Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocy szukammmja

Boze ciagle o nim mysle mimo iz nie bylismy razem..zahipnotyzowal mnie soba

Polecane posty

ale czasem nie da sie zapomniec, nie wazne czy byla to milosc czy tak silne zauroczenie. Na szczescie z czasem emocje opadaja i mimo ze sie pamieta, uklada sie sobie szczesliwe zycie na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko z zcasem pzremija, trzeba tylko tego cholernego czasu.. Sama jestem w podbnej sytuacji a w dodatku widuje go codziennie w pracy, to dopiero ból..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laseczka15558
czasu, czasu, czasu potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliaaaa
mam ten sam problem..moi znajomi juz na mnie dziwnie patrza,ja?? nie nawidze sama byc,ale nie umiem byc z kims....jestem wariatem,nie umiem sie pozbierac.mam wlasny jakis swiat i nikogo nie chce wpuscic,wymyslam tylko co jeszcze zacza studiowac. juz nie wiem czego bym chciala....boje sie sama mieszkac,zlych ludzi sie boje...mam jakas manie....nie rozumiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadarza się. Sama tak ...miałam. aż się boje tej pzreszłej formy. No dobrze nie uzywajmyw ielkich słow. Ale tak zdarza się że czujemy jakieś ogromne emocje do osoby z która nie łaczył nas związek. Ciężka trudna lekcja do pzrerobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam teraz to samo. nie bylam z nim w zwiazku a nie umiem o nim zapomniec. ciagle wchodze na jego profil, ciagle o nim mysle, ciagle mam ochote do niego napsiac choc dobrze wiem ze ma na mnie wyje.... :( ile to jeszcze potrwa? :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam podobnie jak piernikowy miś. Z tym, że u mnie jest tak, że widzę jego z nią, bo pracujemy wszyscy razem. Modlę się cały czas żeby się stąd wynieść ale o nową prace wcale nie tak łatwo :( No i jak tu się odciąć? Jak to ma minąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam nieszczęśliwie zakochana....i zamówiłam wtedy rytuał miłosny na stronie http://magicznerytualy.pl . Po rzuceniu uroku facet zaczął za mną szaleć:) i jesteśmy razem aż do teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbatynka
Ja też cały czas tęsknie, myślę i cierpie:-( i co mam zrobić, nikt ani nic nie wyrzuci go z mojej głowy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys bardzo podobal mi sie facet ale jak go poznalam to mi przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez ktos oczarowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2,5 roku temu poznałam mężczyznę i wydawało mi się że to facet mojego życia! Przez pierwszy rok było cudownie! Tom mieszkał w Niemczech a ja w Polsce. Przyjeżdżał do mnie w każdy weekend pokonując ok 800km! Spędzaliśmy razem cudowne chwile. Po roku postanowiliśmy że zamieszkamy razem w Niemczech. Wynajęliśmy mieszkanie. Zabrałam dzieci i wyjechałam do ukochanego. Po miesiącu zaczęly się problemy. Mój ukochany budował między nami mur którego nie mogłam przebić. Mówił że ma problemy i potrzebuje czasu. Przez pół roku kochaliśmy sie zaledwie 4 – 5 razy! Po 8 miesiącach rozstaliśmy się, ale ja go wciąż kochałam. Zamówilam urok miłosny ze strony http://urokmilosny24.pl – znowu jest mój. I znowu jest jak na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy był kiedyś kimś oczarowany, ale nachalne myślenie o kimś kogo nie można mieć oznacza moim zdaniem kłopoty z psychiką danej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam, że pani ze strony wrozkadiana.pl jest najlepsza jeśli chodzi o zagadnienia związane z magią miłosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie musze szukac bo mam kolege przystojnyi mlodszy od mnie tez znajdziesz kogoś kto jest ciebie warty a nie byle kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×