Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Maju tak jak pisałam,jak będą nowe to powysyłam i na pewno o Tobie nie zapomnę:)Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganiesiu parę dni temu wysyłałam Tobie fotki,przypomnij sobie,pisałaś,że jak dla Ciebie to są trochę za duże pamiętasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess i Aganiesia wysłałam wam. Będe wdzieczna za Wasze foty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulek---
Jang-dzięki za foty-FANTASTYCZNE,już niedługo ja będę miała się czym pochwalić(mam nadzieję), Maja Szczecin-będę miała wkładki allergan,410cc,okrągłe wysoki profil,a mój rozmiar obecny to małe A,prawie nic,dr mówił,że wyjdą chyba duże D,ale jak i C to nie będę płakała, Meduza31-właśnie,nie dziwię się,że zakończył ten związek,nie zna powodu,dla którego go odrzucam już prawie rok czasu,dziwi się,że go niby kocham ,a nie sypiamy ze sobą,stracił cierpliwość,gdyby wiedział....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulek---
Jang-dzięki za foty-FANTASTYCZNE,już niedługo ja będę miała się czym pochwalić(mam nadzieję), Maja Szczecin-będę miała wkładki allergan,410cc,okrągłe wysoki profil,a mój rozmiar obecny to małe A,prawie nic,dr mówił,że wyjdą chyba duże D,ale jak i C to nie będę płakała, Meduza31-właśnie,nie dziwię się,że zakończył ten związek,nie zna powodu,dla którego go odrzucam już prawie rok czasu,dziwi się,że go niby kocham ,a nie sypiamy ze sobą,stracił cierpliwość,gdyby wiedział....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANG fajniutkie :)ile masz teraz w obwodzie ?sprawdz poczte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Hey,JANG gratuluje cyckow!!moge poprosic o zdjecia??ciekawa jestem tego dr.z Bialego:).SAMANTO zachwalaja Twoje cycochy,mozesz mi podeslac fotki?ja mam Twoje,ale wyslalas mi zaraz po...,pozdrawiam dziewczyny!aha moj mail gosia_daniel@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jang cycunie masz śliczniutkie :-) , zrobię dziś nowe foto i powysyłam juz sie trochę pozmieniały są ze mną juz trzeci tydzień hehe cholera drogie te plastry :-O,ale cóż zrobic jak trza!!! a jak długo trzeba je naklejac?? ps: Ja tez nie żałuję swojej decyzji jestem bardzo szczęśliwa,w końcu mam czym oddychac,a mooj Mąż tak jak u innych też cały czas zapewniał mnie że moje "nic" kocha i że nie potrzebuje żebym je powiększyła ale teraz jak je dotyka to ...wida że też jest happy :-D Dziewczyny w końcu mogę chodzi beż wielkich wypychaczy!!!jedynie czego żałuję to tego że nie zrobiłam tego szybciej!!! pozdruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja żałuję tylko, że nie zrobiłam większych. Choć ostatnio dwie osoby wprost zapytały czy przypadkiem nie majstrowałam coś przy cyckach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Sweet juz zaraz Ci wyśle fotki. W obwodzie mam 88...( kurcze wcześniej bylo 90.....) mam nadzieje ze juz wiecej sie nie zmniejszą. Ten moj lekarz on jest z Warszawy i przyjezdza do Białego. Dziewczyny jakie nosicie staniki po op. ? takie normalne sportowe czy specjalne, bo ja mam cos takiego: http://www.sklepuroda.pl/product_info.php?cPath=7&products_id=24 no i jeszcze ten pas na góre... nie powiem ze to wygodne, no i nie ma mowy o dekolcie bo moj jest jeszcze bardziej zabudowany. Janess - ale sie twoje zmieniły:) fajne są, takie porządne no i jak naturalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczyny:) ja na razie jestem w kiepskiej syt finansowej..kredyt etc, ale jak tylko się polepszy będę bardzo poważnie rozważała operacje :) tylko powiedzcie..czy to jednorazowy wydatek (przy założeniu ze nie spartaczą) ? po jakim czasie można wrócić do normalnej aktywności a piersi maja już ostateczny kształt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli wszystko jest okej to jest jednorazowy wydatek. Później ewentualnie po 10 latach czy wiecej moze byc koniecznosc wymiany, ale to juz zalezy od organizmu. Do pełnej aktywności takiej jak przed op dochodzi sie chyba po ok roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beciu nie otwierają mi się twoje fotki :( A szkoda, bo chętnie bym zobaczyła, Moze masz je w jpg.? Padlinka, ja jestem dwa tygodnie po op i mogłabym robić wszystko oprócz dżwigania, ale w tej chwili nic nie robię, wyleguje sie w cieniu na leżaku :) Lekarze zalecają uważać 4 -6 tygodnie . Sport chyba po 12 tygodniach. Ale dziewczyny normalnie wracają do pracy po dwóch tygodniach i jakos dają sobie radę. Powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśka29
Witam drogie koleżanki:) Od stycznia po cichutku obserwuję wypowiedzi na forum i baaaaardzo chciałbym jak większość mieć to za sobą:) Wszystkim gratuluję oczywiście spełnienia marzeń o cycusiach:):) Ja muszę przełożyć swój termin z października na listopad, ale drżę na samą myśl, ze w końcu zamiast żeberek i kawałeczka skórki z brodawkami będę mieć piersi ( mam nadzieję:)) Mam teraz wielki dylemat co do wielkości.....Czy mogłabym prosić na maila o jakieś foteczki? Będę baardzo wdzięczna....Ja miałam w pierwszej wersji wybrane 300 ml, a po kolejnej oboje z Doktorkiem stwierdziliśmy, ze 350 ml faktycznie duuuuuuuuuuuużo lepiej:) Jednak dręczę się myślami, a może więcej...Mam 172 cm wzrostu, pod piersiami 70 cm i ok 50 kg...Proszę podpowiedzcie:) Będę Wam baaardzo wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśka29
Mój adres: anja_live@tlen.pl . Będę baaardzo wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Violesiu moje fotki są w jpg,kurcze no szkoda,że nie możesz ich otworzyć:(Alexar ja w sumie kupowałam trzy razy te plasterki,czyli 240zł.Jeden mi wystarczał na około 1,5msc.dla mnie to była wygoda przykleić sobie plasterek i efekt po nich mnie zadowala:)Jak już będziesz kupować to bierz te co Ci napisałam,one mają cielisty kolor i są jakby z jedwabiu i lepiej się trzymają niż przezroczyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśka29
Witajcie:) termin operacji mam wyznaczony, ale się straaasznie zaczęłam bać.... Chciałabym prosić jeszcze raz czy jest szansa otrzymania od Was foteczek z nowymi pięknymi nabytkami???? Bardzo Was proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia do mnie fotki dotarły w zupełnie innym formacie nie w JPG. Wyślij może jeszcze raz :) Aniula29 (zapomniałam nicka) bierz jak największe:) jakbym miała 170 brałabym większe, 300 ml zniknie przy twoim wzroście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśka29
Wiesz ostatecznie lekarz przyznał mi rację, że 350 ml są duuużo fajniejsze, ale po czytaniu innych wypowiedzi na forum zastanawiam się nad 375 ml....Cz y może 400 ml? Boję się, ze przy mojej wąskiej klatce, gdzie widać tylko żeberka i resztki biustu sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuska29 a u kogo robisz i jakie implanty bedziesz miała - okrągłe czy anatomiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia 769 dzięki jutro kupuję!!! ciekawe jak tam Saas się czuje???odezwij się kochana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśka29
Violesia robię u Skupina w Poznaniu:) Zdecydowanie wybrałam okrągłe, gdyż baardziej mi przypasowały. Przyznać się muszę,że robiłam u niego korektę nosa, ale kiedy zobaczyłam piersi w jego wykonaniu-od razu wiedziałam, ze jeśli się odważę to u niego.Violesia i JANG czy mogę prosić o fotki Waszych nabytków????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulek29 jak okrągłe to weź jak największe! Wyślę foty w przyszłym tygodniu po kontroli. Ale wiesz co poproś dziewczyny z okragłymi implantami żeby ci podesłały swoje fotki, zebyś mniej wiecej wiedziała jaki rozmiar implantu jak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Od pewnego czasu sledze wasze opisy poniewaz zdecydowalam sie na zabieg powiekszenia piersi u dr Kubasika.Jestem z podlasia wiec to troche drogi.Mam pytanie do Jang.Powiedz mi prosze u kogo robilas zabieg ,bo wyczytalam cos o lekarzu z Warszawy ktory przyjezdza do Bialego.Prosze daj mi jakies namiary na niego.Moze tez jest dobrym chirurgiem jak Kubasik i jest blisko domu.Z gory slicznie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuska29 wyslalam Ci fotki ,jak dostaniesz to daj znac,masz po pl kopke w mailu?Mam prosbe ,napisz prosze o tej korekcie noska,jestem zainteresowana ,ale dopiero na etapie poszukiwani doktorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ja miałam zabieg u dr Witwickiego. Jezeli chodzi o operacje to wszystko dobrze zrobil i podoba mi sie. Tylko ze troche dziwnie sie z nim gada.bo chyba on jest mało komunikatywny.Najlepiej pojsc na konsultacje i samemu go w jakiś sposob poznac. Z tego do wiem to bedzie w bialym dopiero we wrzesniu bo teraz ma urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny , jestem od wczoraj w domu . Nic wczoraj nie pisałam bo miałam koleżeńskie odwiedziny i chcialam poczytać co pisałyście kiedy mnie nie było. Operacja przebiegła spokojnie , nawet nie wiem kiedy zasnęłam , pamiętam tylko słowa,że już po wszystkim. Mam się dobrze , trochę tylko ściska ten stanik + bandaż. No i kręgosłup daje popalić , ale sama wstaję z łóżka i powoli się kręcę po domu. Jang - mam taki sam stanik jak Ty tylko czarny.Wyślij mi proszę swoje fotki! Alexar - zmiękły Ci już trochę piersi, czy dalej jak dwie kamienne piramidy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saas gratuluję!!!moje są już miękkie,myslę że jak tylko zejdzie cI opuchlizna to od razu zrobiąsię inne :-)...cieszę się że wszystko poszło ok!!!teraz tylko czekam na foto :-D Jang ja też mam taki stanik jak Ty tylko black Dziewczynki starsznie łuszczy mi się skóra na piersiach czy to normalne?jakaś sucha ta skóra chyba? acha i jeszcze jedno co mają na celu te plastry silikonowe??co one dają??od dzisiaj będe je naklejac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexar plasterki są po to,żeby blizny się ładnie gioły,przez co będą mniej wdoczne i będą miały tzw zdrowszy wygląd.Saas gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×