Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość MAJA SZCZECIN
JANG GRATULUJE?? CZY MOGE PROSIC O ZDJECIA??? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulek---
mój e-mail joamor333@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
BECIU MOGE TEZ NOWE ZDJECIA JAK MASZ NOWE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
ASIULEK A JAKIE BEDZIESZ MIALA WKLADKI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek dla niego to właśnie najgorsze,ze nie zna powodu dla którego go od siebie odsuwasz,nie czekaj,żeby nie było za późno; Maju serwusik;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
WITAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
MEDUZO,KIEDY JA BEDE CZARNA???CZY TO ZALEZY OD CZASU JAKI TU SPEDZAM??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyglądam się galerii cycuszków naszych dziewczyn-alexar ma 350-ki,jang 300-tki a są bardzo podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
JA NIE WIDZIALAM JANG ALE MOZE MI PODESLE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preferencje Internautko, tutaj możesz ustawić swoje preferencje dla tego forum: pseudonim, e-mail oraz zabezpieczyć swój profil hasłem. Jest to nieobowiązkowe - w dalszym ciągu możesz korzystać z forum bez potrzeby rezerwacji pseudonimu. Jednak pamiętaj, że rezerwacja niesie wiele korzyści teraz, a jeszcze więcej w przyszłości. Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego profilu, to kliknij tutaj. Jeśli posiadasz już zabezpieczony hasłem profil dla forum, to zaloguj się teraz, aby móc zmieniać swoje ustawienia. Pseudonim: Hasło:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jang ja też poproszę o fotki :-) dziewczynki napiszcie mi prszę jakie to mam te \"plastry silikonowe \" kupic??czy jak powiem poprostu w aptece to dają mi trafione czy są różne??i czy one są wielorazowe?? ile kosztują??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
OLEVA FABRIC LUB CLEAR PLASTRY SILIKONOWE ,KOSZTUJA 80 ZL 4 CM NA 14 WIEC PRZECINASZ WZDLOZ I W SZERZ I MASZ NA DWA RAZY CZYLI NA DWA MIESIACE MYJE SIE JE MYDLEM I NA GODZINE ODKLADA.... I T D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
MEDOZO NIE... KIEDY NIE BEDE JUZ POMARANCZOWA TYLKO CZARNA?? HEHEH ALE DZIEKUJE :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majuś a co ci na tym kolorku zależy?ładnie Ci w pomarańczku ;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
HEHE TAK??? TO JUZ NIE CHCEM BYC CZARNA :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny..odpowiedzcie mi proszę, ale szczerze :) Nie dam rady calego tematu przeczytac, zbyt rozbudowany już.. :P Czy zadna z Was nie załuje decyzji? ile kosztuje operacja w dobrej klinice? i czy w okolicach warszawy jest jakas godna polecenia? i jeszcze jedno..czy ktorejs z was mąż miał coś przeciwko waszej decyzji? Moj twierdzi ze lubi małe piersi..a mi nie chodzi nawet o rozmiar, ale o stan ogólny :( tak bardzo marzy mi się biust chociaz te 70B :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka, zrobiłabym to jeszcze raz. Cudowne uczucie mieć cycki! żałuje, ze nie zrobiłam tego wcześniej! Mąż zawsze bedzie twierdził, ze lubi małe jak masz małe - mój też lubił małe, ale jakże mu się odmieniło po zabiegu teraz kocha duże cycki, właściwie oszalał na ich punkcie :) A co ci ma mąż powiedzieć? przecież nie kocha cię za cycki tylko za całokształt! Samata robiła w Warszawie u dr Bromy, ale chyba ze stolycy jest też dr Szczyt. Sporo tego! Od koloru do wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexar ja używałam tych plastrów 3708 OLEEVA FABRIC SILON 13cmx4cm cena 80zł:)Dziewczynki fotki powysyłam potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do operacji to nie żałuję! Wydaje mi sie ze zadna dziewczyna nie załuje o ile nie miala jakichś naprawde powaznych komplikacji. Przechodze teraz przez okres rekonwalescencji co nie jest przyjemne, ale fakt, ze juz teraz moge pojść do sklepu i kupić normalny biustonosz 70D sprawia, że dałabym sie pociąć raz jeszcze gdybym musiala. Jezeli ktoś ma normalne piersi to nigdy nie zrozumie jak to jest ich wogóle nie mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek, mam nadzieję, że Twój facet zrozumie i poczeka... trzymam kciuki 😘 Padlinka - poczytaj ze dwie str wstecz, rozmawiałyśmy o tych przeciwnych operacji facetach, którzy potem zmieniają całkowicie zdanie :) ja robiłam w warszawie u dr Bromy - jestem megazadowolona. ale w stolicy jest wielu plastyków, do wyboru :) mój wybór padł akurat na tego dr i bardzo się z tego powodu cieszę. i też absolutnie nie żałuję! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduza i Violesia wysłąłam Wam fotki:)Samanta i Maja kiedyś te fotki Wam wysyłałam,tam była ta z blizną,kojarzycie?A najświeższych na razie nie mam,ale jak tylko porobię to dam znać i powysyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
J A N G -sa sliczne,super!! jak naturalne.nikt nigdy nie powie tobie ze masz imp.... a swoja droga to lekarz sie chyba zdenerwowal bo siniak to masz niezly na plecach....heheh ale nowe nabytki sa super!!!:):):) M E D U Z O wedle zyczenia pisze malymi... hihi :) a mozna wiedziec dlaczego mi kazalas??ale wazne ze w pomaranczowym mi do twarzy :) a te literki to juz robie specjalnie dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
BECIU to ja mam te fotki,myslalam ze nowe masz jakies...:( pomijajac ze nadal mam w swojej galerii na kom .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
jang, becia poprosze fotki asiulek - kciuki bede trzymac zeby bylo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×