Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

meduza to i tak więcej od mojego meza! :-) Ale ja lubię bardzo szczupłych mężczyzn i nie za wysokich - tak do 176 cm. Mój mąż tak właśnie sięga tej górnej granicy i waży 60 kg, ale wcale nie jest chudy - powiedziałabym ze jest raczej drobnej budowy ciała :-) Jest ślicznie zbudowany, ma piękne mięśnie brzucha, rozbudowaną odpowiednio klatke piersiową do swoich gabarytów i cudne nogi - ogólnie robi na mnie świetnie wrażenie :-) Ale pilnuje żeby mi nie przytył, bo miśków nie znoszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia trzymaj mocno,to moje trzecie podejscie,musi sie udac:)tym razem razniej ,bo razem z mezczyzna,meczymy sie oboje.Meduza31 tez faszerujemy sie tabexem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyki jeśli chodzi o rzucanie to tabex jest rewelacyjny,mi też się kiedyś udało z nim ale potem znowu zaczęłam:(Teraz jestem na etapie elektronicznego papierosa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mata hari 2009
POSZUKIWANA !!!!! ODWAZNA OSOBA Z RZESZOWA LUB OKOLIC, KTÓRA PODDAŁA SIE OPERACJI PLASTYCZNEJ BIUSTU. CEL>> ANONIMOWy WYWIAD (RADIO) Chodzi mi o osoby ktore wykonaly taki zabieg ze wzgledow estetycznych i nie boja sie o tym publicznie mowic. Interesuja mnie m.in powody podjecia tej decyzji, wspomnienia z chwili 'przed' i 'po' zabiegu, reakcje ludzi. NIE OCZEKUJE ŻADNYCH INTYMNYCH WYZNAN! Raczej chodzi mi o przełamanie - wyglada na to, ze jakiejs zmowy milczenia, tabu czy stereotypow, ktore tu tzn. na podkarpaciu funkcjonuja. Powaznie zainteresowanych tematem i propozycja prosze o odpow na tylko maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czwartek wielki dzień ;) Jeszcze nie jestem 100% pewna ale myślę że będą anatomiczne.Jakoś żadna z Was się nie odzywa i niewiem jakie są odczucia posiadaczki anatomków.Okrągłe znam z bliska ;) Hmm ...chyba doktor za mnie zdecyduje ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violesia cóż za reklama mężczyzny,no moja droga tylko pozazdrościć,u mojego zamiast mięśni tylko zeberka ,widać każdą kostkę,w dooopie tak chudy,ze czuć kości miednicy; dziewczyny miłego tygodnia;pozdrowienia dla pana violesiowego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1Dani1 ja mam anatomki,jestem zadowolona,naturalny efekt:)Choc jesli moglabym ,wzielabym okragle :) Dziewczyny jakos sie trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jestem zapisana na zabieg na 27.10, nie mogę sie już doczekać, ale boję się jak diabli, a najbardziej efektu końcowego, chociaż tego bólu po operacji też, ale chyba przeżyję, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaaaaaaadasdasd
透明感があって伸びのある声(歌声)って出せるようになりますか?あと、すっごい踊りながらでもちゃんと乱れずに歌える方法ってありますか? 踊りながら歌ってる人を見て、すごいなぁって思います

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypelniaja piers bardziej od gory,co daje fajny efekt "jabluszek" i masz jeden klopot z glowy,nie obroca sie:)Poza tym moje anatomki nie zmieniaja formy gdy "leza",nie "rozlewaja"sie i to je zdradza,ze sa dzielem chirurga, to chyba jest zalezne od spoistosci zelu,a byc moze i od ksztaltu,nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia769 moglabys mi objasnic ,co to za wynalazek ten papieros?te trzy dni byly okropne ,ale jestem dzielna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiecie dlaczego klinika dr Kasprzyka jest nieczynna? Chciałam sie umówić na kontrole, a tam info że do 1 października klinika nieczynna. Czyżby długi urlop? :-) Trochę mi to komplikuje, bo powinnam się zgłosić na kontrolę w październiku i to w określonym terminie, bo potem może mnie - nie fajnie :-( Janess bądź dzielna! jestem z was dumna :-) Meduza, ale mi się podobają wystające kości miednicy - zwłaszcza jak są wyrobione mięśnie brzucha i ramion- robi się wtedy taki "zjazd" :-) WAW! Aż sie rozmarzyłam! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dokończyłam zdania :-) bo potem może mnie nie byc w kraju, a wolałabym przed wyjazdem żeby dr luknął swoim okiem na moje DWIE CUDOWNE piersi! Non stop je oglądam i nie mogę się nimi nacieszyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia nie wiem o co chodzi z tą informacją ,ze klinika nieczynna,ale 28 września kilka jego dziewczyn ma operację i ona sie odbędzie,zerknij na forum kasprzykowe na beuaty ;popytaj dziewczyn,buziaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess - w ogóle Ci się piersi nie "rozlewają" na boczki jak leżysz? wiadomo, ze po op nie będą jak uszka jamnika rozchodzić się a na srodku klaty równina (ja tak miałam przed, mimo mikro rozmiaru :o ), ale też żeby tak całkiem sztywnie się trzymały..? u mnie się rozłażą, pewnie to nie one same w sobie, tylko ta tkanka na nich, ale całkiem pozytywnie to wygląda :) może to też kwestia projekcji.. wysoka jest "bardziej widoczna" w takich sytuacjach..? ja mam w każdym razie okrąglaski i na dzień dzisiejszy nie zamieniłabym ich na anatomki - te pewnie za jakieś 10 lat wezme, przy okazji jakichś renowacji pociążowych ;) (na pewno wezmę szersze wkładki, i pewnie z większą projekcją, więc jeśli nie przybędzie mi trochę naturalnej tkanki wtedy, to będą musiały być anatomy..) Meduzia, już niedługo :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduza, ja nie mam cierpliwości do Beauty. Byłam na stronie kliniki, bo zadzwonić chciałam, a numeru nie miałam akurat przy sobie i tam ogromnymi literami jest napisane, ze klinika nieczynna do 1 października. Może dr nie przyjmuje nowych pacjentek i nie przeprowadza w tym czasie kontroli? Pewnie operacje planowane sie odbędą. Zadzwonię zatem po 1-wszym, a niech człowiek ma trochę spokoju :-) Janesik, moje się troszkę rozchodzą na boki, ale nie jakoś szczególnie mocno. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem w kropce .Jutro jade do Gryfic pojutrze zabieg więc pewnie podejme decyzje na ostatnią chwilę .Widziałam już jedne i drugie i chyba anatomki bardziej mi się podobają. Chociaż to pewnie zalezy od wyjściówki jaka kto miał ... :( Niewiem :( Najważniejsze że w końcu będą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black_saphir
witajcie :) kopaaa lat:) sam kochana ale widze ty jestes niezawdona :D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia, Kasprzyk jest podobno na jakimś szkoleniu czy sympozjum, ale kilka dziewczyn na pewno ma u Niego zabieg pod koniec września. Dziewczyny udało mi się wytargować 290, trochę Go jeszcze cisnęłam i powiedział, że się zastanowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata33, dzięki za odp. Fajnie, ze wynegocjowałaś większe wkładki :-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMANTA wlasnie to mi sie nie podoba,minimalnie ,moze ,zrobie fotki na lezaca to wysle.Piersi takiej wielkosci nie powinny stac na bacznosc lezac;) Violesia jakos sie trzymam:(we dwoje "puszczalismy z dymkiem" ok.jedna operacje.rocznie,wiec codziennie wrzucam do skarbonki ,to co wydalabym na fajeczki.A tu ceny fajek podnosza czesciej niz moja wyplate:)no i pluca,cera,zeby, palce,matowe wlosy ,smierdzace ciuchy,zadyszka po 100m ,a ja w gorach mieszkam:)Jeszcze nie bylam na zadnym szczycie ,bo bez tlenu nie dotarlabym pow.1000m:)No i przyda sie do nastepnej op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janes to jest papieros zasilany baterią,do niego sa wkłady w postaci olejku.Jeden wkład kosztuje 4zł i starcza na około półtora dnia,zawiera nikotynę(są też beznikotynowe)w róznych ilościach.W sumie dużo by o tym pisać:)Wpisz w google papieros elektroniczny,tam Ci się trochę tego wyświetli.Zobacz sobie dokładnie na czym to polega i jak wygląda.Dla mnie to rewelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia769 dziękuję będę starała się nie drżeć ze strachu w trakcie zabiegu ;) Dziekuję za wsparcie i do zobaczonka po powrocie ;) Właśnie ruszam w drogę po moje nowe "dziewczynki" :)) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×