Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość pestka310
INKA - abuuuuuuuu nie dostalam nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do sweety 82...:))) Ja robię w Poznaniu u Kubasika McGhan 385cc, w tej chwili nie mam prawie nic, po dwóch porodach moje piersi wyglądają fatalnie, więc mam nadzieje, że będę zadowolona i pójdzie gładko. Dzisiaj już odczuwam mały stresik, w zasadzie to chyba naturalne, bo już jutro operacja. Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane od 7mego mam uzywac masci lub plastrow z silikonem.Czego uzywalyscie podajcie troche nazw.Dziekuje. Co do zdjec sprobuje jeszcze raz wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety 82
Edytkaka-powozdenia!Napewno bedzie ok-musi:),jest tu kilka zdiewczyn,ktore robily u tego doktorka.Inka,mozesz tez mi wyslac:) Gosia_Daniel@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytka jaka wysoka jesteś?widzę,że implanty 380,ja robiłam u dr Kubasika 15 października i wzięłam implanty 335TRF mcghany i teraz żałuję,ze nie wzięłam większych(też po dwóch ciążach);powodzenia jutro,buziaki dla dr Mikołaja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka ja chyba Twoich piersiątek też nie widziałam,prześlij na pocztę.Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po jakim czasie spalyscie na boku,ja czuje,ze juz moge ale ze strony medycznej nie wiem po jakim czasie jest to mozliwe,i co z tymi plastami na blizny.Kto uzywal?? jutro spruboje wyslac fotki raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po powrocie z kliniki podkładałam sobie poduszkę pod plecy, żeby spać chociaż na pół boku, bo inaczej nie umiem, a po ok. 3 tygodniach już mogłam się swobodnie położyć na boku i od tego czasu tak śpię. Na blizny używam plastrów silikonowych, przyklejam je na całą dobę z przerwą ok 1-2 godz, wg zaleceń producenta. Lekarz właśnie takie mi zalecił przez pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po powrocie z kliniki podkładałam sobie poduszkę pod plecy i spałam na pół boku, bo inaczej nie umiem, a po ok. 3 tygodniach swobodnie zaczęłam spać na boku. Używam plastrów silikonowych, przyklejam je na całą dobę z przerwą na ok.1 godz. wg zaleceń producenta. Lekarz mi takie zalecił i mam używać przez pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mam pytanie czy któraś z was ma McGhan soft touch anatomiczne? Jakie one są? A przede wszystkim ile kosztują te implanty? Czy któraś może mi to trochę rozjaśnić. Bo nie wiem jakie są różnice w cenie miedzy anatomicznymi a okrągłymi, soft touch a zwykłymi. Dzięki za wszelkie rady i wyjaśnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mam pytanie czy któraś z was ma McGhan soft touch anatomiczne? Jakie one są? A przede wszystkim ile kosztują te implanty? Czy któraś może mi to trochę rozjaśnić. Bo nie wiem jakie są różnice w cenie miedzy anatomicznymi a okrągłymi, soft touch a zwykłymi. Dzięki za wszelkie rady i wyjaśnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mam pytanie czy któraś z was ma McGhan soft touch anatomiczne? Jakie one są? A przede wszystkim ile kosztują te implanty? Czy któraś może mi to trochę rozjaśnić. Bo nie wiem jakie są różnice w cenie miedzy anatomicznymi a okrągłymi, soft touch a zwykłymi. Dzięki za wszelkie rady i wyjaśnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpilkaaa
Witam szanowne silikonowe :) ja swoją operacje mam 28 stycznia u doktora Szczyta w Warszawie , cytrynka , bardzo mnie interesujesz ponieważ ja też będe miała wkładki Mentor 275 ml , na chwile obecną mam jakieś duże A... zdziwiłam sie niemilosiernie jak przeczytałam że masz miseczkę E! zastanawiam się jaki ja będe miała rozmiar , ale nie wydaje mi się żeby doszło do dużego C ... i zastanawiam sie ciągle nad większymi wkładkami , pomóżcie dziewczynki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpilkaaa
Witam szanowne silikonowe :) ja swoją operacje mam 28 stycznia u doktora Szczyta w Warszawie , cytrynka , bardzo mnie interesujesz ponieważ ja też będe miała wkładki Mentor 275 ml , na chwile obecną mam jakieś duże A... zdziwiłam sie niemilosiernie jak przeczytałam że masz miseczkę E! zastanawiam się jaki ja będe miała rozmiar , ale nie wydaje mi się żeby doszło do dużego C ... i zastanawiam sie ciągle nad większymi wkładkami , pomóżcie dziewczynki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest bardzo mozliwe,ze uzyskasz rozmiar duze c,poniewaz ja bylam plaska jak deska i mam male D ja nie mialam praktycznie zadnej skory,wiec mysle,ze uzyskasz ten rozmiar :)) Cytrynek prosze podaj nazwe tch plastrow sylikonowych zobacze czy dostane tutaj w niemczech to odrazu kupie.buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Cycolinki :D U mnie wporzasiu, sycuszki nadal daja o sobie znac (czuje jakby moja skora byla maksymalnie naprezona) i czekam na zagojenie sie blizenek, potem zaklejam sie plasterkami i znow czekam. Pytanko – nie wiem czy dobrze zrozumialam – plasterki silikonowe mozna nakleic miesiac od daty operacji? Czy mam zle informacje? Tesknie za sloneczkiem (w sumie nie opalam sie intensywnie – 8min. raz w tyg.) – no ale jeszcze 1,5 miesiaca musze wytrzymac.. Dani – jesli jestem nad morzem to sa to okolice Rewala, teraz juz niestety nie mam mnie w Polsce, ale jak tylko przyjade – dam znac. Paczuszka wyslana. Cytrynek – no trzymam kciuki za nowe biustonosze, daj znac jaki masz rozmiar teraz, bo tu gdzie jestem sa bardzo tanie markowe staniki – i mysle zeby cos przywiezc do Polski, jak bede sie wybierac. Doris – buziaczki – ale sie ciesze ze ktos ma jeszcze takie wymiary jak ja.. !! Bo u mnie 95cm i nie chce spasc. Jak tylko zrobie foteczke – wysylam – i czekam na Twoje najnowsze !!!:) Dzieki za pamiec! Edytkaka – trzymam kciuki bardzo mocno! Napisz jak juz bedziesz „po” jak bylo. Pozdrowienia. Inka – ja jestem niecale 3 tyg. po i juz mi powiedziano ze moge spac na boku, jak bylam 2 tyg po operacji, wiec smialo – konsultowalam sie z doktorkiem i z siostra oddzialowa (wielkie buziaki dla Kochanej Pani Eli Mlynskiej!) – i mozna. Pytalam sie z ciekawosci – bo ja i tak zawsze spalam na plecach – wiec nic sie u mnie nie zmienilo. A propos – czy sa jakies zalecenia dietetyczne po takiej operacji? Wiem jedynie ze nie powinno sie chudnac po niej (2-3kg jest jeszcze OK ale nie wiecej – wiec dieta „po” powinna byc zbalansowana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpilkaaa
@ya_gusia , czemu nie powinno się schudnąć ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka300cc
Hej dziewczynki , wszystkiego dobrego na cały Nowy Rok dawno tu nie zaglądałam wiec gratuluje Yagusi i Ince super ze wszystko poszło zgodnie z planem i ze jesteście zadowolone mam nadzieje ze u mnie też tak bedzie termin mam za 3 dni 08.01.10 i ciekawe która z was zagrzała mi łóżko i czy nie zameczacie doktorka bo powinien być wypoczety hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka300cc
tak naprawde to mam cholerną treme i nie wiem co zrobic zeby nie spanikowac gotowa jestem jeszcze ze stołu uciec , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka300cc
a co do rozmiaru to mam pytanie do Inki jesteś zadowolona z 325 czy masz niedosyt bo chyba opuchlizna juz Ci zeszła? a ja tez wybrałam tą wielkość a moze mogłabyś mi fotki przesłac byłoby super zobaczyć świerzą robótkę doktorka bo niestety nie miałam jeszcze okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka300cc
i gdyby to nie był kłopot to do Yagusi tez miałabym taką ogromną prośbe fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka300cc
balbinkablondi@tlen.pl z góry wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpilkaa ja też jestem bardzo pozytywnie zdziwiona, że mam taki rozmiar przy wkładkach 275 ml (okrągłe wysoki profil), chociaż pod ubraniem nie ma jakiejś wielkiej różnicy, lepiej w bieliźnie, albo bez hihihi. Przedtem miałam jakieś może większe A i trochę tkanki gruczołowej, tak mówił lekarz, chociaż po dwóch porodach i karmieniach piersią, ale niezbyt długich. Yagusia mam nadzieję, ze rozmiar 70E mi się juz nie zmieni, bo byłoby niefajnie. Widzę, że już lepiej się czujesz i tak trzymaj! Ciesz się ze swoich, jak twierdzisz, za dużych cycuszków, przynajmniej nie będziesz musiała myśleć tak jak ja, że są trochę za małe. Proszę o fotki jak będziesz miała, a na pewno są piękne te Twoje cycusie. Inka nie dostałam Twoich fotek, a proszę. Te plastry to SILON OLEEVA FABRIC. Ja kupiłam rozmiar 4cmx13cm i przecięłam go wzdłuż i wszerz i mam na dłużej, gdzieś na 3 m-ce, a potem kupię jeszcze jeden na kolejne 3 m-ce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpilkaaa
Cytrynko kochana , czy mogłabyś wysłać mi zdjęcia na maila? napisze na tego podanego w Twoim profilu , bo to dla mnie troche za bardzo ryzykowne podawać mojego jedynego maila na takim forum...:) ja będe mieć anatomiczne , nie okrągłe :)) zabieram się za maila i czekam na Twojego powrotnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpilkaaa – wiesz nie powinno sie jak masz nadwage i nagle drastycznie chcesz schudnac, w takim wypadku moze powstac efekt tzw. doubly bubbly, czyli podwojnej pileczki (implant pozostaje na miejscu a wlasna piers jest jakby troche nizej). Nie ma natomiast powodu do zmartwien, jesli schudniesz 2-3 kilo, nic nie powinno sie wtedy stac. Dlatego moj lekarz powiedzial mi na konsultacji, ze w dniu operacji powinno sie miec swoja docelowa wage – mi nie sugerowal diety wiec chyba jest OK :) Balbinka – dzieki! – ja lezalam na sali nr2, pod oknem mialam lozeczko – jest tam bardzo cieplo, wiec wez sobie normalna pizamke, nie zimowa, najlepiej rozpinana z przodu. Z mojego punktu widzenia – rozmiar inki jest idealny – sama widzialam na zywo - ja mam troche chyba za duze, ale u mnie sie jeszce nie pogoilo wszystko, wiec czekam. Jak tylko bede robila foteczke to wysle, czekam, az moze sie troche obkurcza, z drugiej strony – wiem jak zrobic zdjecie by wydawaly sie odrobine mniejsze :P Cytrynek – majac 70E chyba nie myslisz, ze „masz troche za malo” – to naprawde spory staniczek!! Mi 70E nie zakrywa suteczkow, wiec bede nosic 70F jesli nic sie nie zmieni, a ten staniczek wyglada jak dwa male spadochrony :) Nic nie zmieniaj, mowie Ci. Pamietaj rowniez, ze tylko z perspektywy osoby trzeciej mozesz naprawde ocenic swoj rozmiar. My patrzac na swoje piersi bez lustra – widzimy je jedynie z gory, patrzac w lustro – widzimy tylko jedno ujecie – z przodu, z boku itd. Bardzo ciezko jest samemu zaobserwowac ich prawdziwa objetosc. Twoje sa z pewnoscia niemale i piekne – przeslij mi foteczki jak mozesz :) Ja mam te same plasterki – ale bede je ciela tylko wszerz (jakby przeciaz wzdluz to nie beda za waskie?) I kiedy nalezy zaczac je stosowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yagusia,dziekuje za komplement :))) chociaz czasami mam wrazenie ze mogly by byc wieksze choc i tak startowalam z zera,plasterki nalezy uzywac rowno miesiac po op. Probuje wyslac fotki ale cos nie idzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×