Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Pomponiara ahhh super nie moge sie juz doczekać;-)odliczam dni .dzieki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hggfgfgh - jeśli masz możliwość teraz powiększyć i naprawdę tego chcesz, to zrób to :) ja mam teraz 22, za chwilę 23 lata i żałuję każdego jednego roku oczekiwania.. dlatego dziewczyny, które piszą o czekaniu rok czy kilka miesięcy - co wy wiecie o czekaniu hihi :P ja jestem na tym topiku praktycznie od samego jego początku.. dużo czasu wbrew pozorom zabrało mi nie zebranie kwoty, choć to też nie jest łatwe przy moich głupich dziennych studiach z porąbanym planem zajęć, ale samo zrozumienie, że naprawdę juz teraz, na studiach, bez stałej pracy etc SIĘ DA :) dlatego naprawdę kibicuję młodym dziewczynom, spełniajcie marzenia jak szybko się da - szkoda życia na czekanie :) :) ciekawe jak tam Kasiek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Jeszcze nie doszło co jest?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
prosze podaj mi swó adres Pomponiara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiunia sprobowalam przeslac ci swoj adres moze zdjecia nie chca przejsc miracle ja mialam zero (absolutne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Pomponiara udało się ja wysłałam Ci swój.A wiesz tak pomyślałam że moiże fotka była za duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
No wreszcie dostałam SA SWIETNE warto było czekać tyle czasu:) teraz już wiem że na pewno chcę zrobić u doktora Kasprzyka. Wielkie dzięki za cierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomponiara-cudenka:), ten dr.wie co robi,ja za 30 dni mam termin ;) juz odliczam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aramisg
Dzięki pomponiaro, są super! To dowód na to, że warto pocierpieć:-)Wyobrażałam sobie, że tak krótko po zabiegu będą gorzej wyglądać.Mam nadzieję, że moje też ładnie wyjdą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jade do mojego doktorka na kontrol. może któraś z Was ma jakieś pytania to mogłabym przy okazji zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
ANIULA ja mam pytanie,bo też wybieram sie do kubasika ,czy długo będę czekać na konsultacje,potem na ewent.operację,no i ten mój aparat na zębach,czy można mieć operację w aparacie,i czy jeśli jestem płaska to czy sie uda włożyć cokolwiek? no chyba przegięłam z tymi pytaniami,ale może cokolwiej=k się dowiesz:) Aniula życzę ci powodzenia u doktorka i czekam na wiadomości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny a o mnie to już chyba zapomniałyście :( ja też poproszę wszystkie o fotki eniii@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka ole
Witam Pewnie juz byla mowa na tym topiku otym ,ale naprawde macie duzo stron i ciezko odszukac,wiec mam takie pytanie,chce powiekszyc sobie piersi,miszkam w Niemczech ,ale oczywiscie tu wiecej biora ,wiec zastanawiam sie czy robic jednak w polsce??Czy doradzicie mi najlepsze miejsce w pl? Chcialam sie tez przylonczyc do waszego topiku mozna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka ole,ja mieszkam na stale w Niemczech i robie w Polsce u dr.Kasprzyka w Krakowie:)za 29 dni mam op:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno jest taniej ja place 13500zl,tu ok.10000 euro,jakby nie rachowac oplaca sie pojechac do kraju- zrobic cycuszki,odwiedzic znajomych, rodzine i wrocic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz w domciu:) jestem z siebie dumna:) z nadzieja ze bedzie dobrze Usciski dla Ciebie SAMANTO bardzo mi tutaj pomagalas!!!zawsze bylas...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sama...;);)ale dalam.pojecia tez nie mam co to bedzie za rozmiar,bo ten stanik mam bez rozmiaru(oni szyja po ujeciau dotychczasowego rozmiaru,rozmiaru implantu itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to swędzenie ciała o którym pisałaś na beauty - może to jakaś reakcja na stres też się dołożyła? albo lek jakiś.. fajnie, że nie boli jakoś koszmarnie i mozesz klikać :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze dlatego ze sie spocilam bardzo kilka razy, bylam po prostu mokrutka i moze dlatego..umylam sie husteczkami dla niemowlat,ale.. Jestem padnieta i chcialabym sie polozyc spac ale przeraza mnie jak sie pozniej podniesc,to boooliii!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i gardziolko boli troszke,myslalm ze sie przeziebilam bo jak sie spocilam tam bylo strasznie cieplo w pokoju)i nie dalo sie zmniejszyc temp.,tylko otworzyc okno i ze sie przeziebilam,ale powiedzieli mi ze to po tubowaniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzenta wróciłam już od doktorka i wypytałam o co prosiłaś ,Więc tak konsultacje są w każdy piątek od godz 17 i nie trzeba się wcześniej rejestrować ,na zabieg na tą chwile czekałabyś ok 3miesięcy.Aparat na zębach w niczym nie przeszkadza,także możesz mieć w nim zabieg.Pytałam się jeszcze o zabieg na raty,bo któraś z Was pytała,więc klinika ma podpisaną umowe z Invest Bankiem albo z Kredyt Bankiem (zapomniałam z którym),ale doktorek osobiście nie poleca.Powiedział że mają wysoki procent i że pacjentki ogólnie narzekają.Aha pytałam jeszcze czy jak jesteś bardzo płaska to czy coś Ci się zmieści,doktorek powiedział że musiałby Cię dokładnie zmieżyć ,ale stwierdził że w takich przypadkach może wejść 250 a czasami nawet 400ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek, a po co oni cię tym kocem czy czym tam okrywali? zawsze tak jest po op? Aniula ma rację z kredytem w klinice. ja swego czasu szukałam jakichś info ale sobie darowałam - wolę poczekać parę mies dłuzej i sama odłożyć niż spłacać potem niemałe odsetki (nie wiem jak jest teraz, w lecie warunki były niekorzystne). chyba ze macie jakąś działalność czy coś, moze wtedy są lepsze warunki kredytowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie raz napotykalam wypowiedzi dziewczyn odnosnie kocyka i wtedy nawet myslalm ze to nice..i ze pewnie mnie taki bajer sie nie trafi..wlasciwie to sie w nim ocknelam,wiec nie wiem moze na tej sali oper. marzniemy bardzo na operacji albo zeby bylo nam milej tylko co za duzo to niezdrowo:) wogole to przed operacja mnie uspali przed sala,po bylam juz z jakas siostra,mam nadzieje ze operowal mnie moj doktor?:)od wybudzenia kolo murzynki do drogi do pokoju nie za wiele pamietam.. i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pocieszenie dla oczekujacych w tym SAM:)OD RANA NIE WZIELAM NA RAZIE TABLETEK:)MOZE WYTRZYMAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×