Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWI臉KSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Dziekuje Wam dziewczyny za pomoc,naprawde ulzylo mi po waszych wypowiedziach.Kiedy pytalam meza czy moze zrezygnowac to slyszalam:dla mnie nie musisz tego robic,daj spokoj marwie sie o Ciebie,wtedy jeszcze bardziej sie wystraszylam,tylko,ze chce to zrobic przede wszystkim dla siebie,mam dosc wiecznych stanikow z mega wkladkami.Przeciez to paranoja jak pozniej sciagasz taki stanik a pod nim zero.W lato konietki nosza bluzki z golymi plecami,tez planowalam kupic ale jak to wyglada,gole plecy i mega pasek od stanika na samym srodku.Balam sie tej narkozy,ale po waszych postach mysle,ze codziennie ktos jest usypiany,baaa nawet bez przygotowania bo nie ma na to czasu.Ogarnal mnie tez strach bo tez mam dziecko.Musze sie trzymac juz w nastepny poniedzialek dr Krajewski i nowa ja :))). Ps.Dla kazdej z Was buziaczek

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Inka9922 - Slonce, ja moze nie potrafie Ci pomoc doswiadczeniem, ale trzymam za Ciebie kciuki i usciskaj jak bedziesz w Gryficach naszego wspolnego doktorka, moja operacja jest dokladnie miesiac po Twojej, tez sie boje, ale staram sie myslec pozytywnie i ze.. za dwa miesiace bede sie z tego smiala:) Buziole!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 miamorek
Inka a no przesadzili,pope艂ni艂am b艂ad chwalac sie ze robie piersi i za艂uje tego jak cholera,ale tak sie cieszy艂am ze w pracy rozgada艂am i kolezanka,a wtedy to juz posz艂o! kometarze ze jestem durna ze ryzykuje 偶ycie a mam dziecko ze to nie rozs膮dne itp to by艂 mega b艂ad chwal膮c sie, akurat otaczam sie widocznie durnymi ludzmi,o nastepnej operacji nikt nie wie i sie nie dowie!!!!!!!!!!! dosta艂am nauczke i tego b艂臋du nie pope艂nie znowu nic nie powiem i juz! a ja mimo to ogl膮da艂am ten film.....i smia艂am sie do nich ze fajny film choc ba艂am sie jak smok hihihihihi

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 modessa
samanta jestes? co sie stalo chyba cie zbanowali na beauty odezwij sie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum kt贸re daje wiedz臋 ka偶demu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dok艂adnie opracowany dzia艂 badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800temat贸w ,5500post贸w,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulo偶one tematy.Ka偶dy temat opracowany z du偶o iloscia informacji i fotek.Tw贸j post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w ka偶dym dziale zawsze pomocni! Wchodz膮c na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 martuszka1988
hej dziewczyny czy kt贸ra艣 z was robila biust u doktora kubasika z poznania??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 monaga
figlia - te偶 o tym s艂ysza艂am, ale nie robi艂am . Niestety 偶adna z tuejszych dziewczyn tego nie robila , wi臋c sie chyba od nas niczego na ten temat nie dowiesz Kiedy by艂am na pierwszej konsultacji u doktorka to go o ta metode pyta艂am , ale on powiedzia艂 偶e to tak jak z macroline, ten tluszczyk mo偶e (ale nie musi) si臋 wchlon膮膰 cz臋艣ciowo z czsem. Gdy to us艂ysza艂am ,przesta艂am si臋 dopytywa膰, bo to dla mnie wtedy bez sensu. Gdybym zacz臋艂a chudn膮膰 , to i biu艣cik by mi mala艂.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 martuszka1988
o meduza i co jeste艣 zadowolona??? czy by艂aby mo偶liwo艣膰 偶ebys przes艂al膮 mi na @ zdj臋cia?? jestem strasznie ciekawa jakie doktor robi cycuchy:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 martuszka1988
podaje @ martunia_11@tlen.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 martuszka1988
hej dziewczyny! czy ktora艣 jeszcze robi艂a biust u dr kubasika??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 martuszka1988
meduzo dzi臋ki bardzo za foty!! masz 艣wietne te cycki! gratuluje!!jak ja juz bym chcia艂a by膰 po zabiegu...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czesc Dziewczeta - pytanko do wszystkich doswiadczonych cycolinek - przeczytalam juz chyba wszystko nt. blizn, i jedna rzecz mnie zastanawia - jezeli nie mozna zmoczyc blizny do momentu az opatrunek pooperacyjny (plasterek) sam nie odpadnie, czyli do momentu calkowitego "wysuszenia sie " blizny, to jak zabezpieczyc to miejsce w przypadku, kiedy chcemy wziac prysznic (zaznaczam - prysznic pierzemy tez dopiero po paru dniach, czasami trzeba czekac nawet dluzej niz tydzien - do tego czasu bidet, umywalka i chusteczki nawilzajace)? Czyli jak najlepiej zakleic miejsce z blizna by nie dostala sie tam woda? I drugie pytanie - jak to z depilacja pach..? Kiedy juz mozna? Bardzo dziekuje za ewentualne odpowiedzi:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aganiesia3
Ja tez robilam u Kubasika i z czystym sumieniem moge polecic. Powiem tez ze ma super oko bo chcialam mniejsze impl a przekonal mnie do wiekszych i mial racje. Moje zdjecia sa na beutywpolsce. Jak sie na niego zdecydujesz to nie bedziesz zalowac. Tym bardziej ze po operacji jest z nim super kontakt i zawsze sie toba zajmie obejrzy. Super lekarz i klinika i opieka tez. 100% profesjonalizmu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aganiesia3
ya gusia ja kapalam sie z tymi plastrami w wodzie z sola - zalecenie lekarza

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ya_gusia! Co do k膮pieli to jasne 偶e mo偶esz si臋 wyk膮pac ale nie moczy膰 g贸rnej cz臋艣ci cia艂a pod pachami mo偶esz mokr膮 g膮bk膮 lub chysteczki nawil偶aj膮ce a je偶eli chodzi o depilacje to najlepiej wydepiluj si臋 w dzie艅 operacji a potem najp贸偶niej jak si臋 da i r臋ce podnie艣 leciutko w g贸re ale dos艂ownie tyle 偶eby艣 mog艂a na艂ozy膰 krem potem 艣ci膮gn膮c szpatu艂ka i gotowe.Nic si臋 nie martw w艂oskami pod pachami wa偶ne 偶eby艣 mia艂a fajne cycki a pachy nie wida膰 hehe! :)Na golenie przyjdzie czas:)Pozdrawiam Buziaki:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum kt贸re daje wiedz臋 ka偶demu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dok艂adnie opracowany dzia艂 badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800temat贸w ,5500post贸w,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulo偶one tematy.Ka偶dy temat opracowany z du偶o iloscia informacji i fotek.Tw贸j post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w ka偶dym dziale zawsze pomocni! Wchodz膮c na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ya_gusia ja mialam zaklejone blizny przez 3 miesiace,zmienialam plasterki 1-2 razy w tygodniu i po codziennym prysznicu po paru dniach nie moglam odkleic tego plasterka,a blizna nie namakala ,musialam podwojnie zaklejac

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny - jestescie kochane :) 馃尰 , nie wiem jak wytrzymam na chusteczkach, ale dam rade!!! Trzeba byc twardym, a nie...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Oj.. cos chyba wszystkie spimy?:) 馃挙 Jak tam nowe cycolinki - czekam na wrazenia i relacje z wydarzenia:) Pozdrawiam wszystkie (te "przed" i te "po") serdecznie!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 monaga
ya_gusia, niestety nawet husteczkami nie jeste艣 w stanie "umy膰" si臋,wyprubuj Etiaxil pod pachy dla sk贸ry wra偶liwej a zobaczysz , 偶e nie b臋dziesz mie膰 problemu z nieprzyjemnym zapachem , bo przestaniesz si臋 pocic na jaki艣 czas, wtedy chusteczki wystarcz膮. Zalecam Ci jednak wcze艣niej skonsultowa膰 to z lekarzem. Pozdrawiam :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki :) U mnie mija ju偶 prawie miesi膮c od operacji i jest naprawd臋 ok. Zreszt膮 od pocz膮tku by艂o ok. Nic mnie nie boli, mog臋 robi膰 w艂a艣ciwie wszystko i jest dobrze. Oczywi艣cie uwa偶am na siebie tak na wszelki wypadek, 偶eby nie forsowa膰 si臋 - wol臋 dmucha膰 na zimne :) Je艣li chodzi o k膮piel to jak tutaj czytam s膮 chyba r贸偶ne szko艂y... U mnie czyli w Gryficach, pierwszy prysznic by艂 jeszcze w szpitalu w drugim dniu po zabiegu i potem w domu ju偶 normalnie codziennie. Szwy nie rozesz艂y si臋- dosy膰 艂adnie si臋 goj膮. Zawsze po k膮pieli robi臋 masa偶 piersi (tak jak w zaleceniach szpitalnych), smaruj臋 szew ma艣ci膮 z antybiotykiem (na recept臋), na to ja艂owy gazik i sportowy biustonosz i to tyle. Aha ja jeszcze zak艂adam na noc pas piersiowy tzw. proc臋, 偶eby implanty nie sz艂y do g贸ry (tak profilaktycznie, chocia偶 lekarz powiedzia艂, 偶e nie ma takiej konieczno艣ci). Samoch贸d mog艂am prowadzi膰 ju偶 w 5-tym dniu po zabiegu - wtedy jeszcze troch臋 bola艂o - ale bez przesady :) Dziewczyny , nie b贸jcie si臋, nie panikujcie, wszystko b臋dzie dobrze, trzymam kciuki i serdecznie pozdrawiam :) Szczeg贸lne pozdrowionka dla DANI :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 monaga
1aja1 witaj kochaniutka. Bardzo si臋 ciesz臋, 偶e wszystko u Ciebie dobrze, uwa偶aj na siebie i nieforsuj si臋 zbytnio ( sprz膮tanie nie zaj膮c) ;) . Matko jak ten czas leci - ju偶miesi膮c po, ach kochaniutka jak ja bym chcia艂a by膰 na twoim miejscu :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 monaga
hej dziewczyny gdzie艣cie si臋 wszystkie podzia艂y? 艣picie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bibi241
Witam wszystkich Ja jestem 8 dzien po zabiegu i tez sie swietnie czuje ... tez w 5 dzien prowadzilam juz autko , sama moglam sie wykapac , pierwsze zakupki mam juz za soba, pare dni przed zabiegiem bylam przerazona bo kolezanki mnie nastraszyly ze to taki ogromny bol ze nie wytrzymam ... bylam gotowa sie wycofac ......ale dzieki temu forum tego nie zrobilam ... dzieki dziweczynki ze jestescie ze potraficie podbodowac czlowieka i podtrzymac go na duchu ....bo dzieki wam tez pojechalam na zabieg bez nerwow dodatkowego stresu az sama sobie sie dziwilam :D teraz jestem szczesliwa bo z mizernego zwisajacego B mam wielke okragle C ... :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny,za 3 dni zabieg a tutaj opryszczka mi wyskoczyla tak zwane zimno.Myslicie,ze operacja moze sie nie odbyc?? jestem wsciekla. 23 listopada drKrajewski

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Anu艣ka29
Hej Kochane, we wtorek o 14 mia艂am zabieg....Boli strasznie zw艂aszcza lewa stronna..........Ratujcie...co robi膰 by nie bola艂o...nie wyrabiam....nic sama nie moge robi膰....Juz piatek, a dalej tak mocno boli...Jakie przeciwb贸lowe Wam pomaga艂y? Ledwie sie ruszam, tylko siedzenie w 艂贸偶ku jako tako...Dorad藕cie Kochane....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Anu ska 29 - ketonal forte nasz przyjaciel ;) Pozdrawiam kobietki szczeg贸lnie Beci臋 i 1Aja1 :))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
monaga Sloneczko - ja tez juz o tym pomyslalam, stosuje ten preparat od jakiegos czasu i jest swietny, rzeczywiscie jest super sucho pod pachami, myslisz, ze lekarz moze mi tego zabronic?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×