Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość MAJA SZCZECIN
witam,violesia i reszta dziewczyn wlasnie wyslalam kto chcial... ale ja od nikogo nie dostalam,desperados wyslesz mi? meduza?? czekam na zdjecia ja tez chcem poogladac :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
caro ???? gg ??? czekam na was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
timida wyslesz mi,chcialam tez isc do pastuchy slyszalam ze bardzo ladnie robi,czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg jednak twoje miałam ale te fajniejsze są super !!! ile wkładałaś i jakie ,ja myśle o okrągłych,nie dużych,są śliczne !!! MAJA również dzięki,też piękne cycorki , gratuluje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperados gratulacje,mam nadzieje że podeślesz fotki :) Timida a od ciebie dostanę foty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJA BOSKIE CI WYSZŁY :-) GRATULUJE! Ja nie mam jeszcze fotek, bo nie mam co fotografować :-( Ja dopiero w lipcu będe rozsyłać foty! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
VIOLESIA HEHEH PRZEPRASZAM ALE JUZ SIE TROSZKE POGUBILAM FAKTYCZNIE JESZCZE NIE MASZ CO HEHEH NO JA WCZESNIEJ TEZ NIE MIALAM CO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Hey Meduza:)ja jestem zainteresowana 450:)i dr.Niemkiewiczem wlasnie ,jedna prace juz widzialam,ale chce byc pewna:):)pozdrawiam,jak bys mogla poslac mi zdjecia,gosia_daniel@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja wysłałam, Madżenta mam 300 i 325 okrągłe, Gosiunia po raz kolejny nie mogę do Ciebie wysłać , wyskakuje mi komunikat, że masz przepełnioną skrzynkę. Janess podaj maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
WITAM,CZYLI GG TO TWOJE CYCUSZKI-ZAJEBISTE!!! GRATULUJE :) JESTEM PRZERAZONA W JAKIM TEPIE ONE SIE KURCZA,DZIEWCZYNY PO JAKIM CZASIE OSIAGAJA ROZMIAR WLASCIWY BO NARAZIE TO OPUCHLIZNA... ALE SPUCHNIETE BYLY FAJNIEJSZE HEHEH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padło pytanie gdzie w okolicach katowic lub gliwic jest fajna klinika???Polecam dr.Sirka z bielska-białej.Jestem 4 tygodnie po operacji pow.piersi i sa zajebiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam klinike w bielsku białej.Jestem cztery tygodnie po operacji pow.piersi.I sa zajebiste.Ceny tez w miarę przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba do czwartego tygodnia schodzi opuchlizna.Któraś z dziewczyn tutaj pisała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
DORIS CZYLI TWOJE JUZ SIE NIE ZMIENIAJA??? A TY SAMA PO SOBIE JAK WIDZIALAS TO KIEDY??? A SA JUZ MIEKKIE?? A JAK WRAZLIWOSC BRODAWEK??BO JA ICH DOTKNAC NIE MOGE...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie że się nie zmieniają.A co do brodawek to mam tak wrazliwe że szok.Cycuszki juz mi miękną sa inne niż tydzien temu.Tylko jak podnoszę sie na łózku to w lewej piersi czyje takie mam dziwne uczucie.Tak poza tym to ok.Ty ile jesteś po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
W PIATEK MINOL TYDZIEN BRODAWKI-MASAKRA NAWET JAK MI JEDEN WLOS DOTYKA TO JAKBY CONAJMNIEJ Z 10 KG WAZYL TAKIE WRAZLIWE...STRASZNE TO JEST!! A Z LOZKA WSTAC TO BARDZO CIEZKO JA SOBIE SZAFKE POSTAWILAM ZEBY SIE PODCIAGAC :) ALE MYSLALAM ZE TO Z DWA TYGODNIE I PRZEJDZIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
I MI W LEWEJ JAK SIE PODNOSZE TO JAKBY COS TRZESZCZALO TAKIE DZIWNE UCZUCIE SMIESZNIE HEHE CZYLI MOZE DLATEGO ZE OD SERCA :)BO PRAWA JEST OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie w lewej takie mam uczucie podobne.Nawet powiedziałabym że jakby sie coś przemieszczało ale tylko jak sie podnoszę na łózku,i tylko w lewej i to nie zawsze.A o tym że całe piersi miałam wrazliwe to już nie pisze.Jaki masz rozmiar wkładek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poslijcie mi któraś fotki która ma włozone 450cc.Dziękuje slicznie z góry:):)Mój mąz stwierdził że chyba sa troszke za małe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Meduza,ale to nie sa chyba Twoje piersi?:).te juz widzialam wlasnie,te sa Isabelli:)myslalam ze masz jakies inne ,bo wlasnie chcialam porownac z tymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris a od ciebie moge prosić fotki i najlepiej jeszcze z przed? ja szukam na razie ,porównuję bo jestem przed konsultacją,a op. planuje na lipiec to się wszystkim pochwale też myślałam że włoże do 300 ale teraz widze że wszystkie dziewczyny takie szczupłe a ja jednak troche waże i pod biustem mam 75 więc to może bedzie mało 300 jak myślicie? mam 167 cm i 63 kg myśle o okrągłych ale wyjściówka zero:( chiqita2000@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madżenta 300 to za mało! Jestem tego przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 tygodnie po operacji
hej dziewczyny, mam pytanie, jeśi mógłby mi ktoś pomóc - jestem 2 tyg po operacji, i strasznie bolą mnie sutki, są gorace - prawy szczególnie ... czy to minie, czy można to czymś złagodzić? pomózcie jeśli któraś coś takiego miala.... i druga sprawa, czy to normalne że czuję implant, np kiedy zakładam ubranie, kurtkę - mam wrazenie jakbym miała pod skórą nie pierś, ale worek z wodą.... jeśli ktoś może mi pomóc tu na forum bedę wdzięczna! dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mandżenta! fotki posłałam ale wydaje mi się że powinnas wziąśc 400cc.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×