Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość tikulina26
samanata a ty na kiedy masz zabieg?gdzie robisz i na jaki zabeg sie zdecydowalas?bo jak piszesz nie mialas jeszcze biustu robionego a widze ze niezla z ciebie doradczyni..?ja mialam wczseniej robiony nos w znieczuleniu miejscowym nastepnego dnia jechalam 12 godzin pociagiem do domku z tymi opatrunkami na twrzy a wszyscy sie gapili jak to w polsce;)wszystko sie da przezyc jesli tylko wam zalezy aby lepiej wygladac no i oczywiscie czuc sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikulina26
samanta a ty na kiedy masz zabieg?gdzie robisz i na jaki zabeg sie zdecydowalas?bo jak piszesz nie mialas jeszcze biustu robionego a widze ze niezla z ciebie doradczyni..?ja mialam wczseniej robiony nos w znieczuleniu miejscowym nastepnego dnia jechalam 12 godzin pociagiem do domku z tymi opatrunkami na twrzy a wszyscy sie gapili jak to w polsce;)wszystko sie da przezyc jesli tylko wam zalezy aby lepiej wygladac no i oczywiscie czuc sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak w stopce. gdy byłam na konsultacji wychodziła z kliniki dziewczyna po op noska - ale miała całkiem nieduży opatrunek tylko, zero siniaków (chyba że zamaskowała ;) ) wyglądała całkiem spoko ;) niemniej.. nos JAK MNIEMAM na podstawie wieeeeelu opinii boli i goi się inaczej. nie narusza sie ciągłości miesni, nie wytwarza się wewnątrz ciała torebka łącznotkankowa i można sobie podczas rekonwalescencji na więcej pozwolić. ja nie mam w planach (tfu tfu tfu) poprawek zaraz po więc wychodzę z założenia ze wszelkie ryzyko należy minimalizować bo mimo wszystko to jest operacja i jeśli ma się wszystko wygoić to trzeba ciału dać na to szansę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miracle25 i jak ramie?Ja bylam tylko na jednej konsultacji i tylko u Kasprzyka,z alkoholem nie eksperymentowalam po szczepieniu,za to znajoma po powiekszeniu ust-wygladala jakby upuscila 2kilogramowy ciezarek z duzej wysokosci na usta. Becia769 ja tez chcialam rzucic,ale im bardziej chcialam tym wiecej palilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becinka96
dziewczyny czy ktoras z was miala stan wyjsciowy rowny prawie ze zero ? i jaka maksymalna wielkosc zaproponowali lekarze? bo sluchajcie bylam jakis czas temu na konsultacji i zaproponowano mi 250, max 275(ale raczej nie.) profil sredni plus. wszystko ze wzgledu na to, zeby piersi wygladaly naturalnie oraz zeby nie przeszkadzaly mi w zyciu..zeby nie rozchodzily sie masywnoscia na boki itd. niestety propozycja 250 nie zadowolila mnie i nie zdecydowalam sie na op. wszystko odwleklo sie w czasie ze wzgledu na utrate finansow z prywatnych powodow, ale teraz zdecydowalam sie znowu..stanac do walki;) i oto moje pytanie, czy mozecie polecic dobrego chirurga z warszawy, nie majacego wlasnych upodoban(typu-ja wszystkim wkladam 250 bo ladnie wyglada, nie zrobie ci takich duzych)? marzy mi sie ze 350, albo poprostu rozmiar D, a nie zwykle C (takie jest moje uznanie). widzialam wiele zdjec (wprawdzie nie z polski) gdzie kobitki mialy zero a wkladano im 400cc. bo wiecie, chodzi tez o to, zeby bylo jednak widac, ze MAM te piersi, nawet w ubraniu. jak juz wydac tyle kasy, to na zadowalajacy efekt! pozdrawiam, mam nadzieje ze ktoras mi wskaze jakiegos porzadnego chirurga z wawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becinka ja tez mam takie podejście ale powiem Ci szczerze ,że przy mini rozmiarze a za pewne przyjżał się Tobie i Twojej figurze nie możesz miec az takich duzych to raz ,że wyglądałoby to bardzo nienaturalnie a dwa jeśli jesteś przed ciążą a po niej skóra sie rozciągnie i bedziesz chciała miec również piekne piersi to co Ci włążą 500 ?? i wtedy niekorzystny będzie wyglad to ja się obawiam bo przy rozmowie z lekarzem równiez powiedziałam ze chce ładne duże itp ok mogę zamówić 450 ale jeśli będe marudzić z mega bólu to tylko na swoje życzenie ja mam 175 cm miseczke pełną B i zamówione mam 400cc konturowe wysoki profil i to już u mnie bedzie widać uwazam choć inni tam twierdzili ze przy moich gabaratych zgubi sie ten rozmiar jednak obawiam sie o ból.Leżałam przy 1 op z dziewczyna ktora miała B miseczke ,również wysoka 175 pod biustem i miała 350 a że pracuje w sklepie z bielina to na moje oko było to wyrażne duże D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps.KARIKAS -:) ODLICZASZ JUŻ DO OPERACJI ?:p SZKODA ,ŻE RAZEM NIE IDZIEMY ALE BEDE CZEKAC TU NA CIEBIE JAK BYŁO :p SAMANTA :) JAK NAUKA CI IDZIE HI HI BO WIDZE ,ŻE PILNIE NAM TU TOWARZYSZYSZ ;)BUŹIAKI DLA WAS :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becinka96 ja dostalam taka propozycje-255g,po moich uzalaniach sie podskoczylo do 290g i tak zostalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kerikas
Jeszcze 10 dni... Implanty juz zamowione, takze nie mam juz wyjscia, nie uciekne juz... Boje sie. Trzymajcie sie, zycze odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablica - całkiem spoko ;) wypracowałam podzielność uwagi przez lata spędzone w szkole hihi ;) Becinka - Diablica dobrze mówi :) mozesz mieć zbyt wąską podstawę piersi i większy impl może się nie zmieścić (ewentualnie tylko pod gruczoł ale w takim przypadku, gdybyś tę podstawę miała małą to wychodziłby większy na boki itd). ja w warszawie będę się operować u dr Bromy :) chciałam iść jeszcze do Obrockiego na kons ale ostatnio dziewczyny pisały, że mają wrażenia nie bardzo, więc pewnie pójdę (kontrolnie ;) ) do kogoś innego. napisz u kogo wtedy byłaś? Kerikas - fajnie Ci :) już za tak niedługo.. :) :) Janes - okropnie ręka boli po tym szczepieniu :( chyba że ta moja przyszła teściowa mi tak zaaplikowała tę szczepionkę żeby bolało hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już odliczam też jeszcze 24 dni.. hihihih :) najchetniej bym chciała żebyśmy wszystkie razem miały w tej samej klinice o tej samej porze bo co ja bez Was zrobie .Obawiam się tez jak psychicznie to zniose czy np bedzie mi dobrze ze soba czy nie bedzie mi przeszkadzać ze nagle coś mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się tego boję.. chociaż już jestem tak maxymalnie nastawiona, to jednak.. znalazłam na beauty dziewczynę która będzie miała tego samego dnia co ja op. jakoś tak raźniej :) mimo ze w innym mieście będzie itd.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny odnosnie okresu,u nas w tym Londku to wszystko na odwrot,znajoma z beauty dostala okres w dniu operacji i miala zabieg wszystko bylo ok..lekarz powiedzial ze spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kasiekkasiek :) obym nie dostała no bo to logiczne ze nawet na silke nie powinno sie chodzić bo mozna dostac krwotoku ale ulzyło mi ;) Samanta wchodze na to beauty ale cos forum naszego nie moge znaleźć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi znalazłam ale powiem Wam ze uśmiałam sie do łeż bo pierwsze co mi sie rzuciło w oczy to POWIEKSZANIE I POGRUBIENIE PESNISA HAHAH bardzo dobrze niech faceci też się męczą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka2009
Witam. Zapraszam na stronę córeczki mojej koleżanki http://www.weronika-pomoc.pl Może ktoś będzie chciał pomóc tej uśmiechniętej, a jednak chorej dziewczynce. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMANTA tesciowe bywaja trudne i potrafia umilic zycie :),ale ta szczepionka przebija tesciowe,ja sie wybieram i tak zwlekam ,bo tego bolu po pierwszej jeszcze nie zapomnialam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becinka96
hej, dzieki za pocieszenie. no u mnie podobno 250 to max, ale lekarz mnie nie zmierzyl tylko powiedzial na oko, a pozniej ogladajac zdjecia przyznal sie ze kazdemu robi 250 bo to po prostu ladnie wyglada... ale coz, ja oczekuje czegos innego. samanta, weszlam na str dr bromy ale nie widze zadnej galerii jego prac, czy bedac na wizycie u niego odnioslas o nim dobre wrazenie, pokazal ci jakies prace? jaki bedziesz miala implant i jaki masz rozmiar piersi aktualnie jesli moge spytac? dziewczyny a macie moze zdjecia, gdzie ktos zaczyna od zera i ma wlozone 200cos? ja zwykle ogladalam takie zdjecia z wiekszymi silikonami, 300cos.... no i sie nie orientuje. jak mozecie to zapodajcie na serwer. aha i ciagle czekam na polecenie dobrego chirurga z wawy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becinka96 ,rzadko teraz bywa ,ale Agniesia z naszego topicku ma 250,ja mam jej zdjecia ,ale nie mam niestety pozwolenia do rozpowszechniania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becinka96
okej, czyli sugerujesz ze powinnam pochodzic po lekarzach, i moze nie kazdy jest nastawiony na minimalizm "zeby bylo wygodnie" ? 250 to dla mnie na pewno za malo, tymbardziej ze jestem wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess - moja zdecydowanie \"umila\" mi życie ;) Becinka - nie zmierzył cię tylko na oko dobrał 250?? szok po prostu! :o napisz prosże co to za lekarz, żeby przestrzec inne dziewczyny.. ja u Bromy nie oglądałam jego prac, bo on nie pokazuje - mówi że każda kobieta jest inna i nie da się wybrać ze zdjęć \"ja chcę takie\". ogólnie nie obiecuje gruszek na wierzbie - to mi się podobało w nim, że nie naciąga, nie mówi będzie super super, tylko \"jeśli ma pani teraz na lekko róznych wysokościach piersi to operacji też tak będzie\" - przykładowo. bo wiadomo ze my chcemy najpiękniej a nie zawsze da się sprostać, szczególnie jeśli się naoglądamy zdjęć, danemu efektowi.. ja nie mówiłam jakie chcę mieć, tylko pokazywałam własnie zdjęcia, każde z komentarzem co mi się podoba, co nie - no bo jednak nie mam takiej wiedzy ze w trzech słowach opisać jak chcę żeby było. pomierzył mnie, powiedział że maxymalnie da się włożyć anatomiczne 320, max 360 firmy Nagor lub okrągłe 325 (skłaniam się ku okrągłym), wysoki profil itd. potem jeszcze przymierzałam rózne wielkości, ocenialiśmy z chłopakiem co byłoby najlepsze, pogadaliśmy z doktorkiem - ja mam super wrażenia po konsultacji, przemiły człowiek, choć rzeczowy, jak pisałam - bez obiecywania cudów, taki jest.. ujmujący.. nie iwem jak to określić. ufa mu się odkąd się odezwie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becinka69
a nie wiesz czy ktos jeszcze z tego topicku ma/ mial u Bromy? nazwiska ci nie podam bo nie pamietam, jak napisalam, bylo to jakis czas temu, szukalam juz na internecie, jednak nie moge znalezc przez to ze dokladnie nie znam nazwiska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam wyslalm Ci wiadomosc na Beauty,poradz prosze,bo nie wiem czy moge zrobic mezoterapie na wypadajace wlosy jutro mam kolejna,a jak w tym koktajlu odzywczm jest witamina e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miamorek nie wyslalam Ci w koncu zdjec,probleyz techniczne,ale i tak postanowilam robie uplift

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomozcie dziewczny odnosnie kremow na piersi,troche za pozno na smarowanie chyba zwlaszcza z wit. e czy jak to jest bo zglupiec mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam tez opinie ze najłepiej 10 dni przed niczym nie smarowac i badz tu madry i pisz wiersze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becinka 69
samanta, jakbys mogla to podaj swojego maila, mam pare pytan, jezeli to nie klopot oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×