Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Tak teraz czytam co piszecie o dr.Chiciaku...;/ Słuchajcie dziewczyny, ja pisałam do różnych lekarzy i on jako jedyny do mnie zadzwonił..Powiedział że powiększy mi piersi za 9000 zl(całość) Powiedziałam że jeszcze muszę się zastanowić ponieważ jak każda kobieta szukam i "badam" co gdzie i jak no i za ile oczywiście hehe.Skończyliśmy rozmowę a on mi dzwoni że za 8500 mi powiększy te piersi no więc powiedziałam że będę miała go na uwadze...Za jakieś 10 minut znów dzwoni i mówi że 8000 i termin wolny ma za 2 tyg...On w desperacji jakiejś jest czy co? Pierwsze słowa mojego męża.."eee to chyba jakiś partacz jest,żeby dzwonić i tak się narzucać.Gdyby był super fachowcem to byłby problem do niego się dostać"Nie wiem co o tym wszystkim sądzić...Może faktycznie lepiej omijać go szerokim łukiem... W Czechach ponoć też są dobrzy fachowcy..Macie może jakieś namiary?Robiła któraś tam cycuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowa lepiej takich faktycznie omijaj :) W czechach ODRADZAM mam dwie znajome robiły w czechach maja wkładki PIP tanie oprucz tego okropnie zrobionepiersi:/ Ja robiłam w tarnowskich g,órach mam mentory okrągle i płaciłam 8500 tys jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralineee a jakie masz te wkładki? firma, rozmiar...Jaki lekarz...Może masz jakieś namiary na tą klinikę?? no proszę napisz mi wszystko co i jak. Do Tarnowskich Gór mam bliziutko bo z Katowic jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze napisałaś firmę wkładek i że okrągłe ale jaki rozmiar? jakie miałaś swoje naturalne a teraz jakie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pralineee jak sutki ? a co ty z nimi masz ? moje sa ok , wogole nie bola.mnie tylko lewa piers boli , jakbym miala kamien w cycku , to nnormalne ? kolorowa to dziwne ze lekarz sie tak narzuca, nie zrobilabym chyba u takiego. i tez w sumie to po co do czech jak mamy tyle tu lekarzy , klinik etc , ja tam mysle ze najlepiej to w swoim kraju , blisko domu , w razie czego zawsze masz swojego doktorka pod nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakie byście wkładki na moim miejscu wybrały przy moich wymiarach? Tak jak pisałam...marzy mi się takie porządne C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobsi kochana mnie na poczatku tez nie bolały dopiero jak zaczął sie drugi tydzien jak dochodziłam do siebie i ak do teraz;P wrazenie takie mozesz miec nawet do trzech tygodni ja tez sie czułam jakby jedna piers wazyła z 10kg ale to wszystko Ci minie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowa wkaładki mentor amerykanskiej firmy prawdopodobnie najlepsze na rynku jako pierwsze na swiecie przeszły pozytywnie testy:) mam okrągłe bo miałam obwisłe piersi i chciałam zeby ładnie sterczały z czego jestem bardzo zadowolona:P jestem szczuplutka wiec wziełam 300cc z wyjsciowego A mam 80 C i mniejszych bym nie chciała. Robiłam juz druga op u tej lekarki powłoki brzucha 3 lata temu i teraz piersi jest bardzo dokładna i ma wieloletnia praktyke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralineee Bardzo bym Cię prosiła o podanie namiarów na tą klinikę...Może mają swoją stronę www? Ps. Napisałam do Cibie maila..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki pralinee, wiesz ja juz mam troche dosyc tego wszystkiego , tego bycia kaleka i juz nie moge sie doczekac kiedy sie tak porzadnie wyspie , bo ze mnie jest spioch straszliwy i sen jest dla mnie b. wazny a tu kuzwa od 2 tygodni spac normalnie nie moge ....jak nie urok to sraczka ,ehhh , no nic trzeba przetrzymac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsi ja miałam to samo wk... mnie nawet to ze talerza z szafki nie potrafiłam wyciagnac i cały czas trzymał mnie ten przeklety ból ale juz jest dobrze tyko te cholerne sutki jeszcze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptysiaq ja jestem po powiększaniu u Bromu i jestem mega zadowolona - te opinie sprzed kilku lat są jakies dziwne i zupełnie niezgodne z reczywstością :) Broma jest konkretnym plastykiem i wyczarowal mi piękne piersi. Znam pare dziewczyn z jego fabryki - widziałąm ich piersi na zywo i sa cudne :) Ktoś pytał o Chiciaka - niedawno u niego operowała sie dziewczyna, która udziela sie na wizażu..jest bardzo niezadowolona ma spierniczone piersi a doktorek ją olał i był do tego niemiły...pisała ze z usmiechem na ustach jej powiedział że może go podac do sądu :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miskaa78 dzięki za opinie. Powiedz kiedy robiłaś u niego piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Misiu ,ależ ja mam zaległości na wizażu,z dnia na dzień coraz więcej,aż ciężko mi tam wejść jak pomyślę ile setek stron naskrobałyście,miłego dnia ,buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam przez moment, może tydzień uczucie ciężkiej piersi, tylko jednej, a potem minęło. Wiem przez co przechodzicie i życzę wam szybkiego dojścia do formy. Moja jest już nie najgorsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska lub pamela nie orjetujecie sie dziewczyny po jakim czasie mozna robic druga op ile musi minac od pierwszej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny chce dowiedziec sie czegos wiecej na temat zabiegu powiększania biustu . 19 kwietnia mam konsultacje w Bielsku u dr Sirka . Moze ktoras z was ma dla mnie jakies dobre rady albo zobrazuje mi jak wygladalo to w waszym przypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralineee a ty ledwo się ruszasz a już myślisz o kolejnej operacji? coś jest nie tak? szczerze mówiąc to nie wiem jak szybko można robić jedną po drugiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie dr Chiciaka, dwa tygodnie temu lezałam na sali z dziewczyną, której powiekszał piersi, dziewczyna była tym razem na poprawce u drugiego lekarza, rozmawiałam z nią i jedno mogę napisac napewno, TRZYMAJCIE SIę WSZYTSKIE OD NIEGO JAK NAJDALEJ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE dziewczyny ja dopiero doszłam do siebie i jestem bardzo zadowolona:) znajoma robiła we wrocławiu pół roku temu i zrobiła mały roz chciałaby wieksze pytała mnie ale ja nie mam pojecia po jakim czasie mozna robic drugi raz dlatego pytam czy któas z was dziewczyny nie wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Zapraszamy na nasze Forum i Portal !!!www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiaq robiłam u Bromy 6.11.2009 czyli jakies 4 miesiące temu :D w klinice byłam dobę - jak chcesz moje wrażenia sprzed i wczesne po są na Kafeterii w wątku dr Broma a reszta na wizażu.. meduza - co tam zaległości - przybywaj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praline - dopiero doczytałam - po pół roku można robic kolejny zabieg, a czemu przymierzasz się do nastepnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska ja nie znajoma jest nie zadowolona z wielkosci i chce wieksze ale nie wie ile czasu trzeba odczekac od pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kamik: Jasne , generalnie kolezanka robiła Dr. Chiciaka zabieg powiększania piersi, doktorek sie w ogóle do zabiegu nie przygotował, nawet dziewczyny nie obmierzył i nie obrysował, po operacji go juz nie widziała, a piersi wyszły tragicznie, bo miała je pod pachami a po środku miejsce na trzeci implant. Do tego były cały czas bardzo twarde, po pół roku zdecydowała się na poprawke u DR. Pastuchy w Artplastice i wyszła z kliniki zachwycona , bo po wymianie to już widziała efekt po dwóch dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miskaa78 jestem nu nowa i przepraszam za pytanie-ale gdzie ten wizaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×