Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Gość oliweczka111
Moja niunia je sama takim plastikowym widelczykiem parówki i jajeczniczkę bardzo by chciała zupkę jeść sama ale też jej jeszcze ucieka takie gęste rzeczy też jej daje to uciapie się strasznie ale coś tam do buzi jej trafi i mamusie lubi karmić. Chodziła sama jak miała 10 i pół mc ale po małej wywrotce w której ucierpiała warga i nosek a krew lała się strumieniami zrobiła sobie małą przerwę a teraz znowu się odważyła. Pozdrawiam

Gość oliweczka111
Moja Oliweczka je sama takim małym plastikowym widelczykiem parówki i jajeczniczke łyżeczką, jogurciki też chce sama jeść to jej daje troche do miseczki i ona sobie sama wcina a przy tym strasznie się uciapie a ja jej daje z kubeczka, bardzo lubi też karmić mamusie i wszystko co znajduje się w zasięgu jej wzroku, chodziła sama jak miała 10 mc ale trzy tyg temu miała małą wywrotkę w której ucierpiała warga i nosek a krew się strumieniami lała tak się tym wszystkim wystraszyła że nie chciała chodzić aż do teraz i kilka dni temu znowu zaczęła, tak sobie słodko drepta. Do spania w dzień nie zakładam jej pampersa tylko w nocy, wołać jeszcze nie umie czasami tylko pokazuje paluszkiem na nocniczek. U nas roczek przed nami robimy w tą sobotę imprezkę. Buziaczki dla wszystkich maluszków

Gość oliweczka111
Kurcze coś mi się zacina net i piszę dwa razy

Hej Dziewczyny! Chyba ten nasz topik już umarł śmiercią naturalną:(:(:(:(:(:( Szkoda;( Może jednak ktoś jeszcze się odezwie:) Nasza Emilka rośnie jak na drożdżach:) Bardzo ładnie chodzi i zaczyna coś mówić pomału. Jest bardzo samodzielna jak na swój wiek, często je ładnie sama i nawet nie pobrudzi się za bardzo. Słucha co się do niej mówi i wykonuje nasze prośby. Taka nasza Laleczka:):):) Ostatnio byliśmy razem z sąsiadami kilkaset metrów od domu w takiej knajpce i Emilce już znudziło się łażenie wkoło i postanowiła uciekać w stronę domku:) Ja ją zaczęłam gonić jak zwykle dla zabawy i obie się wyłożyłyśmy na asfalcie.... Nie dość, że Mała sama się przewróciła to ja zahaczyłam obcasem za nogawkę spodni i jeszcze ją popchnęłam, tak, że biedna główką uderzyła w asfalt:( Płaczu było sporo, ale w domu posmarowałam główkę altacetem i nawet małej ryski nie było:) Ale strachu sporo... Co u Waszych Maluszków? Buziaki😘

Gość To Ja Tu
hej witam wszystkie przyszle maminki.Chce sie pochwalic że mija mi 38 tydzien oczekiwania na malenstwo.Wczoraj byłam na wizycie i okazalo się że mam podwyższony wynik kwasu moczowego i musze codzien mierzyc ciśnienie bo moge miec zatrucie ciążowe.Ale jezeli cisnienie tętnicze będzie w normie to wporządku.Ale jednak sie martwie ,może któraś z was była w takiej sytuacji.

Skoro niedawno zostałam mamą chłopczyka, a nie po raz drugi dziewczynki - czas pozbyc się babskich ubranek. Zaczęłam wystawiać na allegro, tylko z opcją "kup teraz" naprawdę fajne, w super stanie i bardzo dobrych firm ciuszki. Szczególnie sukienki, spódniczki i bluzeczki na lato. A co najważniejsze - w dobrych cenach. Zerknijcie proszę: http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=4972 94 pozdrawiam

Witam Was dziewczyny! Ciekawe czy jeszcze ktoś tu zagląda?? Pozdrawiam Was i wasze dwuletnie dzieci :). My mamy urodziny 5 września wiec jeszcze trochę poczekamy. Dwa lata temu o tej porze wrzało na forum, to były wspaniałe chwile oczekiwania a teraz czasu coraz mniej. Odezwizwijcie się pogadamy o naszych dwulatkach.