Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość sweety 82
A czemu slodzik-tak,cukier nie?jakas roznica?Ja pierwsze slysze,hmmm,czym sie smarujecie?Bo skoro vit E nie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpilkaaa
ja sie chyba rozpłacze.... od roku uzywam codziennie słodzika ... dobrze ze napisałyście ze nie mozna chodzic na solarium bo pewnie paliłabym sie jak głupia do tej pory a operacja za 20 dni jesli smaruje sie po kąpieli oliwką johnsona - to źle? matko , wypedzcie mnie z tego strachu :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka7733
Też nie wiem jaka jest różnica między słodzikiem a cukrem. wydawało mi się, że to jest to samo tylko w innej postaci. Szpilka a kiedy masz op? ja 2 lutego. I nie wiem czy i tym razem do niej dojdzie, bo okazało się, że przez te torbiele muszę skontaktować się z jakimś onkologiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka7733
a co do tych wszystkich kremów, oliwek itd. to trzeba patrzeć jaki jest skład. W zasadzie chyba wszystkie mają wit. e, więc co? W ogóle się nie smarować..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka310
Inka-super-ale na ten temat już ci wysłodziłam w maili ;-) Cytrynek-wyślesz mi też swoje?please... Szpilka - o co chodzi z tym solarem? ja też latam...na zapas bo po oeracji pewnie długo nie będę a nie lubię być biała. Forumeczki- przyspieszyłam sobie datę zabiegu-i operację mam 5 lutego-już się nie mogę doczekać i nie przeraża mnie wcale ból-ważne żeby efekt był super. Dziewczyny - te już po...jak u was wyglądał kwestia przygotowania do zabiegu w klinice? robiono wam lewatywę przed operacją? Mój facet jest chirurgiem i przestrzegł mnie ostatnio, ze ,,zawiasy w narkozie pusczają" i lepiej się,,oczyścić' przed ;-) jak u was z tym było. napiszcie mi jeszcze jaką piżamę zabrać na ,,po operacji' - ropinaną?bo przez głowę chyba będzie trudno coś włożyć, prawda/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka310
Ya_gusia - kochana, cieszę się, ze przyzwyczajasz się do swoich cycolinek - czy możesz mi podesłać swoje foteczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny - slodzik to nie to samo co cukier (poczytajcie na wikipedii - to zbyt duza kwestia na omawianie na forum), slodzik prosze sobie odpuscic na pare dni przed operacja i tyle, cukru nie trzeba sobie odpuszczec :) Jak tylko zrobie foteczki to wysylam, ja jestem jeszcze swiezo po, czekam az sie mi blizenki podgoja :) Najlepsza do cialka oliwka dla dzieci bez wit. E, mozna spokojnie znalezc taka w drogeriach lub aptekach. Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczko - trzymam kciuki i ciesze sie ze masz nowy termin - z ta sprawa najlepiej jest chyba poradzic sobie zima - by juz latem moc dac upust fantazji w kwestii strojow kapielowych :) Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka310
ya-gusia...czytasz w moich myślach ;-) dokładnie tak samo myślę jak ty, pozatym w sierpniu mam weselicho siostry i planuję już kreację z mocno wyciętym dekoltem.... na bikini juź mam pomysł. czekam z niecierpliwością na foteczki i trzymam kciuki.buzka cytrynek-miodzioooooooooooooooooooooooo malinka - nie za małe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka310
ya-gusia - zabieg mam 5 lutego u dr Łonia w linea Corporis w warszawie. niestety nie słyszałam, żeby któras z ziewczyn robiła u tego chirurga, szkoda.... jeżeli chodzi o rozmiar to będzie 320 cc mantory, anatomki z wysokim profilem. po mojej przygodzie z dr Obrockim, który zapierał się nogami i rękoma,ze żaden inny rozmiar jak tylko 220 ml, po sugestiach forumek, wybrałam sięonsultację jeszcze do innego lekarza - jak się okazało po wymierzeniu , spokojnie zmieszczą się 320 ml - ten pierwszy lekarz twierdził, ze mam za wąską klatkę i generalnie jestem za drobna - a jak widać na forum dziewczyn z moimi wymiarami (160 cm wzrostu i 52 kg wagi jest sporo :-) ) . Zobaczymy co z tego wyjdzie... Trzymajcie za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka żadnej lewatywy nie robią,przed narkozą się nie je więc spoko:)Piżamka koniecznie rozpinana i dresik z rozpinaną bluzą,bo przez głowę ciężko coś nałożyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka7733
No nie wiem... mój lekarz powiedział, że w gre wchodzą tez balsamy i kremy, bo sa łatwo wchłanialne przez skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becik - buziaczek! Co u Ciebie? Ja wczoraj cyknelam pierwsze foty - dzis wysylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslane:) Co tam u Ciebie Sloneczko? Tu to juz chyba zycie ucieklo.. na kafe.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ya-gusia dziekuje,przemeczam sie obecnie w pracy:) Przyzwyczajasz sie powoli do rozmiaru? Poprosze o fotki. Pozdrawiam Wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane w nowym roku,yagusia czytam że już foteczki rozsyłasz mam nadzieje ,że nie zapomnisz o mnie?? Ja jade niedługo na kontrol z brzuszkiem i od razu umówie się konkretnie na marzec na cycuchy.Słyszałam ,że drugą operacje przechodzi się wiele łagodniej ,także się nawet nie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety 82
Yagusiu,ja tez poprosze o Twoje skarbiki:). Gosia_Daniel@buziaczek.pl Aniulo:)pisalam Ci juz wczesniej o fotkach,wiec ponawiam ponownie:)czy mozesz mi podeslac zdjecia cycuchow?bo ja mam Twoje,ale takie zaraz po op,a wlasnie 400 mnie interesuja baardzo:)no i brzeuszek jesli mozesz:)Dziekuje i pozdrawiam:).Dziewczyny ja jak zrobie w koncu cycuchy tez Wam powysylam,nie moge sie juz doczekac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweety - bede dosylac dzis popoludniu - jak tylko wyjde z biura :) 400 - to juz duzy cyc - pomysl o tym :) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilkaaa
A mam jeszcze pytanie , doradźcie mi - mam 170 wzrostu i waże 62 kilo , czy te anatomiczne 275 ml będzie u mnie w ogóle widać?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpilka - to wszystko zalezy od wielu czynnikow, przy tej samej wkladeczce (nie ma znaczenia w jakim rozmiarze) - jednej dziewczynie moze wyjsc duzy rozmiar - innej - mniejszy. Twoja budowa wewnatrz (ilosc tkanki), Twoja wyjscioweczka, szerokosc klatki itd - to wszystko ma znaczenie - najlepiej spytac sie doktora - on bedzie mial najlepsza odpowiedz na to pytanie - bo Cie zobaczy, zmierzy i z pewnoscia bedzie mial zdjecia dziewczyn o podobnej budowie do Ciebie - i co im wyszlo z takiej wyjscioweczki - bedzie mogl okreslic. 275 - mi sie widzi piekne pelne C lub D w staniku sportowym (normalne staniki kupujemy zawsze wieksze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski , 5 marca mam operacje - 322 cc mento anatomy , moj rozmair A , co moze wyjsc ? a i moje pytanie , czemu nie moge brac witamin przed op ? dziekuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×