Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Maria - jestem przeciw
Aha, i jeszcze jedno - wygląda na to, że moje rozumienie atrakcyjności jest po prostu nieco inne, stąd te wszystkie nieporozumienia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario, nie chec mi się cytować wszystkich twoich wypowiedzi udawadniając ci co miałaś na myśli i dlaczego. Bo poniosłabyś druzgocącą klęskę! Jest nas tu wiele i po powiększeniu piersi nie zmalała nasza INTELEKTUALNA MOC! Chcesz przestrzegać przed chirurgią plastyczną, to jak już wcześniej sugerowałam, załóż sobie nowy wątek! Bo nie wiem, czy zauważyłas, że na tym własnie forum dziewczyny wymiwniają doświdczenia, a nie zachęcaja siebie nawzajęm do operacji plastycznych! Co do samego zabiegu wcale nie jest niebezpieczny, jeśli jest wykonany przez specjalistę. Dziewczyny, proponuje ignorować Panią Marię. Bo chyba zabrakło Pani zainteresowań na sobotę (może zaproponować Pani wartościową książkę czy wystawę?). Kłaniaja sie zaburzenia emocjonalne i chęć dowartościowania się na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie pochwalic ze dzis jeszcze nie wzielam tabletek przeciwbolowych choc mialam chwile ze juz bylam bliska,szybko przeszlo..,tylko brzuch mnie pobolewa nie wiedziec czemu..czasami to siedze i czekam na jakies tapniecie:)bo az mi sie wierzyc nie chce ze tak to dobrze przechodze takze dla wszystkich przed..cycuszki do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexar a jakie będziesz miała implanty,bo piszesz że chciałabyś mieć rozmia D. Diabliczka gdzie Ty się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria jestes przeciw ,to nie rob op.ale przestan udzielac sie i dzialac mi na nerwy dziewucho,myslisz ,ze nie zdajemy sobie sprawy z zagrozen op. ,chcesz nas uswiadomic i po twoich informacjach niby to 80% dziewczyn zrezygnuje? czy co chcesz osiagnac na tym topicku ?Moja decyzja o powiekszeniu nie narodzila sie wczoraj!!!Doskonale jestesmy poinformowane , na pewno bardziej od ciebie,a jednak ja podejmuje to ryzyko , nawet nie chce mi sie opisywac z jakich powodow .Zaloz swoj topick i tam sie wymadrzaj i przestan obrazac zadbane dziewczyny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie dajcie się prowokować,nie piszcie do niej ,bo nigdy nie da nam spokoju.Nie warto sobie ciśnienia podnosić.Wróćmy do tematu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula, po jakim czasie od op, trzeba przyjechać na konsultację? I czy szwy stosuje rozpuszczalne? A może wiesz po jakim czasie można prowadzić auto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia dr.Kubasik stosuje szwy rozpuszczalne ,co do kontroli to ja byłam już kilka razy , musiałabyś sama się umawiać ile razy i po jakim czasie musiałabyś przyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dakota655
Do Mariji, jeśliby znowu zabłądziła na te forum: droga Marijo, tylko 2 zdanka, bo szkoda więcej mojego stukania. Jeśli uważasz się za osobę inteligentną, to czy naprawdę tak trudno Ci zrozumieć, że każdy człowiek jest inny i ma inne priorytety, potrzeby itd. - wygląda na to, że tego nie możesz objąć swoim intelektem. Po drugie: zaczęłaś cały ten wsój wywód z górnej półki, ale niestety potem poziom Twoich wywodów spadł - to też o czymś świadczy. Wyciągnij wnioski sama. Żegnamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula, plan mam taki, że siedem dni zostanę W Poznaiu lub Krakowie (w zalezności którego dr wybiorę). Nie chcaiałbym od razu po op jechać do domu, wolałabym odczekać te 7 dni i mieć dr \"pod ręką\". Takze na pierwszy \"przegląd\" udałabym się po 7 dniach, a na kolejne bym dojechała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A CO TO TU SIE DZIEJE HAHAHAHA maryJo :) ja mam gdzies elekwęcje i klase w wypowiedziach w tej chwili i powiem Ci ŻE ŻAL CI DUPE SCISKA CO ? HA HA HA CHCIAŁABYŚ BYC TAKA JAK MY BO INACZEJ BY CIĘ TU NIE BYŁO :) A TERAZ UTWIERDZASZ MNIE JESZCZE BRADZIEJ W MOIM PRZEKONANIU JAKA ZAWIŚC PANUJE WSRÓD KOBIET KTORE MAJĄ SUPER BIUST I CHCE GO JESZCZE BARDZIEJ :) JESLI TAKI JEST TWÓJ CEL BAZGRANIA TYCH SWOICH ŻAŁOŚNYCH BZDUR I ZAŚMIECANIA NAM STRON TO CI SIĘ UDAŁO :) JEŚLI NIE TO SPADAJ DO ZAKONU BO TAM SĄ TAKIE ŚWIĘTOJEBLIWE PANNY POTRZEBNE :D POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia myśle że po tygodniu do 10dni bedziesz mogła jeżdzić autem, ja wsiadłam za stery po 10dniach ,mogłam już po tygodniu ,ale bałam się machać rękoma żeby nie narobić sobie problemów. Diablica dobrze napisałaś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula czy y może wiesz gdzie jest galeria na stronie beautywpolsce. com bo niemoge znaleźć. Mama robiła sobie powieki i jest bardzo ciekawa jak inne panie wyglądają po zabiegu, bo ona jak na razie jest nieci zmasakrowana :-) Jest 9 dni po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia do tej galeri nie ma normalnie wstępu tam trzeba się zalogować ,póżniej wysłać swoje zdjęcia do moderatorki ,a i jeszcze musisz napisać minimum 20postów w jednym interesującym Cię temacie.Dopiero one zdecydują czy dać zgode na wejście czy nie ,Mówie Ci masakra ja czekałam na wejście do galeri chyba z 2miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka ole
kasiekkasiek-poruszylas dobry temat,czyli dobrze sie czujesz nago gdy widzisz swoje odbicie w lustrze lezac na swoim facecie,to jest sedno sprawy,wlasnie oto tu chodzi,chcemy czuc sie swobodnie ze swoim wygladem,ja czesto krepuje sie przy zapalonym swietle,zwlaszcza teraz po ciazy,choc marze o normalnym stusunku,gdzie bede myslec o seksie,a nie o moich malych cyckach,czy moj facet widzi ,ze sa az tak straszne czy nie,takie mysli nie pozwalaja mi miec pelnej satysfakcji w luzku Chyba rozgryzlam oco chodzi mojemu facetowi,on nie pali sie do mojej decyzji,bo boi sie ,ze bede budzic wieksze zainteresowanie wobec facetow,on jest straszny zazdrosnik,a ja wam zazdroszcze takich wyluzowanych partnerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy ogladacie kroliczki
playboya,??napewno tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGLADAM WSZYSTKIE KRÓLICZKI I ZAJĄCZKI NIE TYLKO W PLAYBOYU! OSTATNIO NAWET WYPUŚCIŁAM SIĘ DO DZIKICH KAJÓW ABY DOWOLI SIĘ NAPATRZEĆ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy dzisiaj wysyp MARYJO podobnych To ja mam gdzieś tę ich galerię! Nie bede czekać tygodnie, az mi ktoś łaskawie spojrzec pozwoli - z natury niecierpliwa jestem! Majka ole, a mąż nie widzi że się krepujesz? Mój tez jest zazdrosny, jednak czy bede miała zrobione piersi czy nie to i tak będzie zazdrośnik. Zatem skoro tak czy owak jest zazdrosny, to dla niego żadna różnica czy mam nowe piersi czy aktualne naturalne. Jakbym chciała go opuścic, to bym to zrobiła z wielkimi piersiami czy bez nich. Ale skoro przychodzi im (płci męskiej) to do głowy, że wzrośnie twoja atrakcyjnośc po zabiegu i sobie znajdziesz fajnieszego męża/chłopaka, to jak bardzo jest dla nich istotna wielkość i szykowność piersi :-) jedno jest pewne - wzrośnie twoja akceptacja, a to niesie za sobą różne konsekwencje hahahaha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mezow, to mysle ze oni bardziej sie boja ze wzrosnie nasza pewnosc siebie, ale moj maz jest szczesliwy razem za mna, bo juz mu nie gledze ze nie mam cyckow a naprawde potrafilam mu tym popsuc nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula, ja będe mieć 350 i z tego co piszecie kobitki to chyba mam szanse na D,chociaż chciałam C, jak juz pisałam to lekarz zaproponował mi na wstępie 400 a ja wybrałam 350...boje się że wyjda za wielkie i wszyscy zauważą a tego bym nie chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMPONIARA myślę że jesteśmy do siebie podobne,ja już jestem kupe lat po ślubie i setki razy przez moje cycki zepsułam wieczór i relacje...trudmno było go przekonać,a teraz o niczym innym nie mówimy,i wiesz co pomponiarka nie gniewaj sie ale mój mąż widział twoje cycki i takie też u mnie zamawia,ja mówię że może nawet za duże,bo nie wiem jak będe sie czuła,do tej pory nie miałam ,ale on sie cieszy !!! jednak !!! ale ja też bardzo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ALEXAR tak też myślę i boje sie nawet 300 ,bo całe życie płaska a teraz wyskoczę z balonami ,to przecież wszyscy się domyślą,a wolałabym sie potem nie tłumaczyć bo niektórzy pokroju MARIIII!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz nie mogę się doczekać kiedy moj Mężulek bedzie mógł sobie \" pomieszać\" w moich cycusiach hihihi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie Madżeta! mam tylko cichą nadzieję,że jakoś się uda a jak nie to...peszek każdy robi to na co ma ochotę...będe mówić że masaże pomagają he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damy radę kochana! tyle czekałyśmy to i tyle wytrzymamy!!! BYLE DO WRZEŚNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×