Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Załamana niestety od tej dr jest bardzo dużo dziewczyn z komplikacjami,spieprzyła Ci op i z tego co wiem nie przyzna się do tego,ale mimo wszystko uważam,że powinnaś do niej pójść.Tak jak napisała Kotek jest to wina lekarza,a nie żadnego pasa.Oczywiście pas trzeba nosić,ale bez przesady nie non stop.Piersi mają pół roku na ułożenie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralineee, wysłałam Ci zdjęcia na maila, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,calay czas czytam posty,tutaj sie nie zgadzam w sprawie pasa,robilam piersi u Krajewskiego i wcale nie kazal mi nosic pasa, tylko staniczek np triumph i tak tez zrobilam,wiec nie narzucajcie,ze kazda powinna paradowac z pasem bo to nie prawda.Dodam jeszcze,ze moja siostra robila tez w niemczech i tak jak ja pasa nie nosila.Pozdrawiam. Zalamana nie sluchaj nikogo,nikt Ci nie powie co masz zrobic,bo zadna z nas nie jest lekarzem,skoro zaplacilas tyle kasy i okazalo sie ze pani doktor sie nie popisala,to nie mozesz tego zostawic,przestan sie mazac wez sie w grasc bo innaczej kasa pojdzie w bloto,musisz walczyc o swoje Jezeli doktorowa wyczuje twoja niesmialosc napewno to wykorzysta.Nie daj sie!!!!!!!!!!!!!!!!! i juz nie placz tylko biegnij do niej i powiedz prosto w oczy ze spieprzyla robote!!! trzymam kciuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANTYREKLAMA? !!! Co to za tekst?!!!!!!! Żukowska na studiach się opierdalała i teraz nic nie umie! Jak widać na załączonym obrazku. Ja nie uznaję braku kompetencji w żadnym wypadku i w żadnym zawodzie. Jak ktoś czegoś nie umie robić to niech się za to nie bierze, baba powinna się ustawić w kolejce po zasiłek i siedzieć w domu skoro nie potrafi wykonywać swojego zawodu jak należy. Ja bym ją podała do sądu i tyle. To że w Polsce mamy takich lekarzy jakich mamy wynika tylko z tego że pacjenci nie walczą o swoje i lekarz wie że nic mu nie grozi za spartolenie roboty. Gdyby firma budowlana źle wybudowała dom to każdy by wiedział gdzie jest kancelaria prawna a jakoś do lekarzy się to nie odnosi dlaczego?????????????? Załamana nieśmiałość ci się nie opłaci weź się w garść i zasówaj do tej baby! Pomyśl sobie że tak jak powiedziałaś nie stać Cię na drugą operację czyli na skrupuły i nieśmiałość. Wzięła od Ciebie sporo kasy za wykonaną robotę. Gdyby Ci krawcowa uszyła źle sukienkę też byś zapłaciła i poszła do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet82
Zalamana-biedulko,bardzo Ci wspolczuje:(,u kogo robilas op??Powinnas isc do tego babsztyla,zeby Ci poprawila to!dziewczynie na faorum tez sie stalo tak jak Tobie,ale idzie na poprawke i nic nie placi!!Ona robila u Bieleckiego,o ile dobrze pamietam.takze idz niech Ci cos z tym zrobi,Twoje zdrowie i wyglad jest najwazniejsze!! Florek12-6 lat temu mialas pierwsza:)?i jak przez te 6 lat cycuchy sie spisywaly?? Kotku...,w koncu sie odezwalas:),bede trzymac za Ciebie kciuki w piatek,ile bedziesz placic?? Co do banda to chyba co lekarz to inaczej,moj np nie kazal nosic tego.. Dziewczyny,ja juz niewiem czy dobrze robie idac na ta operacje:(,czytam i czytam i wiem ze chce,ale po tym co czytam i widze to juz sama niewiem:(,mam nadz ze bedzie ok czego i Wam z calego serduszka zycze:). Boobsie,jak Twoje cycuchy?mniej juz boli?Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! I uważam że nazwiskami trzeba operować absolutnie! Skąd mamy się do wiedzieć który lekarz to partacz jak nie od siebie na wzajem. Tak więc niech wszyscy wiedzą: DR ŻUKOWSKA TO PARTACZ I NIECH WSZYSCY NA NIĄ UWAŻAJĄ!!!!!!!!!!!!!! A gdyby któraś z was dziewczyny coś podobnego wiedziała o dr Sirku z Bielska to błagam mówcie!!!!!! Na razie słyszałam o nim same dobre opinie, ale po tym co napisała Załamana jeszcze bardziej się boję. Masakra! U mnie piersi gorzej niż wyglądają raczej nie mogą wyglądać bo u mnie ich praktycznie nie ma :( ale i tak się boję. Czy słyszałyście o jakichś powikłaniach zdrowotnych? Chciałabym przeżyć :) w sumie to dość istotne wymaganie co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do dziewczyn które są po op. Jak to jest ze stanikami z fiżbinami? Czytałam że po op. nie nie można już w ogóle takich nosić bo mogą spowodować odciśnięcia w implantach. Przyznam że trochę mnie to zmartwiło bo takie są najładniejsze... :( Muszę rzucić fajki... ciągle się do tego przymierzam i zostało mi coraz mniej czasu... Do tego muszę schudnąć jescze trochę przed zabiegiem a to jeszcze trudniejsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola maozna nosic staniki z fiszbinami ale napewno nie wczesniej niz po 2 miesiacach a nawet puzniej:)anatomy to sa protezy w kształcie łezki czyli badziej podobne do kształtu prawdziwej piersi a okragłe to okragłe wiemy jak wygladaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO INKA jak napisałam wczesniej ze co lekarz inny nawyk nawet za granica Twój nie kazał nosic pasa a paru kobitka tu tak.I nikt tu z nas nie twierdzi ze jest lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Sweet: Wszystko było jak najbardziej w porządku przez te 6 lat, nic mi się nie przesunęło na szczęście i były mięciutkie, normalnie jak mpje własne, po 2 latach zapomniałam że to ciała obce. Lekarz po wymianie tez mi powiedział, że wszystko było w idealnym stanie i te kieszonki były równe, dzięki czemu on sie nie namęczył wkładając mi większe. Więc nawiązując do naszej Bidusi Załamanej, ma to jednak znaczenie jak lekarz zrobi te kieszonki. Miałam pietra przed wymianą, bo pomyslałam sobie, że jak po pierwszej op. było wszystko ok, to , żebym sobie nie zrobiła krzywdy, tymbardziej, ze wymaian nie była konieczna . Lekarz niestety mi powiedział, że to że raz byłodobrze nie znaczy wcale , że drugi raz będzie, aczkolwiek widac , ze organizm nie odrzuca ciał obcych i w tej kwestii miałam większe szanse niż dziewczyny, które robią pierwszy raz. Na szczęście póki co wszytsko przebiega tak jak wtedy za pierwszym razem ( opócz bólu - bo ten był o połowę mniejszy:):)), mam nadzieję, ze będzie tak dalej, bo 2,5 tygodnia to jednak jeszcze za krótko, żeby wpadac w euforię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam pas dzis w pracy , i nie jest zle - dziekuje bardzo , macie racje , bede nosic ! pralinee , dani mam fotki juz w aparacie ( szybka jestem ) ;-) , dzis je dam na laptopka i wam wysle nareszcie moje nabytki ;-).... aha i jeszcze BOLA te moje cycki !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florka to super i oby tak dalej:) Boobsi beda bolec nawet do miesiaca ja przynajmniej tak miałam ale z kazdym dniem mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralineee to prawda ze bola coraz mniej... kiedy ty mialas op - chyba jakos tydzien przede mna ? czy juz sie czujesz ok , nie boli ? nosisz dalej pas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmo2
Dziewczyny! JA ROBIŁAM PIERSI I TEŻ ŻADNEGO PASA NIE MUSIALAM NOSIC. NOSILAM 4 TYG STANIK CYCKI ULOZYLY MI SIE PO 2 TYGODNIACH, BLIZN TEZ NIE SMARUJE BO ICH POD CYCKAMI PO PROSTU W OGOLE NIE WIDAC, MINIMALNIE Z LUPĄ TRZEBA SIE PRZYJRZEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu to powiem Wam dziewczynki, że mnie po tej wymianie przestały całkiem bolec juz po 1,5 tygodnia, tylko trochę kręgosłup czułam bo doszło mi drugie tyle:) ale za pierwszym razem miałam dokładnie tak jak wy. Minie :) jeszce tyzien lub dwa i bedzie tylko sama radość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florka sama radosc to bedzie jak ten cholerny pas i gorset mozna bedzie w kat wyrzucic ;-) , jak mi sie ladny stanik marzy ;-) zazdroszcze Ci tylko 1,5 tygodnia bolu ...mnie tez kregoslup napieprza , no ale to nie dziwne jak od 2 tygodniu tylko na pleccach spie ...jeszcze sie boje na bok przewrocic , a pozatym to mysle ze za wczesnie jeszcze , kiedy zaczelyscie spac na boku ? Zalamana tak czytam twoje posty i bardzo Ci wspolczuje - idz koniecznie do tej suki i ma ci za darmo poprawic..a jak nie to ja sadem nastrasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmo2
JA SPAŁAM NA BOKU PO 2 TYG, NA 3 TYDZ JUZ SAMA WYCZUJESZ KIEDY BEDZIESZ MOGLA NA BRZUCHU LUBIE SPAC ALE NIE BYLO MOWY POKI CO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze tez nie śpię na boku ( zabieg 04.03.2010), a za pierwszym razem to w sumie nie pamiętam po jakim czaie mogłam. Piersi po wymianie wyszły naprawdę spore więc staram się póki co za bardzo się nie wiercić:)Jakoś przywykłam do spania tylko na plecach i do pasa. Boobsi a co ty za gorset nosisz , bo o tym chyba nie słyszałam?? To jakieś dodatkowe zabezpieczenie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florka , jak Ci to wytlumaczyc , kupilam w medycznym sklepie razem z pasem , doktorek mi kazal , i od razu po wybudzeniu mi go nalozyl ,wyglada jak koszulka do fitnesu tylko ze z rzepami na ramionach i plecach , ladnie piersi razem zbiera ,do tego rzepa na plecach przyczepiam pas ...na pewno wiesz o czym mowie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. A co to za gorstek o ktorym mowi moja przedmowczyni??? Mam takze pytanie do Was kolezanki... Po jakim czasie odwracałyscie sie na boczki podczas snu?? Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsi to Ty masz całą konstrukcję:) to dobrze tak jak się będa trzymały przez pierwsze m-ce tak juz zostaną więc to wazne, ja mam tez z medycznego sklepu ale tylko stanik pooperacyjny VOE no i pas osobno, ale to wystarcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsi robiłam chyba półtora tygodnia przed Toba w trzecim tygodniu spałam na boku.Pasa juz nie nosze nosiłam tak z trzy tygodnie a gorset wiem jak wyglada ale przyznam jak Florka ze nic takiego nie kazałalekarka m i nosic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz widzicie ze ciezko mi w pracy ;-) wysle ci fotki , dzisiaj ... oczywiscie ze dobrze doradzilas - bym zalowala jakbym mniejsze wziela , bym glowa w mur walila , tyle bolu i zero satysfakcji ... mi doktorek kazal 3 m-ce ta konstrukcje nosic , ale widze ze pralinee ju pasa nie nosisz , moze ja tez za 2 tygodnie przestane ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet place 3,5 tys:( ale powiem Ci szczerze, ze mam duze watpliwosci, naprawde implan sie sporo opuscil i prawie nie widac roznicy na pierwszy rzut poka, po przyjzeniu sie widac, ze sutek prawy jest 2 cm nizej niz lewy i ze troszke jest inny ksztalt piersi..i tak sie zastanawiam czy moze jakbym poczekala jeszcze pare mcy to wygladaloby to jeszcze lepiej?? no coz ale juz chyba za pozno na watpliwosci w koncu uzbieralam kase i juz wplacilam takze ide po noz:) najgorsze jest to, ze poznalam niedawno faceta, nie wie, ze mam implanty, nie domysdlil sie, roznicy tez nie zauwazyl, co ja mam mu powiedziec ze co se robie teraz z cyckiem??:) pozdrawiam cycolinki, ps zukowska to najgorszy chyba lekarz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet82
Kotku,powiedz mu ze mialas wyciety guzek i tak Cie boli i spuchlo:),daj mi swego maila to wysle Ci zdjecie tej dziewczyny bidneej ktora tez ma nierowno:(:(,ale idzie na poprawke za niedlugo -nic nie placi,bo to u tego samego doktorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pralinee jak bys umiala dobrze czytac,to doczytalabys sie,ze zwracalam sie do zalamanej,ze nie ma co szukac pomocy na kafeterii,tylko musi sie skontaktowac z lekarzem.Nastepnym razem prosze o wiecej uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×