Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Cześć 19 kwietnia mam operację powiększenia piersi u dr Knasta we Wrocławiu. Przy czym będę miała cięcie wokół otoczki, ze względu na równoczesną korektę asymetrii piersi i brodawki jaka u mnie wystąpiła po karmieniu. Czy któraś z Was maiła takie cięcie, czy blizna jest bardzo widoczna, jak przebiegał proces gojenia? Czy któraś z Was zna dr Knasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Czy któraś z Was ma przy wyjściówce AA założone mentory 300cc średni profil? Nigdzie nie mogę trafić na zdjecia tego sredniego profilu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralinee to wspolczoje dziewczynie, tyle wywalila kasy i się meczyla przez pol roku, pewnie latem nosila swetry zeby nie bylo widac... masakra, lepiej wybrac dobrego lekarza i poczekac na termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety ja na jej miejscu narazie bym nie kombinowała za krótki okres od 1 op Dolores a lekarz Ci powiedział ze bedziesz miała sredni profil czy Ty sama tak chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralineee , to ja chce średni profil bo jak włożyłam na konsultacji 300 hp to za bardzo odstawały a ja chce bardziej płaskie piersi a Ty jaki masz profil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudka ja mam wysoki bo to zalezy od klatki piersiowej ile masz pod biustem zebys nie miała ich pod pachami! bo profile rozkładaja sie na szerokosc. a jakiej firmy masz miec implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralineee, to maja byc mentory profil średni plus, ich średnica to 12 cm ja mam 77cm pod biustem - czyli dośc sporo, a odległość między sutkami 19 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praline dzięki za foty. Super piersi Ci zrobił! Przypomnij mi jaki rozmiar wzięłaś i gdzie miałaś cięcie pod pachą czy pod piersiami? Nie wiem co lepsze. Kamik 255555 ja też idę do dr Sirka. Daj znać jak było ja idę na konsultację 22 kwietnia. Napisz proszę jak było i powiedz co myślisz o nim. Słyszałaś o nim jakieś opinie? Ciekawe jak długo na operacje będziemy czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudka jak wezmiesz sredni profil to beda jeszcze bardziej od siebie odsuniete bo sredni profil jest bardziej szerszy niz wysoki ja mam pod biustem 75 i mam wysoki profil.Acha i nie mierz odległosc miedzy sutkami tylko miedzy piersiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmopola ciecie pod piersia nie chciałam pod pacha bo podobno moga wystapic czesciej komplikacje bo tam sa wezły chłonne bardziej trzeba uwazac zeby nie podnosic rak do gory i nie mozesz golic pach.Ja mam 300cc okragłe wysoki profil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki pralinee! Czytam co napisałaś i rozumiem że jeśli nie chce żeby piersi byłe od siebie zbyt odsunięte to mam wybrać wysoki profil tak? O co chodzi z tym profilem? Jak teraz u Ciebie wygląda ta blizna pod piersiami. Czy jest widoczna? Myślałam że zdecyduję się na cięcie pod pachą ale teraz to już nie jestem pewna... Dziewczyny co polecacie jeśli chodzi o cięcie. No kwestia większych komplikacji ze względu na węzły chłonne, chyba przesądza sprawę... ale czy pod piersiami ta blizna jest duża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola ja pod piersiami mam cieniutką,białą kreseczkę około 3cm długości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopla ja narazie mam rózowa bo jest swiezutka ale tak jak napisała Bacia po czasie bedzie praktycznie nie widoczna:) wej sobie na ta stronke i zobacz profile ja mam wysoki siltex profile sa plaski czyli najbardziej szeroki półprofil troche bardziej wypełniony sylikonem w srodku i wysoki czyli całkowicie wypelniony wejdz i tam bedzie pisac rozmiary www.padtech.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola, Kamik ja robiłam u dr Sirka w październiku i jestem bardzo zadowolona z doktorka i z kliniki. Dr bardzo miły, konkretny choć trochę małomówny, ale na wszystkie pytania odpowiada rzetelnie i profesjonalnie, bez problemu można pytać o wszystko i na pewno odpowie bardzo szczegółowo. Opieka w klinice również na wysokim poziomie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baczka
Cześć dziewczyny, jestem przed wizytą u doktora Kubasika w Poznaniu, mam zamiar powiększyć swoje piersi, gdyż po dwóch ciążach wyglądają tragicznie. Poradźcie mi gdzie można w internecie zobaczyć zdjęcia piersi przed i po operacji. Dziękuję Wam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pralinee bardzo proszę również o fotki. Ja będę robić u Sirka albo Kasprzyka jeszcze w tym roku. Zastanawiam się nad wyborem wkładek i dla tego przoszę o zdjęcia jeżeli to możliwe i krótką notatkę na temat wymiarów i wkładek. Dzięki z góry. pozdrawiam Cytrynek 7 Ciebie również proszę o zdjęcia z krótką notatką na tem wymiarów i wkładek. Zrewanżuję się jeszcze w tym roku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralineee, dlaczego przy srednim profilu beda dalej od siebie skoro maja wieksza srednice. przy wysokim profilu 300cc srednica wynosi 11,1 cm a przy srednim + 12 cm. Czyli przy srednim beda moim zdaniem bardziej rozlane a tym samym blizej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudka zgadza sie profile zaleza od szerokosci klatki piersiowej jesli lekarz zdecyduje ze masz waska klatke na sto procent nie da Ci sredniego profilu bo wtedy piersi miałabys pod pachami ja mam pod biustem 75 i musiałam miec wysoki profil bo sredni ma własnie wieksza srednice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudka a odstep miedzy piersiami musi byc 3cm nie mniej ja chciałam miec bardziej do siebie zblizone i lekarz odrazu mi powiedział ze piersi musza miec odstep 3cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANAAAAAAAAAAAA :(((
Prosze Was pomozcie mi ;(((((( jestem rok po zabiegu powiekszania piersi jest to moja najwieksza pomyłka zyciowa ;(( sa wstretne...ale nie o tym chce napisac........prosze poradzcie moze wiecie...co zrobic jezeli jeden implant juz opadł na swoje miejsce a drugi jest w gorze, przez to jedna piers jest duzo wieksza od drugiej i wyglada to koszmarnie, wstyd jest mi wyjsc na ulice i zadnego stanika nie moge ubrac....;(((( czy mozna jakos wplynac na to aby implant opadł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANAAAAAAAAAA ;(((
PROSZE...ZADNA NIE WIE? KOBIETY RATUJCIE...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamana,powinnaś się skontaktować ze swoim chirurgiem,a czy od początku tak masz,czy po jakimś czasie Ci to wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pralinee
dziewczyny mam mały metlik w głowie bo byłam u bromy i powiedzial mi cos przeciwnego niz tu pralineee napisala-ze jesli chce miec piersi blisko siebie to wkladka powinna byc szeroka, im szersza tym blizej siebie piersi beda, to jak to w koncu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZALAMANAAAAAAAA nosiłaś pas na piersiach? może za krótko? jak jesteś rok po to chyba nie powinno tak to wyglądać.. idź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×