Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Cześć kobietki, składam wszystkim forumowiczkom najlepsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych oraz spełnienia marzeń co do rozmiarów BIUSTÓW :):) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbie_24
Hmm ja jestm po liposukcji-tez artplastica i kochany pan dr Maciej Pastucha.Od 8 stycznia dochodzilam do siebie po odsysaniu--gorset tak naprawde nosi sie do 12 tygodnia,do dzis zakladam go do auta i gdy przesiaduje przy kompie.Dlatego tez martwi mnie i intryguje ile tak naprawde bede sie ,,wylizywac,, po powiekszeniu piersi...Bol napewno jest straszny to wiem ale ciekawi mnie ile czasu bede chodzic po scianach,bo w ogolne zapewnienia lekarzy nie wierze... Dziewczyny po operacji--wielka prosba--napiszcie jak przebiegala u Was rekonwalestencja?? pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbie ja po op bylam bardzo zywotna:)tego samego dnia moglam swobodnie poruszac sie (w zolwim tempi oczywiscie)korzystac z tel.zrobic fotki ,wstawalam tez samodzielnie(chwytajac sie za uda).Samochod prowadzilam po 10 dniach ,a do pracy po 14.Sa dziewczyny ,ktore potrzebuja wiecej czasu,ale i takie co prowadza auto po 3 dniach od op;)Wiec nie jest tak zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częsć kobitki :-) Pochorowałam się bardzo i siły na forum nie miałam, moja córcia i mąż też byli powaleni grypą - więc same rozumiecie. Już mi nieco lepiej, ale do ideału daleko :-( Nie myślcie sobie, że was nie czytałam - jestem na bieżaco! Tak sobie was czytam i chyba przeraża mnie zbyt duży rozmiar - absolutnie nie chce mieć 90cm w obwodzie! Teraz nieco przytyłam i mam pod biustem 73 cm w biuście 83- zatem zupełnie mi wystarczy 86-88 w obwodzie - ważne żeby były \"wypełnione\". Poza tym myslę sobie, że przy dużych piersiach będę wygladała grubo - a tego nie przeżyje :-) Przyzwyczajona jestem do \"szczupłości\". Mam jedynie 158 cm waże 48 kg, w biodrach mam 86-88 cm-chciałabym zachować równe proporcje. Generalnie ważny jest dla mnie wygląd samych piersi, a nie ich wielkosć! O! I tak doszliśmy do sedna sprawy :-) Miłego świętowania! papapapapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie zrobiłam oponke
violesia widze po twoim opisie ze jednak mozna dokladnie okreslic obwod biustu po operacji a ja do tej pory sadzilam ze to niemozliwe bo to wszystko mozna tylko tak na oko przewidziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie można tego określić :) to tylko życzenie Violesi :) a ile dokładnie wyjdzie to już kwesta impl i jej ciała, grubości skóry, tłuszczyku, mięsni itd :) co do tego żeby nie wyglądać grubo.. mam to samo :P zawsze byłam megaszczupła i nie bardzo widzi mi się teraz to zmieniać.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie zrobiłam oponke
no szkoda szkoda ze nie mozna okreslic bo juz sie głupia cieszyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko tak plus minus mozna. niektórym się udaje idealnie wycelować przy dobieraniu impl - podają wartość i taka wychodzi po op, ale to podobno tylko i wyłacznie przypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można dokładnie przewidzieć, ale tych lekarzy których pytałam 3 mi odpowiedziało, że doświadczenie robi swoje i potrafia (po budowie, tłuszczyku, wielkości implantu itp) +/- 3 cm okreslić obwód w biuście. Chociaz gwarancji nie dawali, ze tak własnie będzie, ale że moze być. A to już wiele. A jak bedzie w praktyce to się okaże :-) OBY NIE ZA DUZO! Bo bede wygladała jak okrągła bania. Zreszta Karo wstrzeliła sie idealnie w rozmiar - i chyba to nie tylko zasługa szczescia, ale też doświadczenia dr. Zresztą ja dużych piersi nie chce mieć nie bede brała wiecej niz implant o rozmiarze 290 - za namową Janess- ale wiecej nie dam sobie wcisnąć. Duże piersi sprawiaja, ze kobieta zwlaszcza niska wygląda grubawo mimo, ze jest tak naprawde szczupła. Sam,nie za duże bedziesz miała te implanty - taka szczuplizna z Ciebie? No drobiazg z Ciebie, ze ja przy Tobie to OGROMNA BABA! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia ja to teraz sobie zrobie 350 :),a Ty nie schodz ponizej 290;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie zrobiłam oponke
a na innym forum to wszystkie na odwrot narzekaja-ze za małe jednak wyszły :D ciezko dogodzic nam kobieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego lepiej uważać i naprawdę iść do jeszcze kogoś na konsultacje.. po co potem płakać.. a jednak ile tu na topiku było dziewczyn, którym wyszły za duże i przez to chciały poprawiać.. ani jednej.. to juz powinno dać do myślenia :) ja się martwię jakoś szczególnie tymi 325 lub 350.. Broma ma dobre oko :) bardziej się martwię o blizny hihi :P w ogóle do mnie nie dociera jeszcze że to już za dwa tygodnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess, obiecuje że mniej nie bedzie niz 290, ale wiecej nie chce! :-)Zreszta mam dosyć skóry do wypełnienia i jeśli dr powie, że najlepsze będą implanty załóżmy 325 to też wezmę - chodzi mi o ich piękny wyglad, a nie o wielkość. Zresztą nie chciałabym wymieniać calej garderoby, chociaż czuje że po op napisze wam, że mogłyby byc większe :-) Ale wole ubolewać, że mogłam wziąć wiecej i cieszyć sie z ich pieknego kształtu niż rozpaczac, że sa zbyt wielkie i się garbić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizi69
czytam i czytam i tak sie zastanawiam po co robic op i wydawac kupe kasy skoro efektu prawie nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mizi69 nie dla wszystkich kobiet wielki biust=super efekt , dla wielu dziewczyn jedrny biust,sa takie, co chca pasujacy do sylwetki i jeszcze takie, ktore preferuja okragle ,a inne anatomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy koleżanka uważa, ze wszystkie kobietyu robią sobie operacje i wkładają implant,y bo chca mieć OGROMNY biust? ja chce mieć pełne C -ładny jedrnyy biust, proporcjonalny do sylwetki i już. Nie zalezy mi na wielkości, tylko na jego wygladzie - i tyle - czy to się komuś podoba czy nie. Moje piersi, moja kasa, mój biznes - ot i po sprawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesiu ja wiem,że to Twoje piersi,Twoja kasa i Twój biznes,ale Ty wiesz kochaniutka,ze po 15 lipca to ja pierwsza czekam na fotki Twoich minium 290 ,ślicznego pełnego rozmiaru C,czekam czekam,bo też chcę mieć tylko tyle a a może aż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakukabano dzięki,zerknij na pocztę,Karo s. jak sie maja Twoje cycuszki?masz jakieś nowe fotki,ile czasu minęło od op?cycuszki juz bez opuchlizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Mialam sen ze cycki wyszly mi za male ;(..;).szperam w necie i jedni mowia ze anatomy wychodza proporcjonalnie wieksze do okraglych a drudzy ze odwrotnie ....i badz tu madry i pisz ksiazki :/...ja sie ino zastanawiam czy jesli mam pod piersiami 76-77 to implant 300 anatom nie zginie ?..i czy jak pojede na op i przed zroba mi wymiary i powiem ze chce wieksze to czy mi wsadza wieksze ?....jeszcze 2 miechy chyba dostane swiera od tych cyckow ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduza31 jest 90cm:)nie sa opuchniete,robia sie miekkie i ruchome powoli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basterberis
gratulacje Janes napewno pieknych pieknych cycuszkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basterberis dziekuje:)zaluje ,ze nie zrobilam tej operacji pare lat wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
lepiej pozno niz wcale janess;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakukabana - moim zdaniem będą za małe. i jeśli chciałabyś ponegocjować rozmiar to na pewno nie jak pojedziesz na op i jeszcze raz cię wymierzą (bo tak zrozumiałam z Twojego posta). oni zamawiają impl z jakimś wyprzedzeniem, mało kto trzyma duży arsenał.. lepiej się zabezpieczyć na wypadek braku pożądanych impl wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Sam.. dziekuje ci slonce:)..tez mysle ze beda za male tzn boje sie ze beda takie za waskie!! ...tego nie chce takich dwoch placoszkow czy tez orbitkow ...a jesli chodzi o wielkosc to u mnie jest dokladny pomiar i dobor implantow przed op przywoza je dokladnie w ten sam dzien zamowienia ..ktos pisal gdzies na jakims forum ze miedzy 300 a 325 jest tylko roznica 1 mm w wielkosci ale natomiast juz w szerokosci jest chyba 4 mm. Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduza - masz jak w banku -jęsli do tej pory w szał nie wpadne i nie zrezygnuje - bo mam metlik w głowie - jaki implant włożyć, aby nie wyszły ani za duze ani za małe. Zobaczymy co zasugeruje dr. Janess ale masz fajnie :-) Już mozesz planowac wakacje na pieknej plazy :-) A ja w same wakacje z pancernikiem :-( Miłego dnia dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakukabana -poczytaj dobrze w necie ja z tego co widziałam i wyczytalam anatomy wypadaja wieksze niź okragłe czyli na ok 350 okrągłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie do końca aż tak.. pisałam kiedyś - anatomki są płastsze od góry, więc na przykład wysoki pr w anatomkach to dajmy na to 5,5cm, podczas gdy w okrągłych 4,5cm.. tylko ten profil ma potem inne umiejscowienie - w okr mniej więcej na środku impl, w anatomkach w dolnej części - czyli w cm i z profilu anatomki będą się wydawały większe (minimalnie), a ogólnie wizualnie okrągłe wypełniają bardziej od góry, więc będą się wydawały większe :) i ja tak to widzę na zdjęciach dziewczyn po :) Violesia - jesteś na beauty? :) jest jedna dziewczyna tam wpisana na 15 lipca na piersi u kasprzyka :) ja dziś robiłam badania krwi.. za te nierefundowane 3 badania (gr krwi, koagulogram i jonogram) zapłaciłam 72zł.. bez kitu, za co płcimy te ubezpieczenia wszystkie jak badania i tak są drogie i płatne.. oby tylko wszystko powychodziło jak należy.. a takiej wielkiej strzykawy to jeszcze nie w życiu nie widziałam :P brr.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×