Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

a czy to prawda, tez mialalm AA ,(dane w stopce)i teraz nie zeszlabym ponizej 350 ,mam rozmiar 65i,ale to wielkosc piersi jak miseczka z pelnego 75c;)Sa super ,ale te 350-tki kolacza mi sie po glowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
janess masz fajne cycki przeciez :) ))).... hehe czesc dziewczyny :))) co tam u was widze ze debatujecie na temat rozmiarow?...ja tez mam watpliwosci ...wiec ide do doktorka na druga konsultacje ...:P chyba mnie przegoni jak mnie zobaczy :D:D..ale jak bylam pierwszy raz to niestety przyszlam nieprzygotowana do lekcji ...teraz mam tyle pytan ze musze isc i uzupelnic zaleglosc;) Violesia widze ze jestes pewna swojej decyzji :) to ci moge pozadroscic bo ja :/ nietety niet Samanta a ty jakie bedziesz miala implanty ? dziewczyny czy wy jakies zdjecia u doktorka ogladalyscie przed i po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakukabana no sa bardzo fajniutkie,ale troszke wieksze bylyby jeszcze fajniejsze:)to chyba choroba cycolinek,ze jak juz maja ,to i tak chca cos zmienic,a najczesciej wlasnie rozmiar;)na wiekszy oczywiscie,bo nie slyszalam,zeby ktoras marudzila,ze wyszly za duze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
mam nadzieje ze ja nie bede mialczec ze za male ..:/ boze dac nam palec to zaraz cala reke bysmy chcialy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczona...
a ja chciałabym zmniejszyć, kiedyś miałam takie fajne (duże b-małe c) a teraz F!!!!Jezu a przecierz gruba nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
ale powiekszylas czy tak ci urosly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie po długiej nieobecności. Prawie 2 miesiące temu miałam zabieg - 295ml, średni profil, anatomiczne, pod miesień, cięcie okołobrodawkowe - i byłoby wszystko ok, gdyby nie cały czas widoczne czerwone blizny i minimalne obkurczanie torebki w jednej piersi, co powoduje wyczuwalne małe pofałdowania po bokach i sprawia, że ta pierś jest minimalnie mniejsza (na szczęście jest to niezauważalne dla innych, jeżeli poproszę o dotyk i opinię moi najbliżsi myślą, że to drobne żyłki). Mam bardzo cienką skórę i zero tłuszczu. Doktor stwierdził, że gdybym była grubsza, nie byłabym w stanie tego wyczuć. Pod koniec miesiąca mam kontrolę, tak więc zobaczę co dalej. Ogólnie jest bardzo zadowolona ze swojej decyzji :-) Kształt jest bardzo ładny a w dotyku piersi są coraz bardziej naturalne. Uzyskałam pełne B z wyjściowego \"0\" i proporacje zostały dobrane idealnie do mojej sylwetki. Mam nadzieję, że docelowo wszystko będzie w porządku a co najwazniejsze, że blizny będa niezauważalne. Aniula28, dziękuję za kiedyś przesłane zdjecia. Masz super piersi i dobrze dobrany rozmiar. Napisz proszę jak z bliznami i czy wybierając po raz drugi, wybrałabyś takie a nie inne cięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że coś się zmieniło na naszym topic'u. Przeczytałam swoją wiadomość i zauważyłam podkreślenie pod słowem "blizny" - którego nie zrobiłam a pod którym ukazuje się jakaś reklama. Kiedyś tak nie było. Dlaczego ktoś bez wiedzy i zgody uczestniczek dyskusji przekazuje komunikat, którego przekazanie nie było zamierzeniem nadawcy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie zrobiłam oponke
tak juz jest od dluzszego czasu z tym podkresleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie zrobiłam oponke
a w ogole to mam do Was pytanie,dopiero teraz dowiedziałam sie ze jest metoda poł pod gruczoł pol pod miesien,do tej pory sądziłam ze jest albo pod gruczoł albo pod miesien. Mozecie napisac cos o tej metodzie pol na pol? czy to dobre rozwiazanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia, silikonowe D a naturalne to nie to samo. ale C jeśli chcesz uzyskać to też myślę że minimium 290.. Aniula, mam cały czas kontakt z Agniesią, w przyszłym roku poprawka. tylko impl musi kupić, na koszt dr z tego co kojarzę.. fajne z tym cinqueicento :D :P a czy to prawda że - to wszystko zależy. mi jeden dr (mam 165cm/45kg) zaproponował 240 a drugi 325-350.. z tego 240 miało mi wyjść półtora rozmiara więcej (mam takie powiedzmy A teraz).. nawet się nie zastanawiaj nad mniejszymi od tych 275.. widzialam już tyle zdjęć osób tak szczupłych jak my i myślę, że 275 naprawdę będą baaardzo ok :) nie wiem czy jesteś na beauty w polsce, ale tam w galerii zamkniętej jest sporo takich drobinek, warto się tam dostać :) aaa co do puch up.. niektóre dziewczyny po op nie mogą nosić push upów, więc myślę, ze lepiej mieć te pół rozm więcej niż mniej :) i czytając to i inne fora wszystkie cycolinki tak piszą ;) kakukabana - mam mieć przygotowane 4 pary impl. anatomiczne 320 i 360 i okrągłe 325 i 350.. wysokie profile. ale ja jestem zdecydowana na okrągłe :) Lion - witaj :) :) a co dr na te blizny u Ciebie? mi mój dr powiedział, że jeśli będę chciała to można zrobić fraxel na nie - zapytaj swojego dr o to, moze się lepiej zagoją po nim.. a używasz jakichś maści teraz? własnie zrobiłam.. - to jest taka pośrednia metoda, przeważnie stosowana jak ktoś chce sporawy impl a ma mało mięsnia (przynajmniej teoretycznie). czy jest dobre to już ocenia lekarz :) co dla kogo będzie lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
samanta ..:)...ale to zalezy od ciebie jakie bedziesz miala czy od lekarza ?on zadecyduje przed op czy bedziesz miala anatomy czy okragle i jaki rozmiar?... Ale ci zazdroszcze ze juz za kilka dni masz op :) ja to jeszcze 2 misiace;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula ty łobuzie! Mamy chyba różne wyczucie wielkości :-) Janes - absolutnie nie wybiorę innych -gdziez bym śmiała-290 i koniec! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakukabana - nie, kształt wybieram sama - chcę okrągłe :) wielkość z tych 325 lub 350 dobierze dr podczas operacji już, bo teraz nie da się przewidzieć czy te większe się zmieszczą :) Violesia, niemniej, dodatkowa konsultacja u kogoś innego niż Twój dr by się przydała :) dla pewności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
samanta to fajnie :) ...mi tez moj doktorek wspomnial ze zawsze okazuje sie po otwarciu, jaki miesien jest duzy .. Powiedz mi a co zdecydowalo o tym ze chcesz okragle?...podoba ci sie ksztalt czy moze ma to inny wplyw? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kształt :) poza tym anatomiczne są twardsze (a ja już i tak miałam problem z zaakceptowaniem okrągłych mentorów), mogą się obrócić.. ogólnie bardziej podobają mi się okrągłe :) takie wypełnione od góry :) chociaż dłuugo chciałam anatomki, dopiero po konsultacji u dr zmieniłam koncepcję (sama z siebie, on nadal sugeruje bardziej anatomy) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anatomiczne sie nie obracaja ,a cc nie wystepuje ;)tak sobie zakodowalam:)a z tymi push-up`ami to tak jest ,ja nie moge nosic tych ,ktore za bardzo zblizaja piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
No wlasnie czesto juz czytalam na forum ze okragle wypelniaja od gory co to znaczy dziewczyny??..tzn ze anatomiczne o gory nie ? ..przeciez maja tez silikon w gornej czesci tylko ze maja ksztalt lzy...ja sama nie wiem jakie ale nie chce byc madrzejsza od lekarza i pozniej czegos zalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
ale tak serio to nie po to robie cychuchy zeby wkladac push up ;)...mam dosyc tych grubych stanikow wypelnionych poduszkami uwieraja, no chyba ze taki push up bez pieza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
o janess wlasnie jak tam Twoje piersiatka ukladaj sie ?:))ty masz naprawde fajny efekt ..powiedz mi ino tylko pod jaki miesien mialas wlozony ..??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N-O-V-I-K-A
Cześć dziewczyny. Czytam Was od dłuższego czasu i postanowiłam coś od siebie dodać :) Otóż operację przeszłam 24 marca tego roku u dr Pastuchy, implanty anatomiczne, 345 ml pod mięsień, cięcie pod piersią. Przed operacją zastanawiałam się czy wybrać 300 czy 345- dodam , że efekt jaki chciałam osiągnąc to C, z zastrzeżeniem aby napewno po nie wyszło D. I szerze mówiąc, wybrałabym z chęcia 375, 400, bo mimo, że jest to C to piersi wcale nie wydają się duże. Nie chciałam również, aby ktokowiek zauważył zmianę (wcześniej wypychałsam odpowiednio staniki) ;) ) Dlatego tez uważam, że lepiej jeżeli nie macie pewności czy wybrać większy impant, a wasz lekarz nie odradza tej decyzji, weźcie ten większy a może i nawet jeszcze ciut większy, naprawdę po operacji widok piersi wcale nie jest powalający- pod względem wielkości, będziecie się czuć tak natutalnie jakby bo to bylo od urodzenia prosto od mamusi a nie od urodzenia po lekarzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Hej Novika jaka mialas wyjsciowke?jaki teraz masz wymiary?..mnie tez lekarz zaproponowal anatomiczne ale 300 l...chce wieksze jesli sie da oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakukabana - anatomiczne w piersiach wyglądają z profilu jakby miały taką zjeżdżalnię (przeważnie) a okrągłe są bardziej zaokrąglone, nie umiem tego wytłumaczyć inaczej :) Novika - witaj :) jak widzę, podzielasz zdanie wiekszości cycolinek :) :) dziewiąta rano.. bosh nigdy tak wcześnie nie wstałam po urodzinach.. bezalkoholowe urodziny heh.. :P miłego dnia 🌼 u mnie wreszcie przestało padać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ooooo dawno mnie tu nie bylo dziewczyny nie uogólniajcie, ja nie chcialabym ani troche większych, mam D tak jak chciałam i sa śliczne, wszyscy zauważyli i pytają czy mi piersi urosły także jest to naprawdę sprawa indywidualna, pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam wszystkiego dobrego z okazji tych 23 urodzin,ze wszystkich prezentów to chyba nowe piersi są najwspanialszym prezentem:-) tak przy okazji to dziś Karo cycuszki kończą miesiąc a Janess wczoraj więc Wam dziewuszki też wszystkiego dobrego:-):-):-) miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munia24
macie jakas dobre stronke ze zdjeciami, gdzie moza porownac efekty pod miesien i na miesien? szukam i szukam i nie moge nic dobrego znalezc... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dawno mnie tu nie bylo :/ Gaja widze ze masz operacje tego samego dnia co ja i chyba u tego samego dr? o ktorej godz jak mozna wiedziec? to moze sie zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! dawno mnie nie było?Mam małe pytanko? od kiedy można zacząc cwiczyc albo jeżdzic na rowerze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduza31-dziekuje:)Kakukabana ja mam pod miesien piersiowy wiekszy,robia sie powoli miekkie i delikatnie zeszly w dol,blizny ok, jedna jest bardziej zaczerwieniona.Te anatomy maja zel takze w gornej czesci ,ale o wiele mniej niz u dolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×