Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Meduza, właśnie jakie ci zaproponował - okrągłe czy anatomy? Gaja jestem umówiona z dr na konsultacje 23 czerwca, a na zabieg 15 lipca-zgodzi sie dr na taki układ, bo mogę tylko w tym terminie ze wzgledu na dosyć \"absorbującą\" pracę :-) A ty u kogo robisz op? karo kochanie, ty jesteś bardzo drobna-ja wieksza. Mam w tej chwili pod biustrem 74 a w biuście 83 - nie moge sobie pozwolić na 10 dodatkowych cm- wystarczy 5 cm :-) Zalęzy mi bardzo na dobrym samopoczuciu wynikającym z ładnego wyglądu piersi - a nie ich wielkosci. Podobają mi się piersi Madonny - ma idealnie dopasowane do sylwetki.Nie za duze nie za małe - idealne. Miłego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia, chyba na 14 str tego tematu do którego wklejałam link są zdjęcia tamtej dziewczyny przed drugą op. takie z CC, bo to jej się przytrafiło. lepsze zdjęcia sa w galerii zamkniętej, ale trzeba się postarać o dostęp :) na 67, 74 i 80 str są zdjęcia już z tymi większymi.. są bossssskie. nie mogę się napatrzeć :P Gaja, co do tego zbliżania kiedy rozstaw jest duży - myślisz, ze kasprzyk by jej tego nie poprawił gdyby mógł..? :) można zrobić średni profil, ale wtedy całe są płastsze na klatce, a u tak szczupłej osoby jak ona chyba nie wyglądałoby to fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frigga55
hejka PORANEK NADZIEJI mam też 170, pod biustem 71cm i robiłam z wyjściówki 83cm, ale po karmieniu - czyli takie bleee wiszące - implant też nieduży bo 310ml anatomiczny. wyszły cudownie, mam teraz 95, już opuchlizna zeszła, wyglądaja jak naturalne duże jędrne piersi. jak chcesz podaj maila, wyślę Ci fotke jak to wygląda ;) Dziweczynki, pytanie do Was - jak długo macie zalecenie nosić biustonosze pooperacyjne? bo ja do snu 3 miesiące ((yyy....) a ta na codzień 1,5 miesiąca... jak u Was z tym zaleceniem?? i kiedy można z nowym pięknym biustem wyjśc w samej bluzeczce bez staniczka na dłużej..? :D i ostatnie pytanie, wie ktoś kiedy można zacząć "bezpiecznie" biegać?? bo mi tam wszystko skacze i się boję... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstępnie mam nosić miesiąc po zabiegu stanik, chyba po tygodniu będę mogła zdjąć na max godzinkę.. albo moze po dwóch tyg.. nie pamiętam, ale tak coś mi się kołacze że po tyg :) co do biegania - tak jak zaleca Ci lekarz.. jedni pozwalają po miesiącu, inni dopiero po 3 odebrałam wyniki badań.. nie wiem, chyba są względnie ok.. wysłałam dr, czekam na odp.. a siniaczora po wczorajszym pobieraniu mam takiego, że szok.. co za pierdołowata pielęgniarka mi się trafiła.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie cycolinki ! dawno sięnie odzywałam,ale czytam regularnie, szykuję sie na konsultacje 28 kwietnia,już nie moge sie doczekać ale też stracha już mam, brrr ciekawe co mi doktor zaproponuje 165cm, 62 kg, 76 pod biustem a w :((( czyli nic,jakl myślicie ? oczywiście zaraz sie pochwale pozdrawiam wszystkie cieplutko,a może jakieś nowe fotki to poproszę, chiqita2000@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
frigga przeslesz mi tez foteczki? tez bede miala anatomiczne zaproponowal mi 300...ze pojecia nie mialam to nie pytalam sie o wieksze :D:D...moj adres to hannna_boc@wp.pl..pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta obejrzałam sobie wszystkie fotki Bi i stwierdzam, ze są boskie - nawet te z CC. Sa boskie, bo kobieta jest niesamowicie zgrabna! Mniejsze moim zdaniem były fajniejsze, te większe chyba wchodzą jej pod pachy? Albo mi się tylko tak wydaje. A propos tego CC czy jesli się przytrafi, to trzeba jeszcze raz płacić za operacje? No głupie pytanie, bo pewnie trzeba płacić jeszcze raz -ale wole się upewnić. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki:) Sam mam prośbę o link z tymi piersiami Bi , bo znowu na Beauty nie mogę się zalogować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie te piersi za bardzo z Bi rozjeżdzaja sie na boki ,kształ bardzo ładny ,naturalny ale coś daleko od siebie ... Aniula kiedy wpadasz do Poznania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia u dr. Kubasika wiem że akurat się nie płaci za zabieg usunięcia cc ,2 dziewczyny z beauty miały robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Diabliczka niedługo będe na konsultacji u doktorka,żeby umówić się na kolejny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka22...
witam wszystkie dziewczyny :) Możecie mi pomóc i odpowiedzieć na kilka moich pytań. Mam miec operacje 22 kwietnia i to w miescie oddalonym od mojego o 400 km. W ostatniej chwili (wczoraj) dowiedziałam sie że osoba która miała mnie zabrać z kliniki mnie wsytawiła i jestem zdana na siebie i moja siostre, która ze mną jedzie na zabieg. Jak myslicie czy po operacji w środe bede miała na tyle sił żeby wrócić w czwartek nocnym pociągiem do domu? Czy to dobry pomysł? Nie wiem co robić a terminu przełozyc nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka22...
a i jeszcze co do rozmiaru...Jestem dość niską i szczupłą osobą (44 kg) Nie moge zdecydować się jaki rozmiar byłby najlepszy. Zastanawiam się między 250 a 275 anatomicznymi, ale boje czy 275 nie bedą za duże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka ja jechalam na drugi dzien po op.ok 300km, nie pociagiem tylko samochodem ,ale nie wiem czy to jakas roznica biorac pod uwage nasze drogi.Musze Ci powiedziec ,ze zaraz po operacji tez dalabym rade ,nie bylo zbyt komfortowo ,ale do wytrzymania.A co do wkladek ja wzielabym wieksze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesiu, róznie z tymi poprawkami u różnych lekarzy bywa.. trzeba się swojego zapytać co ewentualnie będzie bezpłatną poprawką (i przez ile czasu) a co nie i wtedy ile będzie kosztować.. ostatnio na beauty jest problem z pewnym lekarzem który prawdopodobnie zrobił dziewczynie za dużą kieszeń, teraz ma DB i odmawia jej poprawki bezpłatnej.. drugiej w sumie nie wiadomo co jest, może ma za cienką torebkę, może pękł impl, i też ma jakieś problemy, także róznie to bywa.. Karo, na poprzedniej stronie jest link do fotek tej dziewczyny :) a co do jej rozstawu.. ona jest fitneską, zresztą widać po jej ciele :) i w końcu robił jej mistrz kasprzyk - a on cycki przecież robi boskie :) gdyby dało się je bliżej siebie zrobić to by jej zrobił, logiczne :) dla mnie jej biust i ogólnie sylwetka są świetne.. mocna motywacja dla mnie jak się już opzbieram o zabiegu i zacznę ćwiczyć znów :) :) Maltuka, co do wkładek popieram Janess :) dostałam odp z kliniki że moje badania są ok, więc odliczam sobie spokojnie.. jeszcze 11 dni.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, ja na drugi dzień jechałam tylko 5 km i każda dziura w drodze była bolesna... ale w pociągu chyba tak nie trzęsie :) na pewno dasz radę. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Violesia. Ja też robię u dr-a Kasprzyka. Mam ustalone wkładki 325 okrągłe ale będę jeszcze negocjować większe. Mam pod biustem 79cm i boję się żeby przy mojej sylwetce taka wkładka nie \"zginęła\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaja a kiedy masz op? Ja to sie nie znam na tych wkładkach, wszystkie mi sie wydają olbrzymie! Można mieć od biustem 79 i być dronej budiwy ciała, to zalezy także od wzrostu.A ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMANTA ale zlecialo:)Tez mi sie tak wydaje ,ze poprawka po krotkim czasie od op bylaby przez wiekszosc lekarzy wykonana bezplatnie albo za niewielka doplata,ale pozniej raczej watpie, a zwlaszcza jak dochodzi wymiana wkladek to pewnie licza jak za op.Ja o poprawki nie pytam,bo nie bede miala zadnych:)Trzeba pozytywnie myslec ,zeby nic sie przyplatalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Op. mam mieć 2. lipca. Wzrost 170cm. Mam wrażenie, że na pierwszej konsultacji nie byłam należycie przygotowana. Teraz, po lekturze naszego topiku i beauty wiem już dokładnie jaki efekt chciałabym osiągnąć. Powiększenie o 1 rozmiar mnie nie interesuje, chociaż przesadzić też bym nie chciała :). Ciekawe, Violesia, co doktor Tobie zaproponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaja27 ja Ci powiem ,co Violesi zaproponuje;)250 max 270,290-jak zapyta o wieksze,325-jak sie uprze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jansik, ty jasnowidzaca moja :-) Upierac sie na 325 nie bede, ale zażądam 290 - tyle da mi na 100% Tak myślę przynajmniej :-) Gaja wex większe wkładki, wyskoa kobieta jesteś. Dobrze radzą dziewczyny. Ja niska-wiec mam watpliwości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizi69
ja powiem tylko jedno.............wszystkie dziewczyny ktore znam i robily op,zalowaly ze niezrobily wiekszych...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdybym chciała wymienić teraz na większe to muszę normalnie zapłacić. Poza tym lekarz powiedział mi żebym sobie w nich pochodziła , że sa bardzo ładne itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to zalezy od oczekiwań. Jeśli dziewczyna chce mieć \"widoczne bardzo\" piersi to zrozumiałe, ze bedzie chciała jak największe wkładki. Ja nie chce mieć duzych piersi - tylko ładne i jędrne, zreszta i tak beda większe przecież bedzie w nich implant. Ale mi sie wydaje, ze jak bedą większe niz 300 to będa za duze - i z głowy tego sobie nie wybije!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie zrobiłam oponke
ja słyszałam ze problemy z jakimikolwiek poprawkami sa głownie u słynnej żukowskiej....podobno na jedna laske nakrzyczala ze cc to jej-pacjentki-wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violuś prześlij mi fotke swojej wyjściówki;moje chyba widziałaś?początkowo rozmawiałam z dr Kubasikiem o eurosilikonach w 85% wypełnionych żelem profil wysoki rozmiar 375 projekcja 4,9cm; bo mówiłam że chcę uzyskać efekt naturalnej piersi;potem pokazałam mu fotkę koleżanki z topiku(była w czerwonej bluzeczce bez biustonosza-tu zagadka,czy wiecie o kogo chodzi?)i wtedy powiedział,że ten efekt to tylko przy użyciu implantów w 100% wypełnionych zelem więc zaproponował mi okrągłe mentory profil wysoki wpierw 350 cc projekcja 4,9 a potem nawet 375cc projekcja 5,0; kiedy to usłyszałam przestraszyłam się,bo pomyślałam ,ze to dla moich piersi za dużo,jak jechałam do Poznania to myślałam,że będę musiała się z dr licytować o rozmiar 300 max 325 a ten od razu 350 na starcie zaproponował.Doktorek chyba wie co mówi,widział tyle wyjściówek,że chyba źle nie doradza.Pamietacie jak prosiłam Was o propozycje dla moich cycków i Wy też mi mówiłyście o min 300,były propozycje 350,375 nawet 400.Ja mam zdecydowanie jeszcze duzo czasu na podjecie decyzji,mój termin to jesień chyba że wcześniej zdobędę tę kasę.Pozdrawiam,milusiego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka22...
Violesia wydaje mi się ze mamy podobne figury. Ja mam 160cm, zazwyczaj wage 47 kg..teraz spadła mi na 44 kg i 70 pod biustem. Ja się zastanawiam nad 275 anatomicznymi i boje się że bedą za duże ale jak przeczytałam, że Ty myslisz o 290 to teraz te moje 275 wydają się być już ok :) Pozdrawiam. Dziewczyny moja operacja juz za kilka dni a mnie chyba grypa łapie :(( Jakos dzisiaj nie najlepiej się czuje a wiem, że trzeba być zdrowym. Może to stres i juz wariuje :( Nie wiem co robić...wszystko idzie nie tak jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munia24
Hej dziewczynym, planuje powiekszyc i poprawic biust, po karmieniu moje piersi staly sie jakies takie wiszace i wygladaja na malutkie, chociaz nosze miseczke c+(pewnie dlatego ze jestem duza i dosyc rozbudowana od grania w siatkowke) Chce jak najbardziej naturalny efekt, bylabym wdzieczna za jakies sugestie...mam jeszcze jedno pytanko: naturalne piersi faluja tak fajnie w tarkcie uprawiania milosci- co moj facet uwielbia, boje sie , ze z implantami beda raczej tak skakac jak pileczki, co uwydatnia sztucznosc. Czy z implantem naturalnym mozna tego uniknac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka22 ty sie mna nie sugeruj - bo ja nie wiem jakie sobie pozwolę włożyć. A myslałam nad tym jak bedziesz wygladać jak bedziesz miała znowu 48 kg? Bo ja ważyłam 44 i przybrałam na masie do 48 i wydaje mi sie, ze jeśli włoze implamnt 290 to wyjdą mi olbrzymie piersi i bede wygladać GRUBAŚNIE! A ile byś chciała mieć w obwodzie? Bo ja zaledwie 86-88 cm i ani pół centymetra więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×