Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość sweety 82
Yagusiu-mi dr zaproponowal 375:),ja nie chce wielkich cyckow,ale jak juz robie to tez chce zeby cosik tam bylo:):).takze mysle ze 400 bedzie ok,pzrymierzalam wkladki i fajnie wygladaal cala sylwetka:). Szpilkoooo-ja tez mam 170 cm i teraz znow 62,bo pzrytylo mi sie:(,i ja biore 400,te Twoje 295 napewno zniknie!a jaka masz wyjsciowke??ja mam 83 w cyckach :-o :-o :-o.Jak chcesz to podaj maila wysle Ci fotki mojej znajomej ktora ma 167 wzrostu i wziela 450 i nie sa az tak duze,mowa o okraglych oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety 82
Yagusiu-mi dr zaproponowal 375:),ja nie chce wielkich cyckow,ale jak juz robie to tez chce zeby cosik tam bylo:):).takze mysle ze 400 bedzie ok,pzrymierzalam wkladki i fajnie wygladaal cala sylwetka:). Szpilkoooo-ja tez mam 170 cm i teraz znow 62,bo pzrytylo mi sie:(,i ja biore 400,te Twoje 295 napewno zniknie!a jaka masz wyjsciowke??ja mam 83 w cyckach :-o :-o :-o.Jak chcesz to podaj maila wysle Ci fotki mojej znajomej ktora ma 167 wzrostu i wziela 450 i nie sa az tak duze,mowa o okraglych oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka7733
Szpilka ja też myślę, że te 275 to trochę małe. Ja zdecydowałam sie na 300, ale jeszcze się waham... Bo jak już dać się kroić, to żeby potem jakieś efekty były!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpilkaaa
Sweety , teraz w biuście mam 86 cm moj mail : e.ko l en owicz@gmail.com ( bez spacji) Ya_gusiaa i CYTRYNEK , proszę was bardzo o zdjęcia :)) Twoje sweety też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety 82
Yagusiu-dzieki za zdjatka,wg mnie wcale nie sa wielkiee tak jak pisalas:)fajniutkie sa,takie akurat,mi sie padobaja:):).W tym staczniczku koronkowym wygladaja zajebiscie:),a powiedz nie czujesz bolu jak masz na sobie ten koronkowy biustonosz??bo to wsumie dopiero 3tyg:),nie cisnie ten biustonosz w miejscu blizn?? Szpilko-ja jeszcze niestety nie mam cyckow,tzn mam ale jescze nie zrobione hihihi,chyba ze chcesz moje 2 malenstwa przed op:).Zaraz wysle Ci te fotki laski z 450,zobaczysz nie sa az tak wielkie:).Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety 82
Szpilka daj znac czy doszly ok,bo niewiem juz czy dobry mail wpisalam :):-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweety - dzieki wielkie, nic mnie nie boli, ale staniczek ten (Wonderbra) zalozylam jedynie tego dnia i to tylko na 1 minutke - zeby zrobic te zdjecia, na co dzien i jeszcze przez najblizsze pare miesiecy - nosze sportowe, ale tyle nakupowalam tego koronkowego szalenstwa juz - ze nie moglam sie powstrzymac.. :P blizenek prawie nie widac i sa one odrobine wyzej niz to miejsce, gdzie sa fiszbiny w staniku - sama tez tak bedziesz miala jesli wybralas ciecie w faldzie podpiersiowym :) No i dla mnie nadal sa wielkie.. ale powoli przyzwyczajam sie do tego faktu, sa troche szersze niz klateczka - wystaja z klateczki i moze dlatego mam to odczucie.. no i liczylam na D, a mam F (i w nim ledwo oddycham) Ogolnie - czekam sobie az sie wszystko wygoi.. cierpliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apsztyfikatntka
o k** ale ejstescie pojebane...klatecza? blizenka?rozmiar F??? POJEBALO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpilkaaa
DZIEWCZYNY nie doszły zadne zdjęcia bo oczywiscie ja głupia zle wpisałam maila :((( e.kol endowicz@gmail.com ( bez tej spacji) jeszcze raz was przepraszam za dodatkowy kłopot i czekam na wasze skarby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja ... 5 marca mam operacje - 325 cc mentor anatomy , moj rozmair A , 85 cm biust , 80 cm pod , co moze wyjsc ? a i moje pytanie , czemu nie moge brac witamin przed op ? dziekuje za wasze rady , strasznie sie stresuje i chcialabym sie z kims podzielic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka310
Szpilka - ja mam 160 i ważę 51 kg i dziewczyny odradziły mi takie wkladki - a własnie 260 zaproponował m lekarz u którego byłam na pierwszej konsultacji. Widziałm te wkładki na ,,zywo" małe są faktycznie....tak sobie myślę, ze skoro przy moim wzroście takie wkładki byłyby male toprzy twoim tez pewnie wielkie nie będą :-) W końcu lekarz na 2 konsultacji zaproponowął mi 320 cc mentora anatomki - chciałabym,zeby byly, fajne, okraglutki i jędrne. Nie wiem co z tego wyjdzie,ale mam nadzieję że będę czula się dobrze w tym rozmiarze. Dziewczyny, którym wysyłałam swoje fotki (aktualnie moje cycki) twierdza,ze moze byc to C-D... Dla mnie super Ale z tego co pisza dziewczyny, wszystko zalezy jaka masz wyjściowkę i budowę. Widziałam na konsultacji rózne fotki lasek, które miały ten sam rozmiar wkładki a efekt faktycznie był różny: sama zobacz: http://www.lineacorporis.pl/galeria/chirurgia_plastyczna/powiekszanie_piersi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka310
BOOBSIE a u kogo robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka , dzieki za uwage , ja robie w nieduzym miescie w Polsce i jak powiem nazwisko doktora watpie ze bede anonimowa :-(, boje sie ze ludzie moga skojarzyc niechcacy .... przepraszam , nie chce byc nie mila :-( , ale mam nadzieje ze zrozumiesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Boobsie - Pestce chodzilo o to, kogo wybierasz, bo jednak kazdy doktor jest inny, ma swoje "przyzwyczajenia".. ujmijmy to w ten sposob. I juz wybor lekarza bardzo wiele mowi.. Ja operowalam sie w Gryficach - bardzo male choc naprawde piekne miasteczko - a jednak bardzo anonimowo.. Wiec sie nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bierze sie witamin, poniewaz wszystko, co przyjmujesz ma wplyw na np. gojenie sie ran pooperacyjnych, tworzenie blizn, a nawet na przebieg samej operacji. Nie powinno sie rowniez na miesiac przed i po pic alkoholu i palic papierosow, chodzic na solarium itp. Reszte z pewnoscia powiedzial Ci juz lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka posyłam Ci moje fotki może to Ci pomoże w wyborze rozmiaru yagusia kolce ogladałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladalam - sa piekne te Twoje kolczyki - choc nie moj styl, to jednak podziwiam jesli zrobilas je sama! Tak 3maj! Nie czuj sie prosze zobowiazana Kochanie - ja czesto robie ludziom prezenciki - bo to uwielbiam, i nie oczekuje niczego w zamian. Ale jak bede w Polsce to musimy sie zobaczyc! Buziaczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ya_gusia , absolutnie nie myslalam ze pestka jest wscibska albo cos ;-), widze ze duzo kobitek mowi nazwiska i sie najczesciej powtarzaja.Moj lekarz raczej idzie za NATURA takze chce anatomy mi wlozyc , ja tez chce , moj problem jest rozmiar , chyba poprosze wieksze , te 322 moze beda za male , ja bym chciala male C ....( jak pisalam 85 w i 80 cm pod biustem - OGROMNIASTE mam co ? ) :-) , ciekawe cay moga mi wyjsc male C z tych 322... a jakie ty masz ya_gusia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yaguś to dla mnie przyjemność móc Ci się zrewanżować a i uważam że trzeba docenić czyjąś bezinteresowność :* To może jak bedziesz w Polsce i się spotkamy to wezmę cały kuferek i coś wybierzesz ? Robię też z kamieniami naturalnymi ,więc trochę tego jest ;) Tylko daj znać wcześniej jak bedziesz do nas się wybierała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz.. to jest takie pytanie na ktore nie ma odpowiedzi tak naprawde (albo moze dac ja tylko lekarz) - "Co mi wyjdzie?" Tak juz jest, ze z ta sama wkladka (implantem) - rozne kobiety maja rozny efekt, a nawet kobiety podobne do siebie wymiarami - moga miec rozny rozmiar po op.. Ja mam pod biustem 70cm, w biuscie przed op. mialam 82/83cm, a po.: 95cm. Wkladki - Mentor okragle 375cc Moim zdaniem - odrobinke za duze do mojej sylwetki, ale dziewczyny twierdza, ze dobrze to wyglada. wszystko kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde to teraz masz 15 cm roznicy , hmmmm to sporo , ale jak je lubisz i sie dobrze czujesz to najwazniejsze . a pozatym to bardziej chodzi zeby byc proporcjonalna. masz racje - pyt co mi wyjdzie ? nie mozna odpowiedziec , lekarz mowil ze bedzie male C z mojego , a potem mowil ze na pewno duze B lub male C , ehhh zobaczymy .... kurcze najgorszy jest ten stes , ten bol po :-( , tego sie boje , ale pocieszam sie ze nie jestem sama :-) Super ze jest takie forum !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dani , dostalam , dzieki , wow bardzo ladne , takie okragle , jaki to rozmiar ? dosc duze wygladaja , jezu ale masz fajnie ze juz po ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Dani11
W Intimissimi kupuję staniki w rozmiarze D innych nie kupowałam jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam tak ze 13cm roznicy miedzy poprzednim obw. w biuscie a obecnym, ale to takze 25cm roznicy miedzy obw. pod biustem i w biuscie, dla mnie powinien on byc jednak troche mniejszy, bo ledwo wciskam sie w stanik 70F a wieksze trudno jest kupic, jesli chce sie miec ladne sexi staniczki.. dlatego jestem - naprawde - za umiarem Boobsie - mysle ze lekarz bedzie wiedzial najlepiej co Ci doradzic - ale tez opinia innego lekarza bylaby wskazana - dla porownania. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×