Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta1234567

dzis rozstalam sie z kochankiem po 3 latach znajomosci

Polecane posty

Gość gwiazda 29
w naszej sytuacji niewiele możemy oczekiwać bo niewiele możemy dać od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
ja tez znikam za chwilę, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddajemy wam
wszystko a wy nam to robicie ... czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
witajcie dziewczyny Ciezko pozbierac sie rozstaniu,najgorsze sa dni wtedy gdy tesknota nie daje spokoju!a wspomnienia wracaja jak bumerang:(Sa dni ze poprostu sobie nie radze..takowe sa teraz....ale wmawiam sobe po raz kolejny ze dam rade . Nie ma przyjazni po takim zwiazku gdy jest jeszcze uczucie , nie ma-my bynajmniej nie potrafimy:) ehh to zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
miala byc taka buzka:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
do to czemu zycze ci duzo wytrwalosci i trzymam kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
wiam serdecznie nowe dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
do NICKU "gwiaza i grafitka" a ty kim jestes? zglosilam twoj post do usuniecia- nie bedziesz tu nikogo obrazal(ala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
do to czemu bardzo dobrze zrobilas nie godzac sie na smsy od niego- jeszcze bardziej bys cierpiala- to agonia ,kiedys sama o tym pisalas... najlepiej to "RAZ "zakonczyc , pozniej tylko powstaja nieporozumienia, jest zazdrosc ze ON , ONA nie okazuje juz uczuc - a to przeciez naturalne gdyz juz nie jestescie razem-to agonia i wzajemnie zadreczanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
Marta dokladnie tego sie obawialam,ze te smsy beda takie jak do kolezanki a to by bolalo :( Choc czekam az napisze a nie wiem czy sie doczekam ... Zobaczymy co czas pokaze, dzis mi jest w miare ok ;) Poki co nie mam ochoty plakac itd :) a noc przespana bez problemow, wiec nie jest zle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
to naturalne ze czekasz...... nawet mozna sie przyzwyczaic do smsow- to tez forma "bycia razem"pisze bo mysli o mnie itd....ale tak bedzie bolalo zarowno ciebie jaki i jego ze to smsy tylko"do kolezanki"i wtedy zadajesz sobie pytanie"tak mu szybko uczucie minelo?a przeciez tak kochal -z drugiej strony jest podobnie- i wtedy zaczynaja sie nieporozumienia i podswiadome "robienie sobie na zlosc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
wiem o tym,ze te pytania sie pozniej pojawia ajkbysmy pisali,ze wlasnie tak szybko mu przeszlo itd :O Ehhh mam nadzieje,ze jednak nie da rady i sie odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
pomimo to iz wiesz ze tak bedzie - czekasz i co kilka minut zerkasz na kom.-takie sa rozstania gdy sa jeszcze uczucia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki M
tak Marto najlepiej zglos do usuniecia wszystkie nieprzychylne wam komenta ze , to forum otwarte.. zapomnialas?, przejdzcie na GG nikt was czytal i komentowal nie bedzie. On/a pisal/a o epatii- wiesz co to jest/ a wulgaryzm , to co wy robicie "chwalac " sie tym publicznie jest o wiwle batdziej wulgarne. Niech nie pisza ci co nie przezyli- czesty tekst... ja przezylem wiem o czym pisze. Tekst inny ( z bibli- ciekawe ) kto jest bez winy........ " tak chetnie stosowany przez zdrajcow... nie zapominajcie "idz i nie grzesz wiecej" a to juz nie pasuje biednym lajdakom,tak skrzywdzonym muszacym muszacym szmacic "bliskich" bo.... Raz jeszce zycze wamym "mezom" aby jak najwczesniej poznali prawde- dla ich dobra - niech maja szanse na znalezienie kogos kogo warto kochac.. bo was na pewno NIE idzcie do swoich K i szczesliwego zycia... jestescie siebie warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
ale jak sie nie odezwie to tez stwierdze,ze szybko mu minelo :( Tylko,ze to on pytal czy ma sie odzywac, a ja powiedzialam ze nie :O wiec gdzie moja logika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
tak , jest duo prawdy w tym co piszesz ... ale gdyby to bylo tak proste ......pewnie nie jedna z nas by juz to dawno zakonczyla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
Uciekaj stąd i zabierz wszystkie nasze dni Obrazy wspomnień na których razem ja i ty Wyblakłe kalendarze i daty naszych marzeń I powiedz jej by zawsze dbała o wszystko co kochałam Uciekaj już i powiedz że to moja wina Gdy cały czas jak anioł stróż przy tobie byłam Ty byłeś z nią myślami wy tak bardzo zakochani Więc powiedz jej by zawsze dbała o wszystko co kochałam Bądź szczęśliwy z nią dla siebie Bądź szczęśliwy z nią A bądź szczęśliwy z nią dla siebie I prosto w serce zadaj cios, zadaj cios Tak minął rok widuje jeszcze was czasami Nie powiem już że byliście tak zakochani Zmęczone są jej dłonie i smutne są jej oczy Wspominasz wciąż myślami jak było między nami Za oknem noc przede mną same dobre dni Gdzieś morze łez po którym pewnie płyniesz ty Samotny kapitanie pamiętasz jak błagałam Byś nigdy nie zabierał wszystkiego co kochałam Bądź szczęśliwy z nią dla siebie Bądź szczęśliwy z nią Więc bądź szczęśliwy z nią dla siebie Okrutny czasem bywa los Bądź szczęśliwy z nią dla siebie Bądź szczęśliwy z nią Bądź szczęśliwy z nią dla siebie I prosto w serce zadaj cios, zadaj cios...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki M
to jest proste , tylko trzega troche godnosci i honoru to co robici to orzydliwy EGOIZM, a po czsie placz, spazmy, zaslanianie sie " dobrem dzieci"... wstretne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki M
jeszce jedno.. nie znacie uczuc z tej drugiej strony... szczerze zycze pozania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
taki M my rozmawiamy - tez mamy do tego prawo ...a ze mamy podobne syt. moze nam jest latwiej- ty tego nie zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz tak
Marta ty jestes w całkiem innej sytuacji niz one i dziwie sie ze w tym tkwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
to czemu piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
Witam dziewczyny:) Marta :), to czemu :) teraz macie najgorszy okres, bo wszystko jest świeże, u mnie to tez nieuniknione - kwestia czasu To czemu piękne słowa przytoczyłaś, ale jakie smutne :( wiesz tak jesteś poj**any/a i to zdrowo, w tym momencie nie chodzi k**wa o żaden sex, jak Ty nic nie rozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddd
gwizdka powiedz swojemu mezowi o wszystkim i wyjasnij mu ze tu nie chodzi o sex napewno podejdzie do twojego postepowania ze zrozumieniem totalny pustak z ciebie nie piszcie k*wa o empatii bo nie macie o tym najbladszego pojecia lepiuej ogladnijcie sobie komedie romantyczna, telenowele w ostatecznosci poczytajcie harlequina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz tak
Ja nic nie rozumie mój brat był z taką kochająca żona jak ty rozgarnieta kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
właściwie to czego się interesujesz moim życiem, nie masz swoich problemów, chyba widzisz, że sobie z tym nie radzę i mnie nie wku***aj więcej .I..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
chyba wszyscy co tu "tak obrzucaja wyzwiskami"byli po tej drugiej stronie" wiec musza na kims zlosc wyladowac- czemu bezposrednio nie na tych ktorzy was skrzywdzili lub kogos wam bliskiego? kazdy jest kowalem swego losu i kazdy odpowie sam za swoje czyny............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddd
odpowiedzialnosc za czyny kurwisz sie kazdy na ulicy moze zwymyslac cie od kurew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz tak
ja widze że ty sobie bardzo dobrze radzisz ,harmonogram masz już ustalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz tak
Marta tobie nikt tu nie ubliża ale ty nie broń czegoś okrutnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×