Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Jang - OMG ależ te cyce wielkie wyglądają! szok! Dziewczyny, olejmy tę sfrustrowaną dziewuszkę co tu juz nie pierwszy raz pisze - raz jako laska z małym biustem, ale nie chcąca powiększyć, innym razem jako biuściasta a teraz jako facet płaszczki.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia dzięki za fotki super masz cycuszki i wcale nie małe... Saas jeszcze nie próbowałam prowadzi samochodu,ale za tydzień wracam do pracy i będe zmuszona spróbowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
sweet - daj maila samanta - zgadzam się - zero reakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelot...
Ja nie chcę nikogo obrażać, ale dla mnie powiększanie sobie piersi i robienie przeróżnych operacji plastycznych jest marnowaniem pieniędzy. Człowiek powinien zaakceptować siebie takim jakim się jest, a nie poprawiać :| Ludzie wy naprawde nie ma cie na co pieniędzy wydawać? Sami zoabczycie iż kiedyś będziecie żałowali tych operacji, wystarczy spojrzeń na ludzi którzy zniszczyli swoje cialo przez operacje... niszczycie swoje ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saas i Alexar - ja dzisiaj przejechałam całe miasto i to pędem, no luz kompletny. Jestem 8 dzień po op :) i nie mam automatycznej skrzyni biegów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Agniesia- gosia_daniel@buziaczek.pl,Jang moge poprosic o Twoje zdjecie?to u tego dr z Bialegostoku??ile placilas??pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiccccicicicci
witajcie :) ja tez sie zastanawiam nad zabiegiem ... mam 160cm 24lata .. ale moj maz niechce sie zgodzic ...(nie chodzi o kase ) mowi ze mnie kocha taka jaka jestem a nie za to jaki mam biust ... ale ja chce to zrobic dla siebie dla lepszego samopocucia .. :) myslalam z a na c... mozecie mi polecic kogos z 3mista ?? jak mam go przekonac ?? mam alergie na chemie (proszki, plyny ) czy to jest przeszkoda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiccii
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kici - po co piszesz w kilku miejscach to samo? :P jeśli tego naprawdę chcesz, to rób. większość naszych facetów jest przeciw, a potem wielcy fani się robią ;) wiadomo, że on Cię kocha taką jaka jesteś - ale czy Ty sama się taką kochasz? mnie mój mały biust drażnił na tyle, że zrobiłabym zabieg i bez aprobaty faceta - o czym on wiedział i generalnie nie miał wyjścia - mógł albo wspierać, albo nie, i tak by się to odbyło. z facetem dziś jestem, jutro mogę nie być, a moje samopoczucie i mój wygląd towarzyszą mi stale i wpływają na moje życie itd. dlatego ja nie napiszę jak przekonać, bo nie widzę takiej potrzeby - te zabiegi robi się w pierwszej kolejności dla siebie, nie trzeba na nie niczyjego przyzwolenia :) Violesiu, kobieto szalona.. :) a chciałaś uciekać ze stołu op co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet nie mam jeszcze zdjęć,w poniedzialek bede miala zdjecie bandażu wiec jak wroce do domu to zrobie fotki i powysylam chętnym:) wszystko razem wyszło 11 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia- Samanta ma absolutną racje. co więcej facetowi sie spodoba pewna siebie kobieta ktora wie czego chce i nie pyta sie jego o zgode. Ona rządzi sobą. On to docenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaak, Jang - zaraz nasz zakrzyczą fani naturalności :D że w życiu, że faceci nienawidzą silikonu, mają wręcz alergie na niego, i wykrywacze z odległości 500 metrów na osoby z silikonem:classic_cool: i od razu jesteśmy skreślone, nikt nas nie zechce, nasi faceci nas porzucą dla płaszczek albo wiszących skarpetek (bez urazy!) ale naturalnych! jak nic :P moim zdaniem, 99 proc facetów nie ma większego pojęcia na pierwszy rzut oka (i nie tylko) czy ma do czynienia z poprawianym biustem czy nie. oraz, moim zdaniem, faceci na początku obawiają się o zdrowie swoich partnerek, dolegliwości bólowe związane z operacja, komplikacje, swoją samoocenę w obliczu punktującej samooceny parnterki itp itd - to jest zrozumiałe. ale jeśli naprawdę kochają to zrozumieją, że to nie jest głupi kaprys, tylko cos co poprawi jakość życia, spojrzenie na swiat itd. ja to piszę z własnego doswiadczenia, ten zabieg to najlepsza decyzja w moim dotychczasowym życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia , z Ciebie jest twardzielka , wsparłaś mnie tym zdaniem diabelnie . Najbardziej się obawiałam ,że nie ruszę się z domu przez dwa tygodnie albo więcej. Już obmyślałam co mam zrobić żeby się nie nudzić. Szykuję książki ,która mam zamiar przeczytać i filmy do oglądania. Posprzątałam już prawie cały domek , nawet okna pomyłam . Teraz jakoś mnie myślę ,że to już za 5 dni , weszłam na jakiś wolniejszy bieg. Właściwie nie mogę się doczekać !!!!!!!!! Faceci zawsze mówią ,że kochają nas takie jakie jesteśmy. Mój mężulek miał podobne zdanie na temat op .piersi ,ale kiedy postawiłam na swoim to sam zmienił zdanie i czeka na moje nowe wcielenie. Cycki wszystkich facetów rajcują , muszą tylko zrozumieć ,że my to robimy dla siebie - nie dla nich!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samatha pamiętam ja ten dzień, gdzie strach podsuwał mi przedziwne scenariusze. Ale po cesarce, ruszyć się nie mogłam, powaga! Dlatego też zrozum mój strach. Powiem tak, drugi raz bym nie urodziła, ale cycki dałabym sobie zrobić jeszcze raz :) Bałam sie, ze będę zwracać i zwracałam. bardzo źle znoszę przyjmowanie jakichkolwiek leków, od razu reaguje mój żołądek nudnościami. Na szczęście ból okazał sie znośny, doszłam do siebie szybko, chociaz trzeci dzień nie należał do przyjemności (o ile drugi był ok). :) Kicia, ja nie dyskutuje z chłopami, bo po co. Mojemu mężowi, też podobałam sie taka jaka byłam, ale stwierdził, ze jeśli ma mi poprawić to humor i samopoczucie to bardzo proszę. nawet gdyby sie nie zgodził i tak bym to zrobiła. Samanta ma rację, robisz to dla siebie, a nie dla meża. Poczytaj sobie moje posty sprzed trzech dni jak mój mąż oszalał na punkcie nowych cycków :) a niby miało to na nim nie zrobić wrażenia :) Alergia nie jest przeciwskaniem do operacji. Też mam, musisz powiedzieć o tym doktorowi i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia stawiasz kawe :)A nie mowilam Cycolinko,ze bedziesz smigac autkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia jestes szalona!!!kierowca bombowca!!!ale w sumie myślę że też bym dała radę jakby zaszła taka potrzeba :-) Saas jeszcze 5 dni zleci jak fix,proponuję jakąś kawkę jak już będziesz po...,jesteś z okolic Bielska??? ale mi dziś fajnie ,w końcu bez bandaży... pozduś Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Janesik, ja w twoje ślady postanowiłam iść :) Masz u mnie kawe i winko :) Musiałam jechać zawieźć dokumenty ściśle tajne przez poufne do pracy :) Tak mi przyszło teraz do głowy, ze może ja za bardzo szaleje. Alexar tydzień wcześniej miała op i jeszcze nie jeździła, Kurde, ale mnie naprawdę nie boli nic specjalnie. Jutro jedziemy do córuni nad morze, troszkę sie obawiam, ze na mnie wskoczy czy kopnie niechcący. Nie mówiąc, ze nie wezmę jej jeszcze na ręce. Trochę mnie nie będzie, ale w sobote pewnie się pojawie :) Trzymajcie się dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdusia 1981 rocznik
DZIĘKUJE za wsparcie dziewczyny: JANES, SAAS, S..A..M..A..N..T..A - bardzo dużo daje ciepłe słowo!Mam nadzieję, że i ja się doczekam pięknych cycuszków gdzie będę je nosiła z dumą!Pozdrawiam kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilolesia mi juz normalnie zdarza się dzwigac dwulatka ,niektore sytuacje są nieuniknione a ja tylko męża miałam tydzień w domku potem byłam juz samiutka z dzieckiem ...mam tylko nadzieje ze sobie tym nie zaszkodzę,czasem zdarzy mu się na mnie wskoczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Gatta
udało się przeżyłam ! i nawet z tych 250 ml wyszło całkiem fajne dodowe D... :D lekarz miał racje większe byłyby za duże... dzięki dziewczyny za wsparcie... w poniedzialek wyjma mi dreny czy czeka mnie jeszcze cos nieprzyjemnrgo? jak wyglada wyjecie drenow i zdjecie szwow? czy to boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexar , fajny pomysł z tą kawą. Bardzo chętnie. Ja jestem z okolic Katowic , a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos mial operacje w bydgoszczy u bienskowskiego ? bo podobno dobry jest ... gdzie mam znalezc dobrego lekarza?? pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia - wejdź na beauty w polsce :) tam znajdziesz wiele informacji i odpowiedzi na pytania, które będą Ci się pojawiać w głowie :) La gatta - wyjmowanie szwów nie jest jakies bolesne, ja prawie nic nie poczułam, ale są dziewczyny które to lekko bolało. moment i po drenach :) szwy podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
La Gatta , myślę,że najgorsze masz już za sobą . GRATULUJĘ!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,,dzieki wielkie wejde .... jak powiem mezowi ze chce cycki zamiast wycieczki do meksyku to napewno sie zgodzi ... :) bo nienawidzi latac i nienawidzi wycieczek ..heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cycolinki:) Dzisiaj mija tydzien posiadania cycuszków:) Mam do was pytanie kiedy wróciły do was siły do normalnego chodzenia? bo ja to przejde sie chwile i juz mam zadyszke no i chodze żółwim tempem:) La Gatta- Gratulacje i życzenia szybkiego powrotu do sił !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×