Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

sweet26 wyslalam,dziekuje dziewczyny,ja uwielbiam wylegiwac sie na sloneczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Janess,rzeczywiscie widzialam:),ale teraz prezentuja sie o wiiele lepiej:),P.S naturalna opalenizna?:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janesik, podeślij fotki tych opalonych cycuchów :) ja też swoje do słonka wystawiam ile się da :P wreszcie jest co wystawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Dziewczyny,a od kiedy po operacji mozna sie opalac?albo chodzic na solarium?? Poranku,Kotku,co u Was??odezwijcie sie,co z Waszymi cycuchami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet - mi dr pozwolił po miesiącu, na poczatku ostrożnie. jak się opalam na słonku to kładę co jakiś czas mokrą koszulkę etc na piersi, żeby się nie nagrzały za bardzo. raz o tym zapomniałam i było mi potem bardzo nieprzyjemnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Sami,jak to nie przyjemnie?co sie dzialo??buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduzka, odp :) Sweet - wkładki podobno się nagrzewają bardziej niż ciało i dłużej oddają ciepło - mi było tak dziwnie, piersi były takie gorące, nie umiem opisać, ale nieprzyjemne uczucie.. a jak kładę sobie mokry kompresik na klatę co jakiś czas na słonku (nie cały czas, tylko na parę min co jakiś czas, jak czuję że mi gorąco) to jest luzik, nic negatywnego nie odczuwam. po opalaniu w solarium (chodzę na 10min) wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet26 naturalna:)tez moglam po miesiacu opalac sie.SAMANTA wysle wieczorkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
Dziewczyny - w piątek za dwa (i pół) tygodnie mam operację. Czy czegoś mi przez ten czas nie wolno? Wiem tylko, że w dniu operacji, to nawet wody się nie mogę napić. Ale zęby chyba mogę umyć, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janesik, dzięki - ładują mi się fotki - na razie tylko widzę super łatki od kostiumu hihi :) zaraz odp :) o jak nie cierpię się tak opalić hihi w domu na tarasie to jeszcze można klatę wystawić zaplastrowaną do słońca, ale jak się gdzieś do ludzi wyjdzie, to lipa hihi ;) i łatki zostają ;) Agniesia - zęby możesz umyć :) mi dr powiedział, żebym normalnie wzięła swoją pigułeczkę anty rano, jak zawsze, tylko zebym popiła małym łyczkiem (operację miałam mieć o 10, w końcu miałam o 12, a pigułkę chyba brałam o 7-8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki !!! jestem z moimi nowymi okrąglaczkami,stanęło na 350 cc !!! jestem baaardzo zadowolona,obolała oczywiście,ale widok przed lustrem wszystko wynagradza !!! nie mogę długo siedzieć bo jestem zmęczona,ale jutro się melduję i odpowiadam na wszystkie pytania,fotki też będą,ale pewnie za kilka dni jak dojdę do siebie ogólnie wrażenia ok,robiłam w swarzędzu pod poznaniem u dr Kolasińskiego,polecam pozdrawiam cieplutko was wszystkie,do jutra :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moglam korzystac z solarium,przyjmowac witamin i lekow ,palic,pic alkoholu.zeby mylam 5 minut przed op;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzenta - super, ze się odzywasz :) trzymaj się dzielnie :) czekamy teraz na Asię jeszcze :) o ja też nie mogłam dwa tyg przed (albo tydz) chodzić już na solar, brać aspiryny, jeść czosnek itp ale anestezjolog powiedział, jak mnie dopadlo dzień przed przeziębienie, że spokojnie trzeba było brać p/grypowe leki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wczoraj miałam pościągane szwy i wreszcie mój upragniony prysznic. No i oczywiście dokładnie oglądałam moje cycuchy w każdym lustrze w domu. BAJKA . Mam taką radochę jak małe dziecko. Z wrażenia zrobiło mi się słabo , musiałam się położyć i odpocząć. Miałam takie dziwne uczucie , moje piersi bez biustonosza były ciężki i trochę ciągnęło mi je od góryw dół . Nie bolało, ale lepiej czuję się jak mam je w biustonoszu owinięte od góry bandażem. Napiszcie proszę czy któraś z Was miała podobne wrażenie? Jutro robię zdjęcia i jeżeli macie ochotę obejrzeć moje nowe nabytki to dajcie znać. Madżenta , wybacz ,że przekręciłam Twój nick. GRATULUJĘ ,z dnia na dzień będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzenta gratuluje:) SAAS tez tak mialam,tylko na widok blizn,prawie stracilam przytomnosc,a na widok swoich piersi dostawalam dreczczy:) SAMANTA moja twarz to dopiero jedna biala lata:)nie opalam twarzy juz chyba z 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Janes,a czemu nie opalasz twarzy??i jak to jest z tym paleniem?mi powiedzieli ze z miesiac przed op powinnam wogole nie palic,ale niewiem jak se poradze,bo pale od prawie 10 lat:(.napis Janess prosze ajk bylo w Twoim przypadku? Saas ja poprosze o fotki:)-gratuluje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet26 nie opalam twarzy sloncem ,ale za to fajkami:(staram sie ja "oszczedzac",przynajmniej w ten sposob:)fajki tez rzuce ,jeszcze tylko nie wiem kiedy.Ja palilam do samej op,w dniu zabiegu tez zapalilam jednego papierosa,ale jak wytrzymasz ,to odstaw fajki.Goi sie gorzej i podnosi sie cisnienie. SAMANTA wlasnie tam weszlam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Janesikja raczej nie rzuce faj ot tak:(buuu,a powiezd,odczulas to jakos po operacji??te palenie?masz pzrez to brzydsze blizny,czy krwawilas barzdo,packalo Ci sie itd,ja tez chce rzucic,ale jak?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet ciężka sprawa z tymi fajkami,ja paliłam cały czas,no i niestety dalej palę.Mój lekarz nie mówił,że mam przestać,nie paliłam tylko w dzień op.Tak na prawdę to dużo ludzi pali,są operowani i nic im nie jest.Nie usprawiedliwiam palaczy,bo wiem,że to jest syf,ale tak jest,że palacze też są leczeni i operowani.Ja w związku z tym,że palę nie miałam po op żadnych skutków ubocznych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet - Janesik pewnie nie opala buźki bo opalanie przyspiesza starzenie :) ja tak nie opalam pyszczka w zimie, jak robię kwasy... zasłaniam ręcznikiem czy czymś, nie mogę całkiem blada wytrzymać, to chociaż raz w miesiącu polezę na solarium, twarz szczelnie okryję, potem wyrównam jakimś kremidełkiem z bronzerem i da się przeżyć... Janess - mi jest ich szkoda, naprawdę.. dlatego, że absolutnie NIC im nie pomoże, nic.. i nigdy.. no ale.. każdy ma swój wybór tak.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Sami,no tak jak robisz kwasy to wiadomo,nie wskazane jest opalanie buzki:).nio,zmarszczki hihihi,ja w sumie tez rzadko opalam buzie,bo po solarium np mam pryszcze,a na slonku pzrez jakis czas jestem czerwona buuu. Ja jeszce msc i konsultacja....:)-dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet26 nic mi nie dolegalo po op.blizny mam normalne,ladnie sie zagoily,nie mialam zadnych nudnosci.Ja rozstalam sie z fajkami na miesiac z tabletkami Tabex,a buzki nie opalam ,bo nie chce wygladac na starsza niz jestem:)Na plazy okulary ,czapka z daszkiem i krem 50+,a w solarium sposob SAMANTY z recznikiem:)Te bronzery to super wynalazek,majac jeden fluid i bronzer mozna wyczarowac idealny kolor do karnacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
saas i madżenta - proszę o fotki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśka29
MADŻENTA GRATULUJĘ I CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ NA TWÓJ GŁOS:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×