Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Yagusia,dziekuje za komplement :))) chociaz czasami mam wrazenie ze mogly by byc wieksze choc i tak startowalam z zera,plasterki nalezy uzywac rowno miesiac po op. Probuje wyslac fotki ale cos nie idzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yagusiu dziękuję za olejek :))))))))))))))) Stosujesz go sama ? Przeczytałam z ulotki, że min 3 mce stosować , 2 razy dziennie i okrężnymi ruchami wsmarowywać ? Tak samo robisz?Jak mogę Ci się zrewanżować dobra kobieto.Nosisz kolczyki ? Robię srebrne np ze Swarovskim i mogłabym Ci wysłać produkt made in Dani ;) .Jesteś jeszcze w Polsce ?Jakbyś przywoziła staniki to ja chetnie coś kupię ;) Daj znać wczesniej :) Buziaki wielkie Pozdrawiam wszystkie cycatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka7733
witam! Ja mam operację 2 - go lutego w Poznaniu. Też 300 ml, mentory. To już moje trzecie podejście do operacji. Z dwóch pierwszych zrezygnowałam, mimo iż wpłaciłam zaliczki. Strach przed narkozą!!! Teraz już się nie poddam. Dobrze, że jest takie forum, na którym można się poradzić, wyżalić. Ostatnio oglądałam przebieg operacji plastycznych w tv. Masakra. Pokazywali spartoczoną robotę. Po prostu ochyda. Załuję że oglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yagusia sprawdź pocztę Inka spróbuj wysłać jeszcze raz Szpilkaa nie mam poczty od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Yagusia te plasterki zaczęłam przyklejać po dwóch tygodniach po zdjęciu szwów, tak zalecił lekarz. Nie miałam juz wtedy żadnych strupków. Blizna musi być zagojona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka – a prosze bardzo :) slicznym sycuszkom komplementow nigdy dosc, a tak swoja droga – naprawde masz super rozmiar – nie mysl o powiekszaniu, jak mi nie wierzysz, spytaj jakiegos nie spokrewnionego faceta, czy nalezaloby je zmieniac :) Dani – ciesze się ze dostałaś:), ja tez mam identyczna butelke, ale ja musze jeszcze poczekac ze stosowaniem, ale jak tylko będę mogla – to zaczynam – i dokladnie – trzeba stosowac tak, jak opisałaś, wystarczy kilka kropel na jednego cycuszka – ale jak Ci się skonczy – daj znac. Nie ma mnie już w Polsce, ale jak będę (tak mysle za dwa miesiące) to przywioze, jak nie zapomne, jakies staniczki na prezenty dla cycolinek z kafeterii :) A z tymi kolczykami – trafilas w mój slaby punkt – bo ja nosze jedynie pierścionki i kolczyki, innej biżuterii nie. Jeśli pierścionki – to tylko od mojego meza (bo się koles zna na diamentach i ma boski gust) a jak kolczyki – to tylko te w stylu a la Beyonce i wprost ubóstwiam recznie robione – czy to z koralikow, czy innych kamyczkow, byleby były wielkie.. no taka słabość mam :P Zdolne te nasze forumowiczki – czyz nie:)? Beatka – nie pekaj – (i mowi Ci to najbardziej spekana osobka na swiecie) – narkoza to betka, ktorej w dodatku nie będziesz pamiętać, jedyne czego należy się naprawde spodziewac to bol.. Trzymam kciuki! Cytrynek – super biust!!! – i do tego co miesiąc to wiekszy.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety 82
Yagusiu,a co Wy tam kochane za olejek zachwalacie?podasz mi nazwe?i na co on wlasciwie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweety - hej, mowilysmy o Biooil, to jest taki olejek, bardzo popularny w Europie zachodniej od lat na blizny, stosowany jest rowniez na skore bez blizn, by wyrownac jej koloryt, zachowac mlody wyglad, a takze profilaktycznie, by nie pojawily sie rozstepy np. Warunkiem jest jedynie, by blizna byla bardzo dobrze wygojona, taka co najmniej 2-3 miesieczna. Wtedy zaczynasz stosowac olejek przez minimum 3 miesiace. Sa dziewczyny, ktore w ten sposob dochowaly sie prawie niezauwazalnych blizenek. Jesli chodzi o mnie - ja zaczynam od plasterkow silikonowych - bo to zalecenie mojego doktora (6 miesiecy) a potem przez co najmniej rok bede wsmarowywac Biooil. zmieniam rowniez diete, teraz czesciej zjadac bede galaretke, banany, kakao i rozmaryn (najlepsza dieta dla niewidocznych blizenek). Na przemian z Biooilem wsmarowywac mozna oleista wit. E z Aloevera (zmieszane w stosunku 1:1), nalezy rowniez pic duzo wody mineralnej. W ostatecznosci - laser albo korekcja plastyczna (dla zainteresowanych) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yaguś dziś wieczorem maila Ci napiszę i postaram sie posłać jakieś fotki kolczyków to sobie coś wybierzesz :) U mnie już ponad 3 miesiące mineły a nadal cos pobolewa .Czy to normalne może przy miesiączce bardziej wrażliwe sa tak to sobie tłumaczę .Mam takie bóle nad piersią jakby miesniowe zwlaszcza jak coś ponoszę chwile zakupy itp.A ogólnie to wrażliwe się czasami mocno robią i bolesne .Nie jest to cały czas ale dośc czeste i mnie martwi .Napiszcie coś weteranki .Nie dzwonię do dr bo już mam dośc dzwonienia ;) a i sobie to tłumacze tym że mowiliże do 6 mcy może się tam wszystko goić na cacy .Piszcie co myslicie .Becia ,Samcia ,Doris help ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dani - :) sluchaj, ja moze zielonkawa jeszcze jestem, ale jak bylam na jednej z kontroli to byla tam tez dziewczyna (rozmawiala z siostrami i z naszym doktorkiem) - z identycznymi objawami jak Ty, uslyszala, ze ma robic sobie czestsze masaze piersi, tak przynajmniej 4 dziennie po 15minut kazdy i zeby nie dzwigac , oraz ze do 6 miesiecy u niektorych pacjentek tak jest. Ja mam np. bardzo nadwrazliwe, mam nadzieje ze to minie. Dzis u mnie mija dokladnie 3 tygodnie. Wiesz co - moze zadzwon do p. Oddzialowej w szpitalu w Gryficach na Plastyce (p. Elzbieta Mlynska) - cudowna kobieta i naprawde ma pojecie o traktowaniu piersi po zabiegu. Buzkiaczki, mam nadzieje ze wkrotce te niedogodnosci ustapia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Yagusia .Mi bardziej dokucza ta po naprawie ,bo z drugą jest ok .No i bez stanika zaczelam spać może to za szybko :( Niewiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi powiedzieli ze stanik jak najdluzej, najlepiej z 6 miesiecy, bo moje sa duze i troche waza, no i zeby procke nosic minimum 3 miesiace. I pamietaj ze ta jedna piers, z ktora wracalas do doktora, troche sie nacierpiala i pewnie potrzebuje wiecej czasu.. Wbrew pozorom 6 miesiecy to nie jest wiele.. A ja sobie postanowilam ze w sportowym bede spala jak najdluzej - sa teraz na rynku bardzo przyjemne w dotyku sportowe staniki, poszukaj. Mi sportowy w nocy akurat bardzo pomaga. I zadzwon do p. Oddzialowej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety 82
Yagusia:),dzieki,tak myslalm ze chodzi o biooil:),jestes z UK tak?:),hmmm,mowisz ze dziewczynom pomogl ten olejek?napewno sprobuje,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yagusia gdzie moge dostac ten biooil i ile on kosztuje?? Na kartce ze wskazaniami po operacyjnymi mam napisane ze stanik sportowy do 2 mc,czy to nie za szybko?? Oczywiscie mam zamiar spac w sportowym jak najdluzej. Dziewczynki dzis pracuje na nocke,sprobuje z tamtad jeszcze raz wyslac fotki wiec pozniej ok 22-23 mozecie sprawdzic poczte.Yagusia jak bedziesz miala fotke to przeslij ewelinka99@hotmail.com Buziakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety 82
Inka,ja wiem ze jest on w Uk,niewiem czy w polsce tez jest hmmm,popatrz w sklepach kosmetycznych,albo w aptece,a moze w necie,on jest w pomaranczowo-bialym opakowaniu.Inko,wyslij mi tez prosze fotki:). Gosia_Daniel@buziaczek.pl Dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dani daj swojej piersi więcej czasu ,bo trochę przeszła i się regeneruje:)Jeśli chodzi o stanik to ja miałam spać w nim 2msc,ale trwało to dłużej,bo było mi wygodniej i jakoś bezpieczniej się czułam w staniczku.Nawet teraz czasem przed miesiączką mam tak obolałe i spuchnięte,że wolę spać w staniku,oczywiście sportowym:)Pozdrowionka Dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka7733
dziewczyny, a dostałyście jakieś konkretne zalecenia przedoperacyjne? Bo mi doktor powiedział, że mam łykać 3 tabletki rutinoscorbin codziennie i unikać solarium, no i jeszcze nie stosować żadnych kremów z wit. e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpilkaaa
o matkoooooooooo a ja chodze głupia nadal na solarium i to dość często!! Cytrynek , podaj maila bo widocznie ten od Ciebie z profilu jest lipny :( (wysłam na renihe@gmail.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety 82
Inka-ja tam od Ciebie nic nie mam:( Yagusiu-czy Ty po operacji lecialas samolotem czy autem??Jak znioslas podroz?Bo ja 2 tyg po bede musiala i leciec i jechac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytkaka, 385 McGhan Kubasik, Poznań Jestem 3 dzień po zabiegu powiększenia piersi u dr. Kubasika i przyznam się szczerze, że jest naprawdę nie źle. Ostatni zastrzyk przeciwbólowy dostałam przed wyjściem do domu i jak na razie daję radę bez leków. Najbardziej z tego wszystkiego dokucza mi ból pleców, bo ciężko ułożyć się do spania. Sama się śmieję, że zamiast piersi - bolą mnie plecy heheheh. W poniedziałek pierwsza kąpiel i zobaczę moje nowe" nabytki" w całej okazałości:):):) Może to dziwne ale poza wstawaniem, w zasadzie nie czuję bólu, no oczywiście gdybym je mocniej nacisnęła to pewnie bym poczuła,ale tak jest naprawdę super. Jedyna mało przyjemna sprawa, to wyciągnięcie drenów, ale to też tylko chwilowy ból, da się przeżyć. Kochane jak macie jakieś pytania, bardzo proszę piszcie, chętnie odpowiem na forum lub na mail-a bryan28@op.pl I jeszcze jedno muszę dodać, jeśli zabieg powiększenia piersi to tylko u Kubasika, pełen profesjonalizm, na wszelkie pytania chętnie odpowiada i myślę, ze właśnie jego doświadczenie spowodowało, ze zabieg przeszedł bez problemów i że teraz ból jest znikomy. pozdrawiam , buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :D Sweety – no ja jestem troche taka miedzynarodowa, teraz mam wlasnie kontrakt w UK, a fakt, ze firma mojego meza pozwala i jemu podrozowac, bardzo pomaga. Olejek jest super, cialko po nim juz od pierwszego zastosowania robi sie mlodsze  i bardzo ladnie pachnie.. Mozna go kupic w Polsce pod http://www.ekobieca.pl/go/_info/?id=669&partner_id=59595959&code=b8fe21dc89887ca2cfeee1f5b320c4ab&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2010-01&utm_content=669 Dwa tygodnie i pare dni po operacji spedzilam 24h w trasie (samochod) i nic mi sie nie dzialo, zmienialam opatrunki i bralam zalecane lekarstwa, dobrze jest tez pic duzo wody. Mozna rowniez latac samolotem :P Inka – link podalam powyzej – stanik sportowy rzeczywiscie masz na zaleceniach zeby nosic do 2 miesiecy, ale mozesz dluzej, jesli chcesz :) ja bede miala kolekcje sportowych do spania, bo wygodniej, szczegolnie przy moim 70F.. Poza tym uslyszalam wczoraj w pracy od kolezanki ze musze miec bardzo seksowny staniczek, tak ladnie moje piersi wygladaja (bylam w luznym sweterku) – a staniczek byl sportowy! Becik buzka! :) Beatka – rutinoscorbin, wit C (1000mg dziennie), zero solarium, zero aspiryny i unikac srodkow przeciwbolowych, zero slodzika i innych srodkow typu „diet” ze slodzikiem (wazne dla narkozy), zero srodkow ziolowych Monaga, Meduzik, Doris, Cytrynek, Aja, Janess, Pestka – co u Was, jak tam sycuszki i jak tam reszta zycia? :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka7733
To jak to właściwie jest z tym słodzikiem? Herbatę też cukrem nie można słodzić? zwariuję chyba... poza tym wszystkie kosmetyki chyba mają witaminę e i jak tu jej unikać?! nawet głupi krem pod oczy ma w składnikach wit.e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_witaminka86
Witam polecam ciekawy portal , chyba dopiero sie rozkrecaja ale zapowiada sie niezle www.beautytrip.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warna
czesc dziewczyny, sledzę Was od jakiegos czasu :), a wlasciwie Waszą rozmowę. Gratuluję wszytskim cycatkom :) ja takze od 4 tyg mam moje wymazone cycuchy (choc czasem, jak część z Was, zastanawiam się czy nie są za małę :) ). Przeczytalam, ze nosicie staniki sportowe po tym "klinicznym"... i własnie o to mi chodzi... czy same na to wpadłyscie, czy zalecil Wam to lekarz? Mój stwierdził, że po miesiącu mogę zdjąc ten stanik i nie ma potrzeby nosić dłuzej... a o sportowym nic nie wspominal... za kilka dni mam go w koncu zdjąć... ale obawiam się, że będę się żle czula, szczególnie w nocy... Proszę, napiszcie jak to bylo u Was, co powiedzial lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka7733
rzeczywiście, dopiero się rozkręcają. Właśnie wróciłam z usg i okazało się, że mam liczne torbiele na obu piersiach, niewielkie 4mm ale są. Ciekawe co na to mój lekarz. Aż boję się zadzwonić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×