na koktajl miksuje super. Nie wiecie od czego moja Emilka mogła dostać zaparć wczoraj. Jadła wszystko normalnie, tzn kaszkę i mleko modyfikowane. A poza tym dałam jej sok z jabłek i malin oraz troszkę grysiku na mleku mod. Ja podejrzewam ten sok, ale mogę się mylić. Myślicie, ze to mogło być od grysiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalalalalala
Jabłka nie powodują zaparć. Wręcz przeciwnie. A Ty uleczka wybacz, ale masz 35 lat, a byki walisz, że aż żal patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieważne kto nieważne co
Uleczka czytając Twoje posty włos się na głowie jeży. Po pierwsze literówki - jak można robić takie byki??!! A po drugie to co piszesz! Pięciomiesięczne dziecko chcesz wsadzić do chodzika??!! I co do karmienia. Piszesz, że jak coś jesz to dajesz mu spróbować np. ogÓrka itp. bo patrzy, a jak np pijesz alkohol to też mu dajesz spróbować?? Biedne dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożesz ty mój.....
A nie wiedziałam że to forum literackie,gdzie docenia się styl i ortografię ,ale Uleczka musisz mieć tu zagorzałą fankę ;) ciekawe która to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożesz ty mój.....
Uleczka napisz że jesteś dyslektykiem i będziesz miała spokój :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożesz ty mój.....
O przepraszam -dyslektyczką..żeby nie było,by polonistkę nie raziło wręcz kuło w oczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieważne kto nieważne co
Oczywiście, ze nie jest to forum literackie, no ale jakies normy są. Przecież to nawet źle się czyta. Czasem nawet nie wiadomo co jest napisane. A co potencjalnej fanki Uleczki, myślę, ze nie jest to tylko jedna osoba, ale całe grono. Może jakiś "fanklub" ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożesz ty mój
nieważne kto nieważne co-to Ciebie jest dwie..???rzeczywiście liczne grono :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożesz ty mój
Nie jesteś tolerancyjna oj nie....za to Matka Roku :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga pomaranczo jak sie pojawiasz to sie chociaz tu cos dzieje;):9 1 .mysle ze pojmiesz funkcje tego chodzika 2 alkocholu nie pije 3 kazde dziecko jest inne np jednemu rosna zabki juz w wieku 2 miesiecy tak jak coreczce naszej kolezanki 4 a moj dominik juz sam siedzi i staje w lozeczku;) 5 jak cie raza moje bledy to nie czytaj moich postow 6 a dziewczyna na poczatku tumaczylam czemu je robie i za to przepraszalam pozdraiam;):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieważne kto nieważne co
bożesz ty mój... ciekawe kogo jeszcze "awansujesz" na matkę roku? Najpierw był Koteczek, teraz ja, kto następny?? Tylko, że niestety nie mogę być matką roku, bo nie mam dzieci. A tak poza tym, to kto tu mówi o tolerancyjności...Popatrz na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieważne kto nieważne co
Uleczko w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak tylko pogratulować tak utalentowanego i zdolnego dziecka i życzyć mu kolejnych sukcesów pod Twoim okiem. Również pozdrawiam. :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×