Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość alleksja
Czesc dziewczyny! Jestem świeżo po op powiększania biustu (dokładnie 5 dni.. Allergan TRF-345 pod mięsień) i jedyne co mogę doradzic, to zdanie się na lekarza. Ten sam implant wyglądałby u kazdej z nas inaczej.. Lekarz wie co robi, w końcu to specjalista. Ja powiedziałam swojemu, tylko, że chce miec okrągle c, a co do reszty zdałam się na niego i jestem MEGA ZADOWOLONA, a stan wyjsciowy miałam nie zaciekawy ( po 2 dzieci). Pozdrawiam Ps.fotki moge wysłac na maila, jak ktoras sobie zyczy. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika fotki poszly;) Anuska nie stresuj sie na zapas,mysl pozytywnie:)Bol do wytrzymania,cycuszki wszystko wynagrodza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :) mogłabym prosic o jakies zdjęcia waszych cycuchow bede miała robione u dr sirka w Bielsku ,doris50 wiem zevtez robiłas u dr byłabym ci wdzięczna za fotki chciałabym zobaczyc prace doktora,moge w zamian podesłac zdjęcia po pełnej plastyce brzucha mialam robioną w sierpniu tez w Bielsku pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co myslicie o dr Zukowskiej z Lodzi ? czy ktoras z was jest moze z krakowa ? i planuje moze powiekszyc sobie biust w dermed u Zokowskiej ? bylo by mi razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuska29
Witajcie kochane, dziękuje za wsparcie i porady o wielkości. Robię u Skupina w Poznaniu. Muszę wam się przyznać, że ze stresu zaczęłam podpalać pety..........jestem załamana tym faktem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
Anuska nie pal przed zabiegiem kobieto. Po co ci jakieś komplikacje? Zdrowia i urody to ci fajki nie dadzą, wiem co mówie bo też pale. Przed i po opercji mam zamiar nie jarac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśka29
Tez tak chciałam zrobić dopóki nie dostałam wypowiedzenia z pracy..........................jakie mogą być komplikacje przez podpalanie??? Ja płace 8500 i wybraliśmy z doktorem 350 ml lub 375 ml-będziemy decydować przed zabiegiem....Wyjściowe mam miseczkę małe A, zostały mi już żeberka same:( jestem szczupła bardzo w klatce 72 cm i 172 cm wzrostu...sama się zastanawiam, które wybrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśka29
Implanty okrągłe, a cięcie pod mięsień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie dzwonilam i za operacje u dr skupin powiedziaeli 9,5 za okragle , ciekawe dlaczego ty placisz mniej ? juz od tych cyckow w glowie mi sie miesza nie mam juz zielonego pojecia gdzie robic i u kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśka29
Ja taka kwotę ustalałam na konsultacjach i na operację czekam od prawie roku.....mam nadzieję, że mnie jeszcze obowiązuje stara cena.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuśka 29 weż większe będzie ok widziałam je u osoby o takich samych wymiarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do baska32 jasne że ci wyślę swoje foty a ty możesz podesłac mi twój nowy brzuszek:)Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniśka29! Jak mogę doradzic to lepiej weż większe:)Tyle kasy to żeby cos było widoczne hehe!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśka29
Dziękuje Doris za radę:) Powiedz czy mogłabym prosić o zdjęcie Twych cudów na mego maila? anja_live@tlen.pl. Tak ładnie proszę...:) Kochane powiedzcie o tych komplikacjach jakie są możliwe jeśli zaczęłam podpalać pety..czytałam, ze przy powiększaniu aż tak źle nie powinno być....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuśka29! zdjątka wysłałam:)Apropo komplikacji to wiesz...?może być różnie ale z tego co piszą dziewczyny na forum to jeszcze żadna nic nie miała.chyba że trafisz na partacza!Najlepiej to słuchaj zaleceń doktorka ja np.Przez prawie dwa miesiące nic nie robiłam w sensie nie dzwigałam itp.A miałam w tym czasie 8miesięcznego bajtla.Wszystko będzie oki nic się nie martw.Dasz radę.Kiedy chcesz zrobic sobie cycuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ja już całkiem nieźle sobie radzę jutro umówiłam się do fryzjera i na paznokietki muszę też kupić stanik bo w sobotę jadę do swojego doktorka na ściągnięcie bandaży więc wkońcu zobaczę i wymyję swoje nowe cycuszki więc myszę przygotować czyściutki staniczek. Obecnie mam 75 C doktorek powiedział że nie miał 70 pod biustem i dlatego taki mi założł ale niby będę nosiła 70 D więc chyba taki muszę kupić, mam do Was pytanko czy słyszałyście o tym nowym staniku triunfa podobno lepszy od tego tropy jeśli ktoś coś wie to czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana jesteś janess. Bardzo dziękuję za zdjęcia. Masz super cycochy. I są duze!!! Jaki teraz nosisz rozmiar? Doris50 i oleśka proszę o zjęcia. bardzo proszę.napiszcie teżproszę u kogo robiłyście i za ile? pewnie już pisałyście o tym nie raz ale się gubię troszkę. tyle tu cycolinek. jestem zdecydowana na maxa!!!chłopaka już przekonałam a reszta nic nie może wiedzieć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
cześć dziewczyny. Mam mały problem, już drugi raz robiłam badania krwi( poprzednio się pochorowałam , a dzis wziełam pierwszą dawke szczepionki), zawsze wychodzi mi baaardzo słaba krzepliwość krwi. Czy któraś z was też miała lub ma ten problem, a jeśli tak to co wtedy robiłyście? Może jakieś tabletki czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
reszta badań wyszla mi dobrze, no może tylko leukocyty mam podwyższone. Wkurzam się bo nie bardzo wiem co mam z tym zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuska paląc fajki jest możliwośc,że gorzej i dłużej będzie się Tobie goiło i chyba o to najbardziej chodzi,bo przecież jest tylu palaczy operowanych i nic się nie dzieje.W moim wypadku akurat wszystko goiło się pięknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×