Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**burberry**

zalamalmam sie.

Polecane posty

Gość jooolAAAKK
jaki nowotwor????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się nie załamuj tylko poczekaj na diagnozę ostateczną, swoją drogą zależy co to za nowotwór w jakim stadium, a większość we wczesnym stadium 100% wyleczlne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e k l l e r k a
w tym wieku? :(a mozna wiedziec co to za nowotwór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie nie masz co się
załamywać. Dopóki nie masz ostatecznej diagnozy nie popadaj w paranoję. Miałam 18 lat jak zachorowałam na białaczkę, teraz mam 33 i własną rodzinę, żyję, mam się dobrze, jest cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burrbery, najważniejsze to się dowiedziec co faktycznie ci dolega, podejrzenia moga się okazać nieprawdziwe. Poczekaj na wyniki badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też tak miałam
poszłam do szpitala ze wstępną diagnozą - rak... wyszłam zdrowa:) pomyłki się zdarzają... jaką masz wstępną diagnozę? możesz coś więcej napisać? wiem, że nie jest łatwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam duzego guza 11 cm dlugosci 4 szerokosci. po wstepnych badaniach lekarz sam powiedzial ze nie bedzie owijal w bawelne ale ma obawy ze to to samo co miala moja mama pare late temu.okazalo sie ze nowotwor zlosliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie nie masz co się
dobrze będzie, tylko nie załamuj się i nie poddawaj, jeżeli to zrobisz to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie nie masz co się
to fakt, najgorsze jest czekanie, czas ucieka, ale wyjścia nie masz, też to przechodziłam, praktycznie miesiąc w letargu i czekaniu, co to, jak to i dlaczego. Grunt to postawienie szybkiej i prawidłowej diagnozy, a później leczenie i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekają Cię ciężkie chwile :( oprzyj się na swojej rodzinie, przyjaciołach i poszukaj w necie ludzi a podobnym problemem. Nastawienie psychiczne jest najważniejsze w takich sytuacjach. Obejrzyj film "secret"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×