Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Hej 24 września mam zabieg u Dr Krajewskiego czy jest ktos kto robił równiez u niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę tym z Was które są już po op:)Ja dzisiaj byłam na konsultacji chociaż myślalam że tam nie dotrę-dopadło mnie mega zwątpienie:/ Moja Dr jednak przekonała mnie że warto,na 19 października umówilłam się więc na zabieg.Gdybym mogła bardzo proszę Te z Was które mogą o fotki mdem22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, któraś pisała że dobrze jest brać przed op granulki Arnika Montana, ale w aptece powiedziano mi że są różne stężenia i nie wiedziałam które kupić ani jak się je bierze, a ja mam skłonności do siniaków więc może pomogą bo nie chciałabym wyglądać jak śliwka. Proszę o pomoc. Alexar napisz proszę w której aptece ( w Cieszynie ? ) zamawiałaś te plastry silikonowe i ile kosztują, bo lepiej kupić wczesniej, ja też jestem z okolic Cieszyna. Proszę wyślij mi fotki Twoich cycuszków, mam nadzieję że będę mogła się też pochwalić...później. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia769 przeczytałam Twoją stopke .Prosze o fotki i kilka slów jak oceniasz Dr Krajewskiego .Mój zabieg juz blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka797
Hej dziewczyny!!! Ja właśnie wczoraj miałam zabieg powiększania piersi.Mam 450 ml po mięsień - okrągłe.Dziś czuję się już lepiej,ale wciąz czuję ucisk i rozpieranie.Ból nie jest tak straszny dla mnie gorsza była cesarka.Da się przeżyć.Piesi są twarde jak kamienie,ale mam nadzieję,że to minie i zmiękną.Nie żałuję,że zdecydowałam się na zabieg.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i te po zabiegu i te przed.Jak macie jakieś pytanka to chętnie odpowiem.Pozdrawiam.Dorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
hey wszystkim!!:)Dorotka,ja mam pytanko:).u kogo robilas??ja za 2 tyg mam konsultacje i juz sie stresuje....,ja mysle o 400,mam 171cm,pod 73 w 82:-o,a Ty hjakie masz gabaryty??jesli moge to poprosze Cie o foto:)pozdrawiam. gosia_daniel@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka797
sweet ja jestem podobnych gabarytów - około 171 wzrostu, pod biustem miałam bardzo mało, wąska klatka piersiowa - tylko,że urodziłam dwoje dzieci i 450 mi spokojnie weszło.Niektórzy myślą,że 450 to dużo,ale piersi mam normalne nie balony tylko takie C.Robiłam u Potockiego - Szczyta klinika Warszawa.Jeśli masz powyżej 170 cm wzrostu możesz śmiało brać 400 ml.Pozdrawiam.Dorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Dororka,no wlasnie maam te 170,ja jestem po jednej ciazy i chyba juz ostatniej heheh.moge poprosic o Twoje fotki?pozdrawiam gosia_daniel@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X0X0
ja tez chce sobie zrobic operacje .. bo jestem po ciazy i musze jakos wypelnic puste flaczki ...tylko hmmmm..od czego zaczac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Witam Was Kobiety ,ale mnie tu nie było o rany same nowe tylko Samanta to już weteran w dobrym słowa znaczeniu:) pozdrawiam cie Samanto:) ja w listopadzie bede miała pierwszą rocznice cycuszków:) ale zleciało:) teraz mysle nad plastyką brzucha juz bym w lutym chciała choc nie wiem czy to dobre nak rok po roku operacje:) Ammelia wyczytałam ze jestes z TRÓJMIASTA ja o tej Pani doktor nie słyszałam nic a wiele szukałam lekarzy nim sie zdecydowałam i wybrałam doktora MARKA MURASZKO-KUŻMA PRZYJMUJE W gDANSKU I GDYNI ja jestem zadowolona i zastanawiam sie nad operacja brzucha i napewno zrobie u niego. duzo kobiet robiło i sa zadowolone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może któraś z Was ma 345 anatomiczne Mentorki pod mięsień ? Proszę o kontakt :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1Dani1 jutro napiszę do Ciebie,bo dzis nie dam już rady,a pewnie będzie trochę pisania:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miamorek a ile u Dr Muraszko czekałaś na zabieg?Zależy mi nad terminem w październiku,najpóźniej w listopadziu ze względu na pracę.Niewiele o nim słyszałam choć nazwisko gdzieś mi się obiło o uszy.Wolałabym stanowczo lekarza z Trójmiasta,zrobiłam juz mały "przegląd".Moja pani Dr wydaje się kompetentna osobą,ma śietne kwalifikacje,od lat jako plastyk pracuje w AMG,tam też wykłada,na konsultacji wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie,jedyne co mnie niepokoi to to że nigdzie nie mogę znaleźć jej byłych pacjentek a co za tym idzie opinii,nawet na beauty jej nie ma:/Wstępnie umówiliśmy się na okragłe mentory 350 lub 325 pod mięsień na 19.10.Zaczynam się zastanawiać czy zaufać jej czy rozejrzeć się po innych chirurgach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka797, ja mam za tydzień zabieg i coraz więcej lęków i strachu. Pociesz:) Jak narkoza? kiepskie uczucie? Ból po operacji kosmiczny? w nocy śpisz czy niekoniecznie? Gdzie masz nacięcie? Ja mam mieć pod pachą. Poza tym, powiedz jak się czujesz? ja planuje po tygodniu iść na uczelnię i do pracy.Myślisz, że dm radę?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduza 31 slicznie dziekuje za pamiec:)nawet nie wiedzialam,ze to dzisiaj ,juz pol roku:)Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Ammelia mój doktorek tez pracuje w Akademi medycznej w gdański ,tez mało jest o nim info w internecie ale mi ktos polecił ze sprawdzonego zaufanego żródła, byłam u Jaśkiewicza w Gdansku to mega drogi naciągacz, byłam u Zdzitowiedzkiego i tez porażka i ten jako trzeci mimo polecenia wywarł na mnie mega zaufanie ,jest na liscie dobrych lekarzy zrobiłam mały wywiad i postawiłam na niego i nie żałuje ,a na dodatek nie jest drogi ja robiłam w clinice medical w gdyni ale i on w gdansku tez robi ,nie wybrałam go ze wzgledu na cene lecz na kompetencje i to coś :):):) bo to też jest istotne,po wyjsciu z gabinetu wiedziałam ze to ten ,a po tamtych to miałam takie mysli ze szok,co do terminów to z tego co mi wiadomo to nawet po tygodniu moze sie umówic na zabieg jesli pracuje tez w gdansku to zawsze miejsce znajdzie, ja Tobie powiem ze jednak lepiej isć do paru lekarzy ,moze nie do stu ale chociaż do drugiego lub trzeciego by miec porównanie co inny powie co doradzi i czy to własnie ten,to moje takie zdanie ja posłuchałam własnie takiej rady i poszłam do trzech .pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miamorek umówię się jednak za Twoją radą u Dr Muraszko,zaplanowany urlop na październik przesunę sobie dziś w pracy o miesiąc.Trafiłam w końcu na info o mojej pani dr,niestety strasznie negatywne,nie będę więc raczej ryzykować.Zastanawiałam się nad innymi lekarzami,Zdzitowieckiego odrzuciłam na początku,o Jankau sporo negatywów się naczytałam,Skwiercz podobno też coś czasem się "nie uda".Możesz powiedzieć mi ile płaciłaś za zabieg?Potrzebuję okrągłe implanty pod mięsień,tutaj miałam mieć 10tys,więc też wcale nie najtaniej.Do Dr Muraszo można umówić się tylko przez Clinice Medice czy masz może jakiś inny-np mailowy namiar na niego? Dzięki wielkie za cenna radę,być może ratujesz moje piersi od skutków pochopnej decyzji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
AMMELIA ja umawiałam sie przez clinice mam jego numer kom ale on daje go sam ,wiec nie chce tak sama rozdawac jego prywatnosci :) ale sam daje swoim pacjentkom::) terminy w clinice sa krótkie on przyjmuje tam we wtorki i czwartki od 18 do 20 stej wizyta była 100zł ,dostałam skierowanie na badania zrobiłam wszystkie w clinice na miejscu,a za zabieg zapłaciłam 8,5 tys mam okrągłe pod mięsien mentory ,jestem zadowolona sam dobrał mi rozmiar i krztałt:) a bałam sie jak smok jak mówił ze rozmiar dokładnie ustali podczas operacji bo nie wie ile wejdzie myślal o 290 a okazało sie ze weszło 320cc i byłam szczesliwa teraz to i 400bym chciała:0 w miare jedzenia rośnie apetyt,ale chce u niego w luty zrobic brzuch wiec moge go polecic ,widziałam dziewczyny co po mnie robiły i naprawde ładnie wychodzą, mimo ze nie ma zbytnio o nim w internecie to nie słyszałam o negatywnych opiniach,choć wiadomo ze to tylko lekarze i czasem moze cos wyjśc nie tak,miałam stracha ze po nocach nie spałam,ale teraz to żałuje tylko tego ze nie zrobiłam tego u niego 10lat temu,, zrobiłaby to ponownie jak bym musiała bo warto pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Ammelia z tego co sie dowiedziałam to w clinice za zabieg podskoczyła cena o 500zł to pewnie ich koszta bo w clinice sie płaci za zabieg a za implanty osobno daje sie kase lekarzowi w dniu operacji ale to i tak zmieściłabys sie w tych 10tyś a nawet i moze mniej,wizyty po zabiegu sa juz nie płatne wiec naprawde nie tak zle, bo Jaśkiewicz chciał odemnie 15tys a zdzitowiecki 10,5 plus 370zł za stanik ,a tu stanik dostałam gratis:) wiec kupiłam sobie na zmiane u dodktorka za 140zł ,bo jesli dostałam jeden darmo to mogłam sobie kupic na zmiane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sixty_nine
Hej dziewczyny, ja tez jestem tu nowa i jeszcze nie zrobilam operacji. Wciaz mysle nad tym, czytam Wasze posty jak szalona i...boje sie potwornie :( dlatego ze w sumie mimo Waszych pozytywnych opinii widze tez np. Kotka czpiotka ktorej op sie nie udala...biedna dziewczyna, mam nadzieje ze juz lepiej u niej...Boje sie ze nawet w rok, dwa po op moga sie te implanty przesunac?? czy to prawda? jak temu ewentualnie przeciwdzialac? Czy np. sytuacja jaka zaistniala u Kotki Czpiotki jest odwracalna? Czy KAZDA nieudana operacja jest odracalna? Tego wlasnie boje sie najbardziej..tych cholernych komplikacji..i tego ze trzeba te implanty wymieniac...skad na to wziac pozniej pieniadze...Bardzo Was - jako weteranki :) - prosze o jakies rady, jak pokonac strach? Czy ktoras z Was tez tak maniakalnie szukala w necie fotek nieudanych operacji,wszelkich "zlych" informacji na ten wlasnie temat..? Dodam ze ten Dr Turowski ktory robil op wspomnianej wczesniej Kotce przeiez uchodzi za super chirurga...eh.... Pomoze ktos..? Buziaki wielkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie zapalilam dzisiaj papierosa:) wiec Meduza31 to co podziwialas ,to bedzie juz niedlugo przeszlosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj czekaj janess,jakoś nie zrozumiałam Twego posta-"nie zapaliłam dzis papierosa i to co zobaczyłaś to przeszłość"-znaczy się ,ze szykujesz się do kolejnej operacji?wiekszy rozmiarek?janess mów do mnie duzymi literami proszę,o co kaman? byłam na trzeciej konsultacji i wiecie co -zamieniam mentorki na mcghany,cena 10800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduza31 dzisiaj tez nie pale:)Mialam na mysli,ze zrobie sie "okragla" przez to podjadanie wszystkiego ,co wpadnie mi w rece :)Nie wiem ,co mam ze soba zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janesik a o talię chodzi,moja droga zamiast słodyczy owoce i dużo,dużo ruchu-mój mąz też rzuca palenie,już 9 dzień nie pali dzieki tabletkom tabax-w jego przypadku przytycie byłoby błogosławieństwem,bo jest chudy jak Michael Jakson i waży tylko 63 kg w ciuchach razem z kompletem kluczy,taki chudy,ze bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess jedz same warzywa, to nie przytyjesz. Ja akurat strasznie wychudłam po rzuceniu palenia. Jak paliłam to nie czułam smaku, a po rzuceniu smak wrócił wraz z silną niedowaga! Nic mi nie smakuje! Dobrze tez działa na psychikę wąchanie swoich ciuchów. Po rzuceniu organizm wydala nikotynę i okrutnie śmierdzą ciuchy! Ale ogólnie skorzystało na tym całe moje ciało, poprawiła mi się cera, włosy, zęby - generalnie pomimo chudości skorzystałam na tym bardzo! Trzymam kciuki za ciebie! Informuj mnie na bieżąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×