Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Samanta, nie udzielam sie besuty bo nie te wszystkie zabezpieczenia przeszkadzają. Fajnie, że będę miała towarzystwo, szkoda, że nie mam z nią kontaktu, a moze Sam podeślij jej linka. Zawsze raźniej w klinice :-) Samanta, a dlaczego nie poprosiłaś rodzinnego? Ja nawet HCV i HIV wymuszę. Płacimy składki wiec nalezą nam się badania i już - nie odpuszcze im tych badań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
Witajcie! Nie mogłam wpaść wcześniej, to świąteczne zamieszanie ;) Co do mnie to pod biustem 68 a wzrost 170. Cały czas zastanawiam się jakie wybrać i niedługo chyba świra dostanę od tego. ;) Boję się, że mogą wyjść za duze i nieproporcjonalne, bo podczas przymiarek 280 były za duże wizualnie. Nawet doktor był takiego zdania może to było tylko pierwsze wrażenie. Czasu mało cały czas rozmyślam, zdjęcia przeglądałam. :( i nie wiem co mam zrobić żeby nie popełnić błędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że poprosiłam.. ale na te 3 wymienione podobno nie przysługuje refundacja (chyba że je robią w szpitalu przed planowaną operacją, wtedy zleca lekarz prowadzący i on wykonuje i płci placówka w której jest pacjent).. na hiv możesz zrobić bezpłatnie w takich placówkach tym się zajmujących - w warszawie są 3 takie (na całe województwo chyba).. ale czy wysępisz w takicj sytuacji, gdzie op nie jest ratowaniem życia, wątpię.. chyba że masz fajnego lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
A mnie te piersi się nie podobają... W ogóle. To będzie chyba D/E prawda? ja z takimi wyglądałabym jak potwór! Zdecydowanie za duże. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
właśnie, właśnie... a powiedz mi, przy moich wymiarach te 15 czy 20 ml to duża różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie, 25ml nie jest jakaś widoczna róznica.. róznica rozmiaru to chyba ok 150ml.. (mi impl 240ml miały dać półtora rozmiaru więcej.. także to wszystko jest raczej płynne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
Aha... Rozumiem, dziękuję Chyba jednak pomyślę o tym 280, żebym tylko później nie żałowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki,jak u Was po świętach,bo u mnie napewno pare kilo przybyło Od poniedziałku zaczynam diete.Masakra. Sam te piersi Bi z linku który wkleiłaś są piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Aniula :-) Nie przesadzaj z tym odchudzaniem :-) Samanta, ja ide do tzw. specjalisty (reumatolog, alergolog) i prosze o skierowanie na takie i takie badania i mi dają bez problemu (mam nadzieje, że i tym razem przejdzie). Co do jonogramu to miałam robione 2 tyg. temu i zlecił rodzinny, ale to moze zależy od województwa tudzież od kontraktów. Dzięki za link Sam :-) Link może i fajny, ale sie mi nie otwiera, no wnerwia mnie te Beauty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia, to może Tobie się uda wywalczyć te skierowania :) ja nie mam siły chodzić po lekarzach, trzeba być naprawdę zdrowym na to hihi :) a z beauty - odśwież stronę, pewnie masz za dużo nieprzeczytanych postów i odświeżenie pomoże (mi w każdym razie pomaga) :) Aniula - cieszę się, że Ci się podobają.. moje marzenie po prostu (ona miała najpierw 275 włozone i dopiero drugą op i 350..).. przepiękne! :) :) Poranek Nadziei, myślę, że 280 będą akurat. kiedyś była taka dziewczyna tu, mojego wzrostu i podobne wymiary, ma anatomki 280 i wyglądały przepięknie po op. Ty jesteś wyższa więc tym bardziej powinno być ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta ten link z cycuchami tej dziewczyny z forum to arcyzieło! Ja też chce takie piersiiiiiiiiii, no może nie E/F ale takie 70c/d i taki kształt - no boskie są! Zyczę ci Sam, żeby ci takie wyszły! Powiem Kasprzykowi, ze takie wlaśnie chce! Nie za bardzo kumam, ze jej się implant marszczy? O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marszczenie impl obserwuje wieeele dziewczyn.. to wynika z małej ilości tk gruczołowej i tłuszczowej na piersiach.. jak się mocno pochylamy to czuć (niektórym widać) marszczenia na dole implantów (takie fałdki, jakby fale - góra-dół w dolnej części piersi). nie wygląda to za fajnie, ale cóz zrobić :) jak się nie ma cycków wcale to się zniesie i marszczenie które widać tylko przy mocnym pochylaniu niż nic :) ta dziewczyna jest oczywiście od kasprzyka - powiedz mu, że skoro już jedne takie zrobił to drugie powinno być już łatwiej :D (ona miała dwie op, pierwsza 275cc, też fajne, ale te wieksze mi się bardziej widzą :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta a masz może link do fotek tej dziewczyny z mniejszym implantami? Chętnie spojrze. Ale wyszły mu boskie! Pewnie, ze powiem dr, że chce takie mieć- ba pokaże mu te fotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki . Pozdrawiam was wszystkie po świętach:) VIOLESIA mamy bardzo podobne wymiary i oczekiwania . Zgadzam się z Sam , że 15, 20 ml. to żadna róznica , moje 275 ml. wcale nie są małe :) wszystko zależy od wyjściówki , zastanów się dobrze czego oczekujesz jeszcze masz czas > Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo, a ile miałaś w obwodzie przed op i ile masz teraz? Masz okrągłe implanty, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
Karo S., stan pierwotny to AA Samanta i Karo, dziękuję za rady :) Mam jeszcze czas, pomyślę na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
Karo, mam jeszcze takie pytanie. Jakie u Ciebie wyszły po 275 ml?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VIOLESIA ja miałam przed 77 a teraz 87 cm , zdecydowałam się na wys.profil i okrągłe żeby zakamuflować bardzo chudą klatke piersiową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja dopiero teraz zdołałam zasiąść do internetu po Świętach. Sam, dzięki wielkie za linka :) Piersi Bi bardzo ładne, to fakt, chociaż ja bym dla Niej trochę mniejsze widziała (może takie jak po pierwszej op.?), ale cóż, kwestia upodobań. Jak dla mnie ma też trochę za duży rozstaw. Z tego co słyszałam, można to regulować większą średnicą implantu, tylko trzeba uważać żeby nie przesadzić i żeby piersi nie \"wylądowały\" pod pachami. Anatomii się nie przeskoczy. Violesia, a Ty miałaś już konsultację u dr-a Kasprzyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranek Nadziei teraz mam 87 cm , wyj .B ale małe po wykarmieniu 2 dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GAJA 27 , teraz mam pełne C stanik pancernik 75 C jest troszkę mały ,na razie tak noszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GAJA , mój dr. nie chciał mi włożyć większych, ponieważ właśnie bał się ,, rozejścia pod pachy,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Witam wszystkich. Jestem tu nowa...bardzo chciałabym powiększyć piersi ale koszty są zbyt duże:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po pierwszej konsultacji u dr Kubasika:-) obejrzał,zmierzył i co mi zaproponował? Mentor HP 350 a potem nawet 375;termin na moje życzenie dość odległy ,bo październik; karo.s -cieszę się,ze Cię dziś spotkałam w klinice;wygladasz rewelacyjnie,blizny niewidoczne,rozmiar świetnie dopasowany do Twojej figury:-) pozdrawiam serdecznie wszystkie dziewczyny:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEDUZA mnie też było miło Cię poznać osobiście :) Pozdrawiam, świat jest mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
meduza i jak wrazenia?:) jakie bedziesz miala okragle czy anatomiczne?pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×