Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

BOOBSIE! Ja się jeszcze pałętam po tym watku ;-) Ja tez mam 2 tygodnie na dojście do siebie. Od jutra mam wielki plan pozbyc się nadmiaru tłuszczu z brzucha - kolega trener rozpisał mi diete i od jutra zaczynam maks treningi - Trzymajcie za mnie kciuki,zeby się udało. Dziś jeszcze jadę po jakiś dobry spalacz i do roboty!!! Potem będzie przerwa w treningach na conajmniej miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INKA - czytalm gdzieś, ze blizn po operacji nie można opalac przez 6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka - zycze ci pieknego brzuszka - taki szesciopak :-) ,ja sie smialam , ze poprosze mojego lekarza , zeby przy okazji mi liposukcje zrobil jak juz i tak bede lezec na tym stole hmmmmm. also tluszcz z pupy i brzucha wsadzic do cyckow - PERFECT ! ;-) ah wiesz z tym opalaniem , paleniam petow , alkoholem przed i po op. niby nie mozna , ale jak widze nikomu sie przez to nic nie stalo , ja mysle ze trzeba po prostu troche uwazac i tyle ...w koncu nie mozna wszystkiego SUPER ksiazkowo robic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka - hej :) Na kartce z zaleceniami pooperacyjnymi bylo napisane, ze silowni, basenu, sauny i solarium unikac w okresie do dwoch miesiecy od opuszczenia oddzialu. Same blizny powinny byc zabezpieczone przed promieniami UV jak najdluzej, ja sobie daje przynajmniej rok (w tym czasie i tak beda wciaz zaklejone plasterkami silikonowymi, wiec nie ma problemu). A jak tam Twoje blizenki Inka? Moge prosic o fotke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dydzia
Szpilka, tak neprawde nie do życia bylam tylko na w dniu operacji i nastepnego dnia, pozniej co dzien bylo juz lepiej, najgorsze dla mnie przez kilka pierwszych dni byly noce kiedy lezalam w lozku bo bolaly mnie miesnie. Cztery dni po operacji odkurzylam mieszkanie :). Pozdrawiam wszystkich !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka - mi sie nic nie wyswietlilo, jest monit, ze strona o podanym adresie nie istnieje.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka7733
rzeczywiście jak teraz wchodzę z naszego forum na tę stronę, to się nic nie wyświetla, ale jak wchodzę na interię, potem na zakładkę "kobieta", to ten artykuł jest. Dziwne. Ale kopiuję wam fragment: Powiększanie piersi z wykorzystaniem komórek macierzystych własnego organizmu to alternatywa dla tradycyjnych metod. Wiele kobiet narzeka na utratę objętości, kształtu i stabilności piersi po ciąży. Komórki macierzyste z tłuszczu własnego organizmu świetnie nadają się do zabiegów powiększania wszystkich typów małych, obwisłych piersi, bez udziału silikonu ani skalpela" - twierdzi dr Karl-Georg Heinrich, specjalista w dziedzinie chirurgii plastycznej i zabiegów odmładzających. W swojej wiedeńskiej klinice dr Heinrich, jako pierwszy lekarz w Europie, oferuje tę formę powiększania piersi bez użycia silikonu. Najpierw usuwa się tłuszcz za pomocą opatentowanych mikrorurek. Po wzbogaceniu komórkami macierzystymi własnego organizmu ten sam tłuszcz wstrzykuje się w piersi. Z komórek macierzystych rozwija się nowa, żywa tkanka. Piersi powiększone za pomocą tłuszczu wzbogaconego komórkami macierzystymi własnego organizmu są w dotyku zupełnie jak naturalne i również wyglądają na "prawdziwe" z każdej pozycji, ponieważ zwiększona objętość nie pochodzi z silikonu, tylko z tkanki tłuszczowej. Zabiegi liposukcji oraz powiększania piersi można przeprowadzać w ciągu kilku godzin, przy znieczuleniu miejscowym lub pod lekką narkozą. Badania kliniczne w Japonii dowodzą bezpieczeństwa i trwałości tej metody. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka7733
Ciekawe co na to nasi lekarze w Polsce?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
ja sie opalalam juz po przeszlo miesiacu :) pojechalam na wakacje ale trzeba uwazac zeby nie przegrzac implanta bo on dluzej stygnie niz cialo :)....,na solarium chyba jest troche inaczej jak na sloneczku, gdzie wial wiatr i bylo chlodno i w wodzie sie siedzialo :) A o tym tluszczu juz slyszalam ...:) mi by sie przydal na klatke bo mimo ze mam cycki teraz to za duzo gnatkow mam ...i tak sobie ladnie wypelnic dekold takim tluszczem eh ale by wygladalo naturalnie :))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
aha ale jesli chodzi o blizny tutaj trzeba dziewczyny uwazac zakrywajcie je jesli sie opalacie bo blizny zostana ciemne i nie rozjasnia sie juz nigdy a i jest bardziej podatna na raka skory :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie wszystkie kobietki, dopiero co udało mi się dotrzeć do końca tego topiku i przez to zaczytanie się, spaliłam mężowi ziemniaczki na obiad 24 lutego mam op u dr Pawła Pisery z pulsmedu klinika - Łódź. moje zapytanie dotyczy właśnie tego chirurga - czy może któraś z Was ma jakieś informacje dotyczące tego chirurga? lub tej kliniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze, że mam 325 pod mięsień eurosylikon - nie wiem czemu akurat takie mi dobrał a nie mentor czy magelan wspomniał jeszcze o firmie pip, bo są węższe przy podstawie a profil bardzo wysoki to w ich przypadku nawet 5,5cm a ja mam wąską klatkę bo pod biustem mam 68cm w biuście 83cm, wzrostu mam 160 pas 64cm. za op płacę 10 000 raczej cena w normie tylko, że na ich stronie( Szpital prywatny Pulsmed, Łódź) widnieje info, iż takowa przyjemność u nich jest w cenie 3000 więc reszta kasy...co? dla lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff czytam Was i czytam i zazdroszcze wszystkim cycatym ktore sa juz PO :)) ja mam zabieg za 3 dni i tez bede nalezala do Waszego grona :)) Zabieg robie u dr Kalecinskiego z wroclawia - polecany przez znajoma ( ma piekne cycochy :)) jestem dosc wysoka 180 biust mam maly - czy wkladki 300 CC wysoki probil dadza mi pelne C ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Misiulka ja mam tez 300 sety:) wysoka jestem 177 i mam C ale nie ogromne, wedlug mnie w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytajka2888
Cześć dziewczyny:-) Możecie mi powiedzieć jaka jest przeciętna cena powiększenia piersi + implanty u dr Żukowskiej????????? i czy trzeba długo czekać na operacje?? Jestem załamana swoimi piersiami a raczej ich brakiem i zdecydowałam się na operacje tylko muszę uzbierać jeszcze trochę kasy...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dydzia
Boobsie, czemu mi zazdrościsz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
zapytajka.... podobno Zukowska nie cieszy sie dobra opinia poczytaj o niej troche na foraum zeby sie upewnic czy to wlasciwy doktor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos Żukowskiej kumpela u niej robiła i niemal życiem tego nie przepłaciła bo ta po operacji nawet się do niej nie pofatygowała i nie sprawdziła czy sączki odprowadzają krew i te inne blee blee, rano magda miała już 41 stopniową gorączkę a żukowska zaczęła się na nią drzeć, że skąd ona jej teraz anestezjologa weźmie i wydzwniała po wszystkich znajomych klinikach. koleżanka była 2 raz operowana, znów miała narkozę, znów była krojona i wyciągany implant a na koniec nie usłyszała ze strony pani dr nawet słowa przepraszam, czujecie? pani dr bierze dziś 8000 i na początku sama planowałam do niej iść ale jak poczytałam trochę na tym forum a na koniec dowiedziałam się od koleżanki jak było naprawdę to zmieniłam zdanie. To było co prawda 2 lata temu, decyzja należy do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam mieszane uczucia co do dr Żukowskiej. Poszłabym do Pisery ale tak mało o nim informacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
doktorka trzeba byc pewnym :) bo w koncu to sa wasze pieniadze i to ciezko zarobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jeszeli juz udecyduje sie pojsc na solarium,czym zaslaniac blizny wystarczy normalny plasterek czy jakis inny.Doradzcie mi troche.Dodam,ze nie uzywam plastrow silikonowych tylko kremu z silikonem dermatix jest polecany tutaj w niemczech dziala podobnie jak plasterki.Czekam na odpowiedz bo bardzo chce sie opalic.Ostatnie pytanko w staniku czy bez ?? Yagusiu jak tylko zrobie fotki to przesle :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×