Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

wiesz tak coraz bardziej sie im przygladam i coraz bardziej mi sie podobaja ;-) uuuu wakacje - bikini idealnie ! bardzo ladne ci wyszly , ale jak to D ,to ja mysle ze chce C , takze jest nadzieja ze mi wyjda z 322 - C , a i ja tez pod miesien... Super pomoglas mi ! a powiedz dlugo cierpialas po ? ile dni cie bolalo ? wiesz to mnie przeraza - ten bol nabardziej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jagusia , ja juz chyba nie mam jak poronac z innym lekarzem , nie mieszkam w polsce , tylko jade na 2 tygodnie ( mysle ze starczy) , takze wiesz ze jak sie nie jest na miejscu , no chyba ze szybko sie tutaj skonsultuje z jakims lekarzem, popatrze , dzieki . WOW , rozmiar F , tos zaszalala ! ale implant F nie jest tak duze jak naturalne F ( tak slyszalam) , ale ty mialas tez swojej piersi troche , ja to nic .;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsie - mnie tez nie ma na co dzien w Polsce, ale warto zasiegnac opinii np. 2 lekarzy - moze to byc np. chirurg plastyk z Twojej okolicy, najblizej miejsca, gdzie teraz mieszkasz i chirurg w Polsce.. Tak naprawde ni emam pojecia jak wyglada naturalne F - Rozne sa przeciez miseczki F w zaleznosci od rozmiaru pod biustem, jedno wiem - moj "wylazi" ze stanika 70F (nie - sportowego, tylko normalnego, sportowe maja zazwyczaj rozciagliwe miseczki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynek wysyłałam swoje fotki z listopada , jak zrobię nowe to Wam poślę :) pozdrawiam :) boobsie myślę że rozmiar który wybrałaś jest ok ale tak jak pisałam wszystko zalezy od sylwetki i radze jak yagusia zaufac lekarzowi mój mi dobrze doradził , chciałam mniejsze a nie załuję że te wybrałam .Co do bólu ja się nie wypowiadam, bo jestem akurat z nielicznych ,które miały komplikacje ,więc wolałabym żeby moje kolezanki się wypowiadałay ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabastrowaaaaa
hej dziewczyny, od pewnego czasu czytam co piszecie na tym forum, bo o niczym innym tak nie marze jak o operacji powiekszania piersi. Nie wiem nic na temat wkladek, chce wkladki podmiesniowe-sa one chyba polecane wszystkim mlodym dziewczyna. Jestem wysoka, mam 177cm, waze 70 kg wiec troche jest, mam szeroka klatke piersiowa, biust male b. Mialam kiedys wahania wagi i to niestety odbilo sie na moim biuscie, sa troche obwisle. Prosze przeslijcie mi jakies fotki i informacja jak duzy jest implant. Nie wiem ja jaka wielkosc sie zdecydowac z gory dziekuje za pomoc, buziaki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki mam dziś wolny wieczór cytrynek mnie natchneła ;) i strzelilam dzisiaj fotki wysyłam :) komu jeszcze ? cytrynek daj maila bo nie widzę go u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yagusia - nie dziala mi link - nie moge otworzyc :-( masz racje z ta druga opinia popytam. Dani dokladnie jak mowisz , ja w sumie jestem wysoka 176 , 60 kg ( w weekendy 63 kg hehheheeeh ), jestem dosyc ''mocnej ''budowy - sportowej bardziej , ehh na pewno D by byly ok na mnie , ale kurde nie wiem , jeszcze mam 2 miesiace to pomysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpilkaaa
DZIEWCZYNY , JESZCZE RAZ PROSZĘ O WASZE ZDJĘCIA bo nic nie dostałam e.kol endowicz@gmail.com bez tej spacji oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dani - super , naprawde piekne masz piersi, te ktore wyslalas mi wczesniej ile byly robione po operacji ? bo teraz wygladaja jeszcze lepiej :-) alabastrowaaaaa ja tu tez nowa i male doswiadczenie ;-) , ja tez bede miala podmiesniowo , witaj ! , ale najlepiej to po prostu umow sie na konsultacje ... ide ogladac film pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te pierwsze były z listopada :) Ja z kolei idę poczytać ;) buziaki i do juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danii dziękuję za zdjęcia,ja nie mam aktualnych zdjęć,a moje 5tygodniowe to już widziałyście; Yagusiu co do Twoich 70 F literka robi wrażenie, ale widziałam je (wprawdzie ubrane w biustonosz,ale widziałam) kochana- chyba nie są aż takie duże,ten czarny biustonosz chyba rzeczywiście trochę za mały,widać,ze sutek sie wychyla,poczekaj jeszcze z tymi zakupami ,nie szalej,grzecznie noś sportowe ;Aniołku buziaczek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dani dzięki za foteczki,cycuszki się super układają:)Cudeńka:)Ya_gusiu chyba będziesz miała ten sam problem z biustonoszami co ja,u mnie też 25cm różnicy,ale lepiej tak,niż nie mieć nic:)Buziaki dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety 82
Szpilaa-sprawdz poczte,mam nadz ze teraz doszlo:) Yagusiu,gdzie kupujesz staniki w UK?w sensie w ktorych sklepach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety 82
Janess-mam do Ciebie prosbe:):),czy moglabys mi wyslac zdjecia swoich blizn?bo wiesz Ty palisz,jestem ciekawa jak Ci sie zagoily?Ja prubuje rzucic,ale mi nie wychodzi:(:(.A im blizej op,tym barzdiej sie nakrecam i ...z tego strsu jaram jaram:(.A co uztwalas na blizny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweety ja też paliłam i palę(wiem,że nie ma się czym chwalić),przed op jarałam więcej,a to z nerwów,moje blizny zagoiły się bardzo ładnie:)Po op bardzo o nie dbałam i opłaciło się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety 82
Hey Becia:),a tak Ty tez jarasz:(,cycuchy masz zajebiste i blizny byly ladnie wygojone,pamietam bo mi kiedys zdjecia slalas,a palilas przed sama operacja?tzn czy vw ten sam dzien,jak przeszlas narkoze?bo podobno jak sie pali faje to gorzej sie wybudza po narkozie...,ja mialam operacje w maju,pod narkoza bylam ok1,5 gozd i bylo ok:),ale nie palilam ok 5 godz pzred op.Beciu,a czym smarowalas blizny?a masz moze zdjecia nowe jakies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweety nie mam nowych zdjęć,bo tą serię co robiłam półtora roku po op to Ci wysyłałam nie?W dniu op nie paliłam,ani przed op,ani po,dopiero na następny dzień w południe wstałam z łóżka na fajkę,to oddziałowa się śmiała,że nałóg mnie z łóżka podniósł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dani - dzieki - dostalam :)! No co ja tu bede duzo mowic - cycki jak marzenie, w ogole po nich nic nie widac, ingerencji zadnej.. jestem pelna podziwu - bo pewnie musialas w nie wlozyc sporo pracy.. ale naprawde oplacalo sie! Sliczne, kraglutkie i w ogole mega apetyczne :) Boobsie - jak znajde chwilke postaram sie cos zrobic by Ci doslac fotke :) Pesteczko - maila dostalam - odpisze, jak tylko znajde chwilke spokoju :) Ale ciesze sie, ze sa postepy (a nie mowilam) :) Duzy buziak dla Ciebie Kochanie - bardzo sie ciesze i jak cos, to mojego maila i telefon znasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweety - kupuje je gdzie popadnie (w tych wszystkich miejscach, w ktorych sa tylko jakies slicznosci:) ) Ale najbardziej lubie buszowanie po TK Maxxie - bo tam mozna dostac naprawde cudenka i to od projektantow albo markowe i sa rozmiary - trzeba tylko szukac - oni bardzo czesto maja dostawy! Becik - buziaki - co tam u Ciebie? Wyciagam Ciebie i Aniule na kawe jak przyjade za kilka tygodni! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka310
DANI - cycole na prawde fajowe! Słyszałam,ze robisz cudeńka ze swarowskiego? Możesz mi podesłac fotki? Uwielbiam takie oryginalne cacka. Ya-Gusia - czekam na maila, zapomniałam podac tel - zrobię to w mailu oki? U mnie gorące odliczanie do wielkiego dnia! Póki co nie czuje żadnego stresu, tylko mój facet jakiś się zrobil na anty... Generalnie podobaja mu sie duże biusty a jak chodzi o moją operację to zaczął mi odradzać, ze może jednak nie.... Tez tak miałyście? Ya-Gusia - dzięki kochana za słowa! Zgadzam się z tobą - przemyślałam - masz rację ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczko - mysmy wszystkie tak mialy :) Bardziej lub mniej - ale faceci to zawsze beda faceci.. :) Wpisz sobie w stopce date - no wlasnie - ile Ci jeszcze dni zostalo? Buziak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yagusia - jak masz czas daj fotke - jestem bardzo ciekawa ;-) dani - mam nadzieje ze sie nie obrazisz , ale pokazalam twoje fotki mojemu lubemu , tak zeby cos wiedzial i mogl tez cos doradzic , bardzo mu sie podobaja , ale u mnie doradzil rozmiar mniejsze , ehhh ....faceci ... pestka - kiedy masz swoja op ? ja 5 marzec 2010 brrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yagusia , widzialam , stanik jest w sam raz na ciebie - wiem ze pisalas ze za maly etc , ale nie wcale nie , wygladzasz bardzo sexy w tym staniku - moim zdaniem jest na ciebie dobry ! co do rozmiaru to wiesz , ze ja zwolenniczka C , takze twoje sa dla mnie duze , ale musze przyznac , ze wygladaja ladnie , jestem mile zaskoczona ;-), wiesz myslalam ze F to BALONY , ale widze ze nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to nie sa balony - tylko baloniki :P (przy 70cm pod biustem F wyglada calakiem calkiem, przy juz 85cm np. - F jest ogromniaste) Ja chcialam D - i mam, ale tylko w sportowym, jak jest wypchany na maksa i rozciagliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka310
Ya-gusia i boobsie - operację mam 5 lutego br... a jak to mi ostatnio lekarz na usg powiedział cyt,,ale jest pani najarana na te cycki' i tak jest - w zasadzie to mogłabym je robić już jutro. ya-guś - jak się ustawia stopkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×