Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość kakukabana
Ludzik na kiedy masz termin? Jestem ciekawa jak to jest po ciazy jak wygladaja piersi pozniej majac implanty. Moja mama i moja siostra milay w ciazy strasznie duze piersi :/i po porodzie duzo pokarmu ...cholera teraz tak sie zastanawiam ze moze lepiej te 300 se wsadzic ?...bo jak pozniej bede w ciazy to beda strasznie duze i nie wiadomo jak skora bedzie pozniej wygladala jak tak sie znowu gwaltownie naciagnie hmmm Widzial moze ktos jakies zdjedcia po wyciagnieciu silikonu z piersi? Macie moze jakas strone www?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bensi
Ja miala operacje w pażdzierniku 2007 roku.roz.przed 70 B,teraz 70 E.Wzrost 175 ,waga 55 Efekt zniewalajacy,nic zlego sie nie dzieje ,opalam sie ,ćwiczę i żyje normalnie .Czuje sie kobieca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bensi mozesz się pochwalić tym zniewalajacym efektem? chętnie zobaczę te 1,5-roczne nowe piersiątka. czuję,ze już cierpię na cyckoholizm:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo s. opowiedz mi jak pielęgnujesz swoje brodawki,czy je trzeba masować? smarujesz je czymś?odezwij sie kobietko,zrobiłaś sobie cycki i zniknęłaś:-( pozdrawiam wszystkie forumowiczki wszystkie wszystkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanna Montana a kiedy Ty planujesz to macierzyństwo? nie masz jeszcze dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bensi ja tez chectnie zobaze te 1,5roczne piersiatka. Jesli mozesz to wyslij fotki, za co z gory dziekuje. A jakie implanty masz skoro taki zniewalajacy efekt uzyskalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula, no ja własnie się kuruję taką herbatką.. wczoraj zrobiłam sobie jeszcze fervex i już mi lepiej, tak że mam nadzieję, ze ten weekend przetrwam bez atrakcji :) kakukabana - ja wiadziałam na jakimś forum, ale nie jestem w stanie wkleić linka etc, bo nie pamiętam na jakim forum to było.. wyglądały strasznie.. nie wszystkie da się naprawić po wyjęciu impl i wyglądają jak u 80letniej staruszki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
To znowu ja :) Witam dziewczyny :) Doktor niestety jeszcze mi nie odpisał, jednak jest jeszcze czas do operacji. :) Zastanawiam się ciągle nad tą wielkością, żeby nie żałować, że są zbyt duże, ale chyba jednak te większe czyli 280. :) Powiedzcie mi jaka jest różnica między implantami teksturowanymi a gładkimi? Pozdrawiam wszystkie :) Samanta, już niedługo Twoja operacja! Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranek Nadziei - dzięki 🌼, mam nadzieję, że poniedziałkowy poranek będzie dla mnie właśnie porankiem nadziei :) :) impl gładkie są po prostu gładkie :) takie jak balon napełniony powietrzem, a teksturowane mają taką osłonkę lekko szorstką w dotyku :) mi się ostatnio skojarzyły z pyzami - jadłam takie pyzy z mrożonki, gotowe - i one miały taki własnie wygląd jak te teksturowane impl :D nie mają jakichś tam wypustek czy coś, widocznych gołym okiem, ale podowbo to co mają jest wystarczające aby minimalizować niektóre powikłania (np CC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam tak z tym gardlem dzien przed op.do tego stopnia ,ze mialam bardzo podwyzszone leukocycy i nie chcieli mnie operowac ,polecil mi dr.przyjechac do Krakowa i powtorzyc badanie i cudem w dniu op.spadly do normy:)Ja plukalam gardlo rozcieczona woda utleniona i ssalam tabletki,stopy w cieplej wodzie moczylam i smarowalam sie masca Vick,hebatka z sokiem malinowym i do lozka-babcine sposoby ,ale nic innego nie moglam brac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można fervex i chyba gripex, to co jest na paracetamolu jakby co.. :) ja piłam jeszcze herbatkę z lipy pare dni, wstręcizna jak dla mnie (a rózne już ohydne ziółka piłam :P ) ale jeśli miało mi pomóc to wiadomo, trzeba ścierpieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
meduzia nie mam jeszcze dzidziusia ...a szkoda, nie wszystko zalezy tylko i wylacznie od checi :)..wiec mysle sobie ze jak mam i tak czekac na dzidziusia to zrobie sobie piersi :):P... A tak poza tym to wczoraj moj mnie zdenerwowal :/...Powiedzial ze nie wie po co robie sobie PLASTIKOWE CYCKI..ze chyba chce sie kims stac kim nie jestem:O...bo przeciez jemu sie podobaja takie wiec nie rozumie tego ..i stwierdzil ze jestem egoistka :/bo sie nie licze z jego zdaniem ..boshe...mialyscie tez takie przeboje ze swoimi facetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba musiałam być bardzo zdeterminowana, bo mój nawet nie pisnął w takim kontekście.. oczywiście nie był zachwycony, jemu się obecne podobają najbardziej etc al przyjął do wiadomości, że naprawdę tego potrzebuję i mnie wspiera :) daj swojemu trochę czasu na oswojenie się z tym pomysłem :) ale myślę, że nie można oczekiwać (przynajmniej do czasu zdjęcia bandaży czy tam opatrunków z nich i pierwszego spojrzenia faceta na nowe cycuszki :) :) : pełnej akceptacji - niech sobie pomarudzi a Ty i tak spełniaj SWOJE marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba musiałam być bardzo zdeterminowana, bo mój nawet nie pisnął w takim kontekście.. oczywiście nie był zachwycony, jemu się obecne podobają najbardziej etc al przyjął do wiadomości, że naprawdę tego potrzebuję i mnie wspiera :) daj swojemu trochę czasu na oswojenie się z tym pomysłem :) ale myślę, że nie można oczekiwać (przynajmniej do czasu zdjęcia bandaży czy tam opatrunków z nich i pierwszego spojrzenia faceta na nowe cycuszki :) :) : pełnej akceptacji - niech sobie pomarudzi a Ty i tak spełniaj SWOJE marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Samanta ale najsmieszniejsze ze na poczatku nic, zgodzil sie i nie mial problemu z tym, nagle go napadlo :/....podejrzewam ze jak to facet mysli troche przyziemnie i roi mu sie w glowie ze chce sie podobac innym faceta :/..eh przykro mi sie zrobilo jak uslyszalam plastikowe cycki ..i wyczulam ze bardziej chce mnie zniechecic i wysmiac moj zamiar , jakby chcial powiedziec przez to jestem glupia zakompleksiona, a operacja nic nie zmieni heh.. moze glupio zabrzmi ale poczulam sie jak psychicznie chora, albo z innej planety,bo chce zrobic operacje plastyczna :DDbuahahaha a tak poza tym to op duzo zmieni, zmieni rozmiar i to wszytsko co chce ;)) Najlepsze,ze w sumie nie mam wielkich kompleksow na punkcie piersi, ale niewazne...wsparcia raczej w nim nie bede miala i nie chce .... Tak wiec kobitki bede was meczyc i szukac wsparcia raczej u was :))) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, byłam dzisiaj na mezoterapii i w poczekalni (czekając na swoją kolejkę) poznałam dziewczynę po op. Dopóki siedziałyśmy to wydawało mi się, ze jest większa ode mnie - ale jak wstała to mną wstrząsneło. Laska mojego wzrostu i postury, przy tak wielgaśnych piersiach wygladał GRUBAŚNIE i strasznie! Mówiła, ze ma implanty 375 i obwód w piersiach 105!. Generalnie zauwazyłam, ze u różnych dziewczyn wychodzą różne rozmiary z tego samego implantu. Jednak wiem, ze nie dam sobie włożyć więcej niż 290, dobrze że ją spotkałam! Samanta nie daj się chorobie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia ja juz chyba zachorowalam i wolalabym 95cm niz 90cm i co Ty na to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia, nie daję się :) Janess - tego chyba nie da się zrozumieć póki się jest przed.. :) wypowiem się za parę dni :) :) jesli pomaluję pazurki u dłoni bezbarwnym lakierem, to ze stópkami mogę poszaleć kolorami? chodzi o to, żeby przynajmniej w jednych widoczne były naturalne płyki (jakby tam siniały podczas zabiegu) tak..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janesik, jeśli ci sie takie duże piersi podobaja, to dlaczego nie miałabyś ich miec? No ja zdecydowanie dużym mówię NIEEEEEEEEE i wole mieć mniejsze ale też fajne :-) czesto ogladam amerykańską tv i tam maniakalnie wrecz sledze programy z operacji plastycznych i tendencje światowe w powiększaniu tudzież zmniejszaniu piersi są do rozmiaru C. czasami też podpatruje brazylijską tv i tam sa podobne tendencje. Podobno w latach 90-tych była moda na duze piersi, ale ze względów estetycznych, zdrowotnych (np. uwidacznia się skolioza) i mało naturalnych w rzeczy samej od tego sie odchodzi. Jednakże na twoje życzenie dr moze ci włożyc taki rozmiar implantu jaki sie zmiesci, twój biznes. A tak na marginesie, to nawet gwiazdy filmowe jesli decydują się powiekszyć biust to raczej mają idealnie dopasowany do sylwetki. Jednak jeśli ktoś chce miećrozmiar F i czuje się z tym fajnie, to niech robi! :-) O! Miłęgo dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta nie maluj pazurków, lepiej niech mają je na baczeniu :-) Zaszalejesz po op :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie trawię niepomalowanych pazurków u stóp :( i nie wiem, kiedy po op będę mogła zaszaleć hihi :P wiesz Violesiu, co do tych rozmiarów.. przykładowo biust carmen electry jest duży, ale mimo tego pasuje do jej szczupłej sylwetki.. w zasadzie chyba niewiele jest takich, które zupełnie nie pasują.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie w wiekszości pasują, bo są dobrze dobrane do sylwetki. Co do Carmen, to miała chyba nie jedną przygode z powiększaniem piersi, te z mniejszymi (ale równie dużymi) są ładniejsze od tych z dużymi. Ale to kwestia gustu w rzeczy samej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam u rak i u stop(na rozowo i z kolorowymi kwiatuszkami:) pomalowane i nic nie przeszkadzalo,zmylam tylko ze jeden:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez myslalam,ze lakier do paznokci powinno sie zmyc ze wzgledu na obserwacje czy paznokcie nie sinieja,a pielegniarka powiedziala,ze bardziej chodzi o przepuszczalnosc tego miernika pomiaru cisnienia,gdzie lakier do paznokci moze ograniczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka123456
czesc dziewczyny:) Jestem 3 tygodnie po zabiegu powiekszania piersi. slyszalam, ze trzeba je zaczac masowac na tym etapie. czy Wam lekarze zalecali taki masaz? jak powinno sie go wykonywac. z gory dziekuje za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwariuję.. :o wczoraj dosłownie w pięć minut, wieczorem, znów zaczęło mnie boleć gardło i do tego zatkało mi nos.. jestem wściekła, aż wstałam przed 8, co mi się normalnie nie zdarza, bo nie mogę przez to spać :P masakra.. impl masujemy tylko wtedy, kiedy nasz lekarz zaleca - i on też pokazuje jak go robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
Oj, a już jutro Twój dzień, Samanta :) Będę trzymać za Ciebie kciuki :) Wszytko pójdzie świetnie, zobaczysz :) Obyś tylko nie zachorowała :) Violesia, co do rozmiaru, to właśnie tego się boję. Już sama głupieję i nie wiem czy wziąć 260 czy 280 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranku, to zalezy jakich efektów oczekujesz? A jaki masz aktualny rozmiar? Nie wiem czy jest jakaś znacząca różnica między 270 a 280 (anatomiczne czy okragłe?) - jesli tak to pewnie malutka :-) Ja nie chce mież dużych piersi- a za duze uważam juz rozmiar D - ale to indywidualna sprawa - dla jednych D to dużo, a dla drugich mało :-) Samatha, trzymamjutro kciuki za Ciebie! :-) Trzymaj się, czekam na efekt twoich 350 ml :-)Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×