Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Pomponiara:) widze ze masz takie same impl. jaki miałaś wyjściowy i jaki rozmiar ci wyszedl ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
La Gatta a jakie masz wymiary? bo 250 to sie wydaje mało...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jang coś nie tak chyba z twoją pocztą bo wysyłałam az dwa razy. Masz może jakiś inny adres? Mogę spróbować wysłać i trzeci raz, ale nie wiem dlaczego do ciebie nie przechodzą hm... moze pełna skrzynka. Nic do mnie nie wraca z powrotem. Spróbuje jeszcze raz :) Albo ty wyślij do mnie maila, a jo odpowiem może wtedy przejdzie violesia@gazeta.pl Co do temperatury, to ja bym się tak nie przejmowała, Chociaż monitoruj. Ja dostałam strasznego kaszlu i nie mogłam mówić tak byłam zachrypnieta. Ale jeśli ci nie przejdzie to zadzwoń do kliniki. Mnie też jedna piers boli bardziej, ale ręce nie bolą. Pomponiara dzięki :) La gatta, a ile masz wzrostu ile pod biustem i jaki teraz obwód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Gatta
waze 50 kg mam 168 cm wzrostu i piersi w rozm B... lekarz powiedzial ze wiecej niz 250 bedzie wygladalo u mnie bardzo sztucznie... ja nie jestem do konca przekonana... marzy mi sie male D ... operacja juz dzisiaj o 15...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
La Gatta- juz dzisiaj? hmm to chyba juz rozmiaru nie zmienisz ew. popros lekarze zeby spróbował czy wejdą wieksze, bo duzo dziewczyn załuje ze za małe są, Violesia- adres dobry jang88@o2.pl zaraz zobacze, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Gatta
już go prosiłam telefonicznie ale powiedzial ze przy wiekszych implantach musialby cos tam poszerzac i ze to trudniejszy zabieg i wiecej jak 250 sie nie zmiesci poza tym wieksze beda zle wygladaly u mnie... :/ a ja jednak caly czas rozmyslam ze beda za male...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pier..... jak można pisać takie rzeczy!!! Wynocha stąd !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Gatta
dzwonilam jeszcze raz do lekarza powiedzial ze nie da rady wiekszych... ze razem z moimi to bedzie 400-450 bo coś tam jednak mam i ze powinnam byc zadowolona... chyba nerwy mnie zzeraja przed operacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jang, no widzisz - ja mam inny twój adres. zaraz wyśle na ten co podałaś. Ja mam tylko jang@o2.pl. Hm ciekawe do kogo trafiły moje fotki hm... hahahahaha. La Gatta, szkoda że dopiero teraz weszłas na forum, teraz to już nic nie kombinuj. Powinno wyjść C. U kogo robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Gatta
głupie dziecko dostało komputer na komunie... echhh czemu juz nie kupuja na takie okazjie zegarków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHHAHAHHAHA
no po co robicie se cyce ?????????? po co ?? zeby faceci na ulicy mowili wow ale ma balony ....?? chcecie byc traktowane jak rzeczy ,,,? dmuchane lale do ruchania ?? no chyba ze macie takich inteligentnych facetow mowiacych kochanie zrob sobie bedziesz pieknie wygladac ?? milosc to nie jest ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pier..... jak można pisać takie rzeczy!!! Wynocha stąd !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHHAHAHHAHA
wiec nie robcie sobie tego !!!!!!!!!!! mam teraz super laseczke ,ma miske A ale i tak jest sexi ... i jest bardzo madra ... cycki nie maja znaczenia ...no chyba ze dla frajerow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Gatta
u Borczewskiego w Medifemie w Warszawie... kojarzycie może nazwisko? Nie nie już nic nie zamierzam kombinować chciałam tylko zasięgnąć opini... boje sie tylko tej narkozy bo to mój pierwszy raz... i no to chore serce... a po jakim czasie wyjma mi dreny? bo w poniedzialek po poludniu wyjezdzam na delegacje w drugi koniec Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHHAHAHHAHA
Co wynocha ??? no slucham was drogie panie co was przekonuje do tego ??? Dlaczego nie potraficie sie przyznac ze uroda ala doda jest dla was wazniejsza niz nauka ? ale cos bardziej nie blacharskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pier..... jak można pisać takie rzeczy!!! Wynocha stąd !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHHAHAHHAHA
do Jang ,,,, droga pani widze ze zero argumentow na swoja obrone ... a wiec co nie ma zadnych czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Gatta
adwokat czy raczej sfrustrowana nastolatka z miseczką A ? :) ktoś z takim wyształceniem używa bardziej wysublimowanego słownictwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze co za idiota! ograniczony ! Nie rozumiesz tego więc nie widze sensu ci tego tłumaczyc. My nie chcemy byc Dodami!!! Chcemy być Pamelami!!! I oczywiście robimy silikony żeby być zaczepiane na ulicach przez spoconych robotników! Masz racje po cholere sie uczyc, skoro na pewno złapiemy bogatych facetów na nasze cycki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
La gatta , ale jedziesz z kierowcą? Sama mozesz nie dać rady zasiasć za kółkiem. Wszystko bedzie dobrze, doktora nie znam. Sprawdziłaś go na beauty? Jesli nie to lepiej sprawdź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Gatta
mój narzeczony mnie zawozi bo chyba nie zostane na noc w klinice bo nie chce... klinika jest sprawdzona kolezanki robily sobie juz u niego operacje wiec powinno byc ok... :) dam znac jak poszlo jak troche dojde do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHHAHAHHAHA
hehehehe ...dobre dobre ... slownictwo dostosowane do towarzystwa i dyskusji ... oj dziewczyny szkoda was ... moze kiedys zrozumiecie jak wam te cycki po paru latach zaczna problemy stwarzac ,,, i wspomnicie moje slowa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VIOLESIA nareszcie mam!! dzieki!! Fajne wyszły:D moje chyba bedą troche mniejsze. powysylam fotki w poniedzialek:) La Gatta nie boj sie narkozy, myśl pozytywnie a jezeli chodzi o dreny to u mnie sie okazalo ze nie trzeba takze nie boj sie! bede trzymac kciuki o ktorej masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jang moja wyjściówka to zero, teraz mam rozmiar 70D, jak dla mnie są super, nie chciałabym większych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mni tez było zero, ale mi wyjdą C i tez nie chce wiekszych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Gatta
operacje mam za 2 godziny poszlam jeszcze raz do swojego lekarza na ekg i wszystko jest ok wczoraj zemdlalam i balam sie ze cos pojdzie nie tak ale lekarz zapewnil mnie ze bede zyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×