Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

ISABELA-EVA ja poproszę fotki jeśli można to z przed i po dzięki !!! pozdrawiam gorąco !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg12 - ale to jest taki zwykły, papierowy, plasterek jak do przyklejania opatrunków przykładowo, czy jakiś inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossse
Ja planuję powiększenie, proszę polećcie mi niedrogą i dobrą klinikę.Ile się czeka na operację.Proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris50
Dzieki BECIA!!! Ja znalazłam na necie za 75 zł iw rozmiarze 4x13 i sie załamałam!!Jezu tyle kasy za jakis opatrunek.Mam nadzieje że starczy mi na dwie.:)Dzięki pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewniam, że ani trochę, a blizn to muszę szukać są takie malutke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) bardzo mi była potrzebna taka opinia :) a te plastry silikonowe są faktycznie strasznie drogie.. podobno (wg dziewczyn z beauty) lepiej trzymają się ciała te cieliste (chyba z padtech) niż te biało-przezroczyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten też jest cielisty i trzyma się wyjątkowo dobrze. Nie odkleja się pod prysznicem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAM czy kazda blizna najpierw czerwienieje??]a potem bieleje?? troche sie martwie bo mialam takiego super koloru te kreseczki i leakrz przemywal mi u siebie na kontroli takimi husteczkami-kwadracikami z alkoholem(ale nie bylo czuc tego alkoholu w sesie zapachu,oczywiscie ja nie moglam dostac tego w aptece,w koncu dowiezli i niby to samo pisala na, ale inna firma i strasznie pachnialy alkocholem,ja tak leciutko bardzo przemylam i po tym mam wrazenie strasznie mi zczerwienialy i tak jakby krwinki popekaly dookola,moze to bylo za mocne i popalilam czy cos?? ja ledwo dotyklam skory i nie wiedzialm czy misie wydaje ze czerwienieje..dlatego tak leciutko.. ppo tym jak on zrobil u siebie,ropa przestala sie saczyc i teraz nie wiem czy nie przedobrzylam bo chcialam zeby sie juz nic nie ciapalo z.. to bylo z 5dni temu i to nie znika:(:( jak na buzi peka krwinka to raczej tez nie znika..? zastrzele sie chyba jak zniweczylam prace:(auuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek, zawsze blizna wygląda ładnie po zabiegu, a potem czerwienieje - wtedy gdy zaczyna naprawdę pracować, zachodzą tam procesy regeneracyjne etc.. natomiast to o czym piszesz - ten preparat - faktycznie mógł coś podrażnić.. napisz jak to się nazywa albo skład podaj.. sączy się teraz coś jeszcze z tych cięc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosik81
ANIULA28! Własnie jestem umówiona do Kubasika na zabieg tez wybrał mi wkładki 400 okragłe. Napisz jak wyglada taki biust. Czy nie jest zbyt duży? Ile masz wzrostu. Ja mam prawie 180 jestem szczupła i mam biust teraz 75A. pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik ja mam 167cm i uwaźam że mój biust mógłbybyć większy,także przy Twoim nie wiem czy nie będą za małe.Zależy jeszcze jaki rozmiar chcesz osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, myślę, że tymi bliznami nie ma co się tak przejmować. Blizny goją się co najmniej kilka miesięcy, a potem ewentualne pozostałości można praktycznie usunąć laserem. Ja jestem po dwóch zabiegach laserem fraxel na blizny, które mam na plecach. Efekt jest naprawdę niezły. Już po pierwszym jedna z moich dwóch blizn była prawie niewidoczna. Polecam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam konitki :-) Mam pytanie do Was ,mam przemywać blizny spiritusem tylko zastanawiam sie ile procentowym? I jak czesto zmieniacie plastry te ktore dostałyscie od Kasprzyka..? Czy smarujecie jeszcze czymś blizny i po jakim czasie..? Dzieki z góry :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mija 4 tygodnie od zabiegu i uważam ,że te 400 to wcale nieduży rozmiar .Zaczeły mi mieknąc nareszcie :) gdybym szła jeszcze raz na pewno zastanowiłabym sie nad 450-500 niby groźnie brzmi ale uwierzcie mi ,że robiąc pod mięsień to takie 75c ,d ale bez szału !! zaczełam sie dzisiaj smarować Cepanem i smierdze cebulą haha niedośc ,że niby golić sie niemozna ,uzywać antyperspirantu to jeszcze jade cebulą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduza31 Samopoczucie z dnia na dzien coraz lepsze ,juz bez ketanolu funkcjonuje;-) ciesze się z piersiatek ;-) narescie mam miekki stanik i co w niego włożyć :-)))))))))))). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmienialam opatrunki 2 razy w tygodniu, teraz mam jeszcze przyklejac i niekiedy na pare godzin zostawic blizny bez plasterka, zeby troche skora pooddychala, smaruje spirytusem takim aptecznym 2%, noi biore wit E podobno tez lepiej sie goi, poza tym niczym nie smaruje bo ja sie dobrze goje, po cesarce trzeba sie bardzo przyjzec zeby cos zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris50
HEJ GOSIK! Mogę posłac ci foty cycuchów.Ja mam 172 cm i przed miałam 75A i włozyłam sobie 400cc.I wyglada całkiem fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam sterets pre-injector swab isopropyl alkohol 70 proc./water troche mnie uspokoilas bo myslalam ze w moim przypadku moze nie beda czerwone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris podeślij mi swoje fotki chętnie zobacze 400ml u kogoś innego ,mail przy nicku . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu się nie pojawił to mój mail zlosnica27@amorki.pl .Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris50
ANIULA po południu ci podeśle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris50
ANIULA juz wysłałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek, na codzień w kosmetyczce noszę takie waciki pakowane pojedynczo z 70proc alkoholem izopropylowym, na \"w razie czego\" :) na jednym z nich (firma Leko) jest napisane: -zmniejsza ryzyko zakażenia -do dezynfekcji i oczyszczania skóry (iniekcje, zadrapania, pielęgnacja pępka u niemowląt, zabiegi kosmetyczne) :) więc nie możliwe, zeby nam zaszkodziło (chyba że się ma uczulenie, to wiadomo, ale jeśli już lekarz ci tym przemywał i było ok, to raczej uczulenia nie masz :) ) tak że na razie się nie stresuj, dobrze, że rany przestały wyciekać.. może Twoje blizny zaczęły się regenerować i naturalnie ściemniały - u każdego ten proces tak przebiega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiqita
cześć dziewczyny czytam Was od jakiegoś czasu i postanowiłam się przyłączyć :-) ja robię 30.03 w Warszawie u dr.Jaworskiego mentory 300 cc okrągłe wysoki profil czy któras z Was słyszała jakieś opinie na jego temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie on przyjmuje/operuje itd? ja też będę mieć op w warszawie.. kompletnie mi się to nazwisko nie obiło o uszy.. :) ile płacisz za zabieg u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×