Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Maja podaj swojego maila bo nie mogę się doszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
hey wszystkim:),Marieli:)masz takie wymiary jak ja i podobne problemy:):):(,GG,Maja czy moglabym prosic o Wasze fotki??gg jaki masz wlozony impl??dzieki bede baardzo wdzieczna.moj mail gosia_daniel@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet26 czy masz juz jakis pomysl co do wkladek? co chcialabys uzyskać? A kiedy idziesz na op? Jestes juz po konsultacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
tak,chcialabym takie pelne Ci male D,tylko martwie soie bo amm tatuaz na piersi i mam andz ze sie nie rozciagnie:(,na konsultacji jeszcze nie bylam,zastanawiam sie nad doktorkiem...,a op.zrobie dopiero po nowym roku buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce zrobic jak najszybciej. Ale miesiac temu przestalam karmic piersia wiec nie wiem co lekarz na to. Ponoć te 3-6 miesięcy nalezy odczekac jesli wczesniej mialo sie wiekszy biust ... tak mi powiedzial pewien lekarz. W przypadku A nie ma potrzeby czekania az kilku miesiecy. W czwartek jade na konsulatcje wiec napisze co moj na to. Chcialabym bardzo przed latem ... podobnie jak ty Sweet26 marzy mi sie duze c a bardziej male D;-) Tylko nie wiem jaka naprawde bedzie roznica. Ja mam raczej waska góre natomiast wyraźnie szersze biodra. Ciekawa jestem jaki maksymalnie roz+miar lekarz mi zaproponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam dzis z jednego miejsca poszla mi krewka bylam zdziwiona na maksa..??na zszyciu.. rowny miesiaczek do Twojej..;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
nio,ja tez jestem b.ciekawa co mi zaproponuje lekarz..,juz nie moge sie doczekac...!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
gg,to chyba Twoje zdjecie dostalam:),no sa takie normalne:),nie za duze,ja bym chciala C albo male D,mam 170 wzrostu i pzrytylo mi sie ,wiec 60kg.a moge spytac czemu nie zrobilas wiekszych?u kogo robilas?pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałaś moje zdjęcia. Nie zrobiłam większych bo się po prostu bałam. Głupia byłam i tyle. A jeśli chcesz C to chyba ja mam takie więc sama widzisz, że są małe. Na pewno nie jest to D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
o kurcze,to jest C mowisz,a ile u niego placilas??ja mysle o wlozeniu wlasnie 370 albo 400,nie chce tez miec balonow..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś wzięłabym coś między 350 a 400 własnie. To zalezy też ile masz w obwodzie pod biustem. Płaciłam 11500 plus 150 biustonosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweete czyli parametry wraz z oczekiwaniami mamy takie same .... najlepiej male D. Tez mysle aby wziąć pomiedzy 350 a 400. Kiedy wybierzesz sie na konsultacje? Mam nadzieje ze w przyszly weekend dam ci znac co moj chir na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet z 400ml nie wyjdą Ci balony ja mam takie implanty i uważam że są duże, a Ty z tego co kojarze jesteś odemnie wyższa ja mam 167cm. GG nie uważam że Twoje piersi są małe uważam że są zamałe jak dla mnie,ale przecież każda z nas lubi inne :)ja ma 4-setki i też uważam że są dla mnie za małe. Marieli poczta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
dziewczyny ja mam pod biustem 80,w biuscie 85,wiec moze wejda mi te 400,chcialabym tak 100,110,chyba bezdie ok.gg,Twoje cycuszki wygladaja naturalnie wielkosciowo:)Aniula tak,mama 170cmm,kiedys wysylalas mi swoje 400:)po operacji zaraz,moglabym Cie poprosic o nowsze zdjecia??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
no na to wychopdzi ze nie sa duze Aniula:),ale juz sama niewiem od zcego tyo zalezy,bo ktoras dziewczyna pisala ze ma 325 i ma pelne C,hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet nie mam nowych zdjęć zrobie jutro jak będe w stanie;):) Diabliczka co z Tobą????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Marieli a u jakiego doktorka chcesz robic?bo nie doczytalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz podaje swoj adres marieli@wp.pl wczesniej przy nicku wkradla mi si e literowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli 3 to chyba ode mnie. Sweet jeśli masz pod biustem 80 to śmiało 400. I ani grama mniej bo będziez żałować jak ja. Aniula jak ja Ci zazdroszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
O Aniula a ja mam od Ciebie 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GG to faktycznie od ciebie .... śliczne Ci wyszly cycuchy C.... Aniula czekam na twoje fotki ... ile masz pod biustem? rozumiem ze masz ladne D?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide do Marka Wegrzyna na konsultacje (Wroclaw). Z tego co sie zdazylam zortioentować to okrągle u niego kosztuja 9tyz a anatomy 11tys. MoJA KOLEZANKA ROBILA U NIEGO 5LAT TEMU JESZCZE W POLANICY .... i z wszystkiego jest zadowolona oprocz rozmiaru. Dzis wzielaby wiekszy zdecydowanie. Wyszlo jej tylko pelne B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
aha,a ja sie zstanawiam nad dr.Niemkiewiczem tez z Wroclawia,:)a ten Twoj ma jaks stronke z galeria??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×