Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Mandżeta i Asiulek - powodzenia , trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia będę wdzięczna jak mi podeślesz jakieś zdjęcia, bo da mi to mniej więcej jakiś obraz czego mogę się spodziewać. Kasprzyk powiedział mi, że te 285g. będzie u mnie najlepiej wyglądać, więc chyba mu zaufam. Mój adres e-mali to nata33.34@o2.pl. Janess czy Ty też możesz mi podesłać fotki, bo widzę, że lekarz ten sam a i wielkość też zbliżona. Napiszcie mi też dziewczyny, jaki profil wkładek wybrałyście, bo ja ten druki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przygaszona
Mam jeszcze takie 2 pytania - orientujecie się może jaki jest czas oczekiwania na zabieg u dr Bromy i jaki jest koszt u Niego wkładek anatomicznych ? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygaszona najlepiej SAMANTA Ci odpowie o Bromie i cenniku:)Ja moge o Kasprzyku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata33 wyslalam w dwoch czesciach:)cos mi maile ucielo,mam nadzieje,ze dostaniesz fotki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janess masz jakieś aktualne fotki nagich piersi,Twoje cycunie mają już pięć miesiecy pewnie teraz inaczej wyglądają,jestem ciekawa,jesli możesz to poślij mi je; dzisiejsze pacjentki asiulek i mandżeta pewnie już po głupim jasiu i teraz ze śmiechem dają się malować po całej klacie a za kilka godzin ....będą miały swoje wymarzone cycki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgjfjfjfjfj
Witam wszystkich, zastanawiam się nad powiększeniem piersi ale nie wiem czy nie jest jeszcze zbyt wcześnie, mam 19 lat. Czy mogłybyście pokazać mi wasze piersi przed i po? Jeśli któraś z was będie tak miła to mój adres - withoutme@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość withoutmevp.pl
I jeszcze jedno pytanie - czy gdzieś w internecie są wypisane rozmiary tych wkładek, kształtów? Jestem bardzo drobna i szczupła (158, 40 kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygaszona, jak pisałam wcześniej - wkładki anatomiczne u dr Bromy kosztują ok 4,5 tys (nie wiem dokładnie, bo mnie one nie interesowały), czas oczekiwania na zabieg - około miesiąca Asiulek i Madżenta - powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withoutmevp.pl wejdź sobie na galerię u któregoś z lekarzy plastyków i będziesz widziała jak wyglądają piersi przed i po op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withoutmevp na www.padtech.pl znajdziesz katalog implantów firmy mentor a implanty nagora na www.nagor.com ;zajrzyj też na www.beautywpolsce.com tam zdobędziesz wiele informacji o plastyce piersi i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć violesiu jak tam cycolki?czy życie stało się prostsze jak w reklamie;-) pozdrawiam ,buziaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiecie u kogo w poznaniu robi op mandzeta?bo jadę jutro do Kubasika,jakby była u niego to chętnie bym ją odwiedziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janess e- mail dotarł ale zdjęcia już nie. Przyznam że mam teraz niemały mętlik w głowie z tymi rozmiarami i chyba zadzwonię wieczorem do Kasprzyka i zrezygnuję z tych mniejszych i jeśli się da to poproszę żeby zamówił mi te 285g i może jakieś większe jeśli będzie gdzie to u mnie włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesiu - tak rozmawiałam, ale ona jest jakaś niereformowalna chyba, tzn ginekolog bo powiedziała, że nie ma żadnych tabletek, które można brać w ciąży na alergię i mój lekarz alergolog to samo powiedział, więc się trochę załamałam. We wrześniu jadę do innego lekarza i się wszystko dowiem co i jak. Mam nadzieję, że będę mogła brać jakieś tabletki. Słyszałam właśnie, że alergię przechodzą na dzieciaczki :(. Jang-zazdroszczę. Ja wczoraj byłam nad wodą, ale niestety bez dwóch wkładek do stanika nie odważyłabym się wyjść na plaże. Nata- pocięszę Cię jak powiem, że ja dopiero gdzieś za 2 lata? :P Ciekawe jak tam dziewczyny - Asiulek i Madżenta- czy już po? hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Madzenta ja tez jutro bede u Kubasika.Jetsem 40 letnia wysoka blondynka.Jesli mnie zobaczysz to zaczep mnie,moze pojdziemy na kawe i porozmawiamy?:) moge byc z facetem z czarna broda.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess dziękuję za zdjęcia,piersi ładniutkie,fiu fiu ,widzę po opaleniźnie,że dużo i chętnie się wygrzewasz w słonku kusząc facetów;tak trzymać;-) pozdrawiam Violesiu dzięki za maila;-) a jak tam nasze nowe cycolinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelincia mnie najmniejszego krasnala rozpoznasz z pewnością,jak znam mojego męża to wiem,że do kliniki nie wejdzie tylko pójdzie lotnisko oglądać;do zobaczenia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale mnie dawno nie było ale wrociłam do pracy i brakuje mi czasu na wszystko nie mowiac juz o kompie,próbuje trochę nadgonic ale nie wiem czy zdołam byc na czasie hehe...Saas bardzo chetnie,jestemy umowione na cafe we wrześniu a poki co czekam na foto kochana... ja za 2 tyg mam wizyte kontrolna i mam nadzieje ze bede mogła juz załozyc inny stanik... Dziewczynki pozdrawiam,buziaki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janess, na mejlu. Jeszcze raz dzięki za fotki, naprawdę wyszły Ci śliczne piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Witam:)Janess czy ja tez moge poprosic o Twoje fotki??dziewzcyny sie zachwycaja,a ja ich chyab niewidzialam:)pozdrawiam.Gosia_daniel@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×